banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 07:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 13:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5075
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
kralj


pst! da je kralj branio...hm, ne smijem ni da zamislim na sta bi vam mreza licila 8)

Citiraj:
taktika zvezde u odbrani je bila da nijedan odbrambeni igrač ne moze završiti I poluvrijeme bez zutog kartona a da njegov igrač prođe kraj njega sa mogućnošću da to bude opasno!!!
zvezda dobija na ovu foru već nekoliko puta


a sto se tice taktike...pa ako vam se ne svidja, vi mozete i unaprijed predati derbi! zasto se muciti uopste? pa kad vam je toliko tesko provaliti Zvezdinu pobjednicku taktiku koja, kako i sam kazes, pali vec par zadnjih derbija, zasto se uopste trudite da igrate? ako nam taktika smrdi, kako onda to da vas u derbijima razbijamo? da imate ista u tim svojim glavama, iz toliko neuspjeha izvukli bi poneku pouku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 14:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
5 standardnih medju koje sam namjerno stavio i kralja,a na sta bi licila?
pa nemoze se iz 3 suta na gol dati 8 golova,ili se varam?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2003, 01:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
E moj grobaru al si ti djetinjast i naivan.Podsjecas me na nekog klinca sa tim svojim kokodakanjem.

grobari bl je napisao:

nasi ovogodisnji porazi:

1.Njukasl junajted - dokazali smo da smo bolji

2.Olimpik - odlicna utakmica uz velliku nepravdu sudija (neopravdano iskljucenje Delibasica) ali cemo u Beogradu odigrati za Kup UEFA

3.Real (u Madridu) - 1:0 gol iz ofsajda

i konacno zvezda - partizan igrao bez 5 standardnih igraca(kralj,ćirković,nađ,delibasic,ivic), zvezda sutnula 2 lopte u okvir i dala dva gola!!! taktika zvezde u odbrani je bila da nijedan odbrambeni igrač ne moze završiti I poluvrijeme bez zutog kartona a da njegov igrač prođe kraj njega sa mogućnošću da to bude opasno!!!
zvezda dobija na ovu foru već nekoliko puta.Izbroj njihove kartone dok ne povedu sa 2:0 i
i jos jedno pitanje: ko je dao Mladenovicu da izvede onako brzo faul iz kojeg je loptu dodao Žigiću?


Jedino sto si ti dokazao ovim postom je da su vama uvijek sudije krive za poraze.O evropskim utakmicama necu ni da raspravljam, jer ste vi grobari apsolutno ubijedjeni da kompletna UEFA zajedno sa sudijama i najvisim funkcionerima kuje zavjeru protiv Partizana tj. kako da ih izbaci iz lige sampiona.Jesi li ti recimo siguran da za poraz protiv Olimpika nije bilo presudno to sto igraci Partizana (S.Ilic konkretno) nije mogao da ubaci loptu u prazan gol, ili sto su napadaci Partizana uspjeli da promase gomilu prilika.Jesi li siguran da za poraz protiv Reala nije presudilo to sto su se igraci ukenjali i pri pomisli na Real i Santjago Bernabeu.Za velike utakmice treba imati petlju prijatelju, a tvoji ljubimci se kriju po terenu od lopte sto je priznao i sam Sasa Ilic inace kapiten tvog voljenog kluba.

A ova glupost koju si izvalio o Zvezdinoj taktici tek pokazuje koliko nemas blage veze sa fudbalom.Koliko ja znam zadatak odbrambenih igraca je da sprijece protivnika da doje u priliku za gol.Ako pritom koriste nedozvoljena sredstva sudija je tu da to sankcionise.Mozda bi bilo dobro da gospodin Bjekovic posalje zalbu UEFI, zbog toga sto Zvezdini odbrambeni igraci nisu dopustili svojim protivnicima da postignu gol.To zaista nema smisla.Zar je moguce da velikom Partizanu nije dopusteno da postigne gol.Sramota.Zvezdi ce sigurno biti oduzeta nagrada za fer-plej koju je dobila pred pocetak utakmice. . .
Smijesni covjece zar ti nije jasno koliko su jadni tvoji argumenti kojima pokusavas da bacis sjenku na pobjedu Zvezde.Optuzujes Muslina da mu se taktika svodi na opstrukciju igre.Pogledaj malo kako igra tvoj tim.Vajni trener Mateus forsira dva defanzivna vezna (Nadj i Duljaj) kojima je jedini zadatak da sprijece protivnika da razvije igru.Sta mislis koliko pomenuti dvojac napravi prekrsaja u toku utakmice.Pa ko se zali zbog toga.Niko.To je taktika koju trener koristi i gotovo.Zar se Real zalio sto je nad njihovim veznim redom u Beogradu napravljena gomila prekrsaja?

