banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 09:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Nov 2011, 13:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
36. po redu Turnir u malom fudbalu u sportskoj dvorani BORIK sezona 2012

Prijave ekipa se primaju do 28.11.2011. godine
Izvlačenje parova je 29.11.2011. godine
Turnir počinje 01.12.2011. godine

Uz obaveznu prijavu min 6 (šest) igrača u ekipi, a kategorije su sljedeće:
Pjetlići (99 i mladji) - 200,00 KM
Pioniri (97/98 god) - 200,00 KM
Kadeti (95/96 god) - 250,00 KM
Juniori (93/94 god) - 250,00 KM
Seniori - 300,00 KM
Veterani (35 god i stariji) - 300,00 KM
Osnovne škole - 100,00 KM
Srednje škole - 150,00 KM
Fakulteti - 200,00
Seniorke - 100,00 KM

Pišite utiske, komentare, pitajte ako vas nešto zanima, prenesite neko iskustvo ako ste već bili učesnik...itd


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 13:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
http://www.scborik.com/stranica/turnir2 ... ki2012.jpg

http://www.scborik.com/stranica/turnir2012.php


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5279
Lokacija: Црвено - плави град
Колико је уплата за 93/94? 250 км?

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2011, 12:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Jeste kolega imas gore sve a ima i na sajtu od SD Borik sve detaljno objašnjeno.

Nego hoće li biti ikoga od forumaša možda na turniru? ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2011, 12:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Koliki je nagradni fond?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2011, 12:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
U konkurenciji seniora 15.000 KM prvo mjesto, 3.000 KM drugo mjesto, i po 500 KM poražene polufinaliste


Za ostale kategorije nagradni fond je 50% od uplata, u omjeru 2/3 za prvoplasiranu ekipu i 1/3 za drugoplasiranu. Znači zavisi od broja ekipa koje se prijave.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2011, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Fino.

I kod nas pocetkom decembra pocinje turnir, znam da je prosle godine odvukao dosta ekipa iz BL.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2011, 12:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Kakva je kod vas situacija što se tiče uplate i nagradnog fonda, i do kada se primaju prijave ekipa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2011, 12:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Mislim da je 200KM za seniore, a prva nagrada je 10.000, druga 5.000

Pocinje 06.12. i traje do pred Novu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2011, 19:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
u zadnjih 7-8 godina turnir je postao obicno smece a glavni krivac za to su ljudi koji organizuju turnir.

nije mi samo jasno kako u puno manjim mjestima broj prijavljenih seniorskih ekipa je skoro pa duplo veci a kod nas patnja!!!

profesionalci su ubili turnir,plus visoke uplate a male nagrade,svake godine ista prica...
i da bi organizatori zamazali oci ljudima,ukljucuju sve starosne kategorije pa imamo sve,od pjetlica pa do veterana,srednje skole,fakulteti.............ko ce to da gleda!!!
nemaju ljudi vise para da placaju klincima sve to.druga bi stvar bila pa da organizatori ispadnu dzekovi pa traze za uplatu neku simbolicnu cifru,tipa 50km, a ovako samo se gleda kako pare da se uzmu.
svake godine sve manje ekipa,ove godine ne vjerujem da ce uspjeti popuniti i glavni kostur.jednostavno,malo je poskupo da jedna ekipa za jedan "termin" u dvorani placa 200km!!! bolje da nadju balon u ramicima npr i za te pare mjesec dana imaju placene termine.

o cijenama karata necu da pricam.nije ni cudo da je posjeta bijedna.

i jos kad vidim zene da igraju fudbal na turniru........j@#$m te fudbale.

a kad se sjetim kako je bilo ratnih godina i nakon rata,dvorana stalno puno,imas sta za vidjeti,od cetvrtfinala ako ne dodjes ranije neces naci mjesto da sjednes,o polu-finalu i finalu da ne pricam...................bio jednom jedan turnir!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2011, 20:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5279
Lokacija: Црвено - плави град
stize BORAC je napisao:
Jeste kolega imas gore sve a ima i na sajtu od SD Borik sve detaljno objašnjeno.

Nego hoće li biti ikoga od forumaša možda na turniru? ;)


Биће биће ;)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 09:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
pinkara je napisao:
u zadnjih 7-8 godina turnir je postao obicno smece a glavni krivac za to su ljudi koji organizuju turnir.

nije mi samo jasno kako u puno manjim mjestima broj prijavljenih seniorskih ekipa je skoro pa duplo veci a kod nas patnja!!!

profesionalci su ubili turnir,plus visoke uplate a male nagrade,svake godine ista prica...
i da bi organizatori zamazali oci ljudima,ukljucuju sve starosne kategorije pa imamo sve,od pjetlica pa do veterana,srednje skole,fakulteti.............ko ce to da gleda!!!
nemaju ljudi vise para da placaju klincima sve to.druga bi stvar bila pa da organizatori ispadnu dzekovi pa traze za uplatu neku simbolicnu cifru,tipa 50km, a ovako samo se gleda kako pare da se uzmu.
svake godine sve manje ekipa,ove godine ne vjerujem da ce uspjeti popuniti i glavni kostur.jednostavno,malo je poskupo da jedna ekipa za jedan "termin" u dvorani placa 200km!!! bolje da nadju balon u ramicima npr i za te pare mjesec dana imaju placene termine.

o cijenama karata necu da pricam.nije ni cudo da je posjeta bijedna.

i jos kad vidim zene da igraju fudbal na turniru........j@#$m te fudbale.

a kad se sjetim kako je bilo ratnih godina i nakon rata,dvorana stalno puno,imas sta za vidjeti,od cetvrtfinala ako ne dodjes ranije neces naci mjesto da sjednes,o polu-finalu i finalu da ne pricam...................bio jednom jedan turnir!!!


To da u manjim mjestima ima veći broj prijaveljnih ekipa i ja znam, npr. Derventa je postala jedan mnogo kvalitetan i jak turnir ako se ne varam ima dosta ekipa iz BL alli i iz Srbije, Češke, Slovenije i Italije (neka me kolega Šakal ispravi ako nisam u pravu),i zaista ne znam koji je razlog tome.

Protiv uključenja starosnih kategorija smatram da nisi u pravu, po tebi bi trebali igrati seniori i to je to pa da bude puna dvorana, bitno je za mlade igrače prvenstveno da steknu to neko iskustvu i osjete draž turnira i igranja pred publikom.

Uplata skupa? Druze ovo je turnir da odes na obični fudbal u balon treba ti 5-7 km po osobi. Za seniore ekipa od vas 10 treba da uplati po 30 km ili eto neka bude 8 ljudi po 40. Igra se grupna faza a ne knock-out tako da ne igras samo jednu utakmicu! To nije uopšte puno još kad se uzme u obzir na šta se sve danas troši i koliko. A da ne pričam da ce ovakvih slučajeva biti malo na turniru. Pa običnoj kafani koja hoće malo reklame nije problem uplatiti 300 km a kamoli nekim drugim kompanijama. Za te pare u Ramićima imaš 3 termina a ovdje ćeš imati min 2 a mozda i 4 u zavisnosti broja ekipa u grupama! Mogu oni staviti i uplatu 50 KM, jer se pokriju od sponzora ali trebaju i oni nešto zaraditi da mogu normalno funkcionisati cijele godine.

Ženski fudbal je sve popularniji u svijetu. Imas cura koje igraju fudbal i bave se sa tim, zašto im uskratiti zadovoljstvo igranja nekih takmičarskih mečeva.

Jedino što bi se eventualno složio sa tobom je da su karte poskupe u kasnijoj fazi. Ali svaki poznavalac fudbalskih prilika koji se nadje na turniru, svaki rodjak prijatelj, ili mozda neki trener nebitno...najmanji će mu problem biti dati par maraka za kartu!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 09:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Gazimestanac87 je napisao:
stize BORAC je napisao:
Jeste kolega imas gore sve a ima i na sajtu od SD Borik sve detaljno objašnjeno.

Nego hoće li biti ikoga od forumaša možda na turniru? ;)


Биће биће ;)


Trebali bi i mi prijaviti neku ekipicu, trenutno tražimo nekog sponzora, ali i da ne skontamo jbg. skupićemo nekako parice pa se vidimo nadam se u finalu ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 10:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jedini problem je smijesna nagrada od 15 000 maraka u poredjenju sa kutijom sibica i jos nekim ozbiljnijim turnirima....kad bi se grad ukljucio,pa da nagrada bude 50-100 000 maraka,onda bi opet bilo vrhunskih ekipa iz citavog regiona,i ne bi ih bilo tridesetak kao sad vec bi ih bilo kao prije rata,150-200...a taj novac je za grad smijurija,na sta se sve daje i kakve gluposti

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 17:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10268
турнир је уништен у последњих неколико година....
квалитет је лош,ништа ново да се понуди.....
старији се сјећају какав је турнир био прије рата,ја могу да прича о екипама агропром банке,милке,галије,врбаса....онда гламоч имао своју екипу,дрвар своју,рибник своју(неће ме се РБА одрећи,али екстра се кувало)....дођеш 2 сата пред утакмице финалног програма,дворана пуна....
превише се разводнило,награде смијешне...
за клинце има та мини макси лига,па не треба га као 7годишњака гледати 2000'3000 људи,то ми је глупост.....

жене....дајте да се не лажемо,ниво у бх и европи је разлика небо и земља...па имамо еуроспрот,може се видјети и тај "квалитетни" женски фудбал...ово код нас је смарање!!!

значи,сениори,ветерани,јуниори и крај. нађите спонзора,да гурне кеш и појача фонд награда,не може се од котизација живјети...на крају крајева,уз доброг спонзора,котизација може бити и симболична. ако вече љубитеља кишних глисти и пужева голаћа може наћи спонзора,па може и борик...
само што је организациони одбор већ стар и превазиђен.....

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 17:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Što jest jest turnir je sve slabiji i slabiji, na moju veliku žalost. Od kad znam za sebe svake godine sam išao na turnir. Sjećam se prije kad me je stari vodio, bila ludnica, prepuna dvorana, ne možeš mjesto naći. Stajali ljudi na balkonima. Danas ni finale ne može napuniti dvoranu, a ekipe sve slabije. Manji je nagradni fond nego što bi trebao biti. Srbijanci pošalju osrednju ekipu i očetkaju sve ostale bez po muke. Te pjetliće, škole, žene, pionire samo gledaju roditelji, a nekad ni oni, ali u redu, nek ima i za njih turnir. I turnir se otegne i nekako mi previše dana traje, duge su pauze izmedju dva kola. Sve u svemu iz godine u godinu sve se više razočaravam u turnir, a nekad sam to volio gledati više nego hljeba se najesti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 18:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Najjači turniri su bili tamo od 96/97 pa do 2000/01. Što neko reče, dvorana je bila prepuna. Ovo danas, odeš pola sata malo blejiš i kaže halfu: jebeš ovo, ajmo pivo popiti i lagano kući. Grad bi trebao da se više finansijski otvori. Slažem se da za Dragoljuba 150.000 - 200.000 KM nije ništa. Budžet im je preko 140 miliona! :angry3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 19:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Jbg-a turnir jeste dosta lošiji nego prije, ali ja ću opet otići gledati i ove godine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2011, 02:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
grad se nece ukljuciti u tako jedan komercijalan projekat osim ako nema debeli interes (a nema ga) ili ako neko bitan u gradskoj upravi nema dobar LICNI interes od toga... tako da, ako primijetite da se grad spominje u gura u ovakav projekat, znajte da je neko sebi zgrnuo love...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2011, 14:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Evo juče počela nokaut faza. Odoh ja danas malo pogledati kakav je fudbal. Od ove četiri utakmice, valjda će biti bar jedna dobra.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs