bogata_sirotinja je napisao:
Direktno sa m:tel sajta...
Korisniku koji iskoristi dodjeljenu količinu mobilnog interneta u okviru Roming tarifnih opcija, a prije isteka perioda važenja predmetne tarifne opcije, korišćenje usluge mobilnog interneta u mrežama operatora u romingu biće onemogućeno do isteka perioda važenja korišćene tarifne opcije. Nakon isteka perioda važenja predmetne roming tarifne opcije, korišćenje usluge mobilnog interneta obračunavaće se u skladu sa važećim Cjenovnikom Mtela definisanim za korišćenje međunarodnog roming saobraćaja za postpaid korisnike Mtela.
Dakle, ti MB koji su ti naplaćeni su naplaćeni jer ti je isteklo vrijeme trajanje Roaming TO Evropa 3 dana koju si dokupio.
Da si potrošio MB/GB iz kupljenje Roaming TO Evropa 3 dana ali da ti nije isteklo trajanje te kupljene TO, internet bi ti bio blokiran sve dok ti ne istekne vrijeme trajanja kupljene TO.
Po ovome, tebi su naplaćeni MB jer ti je isteklo vrijeme trajanja Roaming Evropa 3 dana TO a internet ti je ostao uključen.
Da tako ispada, stvar je u tome sto sam ja vec 27-og bio duboko u Srbiji a do 28-og trajal opcija.
Sent from my RMX3890 using Tapatalk