A da ne zaboravim:"ko je dopustio Mladenovicu da izvede onako brzo faul iz kojeg je dodao loptu Zigicu"
Dragi moj poznavaoce fudbalskih termina
Prvo:faul se ne izvodi.Izvodi se slobodan udarac nakon sto je faul napravljen.
Drugo:dopustio mu je glavni sudija, koji ima apsolutno pravo da to ucini, jer u pravilniku fudbalske igre lijepo pise da sudija ne mora uvijek da da signal za izvodjenje slobodnog udarca.Malo pogledaj termin "slobodno sudijsko uvjerenje"

Ko je dopustio Zigicu da sa 202 cm igra fudbal, siguran sam da postoji negdje u pravilniku da toliki ljudi ne smiju igrati protiv Partizana.A vjerovatno i je linijski sudija morao da prekine akciju kod Perovicevog gola jer odbrambeni igraci Partizana nisu bili dovoljno skoncentrisani.A tek treci gol.Cista kradja.Sigurno nije dozvoljeno postizati golove glavom sa te udaljenosti.
Sta mislis grobaru?Jesi li siguran da su druga DVA Zvezdina gola regularni?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2003, 20:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
zavirih malo,kao i svaki pravi srbin - u komsijsko dvoriste,da vidim sta cerga pise o utakmici zvezda - ventsplis(ako se ne varam,tako se pise),rezultat manje,vise nije bitan i nadjoh veoma interesantan komentar koji prenosim u cjelosti:

Pedjo_BBrdo


Tekma katastrofa,sto se krajnjeg ishoda tice,navijanja nije bilo uopste iako je bilo dosta clanova prvih grupa.Na tekmi se naslo sto slucajno sto dogovoreno nas cetvorica sa foruma fcrs83,Pijanac,M.Belodedic i ja.Na tekmi je opet bio u lozi Djordjic,decko svaka mu cast,bio je na vise basket tekmi nego neki sa foruma.Vidi se da stvarno voli Zvezdu.A evo i male zanimljivosti koja nam se desila (meni i M.Belodedicu) a vezano za Djordjica.Po zavrsetku tekme se vracamo M.B. i ja kuci,i uporedo sa nama prolazi Djordjic i prica na telefon,ja reko cekaj sad,i zavrsi Bojan razgovor,i pitam ga jeli Bojane jel deremo Sartid u subotu,on kao pa moramo,trebalo bi,i onda ga pitam,jeli za koga ces da navijas veceras Pakistan-Olimpik,on kao pa za Olimpik naravno ,imam i dres cak,pa kaze samo mi veceras jos fali da ovi NESRETNICI prodju dalje ...i tako onda smo mu na kraju pozeleli srecu u subotu,on se zahvalio i tu smo se pozdravili cao,cao i tako.Eto malo zanimljivosti posle cega vise nisam bio toliko iznerviran zbog poraza.Naravno ako sam neki detalj izostavio M.Belodedic ce da dopuni.
Pozdrav


sitna dusa???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2003, 20:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 666
Lokacija: Banja Luka
ti bas volis suknuti i to dobro ili ti je mozda krivo sto smo vas dernuli u derbiju pa onda na svakakve nacine pokusavas blatiti zvezdine careve c c c loshe ti je to cova.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2003, 15:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
GONI SE DEBELI U PIZDU MATERINU,EVO TI LINK MAJMUNE,PA DA VIDIMO KO SUCE :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:


http://forum.oaza.co.yu/viewtopic.php?t=2577&start=0


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2003, 01:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
grobari bl je napisao:

sitna dusa???


Možda, ali isto važi i za Sašu Ilića i Alberta Nađa.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2003, 17:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 666
Lokacija: Banja Luka
ti si retardiran
hahahahahahahahahahahahahahah
koga kje to mukaaaaaaaaaaa ufatila
ahahahahahahah
ajoooooj gdje ti je partizan??????????
ahahahahahahahaha
levatino jedna!!! picka ti materina, ne smijes ni reci ko si a vamo provociras, sam taj akt pokazuje kakva si picketina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2003, 20:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
ahahahahahahaha

ahaahhahahhahaha

hahahaahhahahahha

cuvaj se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2003, 21:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
Ulrich je napisao:
ti bas volis suknuti i to dobro ili ti je mozda krivo sto smo vas dernuli u derbiju pa onda na svakakve nacine pokusavas blatiti zvezdine careve c c c loshe ti je to cova.


prvo kazes da lazem,onda ti ja dam link,onda ti procitas i umjesto da kazes-izvini pogrijesio sam-ti gdje partizan???
ne ide brate,ne ide :-?

a ko je gdje-najbolje ce da se vidi na kraju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Dec 2003, 00:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 666
Lokacija: Banja Luka
kao prvo napisacu i ja clanak i staviti ga na net pa cu da ti dam fda ga procitas! Drugo opet nisi rekao ko si sto opet znaci da si pizdurina da je nema a vamo govori cuvaj se. hahahahahaha
bas si smjesan decko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Dec 2003, 15:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
decko,ja imam svoj privatni zivot,i naravno da necu reci ko sam,ovo je za mene samo jedno veliko ubijanje vremena-sa majmunima ko sto si ti,to sigurno nije zanimljivo,a ako imas zivot,i zivis ga za ovo,onda si stvarno jadan,i ne boj se,ovo je samo sala.

bar ja tako mislim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Dec 2003, 15:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
Ulrich je napisao:
kao prvo napisacu i ja clanak i staviti ga na net pa cu da ti dam fda ga procitas!


ovo bas nisam najbolje skonto,ali ako je ono sto mislim da je :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Dec 2003, 16:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 666
Lokacija: Banja Luka
ko ovde prica o privatnom zivotu??? Koliko se ja sjecam ti si mene prozivao i vrijedjao!!! I krele ne bojim se ja ovde nego ti! Ne smijes reci ko si, koja si picketina!!! I to nema veze sa privatnim zivotom tvojim, radi sta hoces ali samo ti kazem da si ti mene prvi prozivao ovde i vrijedjao a sad ovde seres o privatnom zivotu. hahahaha da mi je samo znati sta ces sladece nasrati samo da ne bi rekao ko si
c c c
zalosno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Dec 2003, 17:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
koliko se ja sjecam ti si prvi krenuo,ono-kako me slatko nasmija-vi grobari ste kreteni...

ali ako ti tako kazes :wink:

ma nista,saznaces jednom,bar se nadam.



SITNA DUSA-BOJAN DJORDJIC :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Dec 2003, 00:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 666
Lokacija: Banja Luka
jesam rekao da ste vi grobari kreteni ali to nista licno nije! Idi i vidi ko je prvi krenuo sa licnim uvredama.
al nema veze
tvoja kultura, tvoja stvar


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Dec 2003, 09:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jun 2003, 14:46
Postovi: 34
Lokacija: tu negdje
Ulrich je napisao:
jesam rekao da ste vi grobari kreteni ali to nista licno nije!


Cigane, primiri se malo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2003, 18:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Ma najbolji je BORAC BL! :D :D :D

_________________
mi smo ta ekipa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Dec 2003, 17:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
DRAGAN DJAJIC:

nemam šta da krijem: nikada ne navijam za Partizan!
Ni onda kada igra na internacionalnoj sceni, mene priče da je to u interesu srpskog i crnogorskog fudbala ne dotiču!
Jednostavno, uvek želim da pobedim Partizan i radujem se svakom njihovom neuspehu. Ko je zvezdaš u duši, ne može nikada, ama baš nikada, da navija za Partizan.
Ja sam taj!

???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Dec 2003, 17:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 656
Lokacija: Бања Лука


Poslednji put menjao r00t dana 19 Feb 2007, 14:22, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs