banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 15:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Okt 2008, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
cink je napisao:
ma tata te farba, a ti se nemoj provaljivati sa ovakvim izjavama....pare ne mogu biti blokirane moze biti samo kartica.....
a sto se tice NBB banke tu je nastala mala komplikacija jer ona jeste postala clanica UniCredit Grupe ali je i dalje NBB ...sto znaci da nije uvezana sa UniCredit Bankom Mostar...te spajanje tek predstoji al budalasi su promjenili tablu ...tako da nema razlike u natpisu, a u stvari razlika je velika....

Zašto se ti provaljuješ? Pare mi liježu na račun svakih 7 dana, tako da ne vidim razlog nekog "farbanja". Pare uplaćene u subotu sam digla u subotu, dok ove od prošlog četvrtka još nisam digla. Ako je kartica blokirana, kako sam mogla dići pare u subotu? Zašto ne čitaš?
CortoMaltese je napisao:
:D cink i jesi i nisi u pravu, prvenstveno mislim na ovaj drugi deo tvoga posta, a za prvi deo, pa recimo delimično da si u pravu, pare stvarno ne mogu biti blokirane ali može biti blokiran račun, a može biti blokirana i/ili kartica.

@EiLeen, mala je verovatnoća da je neko "mešetario" sa tvojim novcem, dođi do malo više informacija šta se u stvari desilo !?

Ono što je meni čudno u svemu ovome je razlog njihovog blokiranja, bilo računa ili para (ako pare ne mogu biti blokirane, onda očito račun). U Bl dolazim tek za 20 dana, mislila sam da mi neko prije može odgovoriti...
Što se tiče mešetarenja, ne vjerujem da bi neko mešetario sa 100€, al opet...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2009, 14:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Apr 2009, 14:07
Postovi: 14
LJUDI, JA CU SAMO KRATKO:
NE IDITE KOD ONOH PAPAKA U HIPO BANKU, NEMA GORIH RADNIKA NA SALTERIMA, TO JE NEVIDJENO, KOJA NELJUBAZNOST!!!!

JA SAM KOD NJIH, STICAJEM OKOLNOSTI, PODIGAO VELIKI STAMBENI KREDIT (PREKO 50.000,00 KM) - VEC NA STARTU SU BILI VEOMA NELJUBAZNI I NEKOREKTNI, DA NE GOVORIM SAD KADA CESTO IDEM KOD NJIH JER DIZEM PLATU TAMO (BIO USLOV DA DOBIJEM KREDIT) - KAD POMISLIM DA MORAM TAMO OTICI, ZLO MI JE! I TO MORAM JO DUGO, DUGO GODINA... DA NISAM MORAO I DA ZNAM KAKVI SU, NIKAD, ALI NIKAD, NIKAD NE BIH ISAO KOD NJIH.

AKO IMATE BILO KAKVU ALTERNATIVU - DA POSLUJETE S DRUGIM BANKAMA - URADITE TO!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2009, 18:44 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Al' ovih smećara u RF banci.Već drugi put kada uplaćujem na račun
otvoren u njihovoj banci,znači na račun njihovog komintenta,obračunavaju mi proviziju.Banda.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2009, 18:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
javu je napisao:
LJUDI, JA CU SAMO KRATKO:
NE IDITE KOD ONOH PAPAKA U HIPO BANKU, NEMA GORIH RADNIKA NA SALTERIMA, TO JE NEVIDJENO, KOJA NELJUBAZNOST!!!!

JA SAM KOD NJIH, STICAJEM OKOLNOSTI, PODIGAO VELIKI STAMBENI KREDIT (PREKO 50.000,00 KM) - VEC NA STARTU SU BILI VEOMA NELJUBAZNI I NEKOREKTNI, DA NE GOVORIM SAD KADA CESTO IDEM KOD NJIH JER DIZEM PLATU TAMO (BIO USLOV DA DOBIJEM KREDIT) - KAD POMISLIM DA MORAM TAMO OTICI, ZLO MI JE! I TO MORAM JO DUGO, DUGO GODINA... DA NISAM MORAO I DA ZNAM KAKVI SU, NIKAD, ALI NIKAD, NIKAD NE BIH ISAO KOD NJIH.

AKO IMATE BILO KAKVU ALTERNATIVU - DA POSLUJETE S DRUGIM BANKAMA - URADITE TO!


Pisati malim slovima nebi bilo lose :wink:

Sve je ziva istina sto si napisao isto imam veliki kredit kod njih i molim boga da nekako propadnu i da novi gazda zaposli novu garnituru ljudi ovi su nemoguci.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2009, 03:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2001, 01:00
Postovi: 431
Lokacija: London/Banja Luka
ma i ti bankari, sve sama djubrad :P :P :P

_________________
Postoji neka perverzna osobina u ljudima zbog koje vole komplikovati jednostavne stvari.

Warren Buffett


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2009, 14:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Apr 2009, 14:07
Postovi: 14
Ma znam to za velika slova, al toliko su me iznervirali, da sam velik slovima htio da naglasim to sto sam napisao! :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs