banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Sinemanija
PostPoslato: 14 Dec 2015, 12:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Maj 2015, 10:20
Postovi: 13
Da li vas zanimaju filmovi ? Ako je vaš odgovor potvrdan, onda ćete sigurno biti oduševljeni jednim sajtom, kao što sam i ja ostao oduševljen kada sam ga pronašao. Ako vas zanima koji je sajt u pitanju pogledajte ovde http://sinemanija.com

Meni se posebno dopalo što su posvetili pažnju svim filmskim žanrovima, ali i domaćim i stranim filmovima. Tako možete pročitati sve one zanimljive činjenice koje su vezane za neki film, a ne samo o čemu se u njemu radi. Tako, recimo možete pročitati koje su sve greške uočene u mnogim filmskim ostvarenjima, kako onim starijeg datuma, tako i onima koje možemo da gledamo u bioskopima. Ono što je mene, kao ljubitelja Sedme umetnosti na ovom sajtu posebno oduševilo jeste kvalitet tekstova i njihova jedinstvenost, jer je neke od ovih informacija gotovo nemoguće pročitati na drugim sajtovima. Da budem iskren, ne znam odakle su vadili informacije, ali svaka im čast, jer su definitivno originalni.

Tu bih dodao još i deo koji se odnosi na biografije glumaca, kako domaćih, tako i stranih. Ovo želim posebno da naglasim, jer se tu pominju neka glumačka imena na koja su mnogi danas, čini se zaboravili. Zato sam i odlučio da pomenem ovaj sajt, pošto mislim da njegovi autori to u potpunostu zaslužuju, jer se vidi da je definitivno u pitanju neko kome je Sedma umetnost u srcu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sinemanija
PostPoslato: 15 Dec 2015, 08:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
Ali zasto je ta "Sedma umetnost" azurirana u avgustu poslednji put sto se tice novih filmova?
Jesu li stvarno “Gospodar venčanja” i “Čovek-mrav” najnoviji filmovi, nista nije izaslo poslije, niti najavljeno?
Mislim, vidim da se radilo na biografijama, ali zar nisu noviteti prioritet da se sajt i rad ljudi shvati ozbiljno?

Sto se tice samog sajta, tema je ocajna, sajt izgleda kao neki seminarski.
Ne vidim socijalne mreze.
Nema trailera.
Nema najava za bioskopski reperotar.

Nisam ni blizu odusevljenog, ima dosta gresaka i u tekstu koj bodu oci, tipa "Marvilovih stripova" i sl. ali nek' se radi, mozda se vise posvetiti domacim filmovime, posto je scena zapostavljena, sto se tice novijih izdanja...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs