banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 20:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jan 2014, 01:27 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2012, 08:24
Postovi: 60
Lokacija: Mejdan
Pozdrav,

Zanima me dali poznajete neki online server za placanje da radi na principu paypal-a ?
Jedini nedostatak paypal-a je sto podrzava samo viza kartice ( ja koristim master card ) tako da bi tu imao dodatne komplikacije prilikom ponovnog otvaranja racuna.

Dalje sam naletio na payza - Njihov nedostatak je sto mogu samo clanovi pazye da uplacuju,nemaju mogucnost placanja putem kreditne kartice ( za one koji nisu clanovi ) na moj nalog kao sto je slucaj kod paypal-a.

Dalje sam nasao skrill ali od njih jos nisam dobio nikakav odgovor,neznam dali je dozvoljeno placanje putem kreditne kartice.

Dali vi imate neki online servis za placanje predloziti ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2014, 16:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
boka003 je napisao:
Pozdrav,

Zanima me dali poznajete neki online server za placanje da radi na principu paypal-a ?
Jedini nedostatak paypal-a je sto podrzava samo viza kartice ( ja koristim master card ) tako da bi tu imao dodatne komplikacije prilikom ponovnog otvaranja racuna.

Dalje sam naletio na payza - Njihov nedostatak je sto mogu samo clanovi pazye da uplacuju,nemaju mogucnost placanja putem kreditne kartice ( za one koji nisu clanovi ) na moj nalog kao sto je slucaj kod paypal-a.

Dalje sam nasao skrill ali od njih jos nisam dobio nikakav odgovor,neznam dali je dozvoljeno placanje putem kreditne kartice.

Dali vi imate neki online servis za placanje predloziti ?


Ja imam MasterCard na Paypalu... I uredno radi...

Pored navedenih, mozes probati sa moneybookers, mislim da na nekim sajtovima i njih nude kao opciju placanja...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2014, 16:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Moneybookers = Skrill. Trebalo bi da moze kod njih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2014, 14:20 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2012, 08:24
Postovi: 60
Lokacija: Mejdan
Ne moze Master Card vise...
Moze se preko nje placati ali da bi se primale uplate treba racun u Americi ili Devizni racun sa visa karticom.

Skrill sam kontaktirao pre 2 dana jos mi nisu odgovorili,pokusacu ponovo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2014, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
boka003 je napisao:
Ne moze Master Card vise...
Moze se preko nje placati ali da bi se primale uplate treba racun u Americi ili Devizni racun sa visa karticom.

Skrill sam kontaktirao pre 2 dana jos mi nisu odgovorili,pokusacu ponovo


Trazio si za placanje a ne primanje uplata... (bar tako pise u prvom postu, a i nazivu teme)...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2014, 20:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2012, 08:24
Postovi: 60
Lokacija: Mejdan
Moja greska...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2014, 20:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Pozdrav,

Skrill... da li je moguce dobiti njihovu prepaid karticu, tj. da li je salju u BIH?
Ja sam poslao zahtjev, ali nisam dobio nikakvu email notifikaciju pa ne znam jel izrada kartice u toku ili ne :-/
Vecina kaze da treba 20-tak dana da kartica stigne, ali mene brine sto nisam dobio nikakvu obavijest da se zahtjev uredno prosao :S

Uploadovao sam uredno ID dokumentaciju i svi su podaci uredno popunjeni.
Ono sto sam primjetio je da u interfejsu naloga nema dugmeta "My MasterCard" kako stoji u HELP materijalima.
Zbog toga sumnjam da mozda BiH nije podrzana (znam da u Srbiju salju normalno)

Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2014, 20:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
.


Poslednji put menjao Last December dana 11 Okt 2014, 20:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2014, 20:23 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
I mene ovo interesuje, nikako da zavrsim za narucivanje ove kartice stalno me vraca ponovo na nalog oko ponovnu registraciju. Rijesio sam primanje novca preko netelera koji isto ima mc karticu i salju je u BiH ( ceka se oko 20 dana) kosta 10 evra.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2014, 20:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
kinderlo je napisao:
I mene ovo interesuje, nikako da zavrsim za narucivanje ove kartice stalno me vraca ponovo na nalog oko ponovnu registraciju. Rijesio sam primanje novca preko netelera koji isto ima mc karticu i salju je u BiH ( ceka se oko 20 dana) kosta 10 evra.


Znaci Netteller isto uzima 10 EUR godisnje?
Cini mi se da ima nepovoljnije provizijeod Skrilla, ako sam dobro pohvatao iz diskusija.
Ja bih volio da nekako regulisem Skrill ali ne uspijevam da zavrsim to sa karticom nikako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2014, 22:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2008, 15:44
Postovi: 158
Skrill ne salje karticu u drzave koje nisu u evropskoj uniji, bar je tako meni odgovorila neka teta iz supporta. Medjutim moj prijatelj je dobio njihovu karticu, ali on ima vip nalog. Njihov support je za q, saljite im mail-ove sa pitanjima svako malo ili odgovor necete dobiti. Recimo kada posaljes dokumente za verifikaciju ako nesto nije ok ne odgovore ti sta nije ok.

Pogledaje payonner ako vam trebaju te kartice, mada ne vidim razlog da ih uopste narucujete.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2014, 22:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
sava999 je napisao:
Skrill ne salje karticu u drzave koje nisu u evropskoj uniji, bar je tako meni odgovorila neka teta iz supporta. Medjutim moj prijatelj je dobio njihovu karticu, ali on ima vip nalog. Njihov support je za q, saljite im mail-ove sa pitanjima svako malo ili odgovor necete dobiti. Recimo kada posaljes dokumente za verifikaciju ako nesto nije ok ne odgovore ti sta nije ok.

Pogledaje payonner ako vam trebaju te kartice, mada ne vidim razlog da ih uopste narucujete.


Srbija nije u EU i uredno dobija kartice.

Razloga za posjedovanje Skrillove kartice je vise - nema placanja provizije lokalnim bankama i odrzavanja deviznog racuna. Karticom se moze direktno placati na POS aparatime bilo gdje i dizati gotovina na ATMovima vrlo povoljno.

Payoneer kosta $30 godisnje, Skrill $15 godisnje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2014, 19:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Neki ljudi Izbosne su mi vec potvrdili da u ovu rupu ne Skrill ne salje svoju karticu, znaci da se ne nadam previse...

E sad, koja mi je sljedeca najjeftinija opcija, tj. koja je najjeftinija debina kartica za odrzavanje da mogu s njom da dizem keshovinu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2015, 10:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
Neteler nije los


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs