banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 16:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1577 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 79  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 01 Nov 2009, 01:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Prvi smo, nije loše.
Zapravo, zauzimamo prva dva mjesta, pošto za Mađare igraju Puljezević, Eklemović i Krivokapić (možda sam nekog i zaboravio?).

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 01 Nov 2009, 08:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
U dva dana smo dva puta pobijedili Crnogorce.Jedva,ali pobjedi se ne gleda u zube.Selektor Vojislav Radja moze biti zadovoljan vidjenim.Dobili smo podrsku dvojice vrhunskih igraca.Golmana Barce Danijela Sarica i srednjaka sarajevske Bosne Nebojse Golica.
Sa novim-starim selektorom u nove pobjede.Da kolijevka ex Jugoslovenskog rukometa konacno zaigra na velikom takmicenju.
Naravno o Bosni i Hercegovini je rijec.Puno srece momci. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 01 Nov 2009, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
dosta vise s tim glupostima o bosni i hercegovini kao kolijevci ex-yu rukometa...ne znam kako vam ne dodiju te gluposti, ili zasto se malo ne informisete prije nego sto pocnete ko papagaji da ponavljate ono sto ste negdje culi

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 02 Nov 2009, 08:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
:) :) U Bosni se igrao rukomet od pamtivjeka.Stari ljudi kazu da su faraoni u bosanskoj dolini piramida razvaljivali rukomet.
Ne znam zasto se nerviras.Opusteno covjece.Kao da je vazno sto je Borac BL bio prvak Evrope kada je rukomet bio misaona imenica za ostale.Nego,sta mislis o bosanskoj repki sa novim trenerom?Imamo li sanse da dobacimo dalje od Izacica?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 02 Nov 2009, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
prvi sampion evrope iz ex-yu nije bio borac, nego partizan iz bjelovara. a bjelovar, zadnji put kad sam provjerio, nije bio u bosni. zato ti kazem da se informises.
bosanska reprezentacija? vrhunski golman, pokoji vrlo dobar igrac, i to je to. premalo za neki veci rezultat.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 02 Nov 2009, 12:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12456
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Trener čoban nad čobanima... Harmandić i Jaškić tu jedino nešto vrijede, pored tri golmana, od kojih jedan nije ni dobio poziv za zadnje prijateljske utakmice, iako konstantno brani u sarajevskoj Bosni i to odlično...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 02 Nov 2009, 16:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
Milanko Djeric je napisao:
prvi sampion evrope iz ex-yu nije bio borac, nego partizan iz bjelovara. a bjelovar, zadnji put kad sam provjerio, nije bio u bosni. zato ti kazem da se informises.
bosanska reprezentacija? vrhunski golman, pokoji vrlo dobar igrac, i to je to. premalo za neki veci rezultat.


Da li ti znas da je nacin na koji se danas brani u rukometu prvi,da tako kazem izumio covjek iz BL,tacnije iz BiH?Do tada se na loptu islo kao na fudbalu.Danasnji stil golmanskog branjenja u rukometu potice iz Jugoslavije,tacnije iz BiH.Stil skracivanja ugla koji izgleda kao hobotnica. :) U svijetu rukometa se od tada taj stil polako ustalio kao mnogo efikasniji od prijasnjeg.Ako ni zbog cega drugog,onda je zbog toga kolijevka rukometa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 02 Nov 2009, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Da li ti znas da je nacin na koji se danas brani u rukometu prvi,da tako kazem izumio covjek iz BL,tacnije iz BiH?Do tada se na loptu islo kao na fudbalu.Danasnji stil golmanskog branjenja u rukometu potice iz Jugoslavije,tacnije iz BiH.Stil skracivanja ugla koji izgleda kao hobotnica. :) U svijetu rukometa se od tada taj stil polako ustalio kao mnogo efikasniji od prijasnjeg.Ako ni zbog cega drugog,onda je zbog toga kolijevka rukometa.


nidje veze...ako kazes da je nesto "kolijevka rukometa", onda se valjda podrazumijeva da se prvo tu igrao rukomet, ili da je makar prvi veci uspjeh potekao odatle. u bih, niti se prvo igrao rukomet, niti je prvi veci medjunarodni uspjeh u ex-yu postigla ekipa iz bih. dakle, bih nije kolijevka rukometa u ex-yu. kraj price. a ti se u medjuvremenu tjesi tim hobotnicama...

@sondri : meni je od njihovih igraca (makar u one dvije utakmice protiv nas) dobar bio pivot toromanovic...terzic odigra jednu utakmicu kako treba, pa onda pet nikako...harmandic onako, ostalo je plitak potok, sto reko milan tarot. naravno, sad su bitno pojacani saricem (golica ne racunam kao nekog velikog igraca, jer da je takav, ne bi igrao u borcu bl i bosni zadnje dvije godine), koji je najbolji golman koji je ikad branio za bih.

ali, sve to zajedno nije dovoljno da se suprostavi ozbiljnoj evropskoj reprezentaciji. pa, cak smo i mi pod vodstvom cveleta i njegovim suludim rukometnim "vizijama" bili bolji u dvomecu...

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 02 Nov 2009, 17:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12456
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Golić je vrhunski igrač, bio... Prije potpisivanja ugovora s Borcem, planirao je okončati karijeru zbog teške povrede leđa, ali je vidio da u ovoj ligi ipak nema takvih igrača i da sa svojim iskustvom i sa pola snage može da na ovim prostorima igra bar još 3-4 godine. Pare koje godišnje prima u Bosni, većina igrača Borca to neće zaraditi za 7-8 godina igranja... Toromanović solidan, ali bez Harmandića i Golića nema njega nigdje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 02 Nov 2009, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
da, naravno, golic koji je igrao ze wezlar i reprezentaciju jugoslavije prije nego sto se povrijedio, i ovaj golic sad su dva potpuno razlicita igraca. nema sumnje da je on nekada bio odlican srednji bek.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 02 Nov 2009, 23:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
Mislio sam da si ti ozbiljan momak sa kojim se moze prebaciti koja pametna.Ti kao dijete malo,nije kolijevka,nije kolijevka.Nisi mi odgovorio da li si znao za podatak da je banjalucki golman napravio revoluciju u svijetu rukometa?Kao poznavalac rukometa ne bi trebao lako prelaziti preko tako velike stvari za rukomet.
Zasto tebi smeta ako kazem da je BiH kolijevka rukometa u ex Jug? :)Da to nije tako,pametan covjek bi presao preko toga i samo se nasmijao. Ko je po tebi kolijevka rukometa...? :)Bjelovar mozda?
Saric je dobar golman,ali imali smo mi i bolji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 03 Nov 2009, 10:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Apr 2009, 14:42
Postovi: 14
Наша репрезентација је освојила Панон куп, мислим да се тако зове у МАђарској! Не знам о каквој ви репрезентацији причате? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 03 Nov 2009, 10:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Наша репрезентација је освојила Панон куп, мислим да се тако зове у МАђарској! Не знам о каквој ви репрезентацији причате? :D


ma ne znam ni ja sta mi bi, izvinjavam se :lol:
da se mi vratimo na ozbiljne reprezentacije. dakle, pobijedili smo i tunis sa 10 razlike, osvojili turnir ubjedljivo. igra je bila odlicna, vidjecemo kako ce sve biti poslije. ovom sastavu bi nedostajao mozda jos jedino dragicevic, osim nikolica, i to bi bilo to najbolje sto nasa reprezentacija ima.
na EP bi mogli do polufinala, jer od svih reprezentacija jedino je francuska izrazito bolja od nas. mislim da ce hrvati da budu u padu, a sa ostalima mozemo ravnopravno da se nosimo. volio bi da se sretnemo sa poljacima, da im se revansiramo za onu katastrofu sa SP

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 03 Nov 2009, 11:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
I ja se isto izvinjavam :) .Svaka cast na osvojenom turniru!
Sa Bosanskim trenerom mozete daleko dogurati.Veliki je to strucnjak.Sada to izgleda puno ozbiljnije.
Samo naprijed.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 03 Nov 2009, 11:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Apr 2009, 14:42
Postovi: 14
Ето видиш, Србију води Бошњак(не Босанац), а БиХ Србин.
Сарадња на нивоу. Тако и треба ипак пола БиХ навија за оног Бошњака на клупи србије. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 03 Nov 2009, 11:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
Boga mi nasu repku vodi Bosanac,Srbin naravno.A vasu Srbijanac porijeklom iz Bosne i Hrvatske,vjerovatno Bosnjak.
Dok je Bosnu vodio nista nismo napravili.Tako da vam zelim puno srece sa njim!Sve u svemu niti cete vi,a ni mi stajati na tronu nekog velikog takmicenja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 03 Nov 2009, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Dok je Bosnu vodio nista nismo napravili.Tako da vam zelim puno srece sa njim!Sve u svemu niti cete vi,a ni mi stajati na tronu nekog velikog takmicenja.


pa, "nas" i "vas" bas i ne mozes da poredis, jer "mi" ipak imamo malo vise od jednog igraca koji igra u nekom od najboljih evropskih klubova.
kazes, nista niste napravili dok vas je sead vodio? kanda si zaboravio da je najbitnija pobjeda u istoriji rukometne reprezentacije bih u zvanicnim utakmicama ostvarena pod seadom. sa njim ste pobijedili dansku, koja je nesto malo poslije toga bila evropski prvak. nikad prije i nikad poslije niste uradili tako nesto. to sto vi mislite da zasluzujete da igrate na svjetskim i evropskim prvenstvima, a sead vam to nije omogucio, i to sto se vase poimanje realnosti malo kosi sa ovim svijetom u kojem zivimo, to je drugi problem.

u svakom slucaju, puna podrska seadu.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 03 Nov 2009, 15:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
wolfsburg_rapsodija je napisao:
Boga mi nasu repku vodi Bosanac,Srbin naravno.A vasu Srbijanac porijeklom iz Bosne i Hrvatske,vjerovatno Bosnjak.
Dok je Bosnu vodio nista nismo napravili.Tako da vam zelim puno srece sa njim!Sve u svemu niti cete vi,a ni mi stajati na tronu nekog velikog takmicenja.


Bosni je san da se plasira na neko prvenstvo, samim tim nikada nece biti ni blizu trona. :wink:
Srbija je vec druga prica. Nekoliko reprezentacija ima kvalitetnije igrace, ali to ne znaci da nema sanse za medalju.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=uw1bHaUk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=dk5FBE1L-Kc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 03 Nov 2009, 18:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Dok je Bosnu vodio nista nismo napravili.Tako da vam zelim puno srece sa njim!Sve u svemu niti cete vi,a ni mi stajati na tronu nekog velikog takmicenja.


pa, "nas" i "vas" bas i ne mozes da poredis, jer "mi" ipak imamo malo vise od jednog igraca koji igra u nekom od najboljih evropskih klubova.
kazes, nista niste napravili dok vas je sead vodio? kanda si zaboravio da je najbitnija pobjeda u istoriji rukometne reprezentacije bih u zvanicnim utakmicama ostvarena pod seadom. sa njim ste pobijedili dansku, koja je nesto malo poslije toga bila evropski prvak. nikad prije i nikad poslije niste uradili tako nesto. to sto vi mislite da zasluzujete da igrate na svjetskim i evropskim prvenstvima, a sead vam to nije omogucio, i to sto se vase poimanje realnosti malo kosi sa ovim svijetom u kojem zivimo, to je drugi problem.

u svakom slucaju, puna podrska seadu.


Mnogo bitnija nasa pobjeda je protiv Srbije,a ne protiv Danske.Barem za mene je Srbija jaca nacija u rukometu od Danske,iako su ovi bili prvaci Evrope.Srbija je dala puno vise svjetskih igraca od Danske kroz istoriju rukometa.O muskom rukometu pricam,dok je u zenskom rukometu obratno.
A to "kandanje" mozes ostaviti za one od kojih si to cuo.Zvuci papanski od nekog ko prica o rukometu.
Ako ce vam biti lakse da bog da vi osvojili EP,ali cisto sumnjam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 08 Nov 2009, 19:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12456
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Neke stvari se ne mogu kupiti novcem, Crvena Zvezda - Kolubara 29:28 :)

Danas sam malo gledao Seadov Gummersbach protiv Lowena, izvukli su X, ali su ovi puno bolje igrali u napadu. Gummersbach solidan u odbrni, ali u napadu sve na silu, a nadao sam se da će taj segment igre popraviti u Srbiji, ali izgleda da od toga nema ništa...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1577 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 79  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs