banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8789 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365 ... 440  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 12:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Odlican odgovor, al kod nekog se zna red a kod nekog se skupila krezuba sirotinja da malo prodaje, uglavnom ista roba

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 14:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Nije ebay al nema druge teme: da li je neko kupovao preko iherb-a? Koliko brzo stize posiljka?

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 14:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
Iherb samo dhl-om sada. Vec 10 godina odatle narucujem obicnom postom. Smradovi na carini su znali praviti probleme zbog par kutija vitamina. Zato sada dhl expres, stigne ti za 3 dana na kucnu adresu, a do 300km ne placas vise nista. Postarina kod njih je par dolara samo i dhl expreson. Nagruvas u korpu 200km proizvoda, mozda ti i free shipping bude. Bas cu probati sutra da narucim dhl expresom. Jer sam u Srbiju na adresu tako zadnje 2 godine. Kod njih do 50 e ne placas nista, a kuci ti je najkasnije 3 dana od porucivanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 15:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
pinkara je napisao:
Pfc88 je napisao:
Da li kod nas fercera dostava sa sportdirect-a iz VB? Jel ko narucivao i koliko izadje postarina.


+1
Da ponovim pitanje.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 09:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 13:08
Postovi: 191
Lokacija: Modriča
@Pfc88 Fercera a visinu poštarine ćeš vidjeti prilikom naručivanja. Ja sam samo jednom kupovao na toj stranici prije otprilike četiri godine ali poznajem nekoliko ljudi koji naručuju odjeću dva do tri puta godišnje. Najveći problem je naručiti pravu veličinu. Preporučujem probnu kupovinu. Probao sam majice različitih marki sa te stranice i postoji određna razlika kod majica koje bi trebale biti iste veličine.

EDIT: Svi su veoma zadovoljni kvalitetom majica. Ja sam kupio gomilu neke kamp opreme i takođe sam bio zadovoljan. Javi kako si prošao ako naručiš nešto. :D

_________________
Sky Watcher 80/400 ahromat AZ3


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 10:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ja kupujem kod njih vec dugo, dostava 16 evra za HR, ne znam dal BIH uopste i imaju, u HR stigne za 3-4 dana
Kvalitet onako, identicna je roba sport visionu, s tim da na sport direct mozes kupiti majice po 3 evra il 2 za 5 evra npr, jos ako si normalne gradje bude stvarno dobar izbor
E sad, u zadnje vrijeme se nesto desava s njima, patike su im skupe, majica slab izbor odnosno nema onih sto sam ja kupovao po tim niskim cijenama, svaki dan izvirujem, narucim 20 komada i onda bude bas povoljno

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
veljo1981 je napisao:
Ebay je auto pijaca a ali je kramar :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Aj na pp kad budeš imao vremena, hoću da te pitam oko ali narudžbe, nisam nikad radio prvi mi je put, ako nije problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Isto je kao na ebay i drugim servisima, samo što plaćanje ide direktno, a ne preko paypala.
Što se tiče dostave sa aliexpresa, nikad nisam čekao duže od petnaestak dana, ssad kad nešto naručujem radije kupim tamo. Em ne čekam dugo, em što često roba bude dosta jeftinija od ebay.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 12:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
I bolje recenzije sa slikama, provjerene prodavnice, veci izbor posta, bolja mobilna aplikacija...
I ja sam skoro batalio ebay.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 12:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Philby je napisao:
Isto je kao na ebay i drugim servisima, samo što plaćanje ide direktno, a ne preko paypala.
Što se tiče dostave sa aliexpresa, nikad nisam čekao duže od petnaestak dana, ssad kad nešto naručujem radije kupim tamo. Em ne čekam dugo, em što često roba bude dosta jeftinija od ebay.
Nema potrebe za direktnim plaćanjem, imaju oni Alipay.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 12:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Da, alipay registrujes i cim kazes pay zavrseno, nema logiranja na paypal kao kod ebaya, nez jel se to mozda promijenilo na ebayu, ranije si morao potvrditi paypal

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 12:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
darko13 je napisao:
Iherb samo dhl-om sada. Vec 10 godina odatle narucujem obicnom postom. Smradovi na carini su znali praviti probleme zbog par kutija vitamina. Zato sada dhl expres, stigne ti za 3 dana na kucnu adresu, a do 300km ne placas vise nista. Postarina kod njih je par dolara samo i dhl expreson. Nagruvas u korpu 200km proizvoda, mozda ti i free shipping bude. Bas cu probati sutra da narucim dhl expresom. Jer sam u Srbiju na adresu tako zadnje 2 godine. Kod njih do 50 e ne placas nista, a kuci ti je najkasnije 3 dana od porucivanja


Pošto vidim da imate iskustva s iherb, imate li bar neku preporuku za vitamine za oči - nedostatak vitamina A.
Lutein i Zeaxanat pijem ima 2 mjeseca i nemam nekih rezultata.
Imam deficit vitamina A.
Jeste li naručivali sličajno Bilberry ili čisti vitamin A?
Ovaj Solgar vitamin A kod nas je 40KM - ovamo vidim da je 8$.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 12:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
veljo1981 je napisao:
Da, alipay registrujes i cim kazes pay zavrseno, nema logiranja na paypal kao kod ebaya, nez jel se to mozda promijenilo na ebayu, ranije si morao potvrditi paypal

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Trebaš i sada.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 12:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
00dragan00 je napisao:
I bolje recenzije sa slikama, provjerene prodavnice, veci izbor posta, bolja mobilna aplikacija...
I ja sam skoro batalio ebay.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ja se ne bih slozio s recenzijama, raja slika da je doslo i daju 5 zvjezdi a nisu ni isprobali, najbolje recenzije po meni ima fasttech al od tamo sam samo narucivao el. cigarete, tamo kad nesto ima 4 zvjezdice sigurno valja dok na aliju je sve skoro pa 4.9-5.0. Mene to nervira, probaj pa napisi ako nisi bas zadovoljan al moze posluziti daj 3 nemoj dati 5 jbg
Takodjer, filteri su im bas losi, ali bi filtere trebao kopirati s pika :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 13:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Tacno. Ne uzimam to za ozbiljno, ali obavezno pregledam one sto su dali lose ocjene i razlog. I volim da vidim slike, kako to stvarno izgleda.
veljo1981 je napisao:
00dragan00 je napisao:
I bolje recenzije sa slikama, provjerene prodavnice, veci izbor posta, bolja mobilna aplikacija...
I ja sam skoro batalio ebay.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ja se ne bih slozio s recenzijama, raja slika da je doslo i daju 5 zvjezdi a nisu ni isprobali, najbolje recenzije po meni ima fasttech al od tamo sam samo narucivao el. cigarete, tamo kad nesto ima 4 zvjezdice sigurno valja dok na aliju je sve skoro pa 4.9-5.0. Mene to nervira, probaj pa napisi ako nisi bas zadovoljan al moze posluziti daj 3 nemoj dati 5 jbg
Takodjer, filteri su im bas losi, ali bi filtere trebao kopirati s pika :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Ja nikad ne ostavljam recenzije prije probe, pogotovo kad je u pitanju elektronika, ali i na ebay i na aliexpresu dajem one dodatne recenzije nakon par dana kad se potvrdi da i dalje nemam zamjerki.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 13:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
cicak je napisao:
darko13 je napisao:
Iherb samo dhl-om sada. Vec 10 godina odatle narucujem obicnom postom. Smradovi na carini su znali praviti probleme zbog par kutija vitamina. Zato sada dhl expres, stigne ti za 3 dana na kucnu adresu, a do 300km ne placas vise nista. Postarina kod njih je par dolara samo i dhl expreson. Nagruvas u korpu 200km proizvoda, mozda ti i free shipping bude. Bas cu probati sutra da narucim dhl expresom. Jer sam u Srbiju na adresu tako zadnje 2 godine. Kod njih do 50 e ne placas nista, a kuci ti je najkasnije 3 dana od porucivanja


Pošto vidim da imate iskustva s iherb, imate li bar neku preporuku za vitamine za oči - nedostatak vitamina A.
Lutein i Zeaxanat pijem ima 2 mjeseca i nemam nekih rezultata.
Imam deficit vitamina A.
Jeste li naručivali sličajno Bilberry ili čisti vitamin A?
Ovaj Solgar vitamin A kod nas je 40KM - ovamo vidim da je 8$.

А шта фалиу мркви илити шаргарепи? Знам, глупо питање, али морам...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 13:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Nije glupo uopće, sad je nema, ovo što nalazimo u prodaji je uglavnom uvoz, ovo naše sto je ostalo je suhoparno i staro.
Dok ne prispije nova mrkva borovnica je idealna. No, pojelo se sve što je bilo u zamrzivaču.
A računar odnio danak.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 10 Maj 2018, 16:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
munja.alex je napisao:
veljo1981 je napisao:
Ebay je auto pijaca a ali je kramar :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Aj na pp kad budeš imao vremena, hoću da te pitam oko ali narudžbe, nisam nikad radio prvi mi je put, ako nije problem?
Posalo sam ti pp al ne vidim je u poslanim, posalji ti meni

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 11 Maj 2018, 10:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Nakon 3-4 mjeseca mi stigla druga maska koju je Kinez poslao jer je prvu zabrljao, i to nekom cudnom postom.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8789 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365 ... 440  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs