banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Maj 2024, 22:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4235 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 212  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Nov 2015, 23:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Zar nije Bog je velik?Kako se na njiovom kaže kuku lele šta me snađe,šta mi je ovo trebalo u životu.
Krol...ti il si teški alkos,il te je moja stara liječila :P ...znam,nije tema za zajebanciju,al čovjek da bude toliko napet,24sata dnevno, a da bude dobar sa nervima,ako i postoji takav čovjek,to je pravi superheroj a ne spajdermeni i betmeni...znam da nije tema,al mi nismo svjesni koliko oko nas ima ljudi koji su psihički obolili od rata.Nemam pojma dal bi nas armija psihologa spasila,il švicarska ekonomija.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8512
_Krol_ je napisao:

Nije ovo buratino.....mislim da to ne koriste...koliko citam koriste masovni nalet avijacije.....dakle steru tepih avio bombi

A ovo sto gube glas nije ni cudo.....jebem li ga...spuca covjeka neki adrenalin ili sta vec pa izgubi glas ili glas podrhtava......mene je jednom dekao tenk citav dan i to mi se desilo....nije bio strah u pitanju al je tako djelovala situacija na mene....ko je dozivio shvatice o cemu govorim....a kamoli da me zaspu ovolike bombe.....kad ovo vidim mi smo se igrali rata....

Koriste Buratino al nije ni bitno šta tuče.
Za alakanje sam mislio na jačinu drečanja prvih dana bombardovanja i sada.
I u pravu si: kod nas je bilo gadno ali u poređenju s ovim.....i vidi se i po snimcima naselja,tj. onog što je ostalo....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
:D :D :D

"Saddest "allahu akbar" ever"

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hHMt9TcxRuU[/youtube]

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Zar nije Bog je velik?Kako se na njiovom kaže kuku lele šta me snađe,šta mi je ovo trebalo u životu.
Krol...ti il si teški alkos,il te je moja stara liječila :P ...znam,nije tema za zajebanciju,al čovjek da bude toliko napet,24sata dnevno, a da bude dobar sa nervima,ako i postoji takav čovjek,to je pravi superheroj a ne spajdermeni i betmeni...znam da nije tema,al mi nismo svjesni koliko oko nas ima ljudi koji su psihički obolili od rata.Nemam pojma dal bi nas armija psihologa spasila,il švicarska ekonomija.

U zivotu se nisam napio....rakiju popijem samo na slavi zato sto je citam.....dakle vjerovatno sam potencijalni pacijent tvoje mame ako aludiras da radi preko Vrbasa.....covjek mora da zatvori zivotni krug....tamo sam se rodio vjerovatno cu tamo i zavrsiti :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
apokalipto je napisao:
sinip je napisao:
. То му дође нешто као код на "Боже помози". :)

Allahu ekber=allah je velik.

Знам ја шта значи, али ти кажем како се користи. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Alkibijad Dajguz V je napisao:
znam da nije tema,al mi nismo svjesni koliko oko nas ima ljudi koji su psihički obolili od rata.Nemam pojma dal bi nas armija psihologa spasila,il švicarska ekonomija.

Схвати то овако, ко год је провео период од 92. до 95. у зони ратних дејстава није у потпуности нормалан. И то је то.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
_Krol_ je napisao:
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Zar nije Bog je velik?Kako se na njiovom kaže kuku lele šta me snađe,šta mi je ovo trebalo u životu.
Krol...ti il si teški alkos,il te je moja stara liječila :P ...znam,nije tema za zajebanciju,al čovjek da bude toliko napet,24sata dnevno, a da bude dobar sa nervima,ako i postoji takav čovjek,to je pravi superheroj a ne spajdermeni i betmeni...znam da nije tema,al mi nismo svjesni koliko oko nas ima ljudi koji su psihički obolili od rata.Nemam pojma dal bi nas armija psihologa spasila,il švicarska ekonomija.

U zivotu se nisam napio....rakiju popijem samo na slavi zato sto je citam.....dakle vjerovatno sam potencijalni pacijent tvoje mame ako aludiras da radi preko Vrbasa.....covjek mora da zatvori zivotni krug....tamo sam se rodio vjerovatno cu tamo i zavrsiti :D

Dobro nisi alkos i ne tučeš ženu i djecu,ne pucaš na komšije...ali siipak na forumu,a i to ti je oblik dijagnoze :)
Pa nije tamo toliko loše koliko ludaci pričaju...mlade pravnice sa jedne strane,smaragdno zeleni vrbas ispred,a sa lijeve strane roštiljnica biljana il mira :)

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Zaboravio sam da su se predpotopska djeca tamo rađala ;) Čovjek koji se u životu nije bar 3 puta napio da na glavu se nasadi,i nije baš čovjek.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
sinip je napisao:
Alkibijad Dajguz V je napisao:
znam da nije tema,al mi nismo svjesni koliko oko nas ima ljudi koji su psihički obolili od rata.Nemam pojma dal bi nas armija psihologa spasila,il švicarska ekonomija.

Схвати то овако, ко год је провео период од 92. до 95. у зони ратних дејстава није у потпуности нормалан. И то је то.

Pa šta su onda?Nenormalni?Znači uredni su oni samo što su rep podvili?

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па нормално да су ненормални (себе укључујем). :) Само је питање колико се то види, и у којим околностима.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Dalo bi se o tome podugačko...daj neke vedrije teme...ima li SPECNAZ-a u SIriji,maksimalno trajanje ovog proxy(još jedna riječ što sam naučio danas) rata?

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 00:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
"proxy war" - рат преко посредника. :) Или "кроз посреднике", како више волиш.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 01:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Hvala na objašnjenju :*

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 10:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Vidi Ruja sa smislom za humor :lol:

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/609341/SVETINJA-Rusi-traze-od-Turske-prijateljski-gest--da-Aja-Sofija-bude-vracena

Citiraj:
"Očekujemo da Turska preduzme taj prijateljski korak - da vrati Aja Sofiju hrišćanskoj crkvi. Ruska strana je spremna da pomogne materijalno i da angažuje najbolje ruske restauratore i naučnike da restauriraju tu crkvu", rekao je Gavrilov i dodao:
"Taj korak bi pomogao Turskoj i islamu da pokažu da je dobra volja iznad politike."

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 11:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8512
Ajvar,
Provokacija ruskih komunista [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] .
Krol,
Dobra slika,a ujedno i odgovor onima koji misle da samo direktan pogodak avio bombe znači i uništenje cilja.
A vijesti iz Sirije kažu:
Kurdi počinju zajedno sa Rusima vršiti operacije.
I dvije iz Turske:
Sultan kaže da će smatrati za povredu suvereniteta ako S400 obori njegov avion iznad Sirije!?
I, Turska suspenduje svoje učešće u Siriji !!!
Erdo je puka...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 12:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8512
Zaboravih:
Izrael izjavio da neće rušiti RRV ukoliko ovi uđu u njihov vazdušni prostor.

I ,Putin: Ako se ponovi incident, prekidamo svu saradnju USA koalicijom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20454
Lokacija: SAO Krmine
Slika

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 12:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2010, 05:30
Postovi: 259
Turci ce jos duugo placati za ovo ubistvo pilota i specijalca Ruske vojske, obaranje Suhoja.

Ova prica koju sutaju ovih dana te nisu znali ciji je avion, te zovu pa Putin nece da mu se javi, te hoce da poprave stvari, te traze sastanak... ova sutnja Ruska prema njima nije im prijatna nikako rekao bih.

A ovo se nece zavrsiti bez dobrih ustupaka i par Turskih aviona srusenih, dal' slucajno, dal' usljed greske pilota ili cega vec.

Jedno je sigurno Turska je jasno i glasno rekla gdje je, izabrala ustvari POTRVDILA stranu, Ruski neprijatelj.
Cisto da se zna da sa njima nikakvih poslova nema, jednostavno ne moze im se vjerovati.

_________________
.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2015, 13:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15283
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Sibir je napisao:
Jedno je sigurno Turska je jasno i glasno rekla gdje je, izabrala ustvari POTRVDILA stranu, Ruski neprijatelj.
Cisto da se zna da sa njima nikakvih poslova nema, jednostavno ne moze im se vjerovati.

Rusi geostrateški nemaju mnogo izbora,za saveznika moraju imati Tursku ili Bugarsku...........A vjera u jedne je ista kao vjera u druge :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4235 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 212  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs