banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jul 2003, 15:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
ciao svima!

slucajno sam srela neki dan jednu prijateljicu i jako me potreslo kad sam vidjela na sta lici... kroz pricu mi je rekla da ima problema (ona je osoba koja stvarno stoji sa obje noge na zemlji i nije nimalo naivna) sa bivsom zenom svog momka.. Cula je kako hoda po tim nekim vjesticama pravi kao neke zapise itd.
Od svoje rodjake koja je udata za hodzu saznala je da u slucaju da je stvarno napravljen zapis, morala bi da uzme par slobodnih dana da ode dole u Bosnu kod nekog efendije koji lijeci Kur'an-om.
Posto nije mogla nikako da ode (zbog posla) uskoro joj je sestra javila adresu sa interneta gdje se mogu javiti svi ljudi (bez obzira koja vjera) traziti odgovore na svoje probleme.

Ako iko zatreba (ne daj boze) takvu vrstu pomoci, neka se raspita na forumu koji je na stranici http://www.lijecenje-kuranom.com
Prijateljica mi kaze, da joj je puno lakse, ali ce ipak morati ici dole...

I jos jednom ponavljam, vjera nije vazna, uostalom zar nemamo svi isto misljenje?? "Bog je jedan jedini" :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Avg 2003, 06:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
http://www.lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?t=24
problemi ljudi sa crnom magijom

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Okt 2003, 10:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Sep 2003, 12:23
Postovi: 13
Lokacija: Hrvatska
Sugarmamma je napisao:
ciao svima!

I jos jednom ponavljam, vjera nije vazna, uostalom zar nemamo svi isto misljenje?? "Bog je jedan jedini" :wink:


A što je važno ako nije vjera.Vjera je najvažnija stvar, jer ne zaboravi da i Sotona može učiniti čudo i tako prevariti ljude da mu povjeruju.I otkud ti to da svi imamo isto mišljenje, jedan je pravi Bog ali ima ih puno koji bi htjeli biti bogovi.Najlakši plijen raznih prevaranata i jesu takvi kao ti koji nemaju pojma o vjeri.Budi oprezna.

_________________
J-C


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Okt 2003, 12:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2003, 19:05
Postovi: 125
Lokacija: BGD
e na sta je spao islam, na "lecenje dzinima"?
demonologija, samo tako.
vera nije vazna imamo svi isto misljenje da je Bog jedan jedini, kazes ti?????????

Poslanica Jakovljeva 2,19: ti verujes da je Bog jedan, i dobro cinis, i djavoli veruju i drhte.

dzini=djavoli


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2003, 10:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
Pitanje je jako zanimljivo i ne znam kako bih ti dao odgovor. Da li to neko posjecuje od ljudi to je pitanje mada su dzini u mogucnosti da prenesu ljude sa jednog mjesta na drugo, mislim da to nije slucaj kod nas tj slucaj koji spominjes u pricama. Uglavnom su to dzinni koje je sihrbaza zaduzio nekom vrstom sihra i oni hoce da udu u tu osobu ili eventualno da je prepadaju i to je obicno medu san, kada insan nije ni zaspao a nije ni budan.
I ja se sjecam tih prica iz djetinstva i volio sam ih slusati mada me je uviejk bilo strah ali me privlacilo a danas sam sve vise ubjeden da je to dzinska posla.
Zasto i ne bi bilo!
Mi svi volimo nekada se sakriti iza ćoška i sačekati i prepasti nekoga i svi smo kao mali maštali da bi da smo nevidljivi i da možemo prepasti nekoga i šta sve nismo zamišljali. Oni imaju tu priliku ne vimo ih a oni nas vide pa zašto to ne bi iskoristili i malo se poigrali sa ljudima.
S druge strane ako je u pitanju sihr, oni ne mogu tek tako da udu u inasan jer ako se covjek prirdrzaje vjere i prakticira je iskreno onda oni ne mogu da ucu u tu osobu i čekaju povoljan trenutak za ulazak a to je u stvari najčešće strah u pitanju.
Ovdje bi napomenuo da je potrebno razlikovati pojam sihra(crne magije) i dzina i zaštita od navedenog.
Šta je sihr?
Sihr je u stvari sredstvo pomoću kojeg dzin lakše ulazi u osobu i do sihra ne postoji apsolutna zaštita a to je najbolji dokaz da je poslanik bio opsihren ali se ne spominje da je džin bio u njegovm tijelu pa se vraćamo na onu rečenicu koja se izgovara 100 puta kao zaštita od džinna i šejtana (la ilahe illellahu vahdehu la šerike leh. Lehul mulku ve lehul hamdu ve huva ala kulli šej'in kadir) što znači da je to zastita od njih a ne od sihra jer sihr iako je sparavljen džin ne moze da pravi probleme osobi kojoj je sihr namjenjen što je u velikom procentu slucaj da je dzin uzrok problema a ne sihr. Dokaz da je poslanik imao problema sa sihrom je i dokaz da i sihr moze da djeluje bez dzina a to je otprilike kada se ljudi žale da u odredenom periodu dana imaju probleme u trajanju od 1 sata ili slicno i svaki da u isto vrijeme sto ukazuje da je to posljedica sihra a ne mora znaciti da je i sm dzin prisutan.
Da pokusam malo slikovito da docaram sta je sihr:
Sihr je u stvari jedan uredaj, aparat npr mobitel. I u taj mobitel se ubacuje kartica koja nosi odredeni kod(kod sihra je to DNK tj koja je sadrzana u noktima, kosi, i znoj koji je ostao na odjeci) da bi on zvonio(djelovao na odredenu osobu) samo kada se pozove njegov vlasnk(osoba cija se DNK nalazi u sihru) bez obzira sto u isto vrijeme ima vise ljudi koji imaju isti mobitel(sihr) i razlika je samo u jednom broju.
Od Aiše, radijallahu anha, se prenosi da je rekla: “Jedan jevrej iz plemena Zurejk je opsihrio Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, a zvao se Lubejd ibnul-E’asam. Poslaniku, sallallahu alejhi ve sellem, se činilo da obavlja neke poslove, a on ih u stvari nije obavljao. Jednog dana ili jedne noći je bio kod mene, kada je mnogo Allahu dove upućivao, a zatim je rekao: “Aiša, jesi li primijetila da mi je Allah dao odgovor na ono što sam Ga pitao? Došla su mi dva čovjeka, jedan je sjeo kod moje glave, a drugi kod nogu, pa je jedan drugog upitao: “Od čega boluje ovaj čovjek?” Odgovori drugi: “On je opsihren.” “A ko je to uradio?” Reče: “Lubejd ibnul-E’asam.” “Na čemu mu je napravio sihr?” Kaže: “Na češlju i dlakama koje je stavio u koru od palme”. “A gdje je to? - upita ovaj. “U bunaru Zervan”.
Allahov Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, je poslao jednog ashaba da ga izvadi. Zatim je rekao: “Aiša, voda tog bunara izgleda poput boje potopljene kne, a plodovi palmi oko bunara su kao šejtanske glave.”Ja ga upitah: “Allahov Poslaniče, zašto mu ne uzvratiš?” On odgovori: “Allah me je izliječio, a ja mrzim da činim ljudima zlo.” Zatim je naredio da se sihr uništi.”

Značenje hadisa:
Jevreji su se dogovorili sa Lubejd ibnul-E’asamom, (on je bio najpoznatiji jevrejski sihirbaz, neka je Allahovo prokletstvo na njih), da napravi sihr Poslaniku, sallallahu alejhi ve sellem, a za uslugu su mi dali tri dinara. I zaista, taj je pokvarenjak to i uradio na nekoliko Poslanikovih, sallallahu alejhi ve sellem, dlaka. Donijela mu ih je robinja koja je dolazila u Poslanikovu, sallallahu alejhi ve sellem, kuću. Napravivši na njih sihr stavio ih je u bunar Zervan.
Iz svih predaja ovog hadisa da se zaključiti da je ovaj sihr bio od vrste “spolne nemoći (impotencija)”, jer se Poslaniku, sallallahu alejhi ve sellem, činilo da se može sastajati sa svojom ženom, a kad bi joj se približio bio bi spriječen. Ovaj sihr nije naštetio ni njegovom razumu, ni ponašanju, ni razmišljanju, nego je bio uskraćen samo u ovome što smo spomenuli.
Učenjaci su se razišli oko toga koliko dugo je bio opsihren. Jedni tvrde da se radilo o četrdeset dana, dok drugi kažu da je manje ili više. Allah najbolje zna.
Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, je dugo molio Allaha, dželle šanuhu. Allah je udovoljio njegovoj dovi i poslao mu dva meleka. Jedan od njih je sjeo kod glave a drugi kod nogu te je jedan od njih rekao: “Šta je s ovim čovjekom?” Drugi je odgovorio: “On je opsihran.” “A ko ga je opsihrao?” “Lubejd ibnul-E’asam, jevrej.” Zatim je objasnio da je njegov sihr napravljen na dlakama Poslanikove, sallallahu alejhi ve sellem, kose. Jevrej ih je stavio u koru palme, da bi imao što veći uticaj, a potom ga stavio pod kamen u bunar Zervan. Pošto su meleci tačno utvrdili stanje Božijeg Poslanika i ukazali na mjesto sihra, Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, je naredio da se sihr izvadi i zakopa, a u nekim predajama stoji da ga je i spalio.
Kada proučimo sve predaje, shvatit ćemo da su jevreji napravili veoma jak sihr s ciljem da ubiju Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem. Poznato je da se nekim sihrima može ubiti. Ali ga je Uzvišeni Allah spasio te se preobrazio u slabiji vid sihra, a on se zove “rabt” (nemogućnost prilaska ženi-impotencija).

Sumnja i odgovor na nju

El-Ma’ziri je rekao: “Ovaj hadis negiraju novatori u vjeri, smatrajući da on šteti ugledu poslanstva i izaziva sumnju u njegovu vjerodostojnost. Stoga smatraju da potvrda autentičnosti ovog hadisa šteti autentičnost šeriata, i kažu: “Možda mu se učinilo da mu je došao Džibril, alejhisselam, a on mu nije došao, i možda mu se učinilo da mu se objavljuje a ne objavljuje mu se.”
El-Ma’ziri kaže: “Ovo što oni kažu je neispravno, zato što dokaz poslanstva koji je mu’džiza upućuje na istinitost onoga što mu se objavljuje od Allaha, dželle šanuhu, i na njegovu bezgriješnost. Dozvolit nešto što je u suprotnosti sa šerijatskim dokazom je besmisleno.”
Ebul-Džukeni El-Jusufi, Allah mu se smilovao, je rekao: “Bolest koja je zadesila Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, kao posljedica sihra nimalo nije naštetila ugledu poslanstva. Sve bolesti poznate na dunjaluku spopadale su i poslanike, što je povećavalo njihovu nagradu na Ahiretu, neka je selam i spas na sve njih. Zbog toga, kada mu se pričinjavalo, zbog sihra, da radi neke stvari, a on ih nije činio (a zatim mu je sve to nestalo time što mu je Allah, dželle šanuhu, ukazao na mjesto gdje se nalazi sihr i on ga je izvadio i zakopao), to nimalo nije naštetilo njegovom poslanstvu. To je bolest kao i ostale bolesti. Bolest nije imala nikakvu dominaciju nad njegovim razumom. Sihr se odrazio samo na pojedine organe kao što su oči, tako da mu se činilo da prilazi svojim ženama, a on to nije činio. U fazi bolesti navedene stvari nemogu naštetiti poslanstvu.
On dalje kaže: “Čudim se onima što smatraju da ono što se desilo Poslaniku, sallallahu alejhi ve sellem, posljedicom sihra, šteti njegovu poslanstvu i pored toga što se u Kur’anu jasno spominje slučaj Musa’a, alejhisselam, sa sihirbazima i faraonom, kad se i Musa’u učinilo da njihovi štapovi pužu. Allah ga je učvrstio, kao što se u Kur’anu to spominje:
“Ne boj se, rekosmo Mi, - ti ćeš doista pobjediti! Samo baci to što ti je u desnoj ruci, progutaće ono što su oni sačinili, jer je ono što su oni sačinili samo varka čarobnjaka, a čarobnjak neće, ma gdje došao, uspjeti. I čarobnjaci se baciše licem na tle govoreći: “Mi vjerujemo u Musaova i Harunova Gospodara.” (Ta ha, ajeti, 68-70).
Ni jedan učenjak niti pametan čovjek nije rekao da ono što se pričinilo Musa’u, alejhisselam (kretanje konopaca), šteti njegovom poslanstvu. Naprotiv, rekli su da takve stvari koje se dešavaju poslanicima, alejhimusselam, povećavaju snagu imana. Uzvišeni Allah ih pomaže protiv njihovih neprijatelja i daje im nadnaravne pojave u vidu vidljivih mu’džiza, a ponižava sihirbaze i kafire, i čini da sretan kraj bude za bogobojazne. Ovako je to pojašnjeno u brojnim ajetima.”

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2003, 12:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Sep 2003, 12:23
Postovi: 13
Lokacija: Hrvatska
Bojim se da neki istjeraju jednog zlog duha a utjeraju deset gorih drugih.

_________________
J-C


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2003, 13:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
jurislav je napisao:
Bojim se da neki istjeraju jednog zlog duha a utjeraju deset gorih drugih.

ne znam da li se razumijem ali desaje se io to (ako uistinu mislkis na lijecenje ako nije u nesto u prenesenom znacenju)

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2003, 19:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Okt 2003, 18:43
Postovi: 13
samo da se spomene cinjenica da su svi koji su bjezali pred bilo kojom crkvom (katolickom ili pravoslavnom svoje utociste naslo u brdovitom podrucju danasnje bosne i da crkve a ni vlasti tu cesto nisu imali nimalo kontrole. Tako da su se tu drugim rjecima svi skupljali koji su se tim bavili u jugoistocnoj evropi pa tako da i nije neko cudo danasnja situacija
:onfire:

_________________
Fine words and an insinuating appearance are seldom associated with true virtue.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2003, 09:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
Selam alejkum
Hvala Allahu swt koji me je uputio na pravi puta a kad Allah nekoga uputi nikoga osim Njega ne moze skrenuti a koga ostavi u zabludi niko osim Allaha mu ne moze ukazati na pravi put.
Oslanjam se na Allaha i divan li je on zastitnik.
Ja sam rekao da cu napisati sta o svojim iskustvima tokom lijecenja Kur'anom ali dosada nsiam skoro nista napisao, covjek snuje a Allah odeduje.
Evo sta cu vam ukratko napisati sta se desilo:
Ja sam kao i obicno ucio jednoj zeni koja ja na udaru sihrbaza i stalno joj ponavljaju sihr i iz nje je dzin progovorio. Kad sam upitao gdje se nalazi sihr koji joj je napravljan on je poceo da govori gdje su sihr postavljeni koji su meni namjenjeni, ali ja to nisam uzimao zdravo za gotovo jer sam to shvatio kao obicno da lazi i da je to njihov naci da odvrate od pravog puta tj da zabusaju da se ne govori o njima i njihovom stanju zasto su tu u zasto nezele da je ostave. On je rekao gdje se to nalazi, a kako sam vec spomenuo to je van granice koji su spominjali da ne mogu da je predu jer su dalje dzinni muslimani i ne mogu dalje zbog njih.
Ja sam nastavio i zavrsio sa tom zenom i osvanuo je novi dan.
Tog novog dana u vrijeme ikindije me nazvala moja strina, koja je spomenuta prije koja je takode dugo vremena bila na meti sihrbaza, i rekla mi da je slusala kasetu i da je ponov u njoj dzinn i mogu li je primiti da vidim o cemu je rijec i ona me je pitala jesam li dobro?
Malo da se vratim unazad, ona je cesto mi govorila kako osjeca da hoce nekom da naprave sihr, cesto su to bila neka djeca i nakon dan ili dva sto bi to ona meni rekla neki od mojih komsija bi se pozalili otprilike na to sto je ona rekla da osjeca. Ja sam je odgovarao i nikada joj nisam vjerovao i stalno sam joj govorio da je to sejtanska posla i da to oni zavravaju i da to sto osjecas je poslejdica sto je dugo bila bolesna.
E sada ponovo u stvarnost:
Ja sam joj rekao da sam dobro i da ona side do mene da vidimo o cemu jer rijec.
Na putu do mene dzin joj je govorio sto ce mu ne treba ti i dva puta je pala noge su joj se saplitale.
Ja sam joj poceo uciti i dzin se javio pokretima rukom ali nije htio da govori ljudskim govorom a za informaciju vise oni se sporazumjevaju rukama kao gluhonijemi ljudi kod nas (jedne prilike me je jedan dzin htio uciti te znakove sta sam ja velikodusno odbio).
Pitao sam ga zeli li govoriti a on je i dalje nastavljao rukama da govori a ja sam onda nastavio uciti.
Nakon nekih 30 minuta progovorio je i poceo je govoriti gdje se nalazi moj sihr a ja ga pitao gdje je njen sihr.
I on je govorio kao i onaj dan prije gjde je moj sihr i da ga cuva najjaci dzinn koji pogledom moze da ubije drugog dzinna a moze samo da ga pogledom oborii nanese mu bol ako hoce ali je jak da moze ubiti pogledom. Ima veze sa tobom i tvojim satom(kojeg ja ne nosim vec dugo vremena) i ima nesto cime se pise ali nije olovka i pokazju na sve prste i polozaj koji necete moci ni zamisliti! Rijec je o polozaju koji prsti zauzimaju na TASTATURI. Ja sam u posljdnje vrijeme provodio dosta vremena za kompjuterom a ne znam sta sam radio dan mije proletio tek tako. Nisam nikoga primao niti sam odgovarao na posltaljvena pitanja niti sam ucestvoa na forumima. To me onda potaklo na razmisljanje i odlucio sam na kraju da poprscem ta mjesta na koja sumnjam vodom na koju je nauceno ajeti za unistenje sihra.
Kad je to rekao kaze mi sada idi i ne moj vise uciti, na stio sam se ja nasijao jer ja nisam rekao reci mi to i ja cu te ostaviti na miru i nisam te to ni pitao.
Pitao sam ga kako je usao na sto je on rekao da se ona prepala da su oni koji su joj potplitali noge dok je isla prema meni tog dana su joj se prikazali u liku zmije i ona se prepala i on je usao na brzinu. Tog dana kad je ona vijdela zmiju je u bosni padao snijeg(ako niste culi da je padao eto sada jeste).
Pitao sam ga gdje je njen sihr na sto jeon odogovorio da ga nema. Da jeon poslan da joj ne da doci do mene da mi kaze da ima sihr negdje koji je meni namjenjen i da ih ona osjeti na daleko i da im kvari sihre prije nego ih oni uspiju i napravit jer kaze osjeti dok mi jos pratimo osobu i trazimo joj slabu tacku kako da najlakse to odradimo ona to osjeti. Nije im jasno kako to ona moze i kaze da je u njihovim laboratorijama ona predmet istrazivanja kako to uspijeva uraditi.
ALLAHU EKBER!!!
Ja sam ga dugo vremena ubjedivao da primi Islam da se pokaje, da se pridruzi skupinama dzinna Muslimana sto je on odbijao i govorio da su njega ucili da su oni odvratni i da oni ne valjaju nista i da zna da cu mu ja to pricati da znaju svu moju pricu i da sam mu dosadan. Ja sam nastavio da mu pricam i donosim dokaze da razmisli o svemu da bude od onih koje je Allah obdario razumom i da primi pouku iz svega sto mu se desaje.
U jednom trenutku mi je rekao:
-Moram ici zovu me.
-Ko te zove?
-Oni moji?
-Sihrbazi?
-Ne, dzinni muslimani. Evo dosao je je jedan dzin musliman i icu sa njim.
-Allahu ekber
-Da ti kazem da samo nastavis tako. Ja ti se divim kako si uporan da pricas da ja shvatim to sto mi govoris. Kod nas toga u skolama nema. Brzo se brzo uci i moras uciti da bi stigao a niko se ne trudi tako da objasni stvari kao ti.
Ja sam malo zaplakao i pitao ga kad ce ici, da li ide odmah dok sam ja tu ili nekada kasnije?
-idem odmah, ti uci nesto da mi je lakse izaci.
-kuda ces izaci?
-kuda sam i usao, na usta.
I otisao je sa muslimanima, ali se tu prica ne zavrsaje.
Ja sam onda prihvatio za ozbiljno i poprskao sam to iduceg jutra priej nego su dosli sljedeci ''pacijenti''.
Ucio sam jednom momku i dzin nije govorio ali je eto bio izasao.
Onda sam ucio njegovoj majci i iz nje su dzinni progovorili, bile su to dvije dzinnice. Pitao sam ih za sihr koji je napravlje toj zeni i odgovorila je da je pojeden. Da su svi pojeli u porodici, pojeli ili popili. Pitao sam sta je sa njenim sinom i reci ima i dalje dzinn u njemu. On izade samo na kratko i ponovo se vrati ali ici ce on jer ne moze jos dugo da izdrzi bol i u tom momentu povika eno ga ode sa dzinnima muslimanima, sto nisam svatio za istinu. Pitao sam ima li sihr gdje oko ove kuce i rekla je da nema, poslao sam je da ode do mjesta gdje su govorili drugi dzinni da je postavljen sihr i rekla je da nema, da je bio ima jos tragova ali je unisten ali da ima na vratima od garaze nesto. Posalo sam njenog sina(momka kojem sam ucio prethodno) da kaze mojima da idu i da poprscu garazna vrata naucenom vodom. Momak je izasao i vratio se skoro pa puzajuci, noga ga je zabolila kad je krenio kod mojih a dzinn iz njegove majke je rekao da je na nesto nagazio. Vratio sam ga ponovo vani da pokvasi vodom to mjesto gdje ga boli(rijec je o koljenu) i vratio se normalno kako je otisao i privi put, bez bolova.
Natjerao sam dzinnicu ide i da prizove Allahovo proklestvo na sebe ako slaze tj ako ostane u tjelu i ako se ponovo vrati. Nije lako prihvatila ali je na kraju ipak rekla. Ja sam ucio i dalje i vidim da ne ide, onda sam je opomenuo da se sjeti sta je prizivala. Ona se je nasmijala(sto bi rekli razvukla kez od uha do uha) i rekla da to nisam bila ja to je ona druga i ona je otisla a ja necu. Ja sam je pitao ako ili ides ili ja nastavljam uciti na sto je rekla da ona moze slusati. Ja sam poceo i ona je nakon nekih 15 minuta pocela da place i da moli da je pustim da ide da joj kazem kako da ide.
Rekao sam joj da dode u kaziprst desne ruke na sto je ona dogovorila da moze izaci samo na lijevu ruku, sto sam ja glatko odbio jer sam imao jednom iskustvo da me je dzinn tako lagao i ismijavao , cas hoce na desnu ruku, cas na liejvu, cas hoce na usta, pa sam joj rekao samo gdje ja kazem i nastavio uciti.
Ona je pocela da place(dzinnica )i da govori kako joj ora da kopa po ledima da prode u desnu ruku ali ja nisam obracao paznju na to kao da se nista ne desaje da bi onda dzinnica sama pocela da govori da je usla na ustak ad je pila kafu priej 30 godina kod te i te zene, da je ona dzinnica koja je otisla bila manje vremena tu i da je njoj lakse bilo otici i onda sam joj rekao da izade na usta. Zena je pocela da povraca i nakon 5 minuta povracanja dosla je sebi tj dzinn je izasao.
Poslije je zena ta ispricala kako je vidjela kad je dzinn iz njenog sina otisao i pridruzio se muslimanima i kako su ga fino docekala i ne moze da povjeruje da joj se to desilo.
Da li ce se vratiti u njih ili ne Allah najbolje zna a ja se ikreno nadam da nece vise nikada i da im se sihr nece ponavljati
Jos nesto sto nisam gore naglasio, uvijek je razlog zasto dzinn nece da ide zato sto mu je sihrbaz zaprijetio da ce ga ubiti ako ne ispuni zadatak, sto je naravno samo puka laz jer im ne mogu nista samo ih drze u strahu

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2003, 09:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Mar 2003, 09:30
Postovi: 208
Lokacija: svugdje pomalo u BiH
prethodni dio koji govori o o granici i mojoj strii mozete pogledati na lsjedecem linku:
http://lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?p=615#615

_________________
http://www.lijecenje-kuranom.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2003, 07:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Mar 2002, 01:00
Postovi: 652
Lokacija: Banja Luka
Bratski pozdrav Iscjelitelju i njegovim svjedočanstvima.

_________________
UIOSDSAHA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2003, 18:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2003, 19:05
Postovi: 125
Lokacija: BGD
jurislav je napisao:
Bojim se da neki istjeraju jednog zlog duha a utjeraju deset gorih drugih.

pa u tome i jeste magija, sto uteruju, ali pitanje je gde odlaze oni isterani.
sto se tice pravoslavlja, hriscanstva, zna se, ali bas bih voleo da cujem kad je islam u pitanju, gde idu isterani demoni?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2003, 09:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2002, 01:00
Postovi: 387
jurislav je napisao:
Sugarmamma je napisao:
ciao svima!

I jos jednom ponavljam, vjera nije vazna, uostalom zar nemamo svi isto misljenje?? "Bog je jedan jedini" :wink:


[b]A što je važno ako nije vjera.Vjera je najvažnija stvar, jer ne zaboravi da i Sotona može učiniti čudo i tako prevariti ljude da mu povjeruju.I otkud ti to da svi imamo isto mišljenje, jedan je pravi Bog ali ima ih puno koji bi htjeli biti bogovi.Najlakši plijen raznih prevaranata i jesu takvi kao ti koji nemaju pojma o vjeri.Budi oprezna.[/b]


Cini mi se da ti Jurislave nisi shvatio sta SM zeli da kaze. Ona misli da nije bitno ko je kakve vjere, jer svi mislimo isto, naime da je Bog jedan jedini. Nije bitno kako ga vi zovete, vazno je da vjerujete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Apr 2004, 12:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Ponašao sam ovo na internetu.



Čini, nagazi i uroci

Nije opasna samo magija koju crni mag može baciti na nekoga. Najčešće se sreće takozvana nagazna magija koja izaziva mržnju i nepodnošljivu odbojnost najčešće bračnih drugova. Isto tako opasna je i magija sa zadrškom. To mogu biti magijski utjecaji bačeni na nečiju kuću pred više godina, pa čak u nekim slučajevima i pred više vijekova. Takva magija moze oživjeti, odnosno, ponovno postati aktivna i uništiti život nekome tko nije ni kriv ni dužan. Često se pod njenim utjecajem nađu i djeca. Ta je magija slijepa i ne bira žrtve.

Činjenica je, da vam bilo tko može naskoditi ukoliko koristi odgovarajuce zle magijske formule i to će učiniti, osim ako ste se na odgovarajući način zaštitili protiv takvih duhovnih i magijskih napada.

I to će se tako nastaviti sve dok ne budete spremni prihvatiti činjenice o postojanju crne magije, a ne sve prihvaćati kao "lošu sreću", besmislenu zabavu ili čistu slučajnost. Na svijetu je previše slučajnosti da bi se to moglo prihvatiti kao čista slučajnost.

Svejedno je da li vi osobno vjerujete ili ne vjerujete da vas netko može "srediti" magijskim djelovanjem, takva osoba će vas "srediti i naškoditi" vam ukoliko nemate odgovarajuću zaštitu.

Obično žrtve i postaju žrtvama zbog toga što naivno smatraju da im niko ne može naškoditi sredstvima koja nisu fizička. Put ka uspehu je obično opasan put! Ljubomorne, zavidne kolege, konkurencija, prijatelji, susjedi, rođaci mogu zaključiti da im vas je dosta, da bi bili sretniji da vas nema ili da imate manje od njih. Najčešće zbog ljubomore i zavisti ali i iz straha od konkurencije. Ljudi obično vole imati više od vas.

Ništa se u životu ne događa "slučajno". Loša sreća nije samo loša sreća. Malo zaštite sada ustedjeti će vam mnogo nevolja kasnije!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Apr 2004, 15:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Ni ja nisam vjerovala u crne magije i okretala sam glavu na komentare i price o tome i mislila sam " babske price" dok mi se nije isto desilo ima vec dvanaest godina na pocetku rata.

Djevojka mog bivseg momka, Muslimanka uz pomoc banjaluckog hodze je bacila cini i na mene i na mog momka zajedno. oboje smo bili totalno propadali i psihicki i fizicki dok me jedna djevojka nije uputila kod jedne stare bake koja je skidala cini pomocu Biblije kod onih kod kojih nisu bile previse mocne.

Sa mene je uspjela skinuti i osjecaj je bio neopisiv, kao slijepac da sam opet progledala. Na zalost sa mog momka nije uspjela da skine, jer su bile mnogo mocnije. Godinu dana iza toga smo se i razisli, tako da ni ne znam sta se desilo sa ovom pricom poslije.

Naprosto grozota, da iko na ovom svijetu moze da misli na takvo nesto. :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr 2004, 06:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 09 Mar 2004, 09:26
Postovi: 8
Pod odgovarajucom zastitom, dovoljno je obracati se i Bogu. Podlozni ovom uticaju crne magije (loseg djelovanja) su nevjernici. Crna ili bijela magija je ista, zavisi da li dobra ili losa je. Ne razumijem onaj ko losu cini kako moze a da lose ga ne snadje.

U tvom slucaju Bebish a i ja sam slicnog iskustva ali ne od magije, vec od mladalackog neznanja, sustina rastanka dvoje je sto medju njima iako mladi i nevini nije bilo boga i to je njegova volja, ili niste ga trazili pre upoznanja znaci nije vas njegovo dobro spojilo ili i potom zasnivali ste odnos bez boga, a bog gleda i dozvoljava odnos dvoje u svakom smislu.

_________________
Selam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr 2004, 08:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Ja sam uvijek u Boga vjerovala i nema to veze sa mladalackom nezreloscu sto je mene snaslo. Ja govorim o crnoj magiji koja je bila bacena od koje sam imala velike glavobolje, nedostatak apetita (48kg na mojih 175 cm?!) grceve svakodnevne u stomaku, nervozu svakodnevne, napade depresivnog raspolozenja isl.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr 2004, 23:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Mar 2004, 17:46
Postovi: 103
Idi bre Bebish 48 kg? Sramota cuti!
Da si bila stvarno pri bogu ne bi ti to bilo, rekao bih da je ta bolest bila prociscenje,
Mnogi kayu da vjeruju, ali malo ih cine volju povazdan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Apr 2004, 10:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
BY3 je napisao:
Mnogi kažu da vjeruju, ali malo ih čine volju povazdan

Baš tako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Maj 2004, 13:29 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2004, 13:20
Postovi: 23
Lokacija: Holandija
Moze li mi neko reci kakve posljedice mogu biti na djeci od roditelja kojem su bacane razne cini?? Da li djeca mogu preko krvi povuci negativnosti crne magije??
Hvala.

_________________
~Pozdrav!~


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs