banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 23:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 13 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Apr 2012, 16:29 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Maj 2008, 14:51
Postovi: 8
Slika
Lokacija stana, četvorospratna zgrada, 3. sprat, centar Borika, do Kampusa 5 min, do Studentskog doma (most Venecija) 10 min.

Samac iznajmljuje namještenu jednokrevetnu sobu sa kompjuterom i neograničenim internetom, plus televizor. Prednost imaju studenti, isključivo muški. U cijelom stanu je centralno grijanje i na svim česmama ima topla voda.

Slobodno korištenje kuhinje, trpezarije i svih kućanskih aparata: veš mašina, el.štednjak itd. Pola polica u frižideru i komori za duboko zamrzavanje koristi podstanar. Prednost prilikom kuhanja ili upotrebe kupatila uvijek dajem podstanaru. Poštujem tuđu privatnost ali i svoju. Dozvoljavam da se dovede djevojka ili prijatelji. Ali ne i njihovo noćenje.
Nikada ne ulazim bez kucanja, a i to rijetko, kada nešto trebam pitati. Uostalom vrata sobe se mogu zaključati.

Cijena je 160 KM, uračunate su sve režije osim struje koja je popola.
Pitati na PP ili na 065/316-394


NAPOMENE:
Višegodišnje iskustvo mi je pokazalo da podstanari nemilice koriste struju kada je ne plaćaju. Ja i inače trošim upola manje nego oni. Nije potrebna neka pretjerana štednja, ali pažnja i umjerenost jeste pa to onda nije mnogo.

Televizor ima sve analogne lokalne programe plus direktne digitalne hrvatske (13 kanala). Ako neko želi IPTV (preko 80 kanala) koji ja imam u svojoj sobi, dodatno plaća mjesečno 6 KM jer je to cijena Mtela za dodatni uređaj se daljinskim.

Vrata malog podstanarovog predsoblja se uvijek zatvaraju i to je dodatno osiguranje privatnosti. Uostalom ja se rijetko vidim iako sam u svojoj sobi, a nisam napolju.

Slika
Ulaz u malo predsoblje iz zajedničkoga

Slika
soba postanara, ormar i sve ladice su sada prazne i koristi ih samo podstanar

Slika
soba postanara, dio sa krevetom

Slika
Dio sa kompjuterom i TV-om koji se može zakretati da se gleda iz kreveta

A evo i mali dodatak za kraj...

Slika
pogled sa prozora zimi

Slika
pogled sa prozora u proljeće


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2012, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Ovaj oglas zaslužuje nagradu najbolje postavljenog oglasa od nastanka ovog dragog nam foruma pa do danas...

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2012, 20:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Ja bih hladno ovo iznajmio :D samo ne baš sad u ovom trenutku...
Inače kontam preko ljeta da iznajmim sebi nešto ovako na par mjeseci, da se ko čovjek odmorim... Kakvo je stanje s bukom u stanu? Jako mi je bitno da nema previše buke (npr. glasni psi, glasna djeca itd.)

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2012, 20:35 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Maj 2008, 14:51
Postovi: 8
Dosta je mirno ovdje, valjda zbog pojasa drveća i odmaknutosti od ceste. Jedino što sviram električnu gitaru, ali kako uvijek koristim slušalice jedino se ja prepadam jer me niko drugi ne može čuti.

Frenki je napisao:
Ovaj oglas zaslužuje nagradu najbolje postavljenog oglasa od nastanka ovog dragog nam foruma pa do danas...

E jesi me zacrvenio kao mladu :evil: , jest da mi je 64 godine, al` progledaj mi kroz prste.

A što se tiče oglasa ja sam samo poštovao i slijedio upute administratora i kako on reče tamo, kao da je teško odvojiti malo vremena da središ oglas koji je tebi u korist, a džabe.

Godinama koristim samo Menadžerove Male oglase, plaćam ih, ali oni ga edituju po nekim svojim pravilima. I kako mi je uvijek upalilo iz prve nisam imao potrebe za dodatne. Ovaj put je drugačije, u opštem porastu siromaštva ovakve ponude premašuje potražnju i cijene padaju. Ovo mi je najeftinija ponuda do sada, iako režije idu samo na gore. I nakon godinu i po otišao je moj poslednji podstanar u nevrijeme, pred kraj studentske godine.

Iako sam član ovog foruma vec 4 godine beznačajno sam postovao, mada ga često posjećujem; sve što se tiče ovoga našeg grada uvijek nađem ovdje. Kako mi je samo bilo krivo kada je ovom forumu prijetilo da se ugasi. Pa to bi bila ogromna šteta za ovaj grad.

Ma ja sam zahvalan tebi i svim onim ljudima koji su se borili i izborili da ovaj forum opstaje. Otišao sam malo u off topic, ali neka, nije mi žao što spamujem svoju, meni važnu temu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2012, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
kako frenki rece...kandida za NAJBOLJI oglas na banjaluka.com...svaka cast !!!

za one malo manje upucene..koji se ne mogu snaci na google maps...u pitanju je zgrada titanik u boriku...znaci..predobra lokacija za studentski zivot :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2012, 22:17 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
wizzy_bl je napisao:
.u pitanju je zgrada titanik u boriku...

Kontam da je drugi ili treći ulaz od V4 :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2012, 23:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Svaka Vam čast gospodine Ambis i molim Vas osjećajte se slobodno i uzmite učešće u svakodnevnim diskusijama.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 03:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Lupetao sam gluposti, pa mi je moderator editovao post.

Tako mi i treba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 10:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2010, 09:28
Postovi: 24
Nije mi jasna jedna stvar. Zašto se ljudi kojima nisu interesantni ovakvi oglasi javljaju i pametuju na ovim postovima. Čovjek je postavio svoje uslove, oglas je fantastičan, da li je to konkurentno ili nije, to je njegova stvar da procijeni, odnosno to je stvar potencijalnih klijenta za tu sobu. Mudrovati oko ovoga i sličnih postova, a sve bez ikakvog interesa, samo za rezultat može imati da spamujete temu i da čovjeku kvarite potencijalni posao. A nadam se da ovdje nikome nije u cilju da sabotirate tuđe postove. Takođe mislim da su ovo fer uslovi za ovakvu ponudu i lokaciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Bahmut ti ako hoćeš pomogneš drugima otvori temu u vezi iskustava sa iznajmljivanjem stanova i soba.

A ti dukicu ako smatraš da si za male pare iznajmio stan uvijek možeš povisiti kiriju za 20 marki i mirna Bosna.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2012, 16:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Je li izdata soba, pošto broj nije dostupan?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2012, 18:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Maj 2008, 14:51
Postovi: 8
Izvinjavam se što na vrijeme nisam javio da je soba izdata. A brojevi mobilnog...oni koji mi trenutno ne trebaju nisu aktivni. GialloRosso, pogledaj PP.

Dakle, lokot!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2012, 12:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ovo će da ostane kao primjer odličnog oglasa.


Hvala Vam!

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs