banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 00:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Nov 2003, 07:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
nisam mogao izdrzati nepravdu sa sikmanove strane. prije derbija novinar pita Djordjica da li navija za Partizan u Evropi-ovaj odgovara kako je navijao za Djurgarden protiv Partizana??? Posliije toga je i Nadj dao svoj komentar!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2003, 08:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
E moj grobaru,lupas gluposti,prvo nadjov odgovor nije bilo zbog Djordjica,a drugo da si se samo malo informisao znao bi da je Djordjic omladinski reprezentativac zemlje koju je predstavljao Djurgarden i da su par igraca iz tog kluba njegovi drugovi.Drugi put kad zelis nesto da napises onda se prvo informisi,a osim toga ja to nisam nigde procitao,a posedujem novine u kojima stoji izjava doticnog igraca Partizana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2003, 10:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
kapiten SALE ILIC danas je odgovorio na pitanje. posto je nikola zigic centarfor crvene zvezde izjavio da je protiv reala navijao za partizan.

na preskonferenciji:

novinar: pitanje sa SASU ILICA, juci mi je nikola zigic rekao da je navijao za partizan kada ste igrali protiv reala. dali vi navijate za zvezdu kada igra protiv rozenborga ?

SASA ILIC: " NE " !

ALBERT NADJ na to: ni ja ne navijam za zvezdu ! kao sto je djordzic nama zeleo da ispadnemo u kvalificaije za ligu sampiona protiv djurgardena, tako zelim da se u sesiru UEFA za naredno kolo kup uefa nadze rozenborg!
sta se tice zigica, vidi se da u njemu tece CRNO-BELA krv.




Sto se tice djordjica to se vidi,ukoliko mu je bitnija Svedska reprezentacija od Srbije,e onda stvarno :oops:


Poslusaj pres konferenciju na http://www.partizan.co.yu i onda reci ko je informisan,ko nije.

nisi fer brate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2003, 11:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
sikman je napisao:
E moj grobaru,lupas gluposti,prvo nadjov odgovor nije bilo zbog Djordjica


ALBERT NADJ:ni ja ne navijam za zvezdu ! kao sto je djordzic nama zeleo da ispadnemo u kvalificaije za ligu sampiona protiv djurgardena, tako zelim da se u sesiru UEFA za naredno kolo kup uefa nadze rozenborg!

TOLIKO O INFORMISANOSTI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2003, 12:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
U subotnjem broju frankfurtskih Vesti postoji pomenuti text koji sam u celosti preneo,znaci nije bilo spominjanja Djordjica,a kad smo kod vec navedenog igraca,ne pravdam njegov izbor,medjutim kad je pocinjao karijeru,onda se FSJ ili FS SiCG nije interesovao za njega,pozvali ga svedjani i on je prihvatio,prema tome nema niko pravo da mu bilo sta zameri,uostalom o toj problematici ti i nemas pojma,koliko nasih mladih igraca zaigra za druge reprezentacije zbog nemarnosti FS,pre par godina pok.Vasovic i jos neki (medju njima i moja malenkost) smo pokusali da ukazemo na taj problem,medjutim ni do dana danasnjeg se nije nista promenilo,jer recimo cak 5 nasih igraca igra za reprezentaciju CH do 17 godina,koji su budi usput receno prvaci Evrope za taj uzrast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2003, 12:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
ja ti objasnjavam ko i zasto tako navija,ne ko gdje igra,i boli me uvo za koga navija bojan djordjic,za svedsku,scg,ili albaniju,a najmanje mi je bitno da navija za partizan,sasvim mi je svejedno.kazes mi da nadjov odgovor nema veze sa djordjicem poslusaj konferenciju i uvjeri se.

TOLIKO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2003, 13:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Nemam potrebe da slusas debila kao sto su Albert Nadj ili Sasa Ilic,a sto se tice izjave Djordjica za Durgarden,provericu,pa onda mozemo da razgovaramo,a vi do tad ucite kako se igra fudbal.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2003, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Sikman pusti ga da laje u prazno.Stvarno mi nije jasno da moze da ispali ovakvu gluposti na ovako malo prostora.

Grobaru pogledaj malo svoje postove i vidjeces da sam sebi skaces u usta izjavama.Prvo prozivas Djordjica zbog toga sto mu je Svedska vaznija od Srbije, a onda opravdavas to sto je Nadj navijao za Rozenborg protiv Zvezde.Iduci tvojom logikom Nadju je Norveska vaznija od Srbije, pa zar on onda nije veci licemjer od Djordjica.Djordjic je bar navijao za klub iz svoje zemlje, a taj isti Nadj i Ilic navijaju protiv kluba iz svoje.Prema tome ne trpaj ih u isti kos. Stvarno lupetas bez osnova.Uostalom, niko ni tebe ni te "igrace" sto igraju za Partizan ne tjera da navijate za Zvezdu.Zvezda ce pobjedjivati bez obzira na sve, jer je najbolja. . . A vi premotavajte snimak utakmice i ucite. . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 07:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
ama ljudi covjek je stavio temu sitna dusa albert nadj,ni ne spominjuci bojana djordjica od koga je sve to i POCELO!!! POSLUSAJTE KONFERENCIJU!!! a nemoguce je da to bar 20% vas zna,samo nece da kaze ali neka,mi smo demokratska drzava.


a sto se mene tice to je i normalno,ne vjerujem da bi navijac lacija ikada navijao za romu... e takav sam i ja,i svaki pravi grobar i delija koji je makar jednom otisao na svoj stadion kad se igra derbi sto je malo ko od vas dozivjelo!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 07:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
i jos nesto sto se tice toga ko je koliko srbin,postoji jedna cuvena delijska pjesma koju ste nadam se culi ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA!

dovoljno je samo reci gudjer liga,i svaki komentar je suvisan!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 08:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
grobaru
negde sam vec napisao,ali evo da ponovim,ja imam vise derbija nego ti godina,a isto tako imam vise vrucih gostovanja u Splitu,Zagrebu ili Sarajevu,nego sto ces ti ikad biti na broju Partizanovih utakmica,a o Evropskim utakmicama da i ne govorimo,imam zvanicnu zabranu za stadin JNA,pa opet navijam za grobare kad igraju u Evropi,jer Delije su pre svega patriote,za razliku od vas,a u nasem klubi nije bilo zvezda po imenu VOKRI,SALJA,PREKAZI,tako da bi trebao da se pokrijes po usima i cutis,znas li ti uopste koje su orginalne boje tvog kluba?

Nitro
pozdrav za tebe,
ma obozavam s'ovom decom da pricam i diskutujem,jer se onako slatko ismejem njihovoj zaludjenosti i ne poznavanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 09:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
e moj majstore,ne sudi o covjeku koga ne znas,
odgovoricu ti na pitanje,za razliku od tebe.
ZVANICNA BOJA FK PARTIZAN JE U RANOM PERIODU BILA CRVENA I PLAVA,
tako je bilo sve do početka 1959. godine kada su fudbaleri Partizana učestvovali na turniru u Južnoj Americi, gde su Šoškić, Jusufi i Zebec svojim fudbalskim umjecem zasjenili, i u drugi plan potisli tada, a i danas, najslavniji evropski tim Juventus.Na tom turniru Partizan je osvojio prvo mjesto i u tu cast dobio je od juvea komplet crno-belih dresova.Malo zbog sujeverja da će im ta boja donjeti sreću, fudbaleri, a kasnije i ostali sportisti Partizana ostali su verni crno-belim bojama

toliko o nepoznavanju od djeteta,a sto se tice derbija sasvim ih dovoljno imam,a ako je istina to sto kazes,nikakav ti delija nisi,znam ja njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 09:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Majstore pa nemo' da si taki',ako vec navijas za neki klub onda se potrudi da naucis bar deo istorije i osnovnih podataka,a pre svega ne pokusavati proturiti pricu o bojama,jer to deluje jadno i bedno,moram priznati da si me odusevio :wink: poznavajuci osnovne boje kluba,ali i da si me razocarao :cry: krivotvoreci istoriju (ne treba se stideti),

Cika Francek dao boje (kao pandan crveno-belim (klasican sukob partije i omladine)),a cika Jozek napravio stadion,tako da me cudi da se ne zovete Hask-Gradjanski Partizan (al' ko zna mozda jednom i to uspete).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 10:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
ha ha ha,stara ciganska prica!!!

juventus nam je dao dresove, kakav tudjman :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 10:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Muka je to burazeru,muka,
neke stvari u zivotu bi najradije da nestanu ili da se nisu dogodile,samo za tvoju informaciju Partizan je pre '59 vec nosio crno-bele dresove,
nego da ti meni odgovoris na neko pitanje-

-znas li ti kakve veze imaju ovi gradovi:Cirih,Glazgov,Drezden,Minhen,Bari i Tokio??? :wink:

-sta to imaju ovi klubovi zajednicko:Zvezda,Porto,Marsej i Real???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 10:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
mozes pricati sta hoces ali realnost je jedna,a delijske iluzije drugo.

sta imaju zajednicko real,porto i marsej ove sezone tu cast da poslije 10 godina dodju u Beograd i odigraju po jednu utakmicu Lige sampiona sa sampionima srbije i crne gore. :wink:
I naravno,da ne zaboravim da ce doci i sljedece sezone na isti stadion mozda neki drugi klubovi,ali u toj istoj ligi sampiona.

a sto se gradova tice,to je ti je ono -od istorije se ne zivi-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 11:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Odgovor je dlimicno tacan,svi ti klubovi (racunajuci i Zvezdu) su ove godine *ebali grobare,zatim svi ti klubovi su ono sto vi nikad necete biti (EVROPSKI KLUPSKI PRVACI),

e moj grobaru,pa vi ste 25 godina pricali kako ste igrali finale i ziveli od te istorije.

Imas li jos uvek zelje da nastavimo kviz? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 11:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
ja ne znam da je ijedan kako ti kazes *ebao grobare??? pa ukljucujuci i zvezdu ajd me ubjedi u suprotno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 11:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
A kako ti nazivas poraze,da nisi i ti kao Slobo,pa pises kako tebi odgovara,pa ove godine ste odigrali 10 velikih utakmica,od toga jednu ste dobili,4 ste odigrali nereseno,a cak 5 utakmica ste izgubili,a u duelima sa gore navedenim klubovima ste odigrali 6 utakmica,od toga 2 nereseno i 4 poraza,a onda pricas o nekim iluzijama,sad mi reci i da je Slijema ili Fljamurtari iluzija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 11:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
Fljamurtari (Valona) vidis cime se vi hvalite vec 15 godina ccccc

nasi ovogodisnji porazi:

1.Njukasl junajted - dokazali smo da smo bolji

2.Olimpik - odlicna utakmica uz velliku nepravdu sudija (neopravdano iskljucenje Delibasica) ali cemo u Beogradu odigrati za Kup UEFA

3.Real (u Madridu) - 1:0 gol iz ofsajda

i konacno zvezda - partizan igrao bez 5 standardnih igraca(kralj,ćirković,nađ,delibasic,ivic), zvezda sutnula 2 lopte u okvir i dala dva gola!!! taktika zvezde u odbrani je bila da nijedan odbrambeni igrač ne moze završiti I poluvrijeme bez zutog kartona a da njegov igrač prođe kraj njega sa mogućnošću da to bude opasno!!!
zvezda dobija na ovu foru već nekoliko puta.Izbroj njihove kartone dok ne povedu sa 2:0 i
i jos jedno pitanje: ko je dao Mladenovicu da izvede onako brzo faul iz kojeg je loptu dodao Žigiću?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs