banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 11:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Mar 2023, 06:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15308
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Mejdanu????I treba je tući

Slika

https://www.rtvbn.com/4040915/banjaluka ... vanja-stok

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 08:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 646
Нова Варош je napisao:
Ova lgbt sranja treba dozivotno zabraniti i ćao zdravo.


Čmaroljupce treba pustiti da prošetaju jednom godišnje. Imaju prejak lobi u svijetu.
Njih jednostavno ne treba dirati. U Federaciji likuju mi naivni ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 08:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3123
Нова Варош je napisao:
Ova lgbt sranja treba dozivotno zabraniti i ćao zdravo.
Bicemo mi u manjini uskoro nebrini se.Zabranice oni nama da se druzimo sa suprotnim polom


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 10:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4361
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Čitam komentare na Kliksu: bravo Srbi, bravo Banjaluko, ne dajte pederima, mi u Sarajevu dvije parade imali i šutimo kao pičke.. ovo je prva pozitivna vijest iz "manjeg BH entiteta", itd. :D
A stvarno su u Sarajevu bile 2 prave parade bez incidenata, takođe se to održava i u ZG i u BG bez problema godinama.
Sjećate se one krvave parade u BG (prve održane) 2001. kada je bilo krvavih glava na sve strane?
Izgleda smo mi na istom homofobičnom nivou kao prije 20-30 godina, kao u Rusiji ili na Bliskom Istoku.
Pa i realno - sviđa mi se ovaj stav.

Ja smatram da u ovoj kvazi državi imamo PUNO VIŠE I PUNO BITNIJIH PROBLEMA, sve se raspada - a oni traže neka svoja prava.
Ma marš tako, pederi i lezbače su NAJMANJI PROBLEM i sebi i društvu.. idite u svoja četiri zida i eto, nije vam ovo Holandija.
Što se niko ne digne na vlast koja nas decenijama pljačka?
Što se "pitari" ne pobune zbog poskupljenja krompiruše, bila je 2 KM prije godinu i po a sada je 2,70 KM.
Karikiram, ali sve ode u kurac, i zdravstvo, i školstvo, i sud, i tužilaštvo, svuda korupcija a oni bi neka svoja prava.. ma marš tamo.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 10:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9279
Rider on the storm je napisao:
Čitam komentare na Kliksu: bravo Srbi, bravo Banjaluko, ne dajte pederima, mi u Sarajevu dvije parade imali i šutimo kao pičke.. ovo je prva pozitivna vijest iz "manjeg BH entiteta", itd. :D
A stvarno su u Sarajevu bile 2 prave parade bez incidenata, takođe se to održava i u ZG i u BG bez problema godinama.
Sjećate se one krvave parade u BG (prve održane) 2001. kada je bilo krvavih glava na sve strane?
Izgleda smo mi na istom homofobičnom nivou kao prije 20-30 godina, kao u Rusiji ili na Bliskom Istoku.
Pa i realno - sviđa mi se ovaj stav.

Ja smatram da u ovoj kvazi državi imamo PUNO VIŠE I PUNO BITNIJIH PROBLEMA, sve se raspada - a oni traže neka svoja prava.
Ma marš tako, pederi i lezbače su NAJMANJI PROBLEM i sebi i društvu.. idite u svoja četiri zida i eto, nije vam ovo Holandija.
Što se niko ne digne na vlast koja nas decenijama pljačka?
Što se "pitari" ne pobune zbog poskupljenja krompiruše, bila je 2 KM prije godinu i po a sada je 2,70 KM.
Karikiram, ali sve ode u kurac, i zdravstvo, i školstvo, i sud, i tužilaštvo, svuda korupcija a oni bi neka svoja prava.. ma marš tamo.
Sad će ti TNS doći i reći da otvoriš ti svoju ambulantu i zaposliš 160 siromašnih kolega , da pola ode za DE...a druga polovina da ti jebe po spisku što ih iakorištavaš. Jer kako drugačije da budeš bogat, pobogu. Mile mora vladat dok mu ne dosadi, jer inače nismo Srbi, propadosmo u pedere i nvo neradnike...

:-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8809
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Neki bi tu dodali da se proda kuća ili stan ....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 10:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4361
Lokacija: Little Rock, Arkansas
munja.alex je napisao:
Sad će ti TNS doći i reći
Baš me mnogo boli patka šta će on reći..

Nego čitam unazad pa da se osvrnem na nešto, neko je pomenuo dob/uzrast i percepciju pederluka.
Stvarno tinejdžeri i nove generacije lakše prihvataju to, a i ima ih.. ima ih dosta takvih (da ne kažem poremećenih, jer to jelte nije poremećaj.. to je prirodno).
Dok stariji ljudi imaju homofobiju na max. (oni takođe sporije prihvataju novije tehnologije tipa "nikad automatik, samo manuelac - nikad struja, samo benzin/dizel/plin".
Kad pročitam ovu prethodnu izjavu izgleda da sam i ja ostario, volim da ga "šaltam" i "guram" sa međugasom u nižu (mislim na mjenjač auta/motocikla :D).
Prije 50 godina pedera je bilo ali su se morali maksimalno kriti, ali se stvari mijenjau i što neko reče još malo pa će biti zabranjeno biti heteroseksualac i jesti meso.. ako nisi derpe, vegan, gluten intolerantan, insulinski rezistentan - nisi u modi.

I za kraj jedna pjesma svjetskog mega cara (odnedavno svjetskog kilo cara) za glavnom tematikom VOLIM ŽENE: https://www.youtube.com/watch?v=YnxNCpd2zsQ

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 11:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23507
Ovo gdje je sada TI i gdje je bila frka, nekada bilo da dobiješ batina ako samo zalutaš u taj dio... To samo pokazuje koliko je Banjaluka postala tolerantnija u odnosu na prije rata. I<3BLeq

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 11:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1351
@Rider, to je jedna vrsta zamjene teza na koje padaju svi pa i ti.

Kažeš, što se ne pobune protiv poskupljenja, bravo. Zašto se niko ne buni protiv opšteg pada životnog standarda, pljačke itd. Ne pada nikome na pamet da o tome kaže neku. Ali zato napadaju i ubiše neke pederikane na neformalnom skupu iza zatvorenih vrata (čak vjerujem da niko od prisutnih tu i nije peder nego je to NVO ekipa koja podržava prava svega i svačega).

Ali to se pusti u etar i skrene se pažnja na to da se narod ima čime baviti i da se ne bi bavio pravim stvarima, da upita one koji odlučuju i za njihovu odgovornost.

Što se tiče gejeva i njihovog traženja pažnje, kao što neko reče ranije, samo ignorisanje. Oni će se sami povući kad vide da ih niko ne zarezuje i ne obraća pažnju.

Inače od ovih gej aktivista i sranja gori su samo ovi maloumni klinci, tzv. "navijači". Kako bi to u Titinoj državi dobijalo pendrekom po leđima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 11:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4361
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Danchi je napisao:
Kažeš, što se ne pobune protiv poskupljenja, bravo. Zašto se niko ne buni protiv opšteg pada životnog standarda, pljačke itd. Ne pada nikome na pamet da o tome kaže neku. Ali zato napadaju i ubiše neke pederikane na neformalnom skupu iza zatvorenih vrata (čak vjerujem da niko od prisutnih tu i nije peder nego je to NVO ekipa koja podržava prava svega i svačega).

Ali to se pusti u etar i skrene se pažnja na to da se narod ima čime baviti i da se ne bi bavio pravim stvarima, da upita one koji odlučuju i za njihovu odgovornost.
Da, tako je, puste u etar nebitne stvari, da se raja naloži, isto tako godinama puštaju secesionističke i nacionalističke priče da bi zadržali fotelje i skrenuli stvar sa raznih problema.
Ja to znam, samo konstatujem kako je lako upravljati glupom masom ljudi (uopšte masom).

Danchi je napisao:
Što se tiče gejeva i njihovog traženja pažnje, kao što neko reče ranije, samo ignorisanje. Oni će se sami povući kad vide da ih niko ne zarezuje i ne obraća pažnju.
Inače od ovih gej aktivista i sranja gori su samo ovi maloumni klinci, tzv. "navijači". Kako bi to u Titinoj državi dobijalo pendrekom po leđima.
Pametno. Tako je.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 11:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15308
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Rider on the storm je napisao:
munja.alex je napisao:
Sad će ti TNS doći i reći
Baš me mnogo boli patka šta će on reći..

Nego čitam unazad pa da se osvrnem na nešto, neko je pomenuo dob/uzrast i percepciju pederluka.
Stvarno tinejdžeri i nove generacije lakše prihvataju to, a i ima ih.. ima ih dosta takvih (da ne kažem poremećenih, jer to jelte nije poremećaj.. to je prirodno).
Dok stariji ljudi imaju homofobiju na max. (oni takođe sporije prihvataju novije tehnologije tipa "nikad automatik, samo manuelac - nikad struja, samo benzin/dizel/plin".
Kad pročitam ovu prethodnu izjavu izgleda da sam i ja ostario, volim da ga "šaltam" i "guram" sa međugasom u nižu (mislim na mjenjač auta/motocikla :D).
Prije 50 godina pedera je bilo ali su se morali maksimalno kriti, ali se stvari mijenjau i što neko reče još malo pa će biti zabranjeno biti heteroseksualac i jesti meso.. ako nisi derpe, vegan, gluten intolerantan, insulinski rezistentan - nisi u modi.

I za kraj jedna pjesma svjetskog mega cara (odnedavno svjetskog kilo cara) za glavnom tematikom VOLIM ŽENE: https://www.youtube.com/watch?v=YnxNCpd2zsQ

Ja sam "stariji " i meni se muško tijelo (u sexualnom smislu) gadi....da li sam zbog toga homofob

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 11:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7891
Lokacija: Mejdan
Čiča, a trandže? :iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1351
Psihologija kaže da su obično oni koji su najglasniji protiv gejeva ustvari duboko u sebi latentni pederi. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 11:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7891
Lokacija: Mejdan
:lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 11:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Bosnia: rights activists assaulted following LGBT event ban

https://www.google.com/amp/s/abcnews.go ... n-97968673

Svijet je čuo za ovo. Nikad mi nećemo ovakvi u EU i NATO.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7891
Lokacija: Mejdan
A zašto misliš da 'oćemo u NATO i EU?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 12:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Zanimljivo je da vec godinama, da ne kazem decenijama postoji okupljaliste tih "aktivista" i to u centru grada pa se ne sjecam da je neko palio, rusio, upadao sa palicama u lokal ili ih cekao ispred da im naudi. Najjaci mi je mentalni sklop ovih branioca na forumu a i uzivo gdje se zalazu za demokratiju i neku kvazi slobodu izbora i izrazavanja stavova i misljenja sve dok se tu stavovi i misljenja podudaraju sa njihovim. Inace ako ja kazem da je homoseksualizam mentalni poremecaj automatski sam smatran nekim neobrazovanim, zatucanim neandertalcem.

A ako neko stvarno misli da ce takvi "aktivisti" stati nakon te setnje stvarno vrijedja inteligenciju. Zna se sta ide nakon setnje, trazenje sve vise i vise pa cemo i mi brzo doci do udzbenika u vrticima i skolama gdje oni nasoj djeci objasnjavaju ko su i sta su.

I ono saopstenje tih "aktivista" od sinoc bih definisao kao: nabacaj sto vise rijeci i fraza koje ce tekst uciniti narocito inteligentnim i standardno glumi zrtvu i placi. A nece sigurno priznati koliko su para dobili od svojih finansijera da namjerno potezu tu pricu iako i sami znaju da velika vecina gradjana to ne podrzava.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 12:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10273
Fikrete... Kako je bilo :D
Buduci da alki ne pise na forumu, prepricaj :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 12:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12574
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ja i dalje nisam dobio odgovor konkretno koja su im to prava ugrozena za razliku od heteroseksualaca?

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 12:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36435
Rajderu, ne budi kratke pameti jer u Sarajevu (a bome i u ZG) parade su odrzane tako sto je na ulicama bilo vise policije i vjerovatno vojske nego u najbolja ratna vremena.

Na jednog prajd huligana ili ti aktiviste je islo po nekoliko tjelohranitelja zandara. Golub nije mogao proletjeti do centra bez da ga zaustave.

Ne bih tu situaciju bas nazvao mirnom i normalnom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs