banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 17:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8789 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 440  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 12:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
supermanijak je napisao:
sinip je napisao:
Данас сам први пут тражио од Ибеја да ми врате лову за неко паковање отпорника од неког Кинеза што се правио блесав. За све ово година, заврнула су ме три лика на Ибеју, један скроз, два дјелимично, сва три са "демократског Запада". Ово је први Кинез код кога сам морао да "интервенишем". :)


Samo zaprijeti da ces ostaviti negativan utisak i to sve rjesava. Toga se boje kao djavo krsta :D

Ипак је морао Ибеј да интервенише. :)

Имам још једног, наручио ону механику за зидни сат, прије неко је уведена ова такса на нерегистроване пакете.
Стигао један комад, као да га је нко ногом угазио. Ја се јавим лику, пошаљем слике, реко' није проблем, де наручићу још 5 комада, ти ми пошаљи 6 да ми се исплати због додатне наплате и овако сам платио више то него робу... Прође вријеме. Ништа. Пошаљем опет поруку, де реко' молим те одговори ми на поруку. Ништа.

И сад ћу морати да тражим да ми се врати 75 лАмеричких центи. Да не повјерујеш. :D

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 14:19 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Sep 2009, 10:51
Postovi: 857
00dragan00 je napisao:
Direkt? Sta je u pitanju, mislim na oblik...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Da. Smartwatch, kutija velicine ~ 20x20x8cm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
Smartwatch im nije zanimljiv, meni je prosao prije ovog do 300KM. Doduse iz Estonije je stigao...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 16:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Imam problem sa aliexpress. Uzeo sam displej. Koji je došao sa oštećenjem. Pokrenuo dispute, i odgovor je sledeći. Pošaljite nam displej i dobićete novac. Displej je 30 dolara. Postarinu slanja ja placam. Ima li tu kakvog rijesenja? Kako da izvucem pare? Koliko bi bila postarina do kine?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 16:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9215
Tusse zajebo, da budem direktan. Ja im zaprijetim negativnim feedbackom i pošaljem slike da vide gdje su zajebali i u kakvo loše pakovanje stavljaju,i tražim drugi komad da šalju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 16:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
Da li je neko testirao DHL, da li do 300km placam NULA na kucnu adresu i tim putem ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Da li kod nas fercera dostava sa sportdirect-a iz VB? Jel ko narucivao i koliko izadje postarina.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Pfc88 je napisao:
Da li kod nas fercera dostava sa sportdirect-a iz VB? Jel ko narucivao i koliko izadje postarina.


+1


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 08 Maj 2018, 23:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Imam problem sa aliexpress. Uzeo sam displej. Koji je došao sa oštećenjem. Pokrenuo dispute, i odgovor je sledeći. Pošaljite nam displej i dobićete novac. Displej je 30 dolara. Postarinu slanja ja placam. Ima li tu kakvog rijesenja? Kako da izvucem pare? Koliko bi bila postarina do kine?
To je seller proposal? Odbij ako jest i objasni da je postarina skupa, ne selleru nego cisto kad Alija bude usao u raspravu da vidi. Kupuj sve kod Alije, kad imas puno transakcija tvoja se isto pika, ja od kako sam diamond member sa tim jeftinim zajebancijama nemam problema, sve dispute sam dobio, nemam ni poraza ni nerjesenih borbi. Vec ove stvari skuplje se teze dispjutaju al i rijetko da ne valjalju. Uglavnom, zlatno pravilo ne kontaktiraj sellera ako nije posiljka u redu nefo odmah dispute pa se onda obkasnjavajte, mafija jw to, zavuku te s pm dok ne prodje rok za tuzbu

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Dispute je. Ali nemam ja vise opcija. Kao to je finish. I koliko sam skontao ja nen mogu vise obrazlozenja da pisem vec samo da uredjujem prvo. Naravno i tu sam ogranicen sa brojem znakova. Sprdacina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 10:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ti trazis refund, seller odbija i trazi da posaljes, onda tebe ali pita jel se slazes ili imas novi mozda prijedlog. Ako se ne slazes i nemas prijedlog onda samo odbijes i trebalo bi da pise aliexpress will step in i onda oni vjecaju dal ce ti odobriti ili nece, al ako nisi neki kupac ne nadaj se da ce ti refundirati, rukni negativan feedback i to je to, naruci drugi od nekog drugog

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 10:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ma da. To se sve desavalo na dispute. I ali je presudio da se posiljka posalje tamo pa ek onda refund. Jebem im mamicu. Ebay je zakon.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 10:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Moras i njih shvatiti, ti mozes za svaku narudzbu da registrujes nalog i da trazis refund, gdje bi oni tako stigli
Meni se ali svidio i ja sam namjerno nabijao sebi tamo poene, ko god sta treba ja sam narucivao na njihovu adresu a s mog naloga bas iz tog razloga da poslije moj dispute bude validan i bas sam zadovoljan tom saradnjom. Kinezi su govna isto kao i mi, to bi zajebalo brata rodjenog al kad si ozbiljan kupac stvarno nikakvih problema. Dispute obavezno ako nije nesto u redu pa onda pregovori, jer kinez govno ako nisi disputao zavlaci u privatnim porukama dok prodje rok i onda se vise ne javlja

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 10:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
Aliexpress je zakon, kakav ebay.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 11:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
veljo1981 je napisao:
Moras i njih shvatiti, ti mozes za svaku narudzbu da registrujes nalog i da trazis refund, gdje bi oni tako stigli
Meni se ali svidio i ja sam namjerno nabijao sebi tamo poene, ko god sta treba ja sam narucivao na njihovu adresu a s mog naloga bas iz tog razloga da poslije moj dispute bude validan i bas sam zadovoljan tom saradnjom. Kinezi su govna isto kao i mi, to bi zajebalo brata rodjenog al kad si ozbiljan kupac stvarno nikakvih problema. Dispute obavezno ako nije nesto u redu pa onda pregovori, jer kinez govno ako nisi disputao zavlaci u privatnim porukama dok prodje rok i onda se vise ne javlja

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sve sam potkrijepio dokazima, slike video i sve okacio. Njihova prica je uvjek mi testirali prije slanja. Jasta. Uostalom neke ozbiljne stvari zaobići. Displej jest jeftiniji al je deblji i tako reci nema sanse da se ugradi a da radi kako treba. Prevara teska. Jednostavno receno neupotrebljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 11:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Rizik uvijek postoji al po tim cijenama se isplati rizikovati

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 11:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ma nema rizika. Kad kupis to je sranje zagarantovano. Dakle bacene pare. U opisu nije nigdje navedeno da to nije orginalnih dimenzija. Ma tuga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 11:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Aliexpress je zakon, na sve dobijam pravi kod za pracenje. Na Ebayu platim za Standard International Shipping i svedno se molim bogu hocu li dobiti registrovanu posiljku a ne tamo neke kurirske FunĐun pošte


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ebay je auto pijaca a ali je kramar :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 09 Maj 2018, 11:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Ako je tako onda si u oba slučaja nejebo. :lol:

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8789 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 440  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs