banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 02:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 131 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Feb 2006, 12:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2005, 12:34
Postovi: 323
Pitanje: Kakve su cijenu u Kazamatu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Restoran Vrbas
PostPoslato: 19 Feb 2006, 19:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Jul 2002, 11:58
Postovi: 64
Kad god sam u Banjaluci jedem u Kazamatu, jer je stvar navike,a i uvjerena u posluznost i kvalitet. Jednom sam s deckom za promjenu otisla na rucak u restoran Vrbas. Stvarno su nam lijepo servirali ovale s telecim medaljonima, cak me iznenadilo da su ogromni,al na zalost na hrani je bilo par dlaka na tom ovalu tako da mi se bas zgadilo. Bili smo puno gladni nakon puta,pa nismo htjeli cekati nesto drugo, vec sam zamolila konobara da odnese taj oval,a da mi donese samo extra tanjir da jedem zajedno s deckom njegovu klopu. Oni umjesto da su se izvinuli jos su bili tako drski da vise nasem stolu nisu htjeli ni prici, ni pice nam donijeti, niti naplatiti, dok su svi oko nas bili usluzeni i pepeljare istresene, na nasem stolu cak nije bilo ni jedne. Steta, boga mi za takvu neljubaznost, jer vjerujem da profesori banjalucke ugostiteljse skole daju sve od sebe da buduce ugostitelje nauce bontonu i usluzi. Znam da vise nikad necu tamo otici,ne skodi ni stalno jesti u Kazamatu, bar znam da uvijek drze svoj stil,a osoblje tamo je vise nego fantasticno.

_________________
Carpe Vitae


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2006, 22:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2004, 18:56
Postovi: 527
Samo u Ognjiste nemojte ici ono je postao bas bezobrazluk.
Bio sam pocetkom prosle gogine i bilo je sve ok,cijene malo skupe al klopa obilna.
Za Valentinovo sam sa djevojkom bio ono je kita ziva cijene urnebes a klopa jako skromna.

_________________
http://i153.photobucket.com/albums/s213 ... onix88.gif


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Apr 2006, 22:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Feb 2006, 17:03
Postovi: 46
Po moim misljenu se naj bolje jede kod gratckog mosta pekara banjalucanka. Pokraj slasticarne GOLD.

_________________
Imam kitu nema je u splitu sa njom zene razvijaju pitu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Apr 2006, 06:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Okt 2004, 11:08
Postovi: 164
Lokacija: selo moje ljepse od pariza
Restoran "Borac", odlican enterijer, super posluga, usluzna, brza a hrana je 5! Na mom meniu bio pohovani sir i gurmanska salata, svakako za preporuku!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2006, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
Tropic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2006, 12:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
Ko ti je taj Em Si Donald? Bolan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 03:32 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2006, 09:03
Postovi: 5
Lokacija: Sydney
Zadnji put kad sam bila u BL.. sto je bilo pre dugeee tri godine :( rodice i ja bi obicno poslije izlaska u grad svratile u neki mali restorancic sto se nalazi u Gospodskoj na sendvic.. yummmiiiiiieeeeeeeeeeeee! Da mi je jedan sada..

_________________
.::.[V]Las[T]::[M]ast[I].::.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 09:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Restoran vrbas

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Restoran Vrbas
PostPoslato: 15 Nov 2006, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
Zagi je napisao:
. Jednom sam s deckom za promjenu otisla na rucak u restoran Vrbas. Stvarno su nam lijepo servirali ovale s telecim medaljonima, cak me iznenadilo da su ogromni,al na zalost na hrani je bilo par dlaka na tom ovalu tako da mi se bas zgadilo. .



ti si prva u nazad x y godina da cujem da se desilo u Vrbasu...Svi ama bas svi imaju samo rijeci hvale za taj restoran a i ja sam.
Tako da me bas chudi ....da ti se to dogodilo.......necu reci da ti ne vjerujem.........al'..otidji jos jednom i razuvjeri se.......

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Restoran Vrbas
PostPoslato: 10 Dec 2006, 07:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2006, 21:38
Postovi: 126
Lokacija: Hannover
The Godfather je napisao:
Zagi je napisao:
. Jednom sam s deckom za promjenu otisla na rucak u restoran Vrbas. Stvarno su nam lijepo servirali ovale s telecim medaljonima, cak me iznenadilo da su ogromni,al na zalost na hrani je bilo par dlaka na tom ovalu tako da mi se bas zgadilo. .



ti si prva u nazad x y godina da cujem da se desilo u Vrbasu...Svi ama bas svi imaju samo rijeci hvale za taj restoran a i ja sam.
Tako da me bas chudi ....da ti se to dogodilo.......necu reci da ti ne vjerujem.........al'..otidji jos jednom i razuvjeri se.......


VRBAS je stvarno jedini sa dobrom klopom,i usluga je OK.Bas sam iznenadjena sto je"zagi "razocarana,moguce ali to je sigurno jedan u milion slucajeva,ja kad god sam u Bl idem tamo na klopu i uvijek je sve OK.A pored toga najbolja pizza mi je u Donatelu u mom naselju....pa onda Pizzeta!!! :scatter: :scatter: :scatter:

_________________
Sta mi VELIS,
nek' mi tako BUDE.
Sta mi ZELIS,
nek' tebi tako BUDE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 131 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs