banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1278 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 64  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Okt 2018, 10:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Tu jedino imali u arhivi :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 10:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Did mo ostavio.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 12:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Nećemo tako sad. Oni su antifašisti.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Ne cudi me, jednom smo tamo morali sipati gorivo. Na pocetku srusena crkva, U grafiti...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2018, 19:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2004, 10:14
Postovi: 116
Lokacija: BL
Mladenci se posvađali zbog para, svadba prekinuta

1)mladenka digla kredit,a !@$%^&muz je zirant
2)sta bi bilo da su se jos i svatovi potukli?
3)ali mledenka je trudna,iako sam protiv abortusa ovo je izuzetak
4)i ono najvaznije jeli pare dijele 50:50 (bracna imovina) ?

Spoiler:
GRADAČAC - U Gradačcu se u ponedjeljak nije govorilo o visokim cijenama, teškom životu, jesenjoj sjetvi, skupim drvima za predstojeću zimu. Jedina, vruća, u isto vrijeme i komična i žalosna tema bio je skandal koji je izbio na svadbi 23-godišnjeg Edina Huseljića iz Gradačca i njegove izabranice Elde Mujčin iz Odžaka.

Dan koji je trebao biti najljepši u njihovim životima pretvorio se u noćnu moru, a sve zbog - novca! Među mladencima je usred svadbe izbila žestoka svađa, veselje sa čak 300 zvanica je prekinuto, a mlada je iste večeri otišla nazad kući u Odžak. Mladoženja je ostao u suzama, najviše zbog bruke koju je doživio.

Uredio kuću

Veselo je bilo u svadbenom salonu „Orhideja“ sve do 23 sata, kada je mlada, prema starom običaju, išla od gosta do gosta i dijelila svatovima kafu, a oni su joj zauzvrat na tacnu ostavljali novčanice. Skupila se pozamašna suma.

Muzika je potom nastavila u istom ritmu, sve dok se u sali nije začula žestoka svađa. Svatovi su vidjeli da se „nešto kuha“, ali niko nije mogao ni pretpostaviti da je haos izbio zbog podjele darovanog novca na tacni.

“Mlada je zahtijevala da sav novac pripadne njoj, jer je ona dijelila kafu. Mladoženja takav prijedlog nije prihvatio, jer je podigao kredit da sredi kuću uoči ženidbe, a osim toga, on je navodno platio i troškove veselja ispred mladine kuće u Odžaku, kao i svadbe u Gradačcu”, kazao je za Avaz jedan od gostiju sa svadbe.

Tada je mlada pozvala majku u Odžaku da dođe po nju, što se i desilo i oko ponoći se vratila kući.

Članovi porodice Huseljić još su u šoku zbog svega što ih je zadesilo. Bliži rođak ostavljenog mladoženje, uz uslov da mu ne objavimo ime, potvrdio je da je glavni razlog cijelog skandala novac.

“Mlada je uzela korpu s parama i pokušala pobjeći. Međutim, uspjeli smo vratiti pare, a ona je otišla. Njena mama i ona mislile su da i to uzmu i odnesu. Imamo svjedoke za ono što se dešavalo, a sve su zabilježile i kamere”, priča sagovornik.

Ističe da su se mladenci prije vjenčanja zabavljali nekoliko mjeseci, a Edin je, kako kaže, već juče bio kod advokata kako bi pokrenuo brakorazvodnu parnicu.

Kako je bilo

“Želimo samo da se zna istina, kako je sve bilo. Ne znamo je li ona uspjela uzeti nešto iz te korpe, jer novac nije bio prebrojan. Kada smo kasnije brojali, bilo je oko 5.500 maraka”, kaže on.

I sam mladoženja potvrdio je navode svog rođaka.

“Moj obraz je čist. Mlad sam i mogu nastaviti sa životom, živ sam, zdrav. Šta ja tu više mogu”, kazao je kratko Edin.

Svoju verziju priče ima i odbjegla mlada Elda Mujčin, koja otvoreno priča kako je mladoženja Edin Huseljić pokušao iskoristiti nju i njihovo nerođeno dijete kako bi se domogao novca.

“Jako mi je smiješno sve! Nije za žalit a nije ni za plakat, nego samo za smijati se! Ovako, ako baš neke interesuje istina, ja sam demant dala, a ovo je moja verzija priče. Mene uopće nisu kontaktirali ni pitali za istinu, a istina je sljedeća:

“Ja nikakve pare nisam pokupila, niti pokušala pokupiti, ja pare nisam ni vidjela kako treba jer kako znate poslije kafe ide kuma i još jedna sa tabljicom i tu se pare stavljaju, ja kafu dijelim. Poslije podjele otišlo se skupiti pare. Tu smo bili mladoženja, kuma i ja, da bi došao mladoženjin otac i uzeo pare, kao njemu ide to, ja se naljutila jer nam je zapravo čitavu svadbu isplanirao on i njegova žena, nisu mi dopustili da svoju svadbu isplaniram, miješali su se, nakon čega sam odmah izašla i vratima zalupila! Onda sam ušla nazad u restoran i sjela (što znači da sam ukrala pare, ne bi se vratila ponovo ma svadbu)”, rekla je Elda za portal Crna-Hronika.info.

“Sjedila sam još unutra kada je njegov otac pijan rekao da ja nisam nikakav k*rac i da idem slobodno jer nisam vrijedna tih para!”

Dodaje da je izašla iz restorana, sjedila ispred još jedan sat za šta kako tvrdi ima svjedoke.

“Tu je bila prisutna i mladoženjina strana, priča je dakle izmišljena samo iz razloga jer tu nije bilo dovoljno para kako bi se platili troškovi svadbe pa su na mene sve svalili kako bi se ogradili od sramote! Ja sam na hitnoj završila trudna, u tom istom gradu, da bi se mladoženja vratio sjedit i piti sa izgovorom “šta on tu može?” “, dodala je Elda.

Ističe da je ona digla kredit, za šta kaže ima i dokaz.

“Sredila sam sprat u kojem smo trebali živjeti, a ne on. Sad će sve ići preko suda, ja da sam kriva ne bih ga tužila. Hvala i lijep pozdrav svima,” rekla je Elda za portal Crna-Hronika.info

Kakva je to ljubav

“Ovo još nisam čuo, a kamoli doživio, da pare s tacne posvađaju mladu i mladoženju, i prije nego što je svadba završena. Pitam se kakva je to današnja ljubav. Pa zar njih dvoje nisu planirali zajednički život, djecu”, kaže 78-godišnji mještanin Gradačca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2018, 20:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
Mali Ante iz Solina nasmrka se kokaina,
Isa je provalit stan, liku sto je domobran
https://www.nezavisne.com/magazin/zanim ... sti/507916


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2018, 20:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Na Lovrincu... :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2018, 05:54 
Naslov.... :lol: :lol: :lol:

https://www.abc.ba/novost/59738/nemoguc ... ez-glutena


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2018, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Sta sve necu procitati...a smijala sam se starim dobrim danima kad je Dronjak izveo curu u setnju...
https://www.nezavisne.com/magazin/zanim ... ndu/508368

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2018, 16:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Htio sam jutros komentarisati na sajtu nezavisnih ali traze da se ulogujem pa sam od ustao.
Ovo je performans sa bijenala na otvorenom od jedne norveske umjetnice

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2018, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Debili.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 22:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Ne debili. Pola ljudi, pola majmuni. :lol:

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2018, 12:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Slika

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2018, 12:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 21:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2018, 22:48
Postovi: 208
Lokacija: Banja Luka
https://www.nezavisne.com/novosti/drust ... sla/509865


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2018, 21:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pozeljno je da uradi dnk analizu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 14:43 
boli ga patak :D :D :D

https://www.nezavisne.com/nauka-tehnolo ... ski/510809


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Dec 2018, 12:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2004, 10:14
Postovi: 116
Lokacija: BL
Spoiler:
Sljedeća vijest bi bez problema mogla da se svrsta u rubriku "vjerovali ili ne".

Naime, kako piše portal arandjelovacinfo.rs, u domaćinstvu porodice Simić u selu Ranilović u opštini Aranđelovac, koza Belka pojela je 20.000 evra, koje je porodica spremila za kupovinu 10 hektara zemlje.

Simići, ugledna i čestita porodica iz Ranilovića, riješila je da proširi svoje imanje i za to je spremila pozamašnu sumu od 20.000 evra, kako bi kupila 10 hektara zemlje. Ali, tog jutra sve je pošlo kako ne treba.

"Ustali smo rano, prebrojali novac, jer je trebalo da dođe čovjek od kojeg kupujemo zemlju kako bismo potpisali ugovor i čovjeka isplatili, pare su stajale na stolu u dnevnoj sobi, a mi smo otišli da doručkujemo. Moj tast je izašao, kao i svako jutro, da nahrani stoku, ali nije primijetio da nije zatvorio ulazna vrata i tu je nastala naša nesreća. Koza Belka koju imamo već nekoliko godina ušla je kroz otvorena vrata u dnevnu sobu i počela da jede pare sa stola“, kazala je kroz suze uplakana Milena.

Dodala je da kad su čuli šuškanje i buku njen muž je ustao od stola i samo što ga šlog nije strefio.

Belka je pojela pare sa stola, ostalo je oko 300 evra samo, a sve ostalo je bilo pojedeno.

"Muž od toga dana ništa ne govori, samo sjedi i šuti i gleda u jednu tačku. Belka nas je zavila u crno", rekla je za Ar Info Milena.

cak i ako je novac totalno unisten npr spaljen centralna banka moze izvagati pepeo i zastitnu nit i zamjeniti pare
naravno pod uslovom da ovo nisu bajke tipa pas mi pojeo zadacu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2018, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pepeo od 100 eura je teži od onog od 50? Ili zaštitna nit ne izgori možda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2018, 13:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ako spale kozu kao Đenku, ima da dobiju 3 milona minimum.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1278 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 64  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs