banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: dr jabuka cover
PostPoslato: 12 Jan 2017, 15:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Adrenalin je napisao:
dr jabuka cover: david lynch

sinoć sam sanjao da jednom davno, u dvoristu Davida Lyncha, jedna macka omacila četiri macica. U stvari, pet macica. četiri snjezna i jedno okruglo crveno. Kruzno mace odmah izopcise iz mačijeg svijeta, jer niti je znalo trcati, niti mjaukati - samo se nijemo kotrljalo.
Da se razumijemo, macici su se rado igrali njime, ali čim bi doslo vrijeme sisanja matere, ostavili bi ga samcatoga na sred dvorista. Nije da za njega nije bilo mlijeka, nego jadno nije imalo usta, a ne možeš repom sisati. Možeš, ako si slon okrenut naopako.
Jednoga dana, kruzno mace se dokotrlja do jednog djecaka. ”molim vas, nacrtaj mi ovcu„, rece mu djecak. ”Nek ti je mama nacrta, zar vidis negdje ruke kojima bih ti je nacrtao„, pomislilo bi mace da je imalo mozak. ”A zmijskog cara koji je progutao slona?„, djecak je bio uporan. ”Mali, jesi ti normalan? pa vidis li na šta licim, mani se malog princa i crtanja gluposti„, reklo bi mace da je imalo cime. Djecaku preostade jedino da sutne kruzno mace, te to i učini tako jako da se ono otkotrlja do trosne kuce, još trosnije starice. baka mu se tako silno obradova da ga probode pletacom iglom.
Ujutro je njena unuka imala nove tople rukavice.

Ovaj san ima znacenje i ima za cilj motivirati svu nesigurnu klupcad vune.
Sutra uvece ću sanjati da se ovo kruzno mace sterilizovalo te da ud vune se isplete gaza za motanje obloga I rana ranjenicima na Neretvi jer je uskoro godisnjica ove bitke.


brat moj! :D
skoro da je blizu momentima koje sam ja imao ovdje 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr jabuka cover
PostPoslato: 12 Jan 2017, 21:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
dr jabuka cover: ekonomsko rjesenje

Naime, najmiliji hobi koji mi je i istovremenoi poslovni projekat te uzgajanje kucnih ljubimaca. Imam jedan limeni jezharnik u kojem sam uzgajao jezheve za ubadanje i proizvodnju jeze koja se koristila u horor filmovima koji nisu bili strasno strasni. Jezhevi su se prodavali u kinima uz kokice i ostale grickalice. Pokazali su se kao veoma rentabilni jer od jednog jezha se možeš najezhiti i po nekoliko puta.
Odmah do jezharnika, u maloj posudici sam organizirao bakterijarnik. Malu farmu za uzgoj stapicastih bakterija od kojih sam, cupajuci im k, proizvodio baterije poput one duracel zeca.
Otvoriti vise takvih pogona u cijelom regionu sa minimalnom investicijom dovelo bi do ogromnog obrta kapitala gdje bi vascijelo pucanstvo bilo dobro najezeno i upalno- bolesno bez da je citalo svakodnevno vijesti iz regiona.
Pošto u biti sam kvantno-teoretski fizicar i kao takav sam dugo proucavao fenomen crnih materija i rupa u univerzumu, dosao sam na ideju kako da svoje znanje unovcim da ne moram stalno održavati predavanja na sveucilistima;
Te vam sada mogu ponuditi i vama ovu ideju koja bi se mogla serijskom proizvodnjom u sredisnjoj Bosni(kaže se da svaka galaksija u svom centru ima crnu rupu) te otvaranjem pogona stvorili uslovi za dalji i povecani priljev kapitala i obrt istog te zadovoljili zensku populaciju..
Citat iz reklamnog spota objavljenom u Sluzbenom glasniku NSRS-a. 12/6 2009 :
-Ukoliko ste nezadovoljne Vasim partnerom nudimo Vam rjesenje:
Crna rupa
Nakon dvije godine istrazivanja, nasi su strucnjaci dosli do formule koja će muskarce ostaviti bez daha, ali ne samo bez daha nego i bez njih samih!
Nakon primjene naših dražeja, javili su nam se neki od konzumenata:
M.H. 46, Velika kladusa:
- U poèetku sam se osjecala usamljeno bez muza, međutim već nakon nekoliko dana smisao zivota sam pronasla u trpanju drugih stvari: kredenaca, djece koja mi galame ispod prozora, kamiona...
D.L. 32, Siroki brijeg:
- Kao mlada i poduzetna žena sam odmah prepoznala svoju sansu u ovoj terapiji. Nakon što sam usisala supruga, svoje usluge sam ponudila Natronu iz Maglaja koji sada sve svoje otpadne vode usmjerava u mene. Lijepo se osjecam a i zaradi se nešto. Cekam da mi cerkice poodrastu da bi mogli proširiti posao.
G.N. 42, Banjaluka:
- Muza sam usisala prvi dan terapije a već sutradan i sina narkomana. Svakome bih preporucila dražeje jer ovih dana su ucestale delozacije pa ko vas delozacijom, vi njega usasavanjem.
Ovo je samo dio naših potrosaca a pisama i mailova je toliko da smo pretrpani, ali na sreću tu je nas proizvod pa ćemo tu problematiku lako rjesiti.
Imamo nužnu potrebu da proširimo poslovanje te trazimo investitore iz cijelog regiona.

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr jabuka cover
PostPoslato: 12 Jan 2017, 21:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Slika

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr jabuka cover
PostPoslato: 13 Jan 2017, 11:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Kakvo je kolektivno ludilo vladalo 2007. godine kad su se ljudi u komentarima oduševljavali sa ovim TNS komičarem? Vidim tad je bilo puno više drogaša na forumu nego sad.

Slika

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr jabuka cover
PostPoslato: 14 Jan 2017, 02:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
dr jabuka cover: pomalo ;)

Ovo nije prica o vama dragi forumasi koji ste se prepoznali u naslovu price, nije ni zakljucak o Velikoj Istini nakon mukotrpnog razmišljanja na WC solji-salici, ovo je samo kratka istorija postojanja tri rijeci, „piece of @!#$” , upotrebljena za razbibrigu nadahnutih potomaka atoma dostiglih do slave.
Govno ili kaka, govance, sranje, izmet ili stolica na kojoj se ne sjedi, u vishe agregatnih stanja od kojih je gasno veoma poznat način postojanja objašnjeno kao PRDEZ,(ili PUVACINA ako je u podmuklijem obliku) svoj put do slave i neslucenih visina pocinje...jednog dana u nekoj WC solji-salici, (kažu sve ponire u spiralu i buducnost se može vidjeti u soljici, malo ih vidi govnetov put do zvijezda, samo retko nadareni znaju da je solja-salica tek početak slave..), jadno govno, govance bolje reci, kreće na svoj put...
Prepusteno samo sebi, ulijece u splet mracnih kanalizacionih cijevi, razarano vodom, ostavljajuci skoro nepovratno dio sebe bicima koja nikad sunce ugledati neće.
Kako plemenito! Josh tamo.
A onda, u nekoj se rijeci molekuli govneta (jer to je govno josh uvijek) pretvaraju u hranu mikrooganizama, lijepe ribice koje samo vodu jedu ( a jedu plankton) jedu i govno, ono se uvijek svima daje, kako nesebično!
Velika riba jede malu, u mre§xi ribara i male se hvataju...
Iz Vrbasa u Savu, Iz Save u Dunav, iz Dunava u Crno More, iz Crnog u Bijelo, iz Bijlog u Svijetsko more, „kisha pada trava raste, gora zeleni” atomi govneta vezani u trbuhu malene skoljke „les moules” francuski ili „mussel(s)” engleski, spremljeni kao „Mussels Napolitano” (Fresh tomato, roasted garlic, white wine and parsley) zavrsavaju u stomaku nekog Mafijasha iz Chicaga.
Ali...cekaj, cekaj, nije tu kraj...Ima tu josh ATOMA, ka§xu moje nove teorije iz atomske fizike da „svaki skup atoma ima informaciju od drugim atomima sa kojima su bili sjedinjeni...” ( u molekul govneta, dodajem sada ovdje-neslu§xbeno), tako i ovi , govneci atomi, nesebično dajuci sebe svima NJIMA, rastvarajuci se pod uticajem zemljishnih mikororganizama i Urobacillus pasteuri stigoshe do salate nekog kralja, rimskog pape, predsjednika svijetskih sila, „svijetske vlade u sijenci smiling smiley”, Haga, Bin Ladena i Busha, raznoraznim putevima putujuci iz jedne obične WC solje-salice, kroz hiljadu oblika i transforamcija stigoshe do Vasih usta, buraga, misica...i mozga.
Pretvoreni u misli, pokrecu ideje, pretvoreni u snagu pokrecu prste, pretvoreni u slova evo ih na Vashem ekranu, govneci atomi stigoshe u Vash kompjuter sada ih gledate, pojeli ste ih odavna, niste ni svesni koliko je govno nesebično sto je odlucilo zbog Vas da postane dio Vas, ko to josh mo§xe?
Zato od sada, ko Vam ka§xe „Jedi govna...” nije da Vam zlo §xeli, ne mo§xe se govnima na'raniti govno, niti se onaj ko je i sam govno ne mo§xe dati drugima da se sam pojede, jer jasno je , od govnecih atoma smo svi mi, neko manje neko vishe, pitanje je samo apetita dakle, ko Vas govnima hrani znaci dobro Vam §xeli, daje Vam hranu znaci...jedite govna, želim Vam dobro!

Zato je onako pjevljiva ona pjesma „Jedite govna mi smo shampioni?????” kada smo u sarkazmu opijeni jedva ostali u prvoj ligi tamo neke davne lesinarske godine.
Nazdravlje, u svemu treba biti umjeren.

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs