banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 10:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3429 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Okt 2018, 14:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2530
Koliko imas godina?
Cuj Alcz i odnos sa bivsim navijacima Borca
Zivot ti jebem u kojem ti univerzumu zivis.
Kurac sijecem ako 5% organizovanih navijaca Partizana zna za vas.
A tu mislim na clanove grupa sa Juga i sa Istoka.
U postotak ubrajam i Trebinjce

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 14:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
svaki dalji komentar je suvisan :lol:

cekaj mzd nesto bude na tvu o navijacima pa malo kad proucis napisi nam ovde opet neko svoje misljenje ili info iz prve ruke :D

ti sa grobarima imas veze koliko i sa akademijom nauka i umjetnosti ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
I mene zanima koliko godina ima neko ko se deklarise kao clan "navijacke grupe" i naganja se s clanovima nekih drugih grupa

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 14:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2530
Ajde reci koliko imas godina, jesu pocele dlake ispod pazuha rasti
Ni na jedno pitanje nisi odgovorio, ajde na ovo.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Poslednji put menjao Pfc88 dana 26 Okt 2018, 15:24, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 14:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Pfc88

Nemoj zbog starijih pravih Borcevaca, koji nemaju veze sa tim klinjom, da se spustas na njegov nivo i otvaras teme koje su bezveze. Malo prepucavanja je ok, cak i sa klincima, ali stani na vrijeme :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 15:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Jan 2018, 21:41
Postovi: 38
navijam za Partizan al stvarno nebuloze pises momak
hoces reci da je Ivanovu grupu isto tako jedan covjek isamarao i istjerao sa juga sve momke od po 20 30 godina???
svaka grupa ima svojih problema i scena je u padu generalno i delije imaju svoje unutrasnje probleme na severu, kod nas je katastrofa stanje isto

sto se tice zastave i da je Grobarima skinuta isto bih rekao da svako ko nosi zastavu treba biti spreman da je brani e sad o vrednosti i znacaju na severu te zastave se moze govoriti mislim da nije ni ugledala marakane nije al to su opet neke druge stvari


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 15:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2530
skeva je napisao:
Pfc88

Nemoj zbog starijih pravih Borcevaca, koji nemaju veze sa tim klinjom, da se spustas na njegov nivo i otvaras teme koje su bezveze. Malo prepucavanja je ok, cak i sa klincima, ali stani na vrijeme :)


Ma iznervira me bzv.
U pravu si u potpunosti.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 18:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29515
Lokacija: Banjaluka
enc0re je napisao:
Rangarok je napisao:
Pfc88 je napisao:
Jos se dimi kakav su sprint posle toga napravili
Hrabri momci, stadion Borca u prolazu vide.

A sta su trebali, traziti tucu u kafani preko puta MUPa? :lol:


Ne, nego doći, lijepo se predstaviti "mi smo lešinari, ne smijete to raditi u našem gradu, mi ćemo ovo uzeti, doviđenja". Tako gospoda radi :). Ako su stvarno opasni, to bi trebalo verbalno da završi :D :cat:



Tako nekako. A prvo su trebali otici na svoj stadion rijesiti probleme, pa tek onda ostalo. Ali za to treba muda, za razliku od ovog sto su uradili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 18:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16783
Зири се напио па дошао на форум, а рекао да неће. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 18:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
tako je slazem se,a onda su trebali otic do stadiona jna i rijesiti probleme grobara koji vise ne postoje pod tim imenom i u povratku svratiti do beogradske arene da rijese probleme sto se delije ne pojavljuju na kosarci :lol:

upravu ste nikakva ovo akcija nije bila,djecaci dosli posamarali rome uzeli zastavu i poz nista novo u ovom gradu u kome smo manjina :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2018, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15083
zerocool je napisao:
enc0re je napisao:
Rangarok je napisao:
Pfc88 je napisao:
Jos se dimi kakav su sprint posle toga napravili
Hrabri momci, stadion Borca u prolazu vide.

A sta su trebali, traziti tucu u kafani preko puta MUPa? :lol:


Ne, nego doći, lijepo se predstaviti "mi smo lešinari, ne smijete to raditi u našem gradu, mi ćemo ovo uzeti, doviđenja". Tako gospoda radi :). Ako su stvarno opasni, to bi trebalo verbalno da završi :D :cat:



Tako nekako. A prvo su trebali otici na svoj stadion rijesiti probleme, pa tek onda ostalo. Ali za to treba muda, za razliku od ovog sto su uradili.


Ja vidio Zirijev post i kontam da sam greškom otvorio prvu stranu teme :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
enc0re je napisao:
Rangarok je napisao:
Pfc88 je napisao:
Jos se dimi kakav su sprint posle toga napravili
Hrabri momci, stadion Borca u prolazu vide.

A sta su trebali, traziti tucu u kafani preko puta MUPa? :lol:


Ne, nego doći, lijepo se predstaviti "mi smo lešinari, ne smijete to raditi u našem gradu, mi ćemo ovo uzeti, doviđenja". Tako gospoda radi :). Ako su stvarno opasni, to bi trebalo verbalno da završi :D :cat:

То се подразумијева и нема потребе да понавља, већ се иде одмах на сљедећи корак, а тоје одузимаље реквизита што би се рекло.

О томе да је застава узета док нико није гледао, могу само да кажем да се требају ти који су оставили заставу без надзора да се покопају од стида. Чуј ти то, оставиш заставу онако на изволите!? :confused2: Још горе ако су момци само узели заставу и отишли... Горе по те чија је застава и већа срамота.
Но добро. Ви који сте "већина" требате прво научити како се односи са заставама и обиљежијима, а не да се кмечи ;) Видим, савладали сте лијепљење наљепница по саобраћајним знаковима, но то је тек први степеник до врха Ајфелове куле гдје се налази признање "озбиљна група" ;)

EDIT: Како рекосте, "угашена" група узима заставе... Десетострука срамота. Но добро

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 13:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Нова Варош je napisao:
Зири се напио па дошао на форум, а рекао да неће. 8)

Sinoc sam ga nalio i nagovorio da pise :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 13:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Crveno Plavi je napisao:
nista novo u ovom gradu u kome smo manjina :D


Vidi dečko....moja firma svake godine u BL proda hiljade svesaka i stotine torbi i pernica sa obilježjma Partizana i CZ. Znaš koliko zahtjeva imamo za sličnim artiklima sa Borčevim grbom? Nula.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 14:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па добро, али какве везе то има са узетом заставом?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 14:01 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Ima veze sa zabludom o broju ljudi zainteresovanih za Borac.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 14:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
druze ja imam burazera 4. raz i zns koliko ga boli kita da nosa sveske,olovke i torbe i ta sranja al ide od pete godine na stadion :)

broj zainteresovanih? ovde se prica o navijackim stvarima, kome pripada grada,ko ima organizovanu grupu,akcije,zastave i kako ja mogu biti manjina u gradu u kome je svaki zid isaran grafitom mog kluba,gdje nema niti jedno obiljezje drugih klubova?

vidi moj stari kako vi kazete "navija" za Borac,novine za pod guzicu i na stadion subotom,cita u novinama prati tabelu i rezultate i komentarise kad igraju dobro kad lose al sa navijanjem sve to blage veze nema ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 15:04 
OnLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 693
Smiješno je predstavljati skinutu zastavu koja je bila na izvol'te, kao nekakav trofej, i to od navijača koji vjerovatno nemaju veze sa ultra pokretom.

A tek doživljavati kao podvig skidanje obilježja zalutalim studentima simpatizerima, i to isključivo kad ste brojčano nadmoćniji, dok nekima nije ispod časti napadati takve i u društvu djevojaka, dovoljno govori o vama kao grupi i vašim kriterijumima vrijednosti.

Tužno je to što vi od drveta ne vidite šumu i ne shvatate da je to "uspjeh" samo u vašim očima, sve te vaše akcije niti će povećati broj navijača Borca, niti smanjiti broj navijača Zvezda i Partizana. I šta je onda poenta toga, prosvijetlite me?! "Vaš grad", a više ljudi iz BL bude na pojedinim utakmicama Zvezda, nego sveukupno na Borčevim. I kakva ste vi to onda većina?

Ovo o čemu Zoka priča, e kada zainteresujete bar 100 takve djece da traže artikle sa Borčevim grbom, kada usadite klincima od starijeg brata, sestre, ujaka, ljubav prema Borcu (a ne mržnju prema BG rivalima), i kada vas budu vukli za rukav da ih vodite na Gradski, to će biti za divljenje i svaki respekt. Nažalost, svi vi živite u nekom svom svijetu i nikome od vas ovo ne dopire do mozga.

@Crveno Plavi
A što je tvoj stari manje vrijedan od nekog iz organizovane navijačke grupe? Ne znam da li si svjestan da je nemoguće imati 1.000+ ljudi u kopu (u idealnim uslovima) i koliko je šarolik profil ljudi koji dolaze na stadion.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 15:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
ok posto ste svi navijaci vatreni reci mi koja grupa navijaca iz BL aktivno boravi i ucestvuje na tribini bilo koje grupe u bg?

ne kazem da je manje vrijedan vec da je isti kao i sve i jedan simpatizer zvezde i partizana u BL jer navijaca nema :)

ahahahah i nemojte molim vas o kodeksu kao napadaju studente ovo ono :lol: delije grupa koja je usmrtila najvise Srba prije svega sto medjusobno svojih navijaca sto drugih.... a velicine i akcije vasih ultra grupa su se vidjele u Kelnu i Istanbulu ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 15:43 
OnLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 693
Ne učestvuje nijedna, niti imaju dodirnih tačaka, i baš zato ni nema smisla nikakvo odmjeravanje.

Vidiš, u mom rječniku pod "navijačem" se ne podrazumijeva isključivo član organizovane navijačke grupe (iliti ultra pokreta), već onaj koji aktivno podržava klub dolaskom na utakmice, klupskom članarinom, kupovinom artikala u klupskoj prodavnici, u skladu sa mogućnostima. Svaki takav navijač je vrijedan i za svakog se treba boriti, na kojoj god tribini bio, a ne sve posmatrati isključivo kroz prizmu organizovanog navijanja i navijačkih akcija.

Svi ti koji su spremni da pretuku nekoga na smrt zbog navijačke pripadnosti su retardi bez izuzetka.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3429 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs