banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 15:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Apr 2012, 12:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
The_new_Statesman je napisao:
Vidi ti njega sto se hvali okolo, a mene je navlacio na neke kladionice :lol:

pa u kladionicama su pare.
The_new_Statesman je napisao:
A ja samo ponekad koristim gotova rjesenja, sto ce reci da se u njegov posao razumijem tek nesto malo bolje nego sto se tvoj zemo Hertz razumije u politiku, istoriju, auta i zene.

:lol: :lol: :lol: :lol:
opleti po hercegovcima...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 12:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2011, 14:59
Postovi: 434
Ala zla, mjesec dana cekati, jebem ti drzavu ovakvu :D.
Nego sto se tice te zarade, potrebno je imati sajt koji ima tematiku koju google cijeni ( svaki sajt dobije razlicitu cijenu po kliku, ako imas neki bezvezni sajt cija je publika najcesce mladja od 15 godina, tipa igrice, justin biber :D i slicno, imas jako malo PPC, ali ako imas sajt koji se bavi biznisom, tipa index firmi u usa, izvoz/uvoz, poslovni portal i slicno, zna se dobiti i po 5 $ za 3-4 klika, sto je extra ), i koristiti SEO ( Search Engine Optimizing ), a posto je SEO nauka za sebe i svaki SEO expert ima svoje tajne i posto SEO usluge, kada ih kupujete od firmi koje to vrse, su veoma skupe...o tome necemo na ovom forumu :).
Mada, postoje i All in One SEO programi koji dobar dio posla odrade sami ( pinganje, directory sumbiting, blog comments, backling buildings... ) pa je sam procesor manje bolan.Mada valja biti dosta opezan sa njima, a i skupi su, npr. SeNukeX kosta 114 $ mjesecno.
Uglavnom, moze se zaraditi sa AdSensom, dok god imate znanja i perfektno govorite i pisete engleski ( dobri clanci su NUZNI za bilo kakvu zaradu ).

_________________
DJ SKYZER - Balkan Party Mix #1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2012, 03:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
A što pričate da se može zaraditi samo ako imamo sajt/forum na engleskom? Viđao sam dosta sajtova i foruma na srpskom i hrvatskom, a na njima sve pršti od Google reklama. ;) Znači da se može zaraditi i sa sajtovima na našem jeziku, ali kako i koliko to je sad druga priča.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2012, 12:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2011, 14:59
Postovi: 434
dukicas je napisao:
A što pričate da se može zaraditi samo ako imamo sajt/forum na engleskom? Viđao sam dosta sajtova i foruma na srpskom i hrvatskom, a na njima sve pršti od Google reklama. ;) Znači da se može zaraditi i sa sajtovima na našem jeziku, ali kako i koliko to je sad druga priča.

Zarada je nikakva, Google ne cijeni nasu publiku, tako da su i cijene klikova mizerne, moras imati ogroman traffic na sajtu da bi uopste zaradio mjesecno dovoljno da namiris troskove hostinga, a kada uzmes u obzir da u citavoj BiH imas 4.5 miliona stanovnika, Srbija oko 10m., Hrvatska oko 5m, a da u samo jednoj drzavi u USA, evo za primjer New York, imas 18 miliona stanovnika, sta ti imam dalje pricati :).

_________________
DJ SKYZER - Balkan Party Mix #1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2012, 23:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ne znam šta bih ponudio ni na sarpskom, a kamo li na engl. kojeg samo onako natucam poneku reč. :D
Yes, Yes, Yes, Yeess i tako. :P :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2012, 14:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2011, 14:59
Postovi: 434
dukicas je napisao:
Ne znam šta bih ponudio ni na sarpskom, a kamo li na engl. kojeg samo onako natucam poneku reč. :D
Yes, Yes, Yes, Yeess i tako. :P :D

Ako hoces da si zaradis onako neki dzeparac mjesecni, tipa 100-150 $, digni na srpskom neki sajt za skidanje besplatne muzike, naravno stavis u pravilnik da su korisnici koji skidaju mp3 duzni nakon 48 sati izbrisati fajl i ako im se svidja kupiti oridjinale disk ( hahaha :) ), zatim odes fino na Fejs i reklamiras svoj sajt gdje god stignes, uvijek se nadje ljudi i zaradices neke sitne pare.
A najveca lova se krije u news i health portalima ( na Inglis lenguidz naravno :) ), ali opet kazem, seo, marketing, bla bla, puno posla tu ima, ali ima i tutoriala na netu, pa koga zanima neka malo progugla.
Evo jedan sajt na nasem koji moze fino uvesti covjeka u znacenje SEO-a i slicno http://www.seo.hr/blog/ .

_________________
DJ SKYZER - Balkan Party Mix #1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2014, 09:51 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2009, 23:48
Postovi: 79
Lokacija: Banja Luka
Ako nekoga još uvijek interesuje, prije par mjeseci su pustili Wire transfer, znači šalju novac na kraju mjeseca direkt na račun. Nema čekanja, za dan-dva legnu pare na račun.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs