banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 08:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 170  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Sep 2012, 19:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ако Тома Гробар направи икакав дил са Русима, макар на дуге стазе по питању једне мале "војно-редарствене операције" (мада не да сам скептичан по том питању него мало је рећ), сјеме ће им затрти доле. Али буквално.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2012, 19:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Evo juče su (u Beogradu) dali nekakav izveštaj u momentu kada je proglašavana puna nezavisnost, o ovim organima, i to je pod tom senkom izveštavanja u Beogradu", rekla je Biserko, aludirajući na izveštaj Republičkog tužilaštva za ratne zločine o pronalsku važnog svedoka u slučaju trgovine ljudskim organima tokom sukoba na Kosovu. "Pitanje je kada će ta istraga (o trgovini ljudskim organima) doći do tačke kada će se o tome znati puna istina", rekla je Biserko.


http://www.pressonline.rs/kategorija/re ... -priznanje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2012, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
satra nogama
Срамна изјава Соње Бисерко: Шиптари на Косову имају право на своју државу
http://srbin.info/2012/09/biserko-kosov ... priznanje/

edit:
nevidjoh sakalov post iznad

_________________
Slika


Poslednji put menjao alkibijad dana 11 Sep 2012, 22:37, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2012, 22:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ибарска магистрала је из раја изашла...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2012, 09:17 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Meni nije jasno da oni ne mogu da nađu ili ni ne pokušavaju dokaze da ti ljudi primaju pare sa zapada za podrivanje države....Jbt, uhvatiše onu Rebraču za pronevjeru para za inkubatore, a ne mogu ove dvije tuke...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2012, 09:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ко да их хвата, ти који исто тако примају новац са запада?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2012, 15:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Da su u Rusiji te dvije kuje bi odavno satrao auto bez tablica ili bi se okliznule na stepenice u haustoru.....da ne kažem pale na nož u kuhinji dok su spremale ručak, samo malo čudno kako 14 ubodnih rana, al nesretan slučaj jasan i zaključen... :roll:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2012, 15:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Pa i potrebni su oni i vlasti u Srbiji. Kakvi god bili, kraj Biserke i sličnih oni su kao srbočetnici. Taman za gimnastiku narodnih masa...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2012, 01:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
_зока je napisao:
Meni nije jasno da oni ne mogu da nađu ili ni ne pokušavaju dokaze da ti ljudi primaju pare sa zapada za podrivanje države....Jbt, uhvatiše onu Rebraču za pronevjeru para za inkubatore, a ne mogu ove dvije tuke...


Па како свој свога да ухвати? Приде да их ухвате за шта? Да примају паре са Запада? Па они то и не крију. Они воде две НВО које се финансирају са Запада. Можеш то наћи на нету чак да су то спомињале више пута.

Овде се ради о томе, како је могуће да две бабетине добијају толики простор у медијима да директно раде против своје земље и народа.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2012, 01:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
nepokoreni je napisao:
Da su u Rusiji te dvije kuje bi odavno satrao auto bez tablica ili bi se okliznule na stepenice u haustoru.....da ne kažem pale na nož u kuhinji dok su spremale ručak, samo malo čudno kako 14 ubodnih rana, al nesretan slučaj jasan i zaključen... :roll:

neka ih,meni su one stalni podsjetnik,i zbog toga ih cijenim,iskreno.
Silvio Dante je napisao:
Овде се ради о томе, како је могуће да две бабетине добијају толики простор у медијима да директно раде против своје земље и народа.

mediji vole kad neko dipr,a njima je posao da,znaci konstanto,konstantno,se isprdjavaju.
opet,pozitivno je to sto ih niko sem bogumilsko-hrvatske publike,ne shvata za ozbiljno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2012, 15:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
И медији воле изгледа да га примају са запада, новац наравно :)

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2012, 15:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
треба багру побити...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KsA9XLrE5JY[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2012, 13:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2011, 00:36
Postovi: 1068
slava ti junace...
Генерал Вељко Раденовић је био вођа ПЈП-а (Посебне Јединице Полиције) у Призрену све до повлачења србских снага 1999. Прославио се ослобађањем Ораховца 1998,када су шиптарски терористи држали неколико дана Ораховчане као таоце.
Колико је овај човек храбар највише илуструје чињеница,да као дијабетичар није смео да се излаже стресним ситуацијама,али се на то није обазирао. Овај човек је знао да у један џеп стави инсулин,а у други чоколаду и каже својим момцима: ,,ЗА МНОМ БРАЋО!!!''
http://www.youtube.com/watch?v=s7yIEXI0 ... r_embedded

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2012, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Slava mu i pokoj duši.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2012, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Ђенерале, почивај у миру!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2012, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r5coSoqQMRE[/youtube]

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2012, 20:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Dobar ovaj serijal na B92, Patriotska pljacka.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2012, 22:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Они просто немају ни промил шансе у данашњој Европи. Мислим да ниједна држава није трпила овакав политички притисак од почетка двадесетог вијека. Схватам да су одређене државе крвни противници српског народа, али да им се прикључује оволики број традиционално неутралних, или да боље кажем и пријатељски настројених земаља, звучи ми невјероватно. Оно што је најгоре од свега је да нема пута којим би сада кренула. Од ЕУ свима је јасно нема ништа, од Космета такође. Питање је како се сада поставити, односно дјеловати у вакуму који ће сасвим сигурно наступити од сљедеће године?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2012, 00:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Gocias je napisao:
Они просто немају ни промил шансе у данашњој Европи. Мислим да ниједна држава није трпила овакав политички притисак од почетка двадесетог вијека. Схватам да су одређене државе крвни противници српског народа, али да им се прикључује оволики број традиционално неутралних, или да боље кажем и пријатељски настројених земаља, звучи ми невјероватно. Оно што је најгоре од свега је да нема пута којим би сада кренула. Од ЕУ свима је јасно нема ништа, од Космета такође. Питање је како се сада поставити, односно дјеловати у вакуму који ће сасвим сигурно наступити од сљедеће године?


Сад се укључује и као притисак путем укидања безвизног режима. Ово је типично ломљење кичме. Јасно је да од ЕУ у оваквом облику нема ништа и да ће иста пре или касније морати да се реформише ако економски јаке земље желе да остану у неком облику политичке, војне и економске кооперације.
Ту ће сиромашне земље да изгубе а тек Србија која је осиромашена до балчака нема ту шта да тражи. Флоскула и ЕУ и Косово је од самог почетка била будалаштина и то зна свако нормалан. Сад када ЕУ тражи да Србија призна територијални интегритет без признања државности (правно немогуће) Србија се буни. Онда стигне Филе и Вучић каже нисмо добро разумели шта пише не треба да признамо државност Косова већ територијални интегритет.
Територијалног интегритета без државности нема али државности без територијалног интегритета има.
Ако Србија призна територијални интегритет Репубљик Косова признала је и државност.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2012, 09:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nikolić: Odustajemo od EU ako Kosovo bude uslov


Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da će Srbija odustati od evropskog puta ako joj zvanično bude postavljeno da bira između Evropske unije i Kosova.

- Ako nam zvanično postave uslov: Evropa ili Kosovo - odustaćemo od evropskog puta. To sam govorio u kampanji i moj narod ne bi bio iznenađen ako bih to predložio - rekao je Nikolić u intervjuu Večernjim Novostima od utorka.

Nikolić smatra da je Srbija dostigla stepen uređenja koji joj omogućuje da može da računa na članstvo u EU, ali je dodao da je Evropska unija drži na odstojanju zbog Kosova.

- Može tako da nas drži još sto godina, mi nećemo promeniti stav o južnoj pokrajini. Ako počnu da nam dopisuju nova pravila koja nisu važila za druge države, onda mogu da nas odbace od sebe. U tom slučaju je bolje da nam kažu: 'nećemo vas' - rekao je Nikolić.

Predsednik Srbije je rekao i da će u petak biti održan sastanak državnog vrha o platformi za Kosovo.

- Cilj je da se pronađe rešenje koje nije nezavisnost, a koje u velikoj meri odražava suštinsku autonomiju koja je garantovana Rezolucijom 1244" Saveta bezbednosti UN - rekao je Nikolić.

Upitan da li je tačno da je postignut načelan dogovor da premijer Ivica Dačić bude šef pregovaračkog tima, Nikolić je rekao da je to pravo premijera po Ustavu, a da ga on može preneti na predsednika države.

- Ako me Vlada ovlasti da vodim pregovore, drage volje ću to da prihvatim. Nisam rođen s krunom na glavi. Nije teško pregovarati, ako sa sobom ponesete pravu platformu - rekao je predsednk Srbije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 170  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs