banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 23:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 181 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Dec 2014, 15:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Korumpiran sudija. :D

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2014, 23:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Dec 2010, 00:58
Postovi: 68
I na.danasnjem sudjenju nista novo,najbolje bi bilo pustiti ljude,kadd vec dokaza nemaju...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2015, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Da nisi i ti neka drotina ?

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2015, 23:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
zelenika je napisao:
I na.danasnjem sudjenju nista novo,najbolje bi bilo pustiti ljude,kadd vec dokaza nemaju...


Imaju Damira Čudića.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 23:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Falsifikovali zapisnike i unosili lažne podatke.
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... 85136.html

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2015, 23:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Tukli i "svoje"...
http://www.glassrpske.com/hronika/iz_su ... 73753.html

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 00:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
kakva gamad majko

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 07:10 
Oho, ima poznatih imena...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Feb 2015, 09:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2015, 17:41
Postovi: 156
Jao insektorka se uplasila sto ima manjak,pa mislis da bi bolje prosla kod privatnika u trgovini ili da radis u kladionici
Ma mi imamo ango_saksonsko pravo i ona je kriva sto se pravi mutava i ona je to dirala,a tretira to ko ja kad predjem ulicu van pjesackog,bas mi nedostaje vreme diktature,tad nije bio ovakav haos

Бањалука - Инспектор ЦЈБ Бањалука Милица Грубан казала је у бањалучком Окружном суду да се не сјећа да ли је на врећама у којима је била дрога одузета у акцији "Канон" писало колико су тешке.

Она је овом изјавом донекле измијенила исказ дат Специјалном тужилаштву РС у предмету који се води  против њених колега инспектора Срђана Радуловића, Огњена Стијака и Марка Ковачевића који се терете за трговину дрогом.

Тужилац Младен Митровић подсјетио је Грубанову да је у исказу датом током истраге рекла: "Сјећам се да су вреће биле означене редним бројем с назначеном количином".

- Нисам сигурна да сам тако рекла и не сјећам се да је писало која је количина у врећама. Саслушао ме је тада тужилац Слободан Ћелић који ми је пријетио да ће ме оптужити заједно с колегама јер се нисам сјећала детаља - казала је Грубан и додала да су је ријечи тужиоца уплашиле.

Она је на питање браниоца оптуженог Радуловића, адвоката Бранка Гудала казала да не зна да је у ЦЈБ Бањалука постојало злочиначко удружење и да је недостајало дроге из акције "Канон".

Специјално тужилаштво РС терети Ковачевића, Стијака и Радуловића  да су  били организована група која је продавала хероин и марихуану  од краја 2010. до октобра 2013. године. Између осталог на терет им се ставља да су украли око три и по килограма дроге заплијењене у акцији "Канон" у Српцу. Осим њих оптужено је још пет инспектора који се терете за изнуде исказа, фалсификовања, злоупотребе положаја.

_________________
Lepi drone moj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2015, 09:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Kakvo anglosaksonsko pravo....o cemu ti majke ti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2015, 09:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2015, 17:41
Postovi: 156
Tuzilac je u pravu,ona radi s tim,a nije prijavila,ili sto je vjerovatnije korumpirana,trebala je deliti celiju sa njima,ipak 3300 grama napravi vecu stetu drustvu,sta da je eksploziv hvalio ili zlato ili novac?

_________________
Lepi drone moj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2015, 09:34 
Ja bih pohvalio TNT, odlican eksploziv...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Feb 2015, 20:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2015, 17:41
Postovi: 156
BANJALUKA - Visokopozicionirani čelnici MUP-a RS svjedočiće u korist odbrane u predmetu protiv inspektora CJB Banjaluka Srđana Radulovića, Ognjena Stijaka i Marka Kovačevića, kojima se na teret stavlja trgovina heroinom i marihuanom.
Tako će u korist Radulovića svjedočiti Darko Ćulum, zamjenik direktora Policije RS, i Zoran Mandić, zamjenik načelnika Uprave za policijsko obrazovanje MUP-a RS. U njegovu korist svjedočiće i Mladen Marić, zamjenik načelnika Uprave policije MUP-a RS, i Dražen Arbutina, načelnik Jedinice za borbu protiv organizovanog kriminala u Upravi Krim-policije RS.
Takođe, Radulovićev advokat zatražio je ukidanje 17-mjesečnog pritvora inspektorima, ali do zaključenja subotnjeg broja "Nezavisnih" sud nije donio odluku.
Inače, inspektori su optuženi da su kao zločinačko udruženje trgovali drogom. U optužnici se navodi da su oni od kraja 2010. do oktobra 2013. godine na području Banjaluke među dilerima pronalazili one koji će za njih prodavati drogu. Lica koja su odbijala saradnju, navodi se u optužnici, fizički i psihički su zlostavljali. U optužnici se navodi da je za pripadnike zločinačkog udruženja na taj način prodato oko osam kilograma heroina, a zarađeni novac od prodaje, oko 100.000 KM, dijelili su između sebe.
Osim pomenute trojice, optuženi su i njihov nekadašnji šef Goran Mihajlica, te inspektori Darijo Dabić, Gavrilo Šiniković, Jovan Miljković i Vladimir Marčeta. Njima se na teret stavlja da su zloupotrebom policijskih ovlaštenja iznuđivali iskaze, premlaćivali osumnjičene dilere, falsifikovali zapisnike o pretresu i druge službene dokumente.

_________________
Lepi drone moj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2015, 17:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2004, 01:04
Postovi: 140
Lokacija: Venera
U pon presuda,hoce li njih 3 dobiti vise ili manje od 10 god (total) ?
ovih ostalih 5 mislim da niko nece dobiti vise od 6 mjeseci

_________________
Zelite da vam farovi izgledaju kao novi?? - http://www.obnova-fara.cwahi.net


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2015, 19:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Šta se desilo sa Damirom Čudićem?
Zadnje što sam pročitao je da je svjedok/pokajnik.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2015, 01:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Dec 2010, 00:58
Postovi: 68
Meowth je napisao:
U pon presuda,hoce li njih 3 dobiti vise ili manje od 10 god (total) ?
ovih ostalih 5 mislim da niko nece dobiti vise od 6 mjeseci

8,6,6 = 13-15


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2015, 17:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... ora/314081

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2015, 18:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Kao što je i normalno - Damira Čudića nema nigdje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2015, 18:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Previse je 11 god....treniraju strogocu na sirotinji


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2015, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Bogami ih je dobro oderalo

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 181 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs