banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 05:08 Danas je 22 Jun 2026, 05:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 182 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 11:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Sep 2024, 11:59
Postovi: 199
Hoće li biti opcija isplate sa Aircasha na račun?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 13:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Dodana je već opcija isplate sa Aircasha na bankovni racun (i obratno)

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 14:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
Gdje u BL ima da se kupi?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 14:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Petrol i Neskovic


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 16:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Sep 2024, 11:59
Postovi: 199
@marko321 je l' kod tebe apple ili android? Upravo gledam, ažuriranai je aplikacija ali nema opcije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 16:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
iOS


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 17:06 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
dejann je napisao:
Gdje u BL ima da se kupi?
Ja sam vidio karticu na Nestro pumpama.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 17:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Sep 2024, 11:59
Postovi: 199
marko31 je napisao:
iOS


Pa logično, znaju da vi imate više para pa prvo vama puštaju.

Je l' krenuo i apple pay?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 18:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
Шта се добија коришћењем ове картице, које су предности у односу на картицу банке?

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 16 Dec 2025, 18:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2758
Koliko vidim, jedina realna prednost je ta što možeš poslati ili primiti pare iz inostranstva po manjoj proviziji nego inače.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 17 Dec 2025, 00:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
И мени се то чини, не видим какву другу употребу бих за њу имао.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 17 Dec 2025, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Sta je sa dodavanjem u Wallet, nekad je moglo prije ovih izmjena, sad ne moze. U wallet helpu nema aircasha na spisku banaka cije se kartice mogu dodati u wallet.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 21 Dec 2025, 13:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Ne mogu se dodati BiH kartice u Wallet (niti je bilo za očekivati da će to biti moguće ovako brzo, kartice su počele sa izdavanjem u decembru tek. Aircash BiH mora proci proces sertifikacije kod Apple i Google kao odvojena firma od Aircash EU)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 22 Dec 2025, 20:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2012, 08:22
Postovi: 55
Plaćanje na IBAN ne može?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 23 Dec 2025, 17:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Može isplata novca na IBAN, tj. tekuci racun, ali samo na tekuci racun registrovan u BiH.
Ako želiš slati u inostranstvo, mora ići sa Aircasha na Aircash.

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 24 Jan 2026, 15:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Da li je neko možda koristio ovu opciju primanja novca iz EU sa Aircasha ali na bankovni račun (ne na Aircash). Koliko traje to otprilike?

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 25 Jan 2026, 10:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Da li se naplaćuje provizija kod plaćanja računa?

Послато са SM-A175F помоћу Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 25 Jan 2026, 11:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Da li radi placanje racuna uopste kod nas? Ne spominju to na stranici za BiH, a na aircash.eu pise samo HR, SLO, AT i RO.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 25 Jan 2026, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1747
Nema opcije plaćanja računa na Aircash BiH.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Aircash
PostPoslato: 28 Feb 2026, 16:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Produžili su podizanje kesa na svim bankomatima u BiH do 30.04.

“Enjoy free local ATM withdrawals until 30 April 2026. *All ATM networks included. Valid for cards issued in Bosnia and Herzegovina, and Greece.”


Vrh
  
 
 [ 182 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs