banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 03:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1577 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 79  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 19 Jan 2010, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
moraću malo skrenuti sa teme :D ... jel' gledao ko Hemofarm - Partizan? Na 40-ak sekundi do kraja Hemofarm ima 8 razlike i popuši na kraju :D :D :D ... a zadnji napad opalimo 2 trojke u 5 sekundi...ludnica :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 00:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
da se ne lazemo, imali smo mnogo vise srece nego pameti. island je bio bolji 55 minuta utakmice, i samo su nas ludacka sreca i fenomenalni stanic i stankovic spasili ubjedljivog poraza koji smo zasluzili.
igra je bila gora neko pod cvetkovicem. nigdje kontre, nigdje krila (sta bi sa nikcevicem), proigravanja na sjajnog toskica samo u tragovima. opet se sve svelo na ludacke suteve bekova sa 9-10 metara. islandjane smo iznenadili stankovicem i vuckovicem, ali znamo iz iskustva (SP hrvatska) da takva igra moze da prolazi samo izvjesno vrijeme, dok se ne namjerimo na nekoga ko ce nas procitati (kao onda poljaci) i nabiti nas sa 15 komada razlike. mislim da je izostavljanje stojkovica sa spiska za prvi krug bila kardinalna greska.
da ne bude da je sve bio crnjak, uspjeli smo prilicno dobro zaustaviti stefansona (sut 4/10 na kraju).

sad ide dan odmora, pa danska. nadam se da efendija ima neku rezervnu takticku varijantu za nastavak turnira, jer ako ovako budemo igrali, tesko da ce nas vile pronosati (kao veceras) do neceg viseg nego sto je neko 7,8,9 mjesto (kao da je bitno koje, ako nije polufinale)

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 09:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Ja jadnice zaspao na poluvremenu, budim se, 8 minuta do kraja mi gubimo 4 razlike. Prvo sto sam rekao bilo je: "Dobro je, samo 4 razlike".
Ali onda ne znam koja sila je u pitanju bila, izvukosmo bod.
Buraza sam prepao kad sam uzviknuo na Stanicevu odbranu, stresao se sav za kompom :)

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 13:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2007, 14:39
Postovi: 1619
Lokacija: BL-NS i tako u nedogled....
znači, fakin kent biliv !!!!

Gledala sam tekmu do 2 minute pre kraja, ne znam da li je bilo 3 ili 4 razlike za Island, popizdim i prebacim kanal! Sad se upravo čuh sa ćaletom, i pita me da li sam gledala zadnih 30 sekundi??? Ja reko what d fuck!!! hAHAHAHA e od sad gledam do poslednje sekunde!!!!

_________________
I am my alter ego,
I am subconsciously,
In depth but also shallow,
Or somewhere in between.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 14:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
Vidjena nula.
Ako sutra zaustave Knudsena hladno dobijaju Dance.Vec su pocele optuzbe na racun efendije :) .Mislim da su napravili fantastican rezultat i izvukli vrijedan bod.Treba izdvojiti onog ljevorukog snajperistu :) iz Srbije i golmana naravno.
Hrvati rutinski na kraju dobili Norvezane.Nase gore list Mirko A :) skinuo penal koji im je "donio" pobjedu.
Slovenci u zadnje dvije minute okrenuli :) Svedjane. Iako sa igracem vise, znalacki je to bilo. :)
Francuzi kao veliki favoriti na iglene usi izvukli bod protiv Madjara.
btw Veoma interesantno. :fadein:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 15:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Ja se ne sjecam kada je na nekom prvenstvu iz bilo kog drugog sporta bilo ovoliko podjednako dobrih i opasnih ekipa.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 19:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
Balkanska skola rukometa izgleda da dolazi do izrazaja.Slovenci deru Svabe na celu sa nasim Mostarcem :) .
Tesko da ce se Svabe izvuci,iako sam igrao nulu. :D
Definitivno sam odlucio,zmajceki su moji favoriti. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 20:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Francuzi rezultatski jedva protiv Ceske :-? :-? :-?
Prelose su krenuli, ne znam u cemu je fazon, Nemci na kraju izvukose X protiv zmajceka 8) 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 20:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Dec 2009, 14:46
Postovi: 724
Lokacija: Brčko distrikt
slayerized je napisao:
znači, fakin kent biliv !!!!

Gledala sam tekmu do 2 minute pre kraja, ne znam da li je bilo 3 ili 4 razlike za Island, popizdim i prebacim kanal! Sad se upravo čuh sa ćaletom, i pita me da li sam gledala zadnih 30 sekundi??? Ja reko what d fuck!!! hAHAHAHA e od sad gledam do poslednje sekunde!!!!


Budemo li nastavili ovakvim tempom i ovakav pristup meču kakav smo imali protiv Islanda, bojim se da to kod Danaca neće proći ne kažnjeno. Danci su još opasniji od Islanda, tako da.. ili će igrati onako kako dolikuje ovakvom timu ili će igrati ćorave babe..

I samo još da Hasanefendić ne eksperimentiše previše jer se pokazalo da su Vukčević i Stanković veoma dobri igrači, a iskoristo ih je tek u drugom poluvremenu..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 22:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2009, 16:30
Postovi: 487
Ako su Danci bolji od Islandjana pojescu loptu odmah.Sto bi se reklo u rukometaskom zargonu. :)
Bas da vidimo.Ubijedjen sam da Srbija nece izgubiti od Danske. btw Island ce dobiti Dansku. Bum vidjeli. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 20 Jan 2010, 23:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Dec 2009, 14:46
Postovi: 724
Lokacija: Brčko distrikt
wolfsburg_rapsodija je napisao:
Ako su Danci bolji od Islandjana pojescu loptu odmah.Sto bi se reklo u rukometaskom zargonu. :)
Bas da vidimo.Ubijedjen sam da Srbija nece izgubiti od Danske. btw Island ce dobiti Dansku. Bum vidjeli. 8)


Pa realno gledano ako zaustavimo njihovog kapitena i veoma iskusnog rukometaša Christiansena imamo šanse da pobjedimo Dance. Danci su veoma nezgodna ekipa koja možda već 3-4 godine igra u istom sastavu sa dosta iskusnih igrača, tipa Eggert, Hanssen, Nilsen itd..
U rukometu se nikada ne zna.. ako odbrana jedne ekipe bude na vrhunskom nivou to će joj biti velika prednost.

Ali recimo još uvjek ne shvatam Hasanefendića i njegovu taktiku sa 5-1, umjesto naše tradicionalne 3-2-1 sa kojom smo se baš dobro nosili prošle godine u Hrvatskoj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
danska je, naravno, bolja reprezentacija od islanda.
imaju jednog od najboljih golmana (hvidt) i jedno od najboljih krila (christiansen) na svijetu. takodje, imaju i strasnog pivota knudsena. christiansen je specijalista za sedmerce i kontra-napade, tako da ako se bude grijesilo u odbrani i igralo sporo u napadu (kao protiv islanda), dacemo mu sansu da nas izbusi ko vrecu.

s druge strane, mislim da su u padu u odnosu na 2008 godinu, kada su osvojili evropsko zlato. na olimpijadi su igrali daleko slabije, a pogotovo na proslom SP, kad su samo zahvaljujuci pukoj sreci (i malo sudijskom zatezanju protiv nijemaca) uspjeli da udju u polufinale, gdje su glatko izgubili od francuza, a poslije i od poljaka za trece mjesto.

imamo sanse protiv njih, ali mnogo stvari ce morati da se promijeni nabolje u odnosu na prvu utakmicu. nadam se da cemo veceras vidjeti nikcevica (sto bi znacilo mogucnost pokojeg gola i iz kontre) i vuckovica (koji je mnogo bolje organizovao igru od sesuma protiv islanda) u igri od prve minute, da ilic nece daviti loptu kao u vecini utakmice protiv islanda, da cemo malo vise koristiti toskica, koji je u izvrsnoj napadackoj formi, i da ce stankovic opet imati ludo vece. i da cemo konacno u odbrani zaigrati onako kako smo igrali u vrijeme kad je trener bio vujovic, jer bi, majku mu, trebalo da imamo igrace koji su (makar u teoriji) specijalisti za odbranu (lapcevic, kojic, toskic) i ne bi bas trebalo da nas protvnici bas toliko buse sa krila i 6 metara.
ako se sve to poklopi, imamo sanse :D

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 19:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
:lol: island opet vodio do pred sam kraj, ovog puta 3 razlike minutu pred kraj protiv austrije, i na kraju nerijeseno 37:37 :lol:

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
tacnije, primili 3 gola u posljednjih 45 sekundi...pa to ni nama u nagorim danima nije polazilo za rukom

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 19:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ali nama ovaj rezultat svakako polazi za rukom :D :D :D
Jos cemo biti prvi u grupi :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 19:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29516
Lokacija: Banjaluka
Milanko Djeric je napisao:
tacnije, primili 3 gola u posljednjih 45 sekundi...pa to ni nama u nagorim danima nije polazilo za rukom



:lol: :lol: :lol: E sad da uzmemo Dance i na konju smo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 20:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Ali nama ovaj rezultat svakako polazi za rukom :D :D :D
Jos cemo biti prvi u grupi :D :D :D


pa ne bas...ustvari, ovakav rezultat nam vise ne odgovara nego odgovara, jer ce austrija svakako ispasti (ako ih mi pobijedimo, a valjda hocemo), tako da se islandu ovaj izgubljeni bod protiv austrije nece prenijeti dalje. a austrijanci jos imaju sanse za prolaz, pa ce protiv nas biti do neba motivisani...al dobro, svejedno je bilo interesantno...

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 20:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Kad sam krenuo da otkucam ovu poruku, bilo je 4 razlike za Dance (7:3). Strah me je da ponovo bacim pogled na TV, jer će vjerovatno biti 8 ili više.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 20:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
ne boj se, bice i mnogo vise...

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rukomet
PostPoslato: 21 Jan 2010, 20:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Kako jadno igramo pa to je neverovatno, ne znam kako smo i bod u prvoj utakimici izvukli jer je ista igra bila... Nemamo nikakve ideje, lopta se presporo krece tako da bi moja baba sa par komsija postavila odbranu protiv ovakve Srbije... Krila nam nisu ni potrebna jer nemamo nikakve koristi od njih, previse su izvuceni i samo su jos vise zbili odbranu, tako da su oni potpuno odseceni... Furaju neki fazon rotiranja kao da zbune Dance, ali sti im to znaci kad covek samo zameni poziciju i stane bez ikakve konkretne uloge... O izgubljenim loptama necu ni da pricam, ako nam se igra svodi na sut izvan 9 metara onda cemo daleko dogurati :roll: :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1577 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 79  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs