banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 14:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114005 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3731, 3732, 3733, 3734, 3735, 3736, 3737 ... 5701  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 12:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Ako neizadjemo u evropu nece nam trebati braca ilic za to

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4841
Ne razumijem na osnovu čega se zaključuje da nećemo dobiti licencu.
Na osnovu dušebrižničkih novinarčića sa sarajevskih portala koji bi najradije da Borca nema ili na osnovu komentatora na areni? Ili pak možda imate neke nove provjerene info.?
Posljednja informacija koju smo imali zvanično jeste da je u roku otišla sva potrebna dokumentacija, prema tome ako ne znate ništa novo, bolje nemojte to komentarisati i širiti tračeve.

Što se tiče Širokog, ja u ekipu koja od pet utakmica sa sarajevom i širokim izgubi samo jednu vjerujem u potpunosti da mogu, ali ovo je sport, u sudaru slučnih ekipa, nekad prođeš nekad izgubiš, ali suštinski oni mogu svakog pobjediti pa vidjećemo. Ja vjerujem da mogu i da će proći ali i ako ne prođu hvala im za dosadašnje učinjeno samo ne smiju poklenuti nakon toga i nastaviti padati i u prvenstvu još dublje, već se skupiti i napasti 5. mjesto i završiti sezonu uzdignuta čela.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 13:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Првостепена комисија за лиценцирање засједа 5. маја, то је најновије што је потврђено из клуба по питању лиценци.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 13:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Davno je bilo,steta sto nema Slagera on bi vjerovatno znao detalje oko datuma itd,ali posto to i nije smisao ovog sto pisem oprosticete greske.
Sezona88/89. Borimo se za ulazak u 1.saveznu ligu. Svaka utakmica kvalifikaciona. Rat. Greske ne smije biti,samo pobjede igraju. Senad Lupic covjek golom donio kup. Ikona. Ljubimac. Mjesecima nije gola dao. Ne ide ga. A starter svaku utakmicu. A pogadjaju drugi,i bekovi pa vezni. Senad ne. Cak i penal promasi. I onda ta utakmica drugo poluvrijeme rez 0-0. Lupic ima zicer i naravno promasuje. I onda pocinje. Ustaje zapad 5-6000 ljudi. Trazi od pok. Kuzea da ga mijenja. Ma sta trazi ,urlaju,hoce u teren da udju. Lupic izlazi iza gola,sjeda na reklamu,pokazuje ka klupida hoce da ga zamijeni pocinje da place. Ustaje i Kuze i kad svi gledaju na kog ce pokazati da udje,on ljutito pokazuje Lupicu da se vrati u teren i igra. I ovaj se vraca pognute glave. E onda se bijes sa tribine okrece na trenera mislio sam da ce ga rastrgati.
Trebam li reci da je Lupic ostao do kraja na terenu. I da mu se sa svakim dodirom lopte zvizdalo,kao najgorem dusmanu. A sta je tekupuceno treneru. Ali istrpise i jedan i drugi. Nekako dobismo tu utakmicu. Na sledecem gostovanju pogodi i Lupiv. Pa kod kuce odmah utrpa 2. Ostalo je legenda. Zavrsicu sa citatom Djoletove pjesme o pijetlu. A i petli nisu kao nekad danas im svaka dlaka smeta.
I jos dodati. U pozoristu glumac dobije aplauz na kraju predstave bez obzira kako glumio. Zato sto oni koji ih gledaju pojma nemaju o glumi. E u fudbalu je malo drugacije. Igrac treba fa u kritici pronadje

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Poslednji put menjao veteran 1987 dana 27 Apr 2015, 13:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Da se nadovezem. U kritici igrac treba pronaci motiv da dokaze da su oni koji ga kritikuju neznalice itd. Najvise radi sebe samog zar ne. Sto se tice Fedora ocekivanja su velika a i pritisak jer je sam na toj pozociji. Ja mislim da je jods prerano bilo sta reci nela ga nek igra tek pocetkom iduce sezone ocekujem da vidim ono sto moze. Dotad dajte malo strpljenja i ja sam ocekivao vise makar na tom trkackom planu.
A ovo o pritisku na banjalucku djecu je cista neistina pomenucu samo Boku Vranjese Memisevica Gruju Subu Puzi itd itd

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 15:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
veteran 1987 je napisao:
Da se nadovezem. U kritici igrac treba pronaci motiv da dokaze da su oni koji ga kritikuju neznalice itd. Najvise radi sebe samog zar ne. Sto se tice Fedora ocekivanja su velika a i pritisak jer je sam na toj pozociji. Ja mislim da je jods prerano bilo sta reci nela ga nek igra tek pocetkom iduce sezone ocekujem da vidim ono sto moze. Dotad dajte malo strpljenja i ja sam ocekivao vise makar na tom trkackom planu.
A ovo o pritisku na banjalucku djecu je cista neistina pomenucu samo Boku Vranjese Memisevica Gruju Subu Puzi itd itd

On ipak nije iz BL, on je gonič iz Drvara :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 15:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
bio sam u toj grupi koja je trazila najpogrdnije izraze da se upute Lupicu, i poslije te utakmice sam uvijek na strani igraca, ali nisam bas siguran da se oplelo toliko po pok. Kuzeu, jer je bio jedan od najomiljenijih trenera u novijoj istoriji Borca, mozda je bilo pojedinaca na strani blizoj klupi pa nisam cuo te proteste


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 16:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4841
E ovako se na krađu odgovora, upravo je Velež odradio onako kako sam ja sugerisao onomad:

http://www.avaz.ba/clanak/175249/da-li- ... ih-klubova

Nadam se da nam se ćutnja neće obiti o glavu i da nećemo progovoriti tek kad bude kasno a imamo 5 puta više materijala za nezadovoljstvo nego Velež.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 17:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2963
Prenos ce biti na sajtu Sirokog. Postoji mogucnost da prenos odradi City TV iz Mostara sa 6 kamera ili njihova televizija sa jednom vjerovatno. Kako god, prenos ce biti 100% na sajtu, potvrdjeno je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 18:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2012, 21:18
Postovi: 482
Вјерујем да можемо проћи и разлог за оптимизам проналазим у томе што је ова утакмица играчима већ десет дана у глави. Не сумњам да ће се борити али надам се и да Владо неће измишљати топлу воду него скрпити ово што имамо за подвиг. О испадању и не размишљам јер могу то они. Издигнуће се изнад свега и надам се обрадовати нас.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Simpatizer je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Tasko, mozda ces primjetiti jednu koincidenciju, kritika se uvijek upucuje od onih igraca od kojih ocekujes puno, bas zato sto zelis da pokazu puno vise od ostalih... evo ti primjer, Stefo Dujakovic, ko njega kritikuje, vidis da ga nema i da se ugasio, njemu moze pomoci samo hodza, Runa, jbg vise se iznenadis kad odigra solidnu utakmicu, nego kad ti uputi dva najopsanija suta u tvoj gol za 90 minuta(S.B.) Namjerno sam spomenuo ta dva igr aca jer su eto oni Borceva djeca, momci kad igraju, igraju koliko mogu i to je to. Mozda ste vi svi zaboravili ali ja nisam, Grahovac je najmladji Borcev kapiten, ali isto tako imao je tezak lom noge, mozda ga je i to usporilo u njegovoj karijeri...


E ovim je objasnjeno a ne podmetanjem kako neko kritikuje Fedora iz zle namjere.

Fedorov racio ocekivano/pruzeno nije zadovoljavajuci i to je to.
Najavljivan je kao zvijer, ali po pruzenom nije ni blizu Srdje. A i Srdjo je imao losih partija...

Da ponovim za ove koji podmecu da je kritika prema Fedoru zla namjera...DAJ BOZE DA USPIJE, bice to odlicno za klub.
Trenutno nije za 11 i prava sreca (po njega) je da nam je sredina tanka pa ima sansu.
Protiv Slavije je kao i nesto odigrao, ali to je raspala Slavija. Protiv Zrinjskog smo vec vidjeli realnost, a vidio je i Vlado.
Dalje, nabrajaju se Fedorovi potezi iz nekih utakmica....zivi bili, jeste li svjesni na kojoj poziciji momak igra?!
Spominjati 1-2 poteza na utakmici a momak bi trebao biti kreator igre...malo cudno ali ajde. I sta ima da trpi njegova igra prema naprijed kad uvijek igramo za 2 zadnja vezna? Jesu li to onda treneri toliki idioti pa da i njega tjeraju nazad?

Sta pojedinci ovdje umisljaju? Da ce se neko ucutati ako momak npr. razvali protiv Sirokog? Ne budite smijesni...trebao bih biti pravi majmun pa ne priznati da sam pogrijesio.

@kitopsina

Cemu onda propagiranje privatne skole fudbala ako imamo takve talente?
Ja tvrdim, prema vidjenom, da nam je skola odron i zato smatram da bi se neki vid saradnje trebao uspostaviti.


Nigdje nisam rekao da nam je škola dobra i da imamo veliki izbor talenata. U stvari, sve ih je manje i otuda i moja priča o potrebi radikalne reforme ili saradnje sa privatnom školom (da ne otvaram opet tu temu jer sam potanko već objašnjavao šta, kako, zašto u vezi toga). Ovdje sad je tema o tome da se ta šaka talenata koje imamo ne uništava bahatim odnosom. Ako su već morali trpiti bahatost i raspad u školi fudbala, ne mora ih to nužno dočekati sa tribine kada zakorače u seniorsku konkurenciju.
Kada neki miljenik, poput Žižovića, odigra dobro protiv neke raspale ekipe, onda se ne naglašava da je to bilo protiv loše ekipe. A Fedoru se sve gleda, sve je pod povećalom. Neki se izgleda samo nakače na jednoga i onda počinju igre bez granica.
Momak igra na poziciji ofanzivnog veznog, ali u Borcu koji je takav kakav je i kome treva Iniesta na toj poziciji pa da nadoknadi sve moguće nedostatke, u prvoj ekipi i nepostojanje adekvatnih zamjena na klupi. Realnost je da se protiv jačih protivnika moramo braniti i čekati na kontre. To jedino možemo da igramo, i svi su podređeni tome pa i on.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2774
Citam pazljivo sta se pise. I citiracu rijeci moga kuma. SEKTA. Toliko. Uzdravlje.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2015, 22:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
srdjanBL je napisao:
Realno, mi treba da se bavimo bitnijim stvarima nego sto je kup i prvenstvo, od licence nema nista kako si cini, treba viditi racuna da se ideja brace Ilic ne provede u dijelo, mislim da to nama treba biti veca briga nego da li je nekog trebalo pustiti ili ne...

Ideja braće Ilić se već uveliko provodi u djelo.

Šta misliš kome je u interesu da se podijele Lešinari? (a malo je falilo juče mrtvih glava da bude)
Oni su jedini mogli da prave problem oko realizacije plana Draška Ilića, jer oni bi bili ti (a ne mi ovde što laprdamo po forumu) koji bi sutra izašli na ulice i usprotivili se, i rekli: "Ne damo da se Borac ugasi, i da na njegovo mjesto dođe Krupa".
Mislio sam da je nemoguće da će se to desiti, ali uspio je i Lešinare da zavadi i podijeli...

Zato sam i prestao da vjerujem u dobar rezultat na kraju sezone, što da se nerviram kad se kraj već zna.
Zašto su otišli treneri koji su izvlačili 120% iz ove ekipe, i ostvarivali neočekivane rezultate? Šta je to Marinović ili Jović još trebao da uradi više, pa da bi uprava rekla: "Bravo, radiš dobar posao, evo ti ugovor na 3 godine"? O kakvoj stabilizaciji kluba onda pričamo?

I ubijeđen sam da kup nećemo osvojiti, niti ćemo završiti prvenstvo bolje od 6. mjesta, živi bili pa vidjeli...
Sistematski se lagano gasi Borac, da bi se Krupa dovela na gradski stadion.

Najsretniji bih bio da sam ja sve ovo samo umislio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2015, 06:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
za prolaz u finale po 1000 KM, a za osvojeni kup po 2000 KM, zelimo im od srca da uzmu po 3000 KM i da nas obraduju tom evropom, mada ce trebati nadcovjecanski napori da se taj podvig ostvari, cuo sam za jednu radosnu vijest ali cu to ostaviti za sutra pred samu utakmicu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2015, 11:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2012, 21:18
Postovi: 482
Ko je to odrijesio kesu? I, de ne drzi nas u neizvjesnosti i ivako sam na slomu zivaca zbog utakmice. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2015, 11:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Zar je moguce da i kod nas ima dobrih vijesti...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2015, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
izgleda da su ovi iz vise komande negdje zastekali lovu pa sad nude :D, zbog visih interesa nema javno objavljene radosne vijesti do 19h i 29 min :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2015, 12:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2012, 21:18
Postovi: 482
Bice krvi do koljena u Sirokom. Ali dok ne cujem tu radosnu vijest nista da ne pricam. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2015, 12:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Samo se nadam da nećemo čuti tužnu vijesti, previše je negativnosti ovih dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2015, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
iskusniborcevac je napisao:
za prolaz u finale po 1000 KM, a za osvojeni kup po 2000 KM, zelimo im od srca da uzmu po 3000 KM i da nas obraduju tom evropom, mada ce trebati nadcovjecanski napori da se taj podvig ostvari, cuo sam za jednu radosnu vijest ali cu to ostaviti za sutra pred samu utakmicu


cim oni nude te pare, svjesni su i oni kolike imamo sanse za prolaz.

ali ja se ipak nadam da ce nasi momci kao i bezbroj puta do sada pokazati da imaju veliko srce i da ce naci snage da nas u svim ovim sranjima u i oko kluba malo obraduju.
al pobjedili, izgubili, oni su trenutno nasa najjaca karika i trebamo ih podrzati.

zato momci igrajte fudbala i boli vas kita.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114005 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3731, 3732, 3733, 3734, 3735, 3736, 3737 ... 5701  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: ChairosBL1987, Моријентес i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs