banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 02:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2006, 22:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2006, 17:02
Postovi: 124
Lokacija: RS
Bik je napisao:
I ja se isfuram, gledam ih kako piju svoje sokice, i tek nakon svog tog vrijedjanja i dernjave skontam da su svi prisutni muskarci osim mene muslimani i da zato ne piju.... jebem ti zivot, htio sam u zrmlju propast, htio sam sebi jezik iscupat.

i tako, imam ja toga, samo treba da se sjetim.

Ma, boli te uvo :wink: !
Moj dragi je jednom prilikom izlazeći iz kancelarije mjesto "Aj, zdravo" radnicima rekao "Srbija", a u kacelariji su ostali Avdo, Ibro, Safet i Hamdo. U isto vrijeme je podigao i tri prsta. Jebaj ga, ko će uvijek paziti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 00:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2003, 05:18
Postovi: 933
Lokacija: Los Angeles
rola je napisao:
Ma, boli te uvo :wink: !
Moj dragi je jednom prilikom izlazeæi iz kancelarije mjesto "Aj, zdravo" radnicima rekao "Srbija", a u kacelariji su ostali Avdo, Ibro, Safet i Hamdo. U isto vrijeme je podigao i tri prsta. Jebaj ga, ko æe uvijek paziti!


A sta uradi i osta ziv! :lol:

Svaka ti dala...

_________________
Arte es mi vida.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1825
Lokacija: Vijena
Bik je napisao:
A evo ga jedan... Zadnji dan kursa njemackog, ide skoro cijela grupa zajedno negdje na pice... I sjednemo mi, i dodje konobar, sta piju picke i tako to, i jedini ja narucim pivo. Ostali svi neke sokice, kafice i sta ti ja znam. I ja se tu kao iznerviram , pocnem da se derem na muski dio grupe da su picke, da seru, da mogu bar na zadnji dan da popiju taman da im se i ne pije. A oni sve nesto kao, ma necemo, ma ne mozemo, ma hvala neka, mozda drugi put... i nemo's ih ubijedit da si pita... I ja se isfuram, gledam ih kako piju svoje sokice, i tek nakon svog tog vrijedjanja i dernjave skontam da su svi prisutni muskarci osim mene muslimani i da zato ne piju.... jebem ti zivot, htio sam u zrmlju propast, htio sam sebi jezik iscupat.

i tako, imam ja toga, samo treba da se sjetim.


Kralj si! :lol: hahaha

Jednom sam se i ja izvalio na prvom kursu iz njemackog prije 2 godine kad smo ucili o vremenu, ali ne ovom glagolskom nego atmosferskom i profesorica pitala kakvo vrijeme moze biti: sonnig, gewitrig, bewölkt,... es scheint, es schneit, es blitzt i tako... i ja tu rek'o: "wetter is schwul" umjesto "schwül" (za one koji ne znaju, u prevodu: "vrijeme je pedersko" umjesto "sparno")... par njih koji su skontali odma se odvalili smijati, a profesorica
onako ispod oka me ucilja. I dan danas, to sa hebenim umlautima nisam sasvim savladao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 12:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
@Vader, sta da ti kazem, nisam fin kao ti i micelijus. I nisam se junacio, nego sam htio da pijem sa ljudima. Da ne bi sam pio, kontas, da se ne bi sam napio, (kao sto se i jesam sam napio, eto blama). Ja volim da pijem, i volim ljude koje vole da piju. I ti momci su bili gotivna raja, vecinom su pusili i duvali i sta ti ja znam sta, (dakle poroci im nisu strani) i onda odjednom kao niko nece da popije pivo... i to mi nije islo u glavu. Inace me boli uvo za tim ko sta pije i ne nagovaram nikoga ni na sta sto se toga tice. E jebiga, opet sam skrenuo s teme. Vader je prvi poceo!
STO ME SVI NAPADAJU DANAS?!?!?! UBICU NEKOGA! dobro necu, salim se. Al cu bar da se izderem na cimera kad dodje s posla :toothy10:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 14:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Bik je napisao:
@Vader, sta da ti kazem, nisam fin kao ti i micelijus.

Sorry na OT ali samo da nešto razjasnim. Ne mislim ja da je fin onaj ko ne pije (pivo) a da nije fin onaj koji pije, radi se samo o tome da ljude treba pustiti da piju šta žele i kad žele. I ja sam nekad više pio pivo, ali ga zadnjih godina nešto ne volim. Više volim vino. Ali sve u umjerenim količinama, opijanje mi je bezveze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
Citiraj:
ali ga zadnjih godina nešto ne volim. Više volim vino

Takodje.
Najnoviji blam,jezicki, naravno.Danas nosam neki namjestaj, s rogatim kolegom :D , neki hotel. I pita mene neka baba na Engleskom, da li bi mogao da joj otvorim vrata, tj. da li imam kljuc ili znam li nekog ko ima, A ja na "cistom" Engleskom : Vielleicht at the first floor. :lol:
Ali, nema veze, bakica me svakako razumjela i sisla sprat nize, na recepciju.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 22:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Citiraj:
Vielleicht at the first floor.


Co'ek poliglota!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 14:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 11:47
Postovi: 149
ajde jos neki to cu non stop da govorim :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Avg 2006, 09:20 
Najjacha situacija shto sam vidjeo je bila u onazisu...decko i cura naruchili pivo i sokic...i naravno konobar djevojci stavlja sokic, a frajeru pivo....lik se izgubio kada je vidjeo da je riba uzela pivo i stavila ispred sebe, a frajeru gurnula sokic.... :drinking:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Avg 2006, 15:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
uh bilo ih je naravno ali i nesjecam se bas ,ali se sjecam jedne kada sam nesto isfurao malu i ona da mi napakosti ,prolazimo kraj nekih 5-6 cura ,stade i rece :"Uff pa mogao si se bar istusirati..." Eto ,nikada necu zaboraviti kako su me cure pogledale... Tada sam se ja mnogo isfurao pa smo se onda morali vratiti da ona kaze da sam se istusirao , inace jesam ,to joj je bio samo fazon .

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Avg 2006, 18:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
e da i kada je bila svadba sestre .Kada smo trebali orvoriti onaj kao vatromet ,samo izlaze neki papirici ,i sada svi stoje i cekaju da izadzu mlada i mladozenja,izlaze oni iz opstine a ja i buraz stojimo i kao trebamo to otvoriti taj mali vatromet.Stadose oni i kaze fotograf sada ,naravno burazu se otvori a kod mene nece ...i tako ja stojim i ~50 ljudi gleda u mene kada cu otvoriti, mrkla tisina ,svi bulje u mene a ujna se dere "Gorane ,druga strana " ...a ja kako nije htjelo na jednu stranu ,pokusao silom i polomio ....nakraju sam rucno otvorio ...

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2006, 23:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Radila sam u Jevrejskoj, nikog nema u klubu, ja gladna, a igra i Holandija protiv nekog, svjetsko...
Rekoh sebi - idem skoknuti do picete, uzeti komad pice i baciti pogled na TV u basti Vesne due.
I kupim si parce pice i vec iza coska pocnem istezati vrat kao zirafa ne bih li kako vidjela tekmu par sekundi prije nego sto bi to bilo moguce ako bih nastavila da se normalno ponasam i normalno hodam.
I naredne sekunde osjetim ostar bol u koljenima i vidim stubic na milimetar od mog lica.
Naime, zvjernjajuci i istezuci vrat kao zirafa nisam vidjela one betonske stubice ( kraj kojih sam 2 i po godine svaki dan prolazila ) i zakucala sam se u njih koljenima, a gornji dio tijela mi se savio od tog naglog zaustavljanja i da sam malo gipkija s jedne strane stubica bih stajala na nogama koljenima zabijena u stubic, a s druge dubila na glavi ( falio mi je koji sitni centimetar :D ). U svemu tome uspjela sam sacuvati komad pice u ruci :D , a ljudima u basti sam bila zanimljivija od tekme. I to je neki uspjeh.
Jedno 15-20 dana sam provela u hlacama jer su mi koljena bila zguljena i u krastama kao kod nestasnog sestogodisnjaka koji pokusava letjeti kao Supermen.

Jednom davno, dok sam jos isla u Hol, silazeci u stiklama dole desio mi se peh zvani - ljubavni zov.
Neke cure koje su isle iza mene su pozurile da ne izgube iz vida neke momke i zakacile me tako da sam posla padati niz stepenice, sto je na svu srecu bilo nemoguce u toj guzvi, ali sam ostala bez stikle na jednoj cipeli.
Okrenula sam se i izasla vani, skinula cipele u kojima je bilo nemoguce hodati i vratila se kuci bosa.

Ima toga jos puno...jako sam smotana...

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2006, 23:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Jednom davno,davno,davno ostavila me cura i ja je,par dana nakon toga, vidim kako sjedi u busu koji prolazi kraj mene... Naravno da se okrenem i pratim je pogledom kad odjednom BAAAM!!! Bliski susret sa semaforom najjace moguce vrste :D . Sva sreca pa me vidjelo "samo" 30-ak ljudi u busu (ukljucujuci bivsu) i nesto mlo prolaznika :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2006, 09:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Jednom davno,davno,davno ostavila me cura i ja je,par dana nakon toga, vidim kako sjedi u busu koji prolazi kraj mene... Naravno da se okrenem i pratim je pogledom kad odjednom BAAAM!!! Bliski susret sa semaforom najjace moguce vrste :D . Sva sreca pa me vidjelo "samo" 30-ak ljudi u busu (ukljucujuci bivsu) i nesto mlo prolaznika :D



jesi je vidio nakon toga ? Jel se nasmijala :D

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2006, 13:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
izraz lica joj je bio vise ; "Vidi ovog budale...".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2006, 13:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
ma puca ti k.... :wink:

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2006, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Ma vise je meni tada puklo chelo :D
Davno je to bilo...ne sikira me 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Avg 2006, 10:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Osim onoga da mi je na svakoj skolskoj slici bio otkopcan slic sada sam se sjetio jedne anegdote.

Naime desilo se to 94/95 kada sam bio prvi razred u elektrotehnickoj skoli. Nasa ucionica je bila u prizemlju a u podrumu ispod nas je bio majstor Simo koji je drzao praksu. E posto je Simo bio tanak na zivcima i pravio gresku da se zamjera 14-togodisnjim balavcima ritual je bio sljedeci: Dvojica uzmu sto i guraju ga po zemlji pravec skripu i buku, po nekada i 10 minuta neprekidno. Naravno to je bio neizostavni ritual svakog odmora. To je trajalo nekih dobrih pola godine, Simo je bezbroj puta dolazio gore urlajuci ali naravno nikoga nije uhvatio... sve do jednom. Znam da sam taj dan malo poranio u skolu i ulazim u razred kad tamo Vule i jos jedan momak (ne znam mu ime, zaboravio) vec uzeli sto i "drljaju" po podu. nakon minut dva izadju iz ucionice i ja ostao onako sam. E posto sam sjedio negdje u sredini valjalo je sada pomjeriti prvih par klupa da mogu sjesti na svoje mjesto jer su bile jedna do druge. Uzmem ja prvu klupu i dignem je sa poda (da ne vucem jer mi je Simo bio onako simpatican) kad ulazi Simo.... E da ste mogli vidjeti tih par sekundi tisine, ali one prave grobne. Mislim da mi je milion misli prohujalo kroz glavu. Simine prve rijeci su bile: "Aaaaaaa ti si taj mudonja jedan...". Epilog se desio kod direktora gdje sam prosao samo sa opomenom u dnevniku jer me razrednica izvukla iz svega toga.... a najgore je bilo sto ja nikada i nisam vukao te *ebene stolove :) :lol: :lol:

pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Avg 2006, 11:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
NARAVOUCENIJE: Nikada ne vuci stolove po podu ukoliko se sprat ispod nalazi Simo!
:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Avg 2006, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Kakav sam ja klen znao ispasti...

Nedugo nakon one pucnjave u skoli, bio je poostren rezim zakljucavanja vrata nakon velikog odmora... i jednom su u rukometu igrali srbija i njemacka cini mi se i kako sam se zagledao u tv zakasnio sam na cas... kod onog kretena Chede sto je predavao praksu... I jedva sam se nekako uvukao nakon ubjedjivanja sa dezurnim ... I uletim dole u ucionicu, kaze on, gdje si bio... Pa reko, jeo sam, gore u Vesni pa sam zakasnio... Nekako je on mene pustio, nije nista upisao... I tek negdje pred kraj casa pitao je neko koliki je bio rezultat... I ja majmun na sav glas : "Bilo je 22-22 kad sam ja otisao!". Odma' Chedo uhvati dnevnik, kaze, je l' se tako jede, a? c c c

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs