banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Feb 2013, 13:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Spanski DJ Jerry Ropero je napravio remix njenog govora :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z8E1WvXRcuQ[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 13:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
ajkula je napisao:
Hercegovac je napisao:
Meni je ovdje najprije pokazano da su ljudi kod nas jako zlobni i isfrustrirani pa jedva čekaju da neko napravi neku glupost kako bi mu se rugali i osmjehivali. Ubijeđen sam da većina onih što se po portalima ruga ovoj Ingrid, izgovara engleski na isti, ili gori način. Slično kao što su se moje kolege danima rugali onoj pjesmi Indire Radić na francuskom, da bi se kasnije ispostavilo da oni na francuskom ni dobar dan ne znaju reći..
Ali, valjda... ...rugajući se tuđim neuspjesima, najlakše zaboravljamo sopstvene..


Cijenim da je u pitanju kakav Srpski politicar onda bi bilo smijesno? :D Ona nije jedina sa ovakvim ispadom, u Njemackoj se danima pricalo o doticnom http://youtu.be/KWoya3u6vAM, iskakao je iz rerna i frizidera, nema TV kanala koji ga nije ismijao. I njih dvoje nisu jedini, mnogo je takvih. Porediti ljude iz politickih vrhova, koji vode drzave, sa nama smrtnicima je besmisleno :wink: Ne ocekuje se jednak nivo znanja od mene i Merkelove :D

Ja takođe mislim da je ovo sramotno, ali mi se ni reakcije ljudi uopšte ne sviđaju. Ne očekuje se ni jednak nivo znanja od mene,tebe, Merkelove, Indire Radić i Ekrema Jevrića, pa se opštenarodna svijetina na isti način podsmjehivala Ekremovom i Indirinom izgovoru, kao i izgovoru ove političarke..

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 13:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Pa kad se provaljuju :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 13:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 17:26
Postovi: 557
Lokacija: Бања Лука, Југославија
Hercegovac je napisao:
Ubijeđen sam da većina onih što se po portalima ruga ovoj Ingrid, izgovara engleski na isti, ili gori način. Slično kao što su se moje kolege danima rugali onoj pjesmi Indire Radić na francuskom, da bi se kasnije ispostavilo da oni na francuskom ni dobar dan ne znaju reći..
Drug, nije to isto; ona je političarka, predstavlja Hrvatsku Evropskoj Uniji i kao takva bi TREBALA znati engleski jezik (i zboriti i pisati i čitati i razumjeti), a Indira Radić je pjevačica i ako pjeva na francuskom TREBALA bi to bolje odraditi.

Dakle, ja smatram da je podsmijavanje opravdano i samo tako nastavite. :D

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything, it's to late to stop reading it.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Okacih vec ali ne skodi i ovdje :D Mozda neko i profitira od njene blamaze :lol:

Slika

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
tensSa je to objasnio najbolje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tensSa je napisao:
Jel ono neki politicar iz Srbije takodje imao slicnu situaciju?


jeste,vuk drašković prije par godina,kad je bio ministar vanjskih poslova :D ...jbg,meni je ispalo simpatično,ali ipak je izazvao zaprepašćenje svih kad je u ukljucenju u emsiju sa engleskog govornog podrucja bukvalno preveo "Please,don't mix grandmothers with frogs"...

kad na srpskom kažeš,"nemojte mješati babe i žabe",to ima smisao,ali možeš mislit kako je to zvučalo na engleskom :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
da nije zalosno bilo bi smesno. ista je situacija i kod nas. Ljudi ne dolaze na pozicije po znanju i umecu vec stranackim putam. koliko nasih politicara prica strane jezike? Mozes ih na prste jedne ruke nabrojati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Schlager je napisao:
tensSa je napisao:
Jel ono neki politicar iz Srbije takodje imao slicnu situaciju?


jeste,vuk drašković prije par godina,kad je bio ministar vanjskih poslova :D ...jbg,meni je ispalo simpatično,ali ipak je izazvao zaprepašćenje svih kad je u ukljucenju u emsiju sa engleskog govornog podrucja bukvalno preveo "Please,don't mix grandmothers with frogs"...

kad na srpskom kažeš,"nemojte mješati babe i žabe",to ima smisao,ali možeš mislit kako je to zvučalo na engleskom :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:20 
Dobro, sad se mogu pohvaliti da pricaju tecno hrvatski, sprski ili bosansi, cak i crnogorski, vjerovatno im to spada pod strane jezike...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 17:26
Postovi: 557
Lokacija: Бања Лука, Југославија
ratkop je napisao:
da nije zalosno bilo bi smesno. ista je situacija i kod nas. Ljudi ne dolaze na pozicije po znanju i umecu vec stranackim putam. koliko nasih politicara prica strane jezike? Mozes ih na prste jedne ruke nabrojati
Joj, mogu samo zamisliti kakav bi Dodik bio sa engleskim :lol:

tensSa je napisao:
Dobro, sad se mogu pohvaliti da pricaju tecno hrvatski, sprski ili bosansi, cak i crnogorski, vjerovatno im to spada pod strane jezike...
Sad me podsjeti na Nadrealiste: crnski i gorski jezik, odvojeni jezici :lol:

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything, it's to late to stop reading it.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
ratkop je napisao:
da nije zalosno bilo bi smesno. ista je situacija i kod nas. Ljudi ne dolaze na pozicije po znanju i umecu vec stranackim putam. koliko nasih politicara prica strane jezike? Mozes ih na prste jedne ruke nabrojati

Kao da to tebi smeta :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 17:26
Postovi: 557
Lokacija: Бања Лука, Југославија
Schlager je napisao:
tensSa je napisao:
Jel ono neki politicar iz Srbije takodje imao slicnu situaciju?


jeste,vuk drašković prije par godina,kad je bio ministar vanjskih poslova :D ...jbg,meni je ispalo simpatično,ali ipak je izazvao zaprepašćenje svih kad je u ukljucenju u emsiju sa engleskog govornog podrucja bukvalno preveo "Please,don't mix grandmothers with frogs"...

kad na srpskom kažeš,"nemojte mješati babe i žabe",to ima smisao,ali možeš mislit kako je to zvučalo na engleskom :lol: :lol:
Imaš li ovaj klip ili audio snimak, volio bih to čuti? :D

Ja sam našao ovaj: :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LJRoKkGAhY4[/youtube]

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything, it's to late to stop reading it.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 14:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma nemam klip,slučajno se sjetih toga kad je tenSa pitao da li je i neki srpski političar imao sličan gaf :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Bisera ima koliko hoces, po svim zemljama :D Evo jos jedne nase mucenice :lol:

http://youtu.be/kpq5hPm0ohA

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 15:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 17:26
Postovi: 557
Lokacija: Бања Лука, Југославија
Ovaj klip sam stavio u temi za klipove, ali mi je neprevaziđen; ''Day after yesterday'' :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oe2zkTpxNfI[/youtube]

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything, it's to late to stop reading it.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 15:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Bik koji sedi je napisao:
Hercegovac je napisao:
Ubijeđen sam da većina onih što se po portalima ruga ovoj Ingrid, izgovara engleski na isti, ili gori način. Slično kao što su se moje kolege danima rugali onoj pjesmi Indire Radić na francuskom, da bi se kasnije ispostavilo da oni na francuskom ni dobar dan ne znaju reći..
Drug, nije to isto; ona je političarka, predstavlja Hrvatsku Evropskoj Uniji i kao takva bi TREBALA znati engleski jezik (i zboriti i pisati i čitati i razumjeti), a Indira Radić je pjevačica i ako pjeva na francuskom TREBALA bi to bolje odraditi.

Dakle, ja smatram da je podsmijavanje opravdano i samo tako nastavite. :D



Bik, ne treba ju ismijavat nisam za to al treba kritikovat zestoko i nju a naravno vise one koji su ju postavili tamo.
Ona je politicar nije diplomata.
Za politicare me nista ne cudi ne posjedovanje znanja, opste kulture manira je normalno cak sta vise pozeljno, danas to nije mana, to im je prednost.
Diplomata to je druga prica tu mora biti prisutno znanje jezika i ostalo. A ova skupsina EU mi lici vise na krcmu gdje se sakupilio sve i svasta da te bog sacuva i sakloni.
Ovakvih slucajeva je hrpa ne treba zaboravit i Acu II (Aleksandra K.) i slicne.

Kad se o ovakvim slucajevima prica, padne mi na pamet Ivo Andric. Kako je samo taj covjek briljirao pred Hitlerom 19 Aprila 1938 u Berlinu u svom pozdravnom govoru opunomocenog ambasadora i govoru respekta velikom vodji na cistom tecnom njemackom i to sa Beckim akcentom da utisak bude snaziji. Posto su se srdacno pozdravili i rukovali. Hico je samo zino.
To je pravi diplomata.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2013, 15:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 17:26
Postovi: 557
Lokacija: Бања Лука, Југославија
Brale001 je napisao:
Bik, ne treba ju ismijavat nisam za to al treba kritikovat zestoko
Good point. ;)


Ovo je spomenik... ovo je Beograd... ovo je spomenik i on gleda na ušće; ovde ima, znači... ovde je brdo... zato se zove Kalemegdan... kale-brdo; tu su bili Turci ustvari u tvrđavi... :lol: :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PfnYqQfs6Z4[/youtube]

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything, it's to late to stop reading it.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 03:56 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:37
Postovi: 99
Hercegovac je napisao:
Meni je ovdje najprije pokazano da su ljudi kod nas jako zlobni i isfrustrirani pa jedva čekaju da neko napravi neku glupost kako bi mu se rugali i osmjehivali. Ubijeđen sam da većina onih što se po portalima ruga ovoj Ingrid, izgovara engleski na isti, ili gori način.

Milion klipova na netu ima o tome kako u ex yu političari loše govore ingliš....ne vidim zašto se za ovaj klip mora otvarati posebna tema!Ja sam iskreno šokiran i uvrijeđen....da je fiki otvorio ovu temu pa ajd....al od moderacije se očekuje oređena doza ozbiljnosti!
Brale001 je napisao:
Kad se o ovakvim slucajevima prica, padne mi na pamet Ivo Andric. Kako je samo taj covjek briljirao pred Hitlerom 19 Aprila 1938 u Berlinu u svom pozdravnom govoru opunomocenog ambasadora i govoru respekta velikom vodji na cistom tecnom njemackom i to sa Beckim akcentom da utisak bude snaziji. Posto su se srdacno pozdravili i rukovali. Hico je samo zino.
To je pravi diplomata.

jelde...ja čuo potpuno drugačije....razmijenili par protokolarnih rečenica...i Ivo rekao da su hići ruke pri rukovanju bile ladne ko kod mrtvaca :D
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 11:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
A mi se smijali jednom drugu iz razreda kad je citao tekst: so, its a mater of trust. I nije postao politicar...

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs