banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1449 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 73  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jul 2018, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Не'ам појма шта су ти тачно написали, али хоће они тако да пошаљу неки општи одговор без читања па онда морашп други пут да им понављаш шта ти у ствари треба. Ја сам један једини пут добио нормалан одговор "из прве" и то кад сам им написао да ми не шаљу неки општи одговор него да стварно прочитају шта сам написао. :D

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2018, 10:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Trebalo bi da si dobio i priliku da ocijenis podrsku. Ocijeni je najnize. I opet posalji upit.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2018, 15:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
evo ponovo sam im pisao da mi ono sto su mi poslali ne rjesava moj problem i da ponovo procitaju moju poruku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 14:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
odgovorili mi ovi iz paypal-a i kazu da je bila tehnicka greska i kazu da dovrsim povlacenje rucno kako bi oni meni refundirali tih 4 eura.
Ja sam ne kontam sta da radim jer ja sam vec rucno sredstva povukao 03.07.18


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 14:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Pa tako im i napisi. Da zahvaljujes na brzom odgovoru, da si vec povukao sredstva, sto i sami mogu da vide, i da ocekujes refund ljubazno se unaprijed zahvaljujuci na njemu i na divnoj podrsci.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 15:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
oke drug hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 15:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
evo zavrsio sam sa njima ovaj problem kazu do njih je bilo i nece se vise ponoviti.
Jos su mi rekali da su mi vratili 8e na racun ali ja nisam dobio nikakvo obavjestenje o uplatu kao npr.kad mi neko uplati niti vidim od njih uplate kad se logujem na paypal. E sad nisam znao tacan iznos koliko sam imao pa tako da ne znam da li mi je leglo to od njih mada oni kazu da su vratili...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2018, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Pitanje za one koji koriste WebInfo Nove Ljubljanske banke.
Aktiviran mi je servis, dobio sam lozinku, ali ne znam korisničko ime, u kojem obliku se ono piše (ime i prezime, ili mejl, zajedno, odvojeno, koja kombinacija)?

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2018, 18:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Napisao si ga na onom zahtjevu kad si tražio da ti aktiviraju servis.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2018, 19:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ja koristim onaj mKlik i eKlik, korisničko ime je npr. pero.perić, marko.marković, ali možeš i po želji da izmišljaš. Uglavnom to je ono što si naveo na zahtjevu, kao što reče kolega iznad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2018, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Nisam ja ništa pisao, WebInfo sam dobio automatski uz aktiviranje neke druge usluge tj. računa, ali u pravu ste, "ime.prezime" je kombinacija, fala vi. 8)

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
Prije 2-3 dana mi je poslan novac na paypal preko emaila i sada mi ta transakcija stoji na pending. Ne mogu da uradim withdraw a nece nikako da se prebaci na balance. Da li trebam cekati jos nekoliko dana da se obradi transakcija ili moram ja nesto da uradim?
Da li je neko imao nesto slicno? Sta trebam raditi da povucem pare na karticu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 12:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ако ти је Пејпал отворен у БиХ, паре ти никад неће ни бити на балансу него ће ти 1. јануара бити аутоматски пребачене на банковни рачун везан за Виза картицу коју имаш (ако имаш) закачену на Пејпал.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Kod mene je Visa kartica Rajfajzen banke. Pare se sa Paypala automatski prebace bez provizije svakog mjeseca. Mogu ih ranije preuzeti ali uz proviziju

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 15:40 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Sep 2009, 10:51
Postovi: 853
Mislim da je kod njega problem sto to sto mu je prebaceno jos uvjek nije raspolozivo... Ako transakcija stoji na pending onda je to do onoga ko mu je poslao novac, negdje je kod njega zapelo.
Meni nikad nije stojalo na pending, nakon obavjestenja da je nesto leglo, gotovo odmah je bilo dostupno za withdraw, a na meni je bilo hocu li cekati 1. sljedeceg mjeseca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
goranagf je napisao:
Mislim da je kod njega problem sto to sto mu je prebaceno jos uvjek nije raspolozivo... Ako transakcija stoji na pending onda je to do onoga ko mu je poslao novac, negdje je kod njega zapelo.
Meni nikad nije stojalo na pending, nakon obavjestenja da je nesto leglo, gotovo odmah je bilo dostupno za withdraw, a na meni je bilo hocu li cekati 1. sljedeceg mjeseca.


Nasao sam na netu da je razlog sto je pending u tome sto mozda nije dobro naznacena destinaciona adresa. Koliko se sjecam, i prije sam dobijao neke uplate i mogao sam u roku dan dva da povucem na karticu.


nikola29_06 je napisao:
Kod mene je Visa kartica Rajfajzen banke. Pare se sa Paypala automatski prebace bez provizije svakog mjeseca. Mogu ih ranije preuzeti ali uz proviziju


Jesi li ti to podesio ili je automatski tako?

Mene zanima da li ja na neki nacin mogu povuci pare ili trebam cekati sljedeci mjesec?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 16:21 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Sep 2009, 10:51
Postovi: 853
Cim bude raspolozivo mozes povuci, ali cini mi se da ide 5$ fiksno plus ~1% provizije. Ako ti se ne zuri, 1. Ide auto withdraw bez ikakve provizije.

Mi Note 3 via Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
goranagf je napisao:
Cim bude raspolozivo mozes povuci, ali cini mi se da ide 5$ fiksno plus ~1% provizije. Ako ti se ne zuri, 1. Ide auto withdraw bez ikakve provizije.

Mi Note 3 via Tapatalk


Nije mi zurba uopste. Nego ja uopste ne mogu da uradim withdraw. To hocu reci. Cim kliknem, kaze mi da nemam balans. Mozda jedino da sacekam dok ne prodje ta transakcija (a valjda hoce) pa onda da uradim withdraw.


Poslednji put menjao supermanijak dana 25 Nov 2018, 16:50, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 16:31 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Sep 2009, 10:51
Postovi: 853
Ne bi ti leglo da nisi dobro napisao adresu, ili da nesto ne valja nekome bi iskocilo obavjestenje... Javi se tome sto ti je poslao nek i on provjeri kod sebe sve.

Mi Note 3 via Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 16:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
Javicu pa cu da vidim u cemu je fazon. Nikad mi ovo dosad nije bilo, a i sam paypal je sve zakomplikovao, nista ne znam da podesim kako bog kaze :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1449 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 73  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs