banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 131 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: .
PostPoslato: 13 Jul 2004, 08:47 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Jul 2004, 10:41
Postovi: 4
Lokacija: Bec
Jarane ja ti neznam nista reci ja nisam od datle ja sam iz Bosanskog Grahova. Salim se ja sam iz Beca 12 Bezirk. Znas gde ima dobra hrana kod Krlje stvarno mu je kuhinja dobra on je u Klasnicama. Ides od Banja Luke desno preko onog novog mosta i odma sa ljeve strane ti je Restoran ja mislim da sam pomogo cao :angel:

_________________
Cao ja sam Spiderman koja cura hoce da se ljeci neka mi odgovori :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jul 2004, 09:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 24 Mar 2003, 10:03
Postovi: 305
Lokacija: BL
:laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3:
Ti si totalno najsjebaniji lik na forumu!!!Pa gdje ćeš kod "Krlje"?
Si ti normalan?
:lol: :laughing5: :D :laughing6: :iconbiggrin:

Restorani:Romanov,Ognjište i Borac :love7:
Ćevapi: Obelix :love5:
Pizza : Donatello :love5:
Fast food : Quick i Master :love7:

_________________
http://www.savekosovo.org


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jul 2004, 21:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Jako dobre cevape sam jeo u grillu Biljana, a takodje i telece raznjice obavijene slaninom uz sampinjone. Mmmmmm mljac slurp

Moze li mi neko reci neki elegantan restoran sa dobrom klopom, gdje bih mogao izvesti svoju njezniju i ljepsu polovnu?

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: niko ne spominje
PostPoslato: 29 Jul 2004, 10:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Jul 2004, 10:17
Postovi: 11
Lokacija: banjaluka
Restoran Vrbas kod gradskog mosta porcije ne da su obilne i velike a sve je jako ukusno.Provjereno vise puta!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2004, 10:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
Jedinu hranu da Bosna ima koju ja nikako ne _RAZUMIJEM_ je cevap, ejah...odvratno-- cak i razmisljat o tome. Ne samo zato sto je od mesa i ne vegeterijanski vec miris i odvratan izgled, nikad nisam u zivotu skonata one koji to jedu..smece., i jos da dodaju je onion.. ne trebam pricat vise.


ps. taj problem ja imam , mada ne dolazim u banja luku svake godine itd, vec jednom upet godina i tad imam problema da pronadjem sta da jedem, trazis vegeterijansku hranu a oni bulje u tebe kontajuci,what a hell-- ..sala, nema ljutnje al to je istina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Avg 2004, 21:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jun 2004, 22:05
Postovi: 26
kad vec pricamo o hrani imali u banja luci sushi bar ili kineski/japanski restoran?sushi........yummy :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Avg 2004, 23:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
goci je napisao:
kad vec pricamo o hrani imali u banja luci sushi bar ili kineski/japanski restoran?sushi........yummy :D


Kad krenes Rudarskom ulicom, Laushem, pa sa lijeve strane . Nisam bila ali vidjela sam u prolazu.
Laus je inace banjalucka kineska cetvrt. ;


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Avg 2004, 23:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
tough je napisao:
Jedinu hranu da Bosna ima koju ja nikako ne _RAZUMIJEM_ je cevap, ejah...odvratno-- cak i razmisljat o tome. Ne samo zato sto je od mesa i ne vegeterijanski vec miris i odvratan izgled, nikad nisam u zivotu skonata one koji to jedu..smece., i jos da dodaju je onion.. ne trebam pricat vise.


ps. taj problem ja imam , mada ne dolazim u banja luku svake godine itd, vec jednom upet godina i tad imam problema da pronadjem sta da jedem, trazis vegeterijansku hranu a oni bulje u tebe kontajuci,what a hell-- ..sala, nema ljutnje al to je istina.


Stvarno nisam znao da si toliki bolesnik i budala..

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Avg 2004, 17:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
vuk je napisao:
tough je napisao:
Jedinu hranu da Bosna ima koju ja nikako ne _RAZUMIJEM_ je cevap, ejah...odvratno-- cak i razmisljat o tome. Ne samo zato sto je od mesa i ne vegeterijanski vec miris i odvratan izgled, nikad nisam u zivotu skonata one koji to jedu..smece., i jos da dodaju je onion.. ne trebam pricat vise.


ps. taj problem ja imam , mada ne dolazim u banja luku svake godine itd, vec jednom upet godina i tad imam problema da pronadjem sta da jedem, trazis vegeterijansku hranu a oni bulje u tebe kontajuci,what a hell-- ..sala, nema ljutnje al to je istina.


Stvarno nisam znao da si toliki bolesnik i budala..


hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2004, 09:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2004, 12:53
Postovi: 116
Lokacija: Starčevica
Волим да поједем батак у квику, кромпируш у пицети и шта год ми донесу у Мастеру, поготово салате. Ћевапи су добри код Мује и мислим да су дезинформације да се праве од свињетине, поготово ту.
:P
Код куће највише волим сланину и бијели лук. Мислиће неки да сам сељак, нек мисле - то је, брате, здравље. Још прије јела домаћу шљиву и уз неки ручак чашу црног вина и немораш да бринеш!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 15:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Jul 2002, 11:58
Postovi: 64
novo/otvorena palacinkarnica chokolada na mejdanu...najbolji kapucino u gradu, a palacinke slane i slatke kakve pozelis...haos...probajte

_________________
Carpe Vitae


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 22:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
Citiraj:
Moze li mi neko reci neki elegantan restoran sa dobrom klopom, gdje bih mogao izvesti svoju njezniju i ljepsu polovnu?


Stari mlin, definitvno romanticno.. :D za klopu ti ne mogu garantovati..jer nisam bas imala apetit...... :love7:

Kazamat..standardno dobar

Alas, odlicni riblji specijaliteti.

i na kraju Bomi, skuplji restoran..ali definitivno najbolja klopa! :wink:

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2004, 15:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Avg 2004, 14:57
Postovi: 11
Lokacija: Republika Uza
rade_krajisnik je napisao:
Ambasador, stari mlin.


Izvini ali "stari mlin" je otpao sa liste "dobre hrane" odavno. U to sam se uvjerio vise puta.

Cesto sam po restoranima u BL i predlazem slijedece:
1. Ognjiste (na Stacevici kod supermarketa, ugodjaj i hrana za 10+, za svaki dzep)
2. Romanov (na traznitu, skupo ali i exluzivno na sve nacine)
3. Alas (jedini pravi riblji restoan u BL, pored tranzita)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2004, 22:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
Ćevapi su najbolji u Obelixu, burek - pekara Klas na Mejdanu. Što se pizze tiče, dobra je u Pizzeti i Vesni Due.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2004, 13:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
najbolje se jede tamo gdje si gladan :)))

nego da mi ovaj Pero objasni gdje je on nasao cevape u Banjalucanci ? ljudi ne rade rostilj ni razanj vec su pekara
kad sam vec kod Banjalucanke tu je najbolji burek
cevapi su generalno u BL propast al` zato shish ubi
pizza je dobra u....kako se zvase....znam da je u novom trznom pored Boske, ako to nije vesna2 ili preko puta vesne2

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Sep 2004, 13:54 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 15:23
Postovi: 34
Mislim da se najbolje jede u restoranu Kazamatu, Hotel Cubic i restoran Vrbas moze proci. Ognjiste je blagi uzas, imaju problema sa odvodom u wc pa je poplava vrlo cesto. Jednom sam se i sama uvjerila u to, blagi uzas. Pingvin je zakon za kolace. U Ciambelli su postali pohlepni pa im je kvalitet sladoleda i kolaca u odnosu na cijenu veoma nizak. Hrana u Masteru nije nista posebno, a uz to smrdi na dunst cak i nakon renoviranja i konobari su spori i nekulturni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2004, 15:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Brza hrana - Quick,Pizzetta
Cevabdzinice - Mujo, Karioka
Restorani - Kazamat,Bomi
Pizzeria - San Remo, Dalcapo
Buregdzinice - Pizzetta, i kod Goge (kod muzicke skole) najbolji burek u gradu 1000 %, malo je zavuceno ali morate probati "Gogin" burek...


To je moja lista...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2004, 15:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2003, 07:03
Postovi: 580
BSE je napisao:
nego da mi ovaj Pero objasni gdje je on nasao cevape u Banjalucanci ? ljudi ne rade rostilj ni razanj vec su pekara


postoji i rostiljnica banjalucanka, nisam sigurna ali cini mi se da se nalazi preko puta parka mladen stojanovic.

a gogin burek definitivno najbolji u gradu :)

_________________
So close that your hand, on my chest, is my hand.
So close, that when you close your eyes, I fall asleep.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2004, 18:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Madam Lash je napisao:
BSE je napisao:
nego da mi ovaj Pero objasni gdje je on nasao cevape u Banjalucanci ? ljudi ne rade rostilj ni razanj vec su pekara


postoji i rostiljnica banjalucanka, nisam sigurna ali cini mi se da se nalazi preko puta parka mladen stojanovic.

a gogin burek definitivno najbolji u gradu :)


Mislim da si upravu za banjalucanku,a drago mi je daje jos neko jeo gogin burek :) :) :) :) stvarno je odlican...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2004, 19:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
gipsy_girl je napisao:
goci je napisao:
kad vec pricamo o hrani imali u banja luci sushi bar ili kineski/japanski restoran?sushi........yummy :D


Kad krenes Rudarskom ulicom, Laushem, pa sa lijeve strane . Nisam bila ali vidjela sam u prolazu.
Laus je inace banjalucka kineska cetvrt. ;



Drugarica mi pricala ljetos da se otrovala njihovom hranom. Prijavila ih je sanitarnoj komisiji.

Ognjiste je jedan od boljih restorana i svidja mi se interijer. Steta sto nema jos vise- etno uradjenih restorana.. Jaretina ispod saca :wink:

Nego, spominjete Gogu - Kod ekonomske? Ako je to to, da li to radi uopste? Ljetos sam prolazila i bilo je zatvoreno :( A zena pravi fantasticne pite.

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 131 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs