banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Maj 2024, 19:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Sep 2009, 13:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Avg 2006, 19:54
Postovi: 491
Ima onaj čova iz Bjeljine,što je početkom rata bi direktor škole.
Na upit šešeljovaca da im da spisak svih nastavnika bošnjačke nacionalnosti on odgovara da u njegovoj školi postoje samo dve nacije:NASTAVNICI I ĐACI!
Svakako,digao je svoj glas protiv svih nemilih događaja u tom periodu na području Bjeljine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 15:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
92-ga ,mjesto Ljubija kod Prijedora. Nakon zauzimanja opstine, razaranja okolnih sela,te raseljavanja nesrpskog stanovnistva,neko se sjeti da i u D.LJubiji zive muslimani,te se vojska skupi i odvede sve vojno sposobne muskarce na Rudarov stadion u Ljubiji. Kad je za ovo cuo M.Curguz -Krivi,inace poznat kao "opasan",jos od prije rata,a tad neki palac u policiji,on dolazi na stadion s nekoliko svojih momaka i uz prijetnje naredjuje da se ti ljudi puste,jer nisu nikom zla uradili niti mislili... Po meni velika stvar,i iako je mnogim od ljudi sa stadiona samo odlozena sudbina(logor,smrt,Vlasic,razmjena),a "Krivi" nedugo za tim ubijen pod sumnjivim okolnostima,smatram da je covjek imao 10x vise mu.. od mnogih koji su se dokazivali maltretiranjem ...

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 17:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
goci master je napisao:
Frenki je napisao:
Trebala je ici emisija na RTRSu o doticnom covjeku ali je zbog provokacija-pretnji-negodovanja to obustavljeno..


Jesi ovo cuo od nekoga "iznutra"? Ajde donekle mogu da razumijem da su odgodili zbog prijetnji ali kakvo negodovanje i cije negodovanje. Ponekad ljudima treba reci ono sto treba da cuju, a ne ono sto zele. Vjerovatno zbog ovoga ja licno sam cuo za Srdjana otprilike 13-14 godina nakon njegove smrti. Nije mi dugo trebalo da shvatim zasto je to tako. Znam kakvo je prije bilo vrijeme ali danas da RTRS nema svoje ja i da ne moze da pusti taj dokumentarac pokazuje da su bili i ostali trash tv.


od covjeka koji je htio raditi emisiju.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 17:44 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39446
Lokacija: Месечева икра
ERROR je napisao:
smatram da je covjek imao 10x vise mu.. od mnogih koji su se dokazivali maltretiranjem ...

Ti što su maltretirali,muda nemaju........Siledžije su u biti kukavice,čim im se neko ozbiljno suprotstavi budu manji od makovog zrna.Šteta samo što ti što im se suprotstave obično završe loše i pod sumnjivim okolnostima.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...svaka cast, imo je herc ko niko...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2009, 01:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Avg 2009, 13:06
Postovi: 300
Lokacija: mjesec
Nema vece ljubavi nego dati zivot za Prijatelja-Isus!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs