banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 08:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 18 Maj 2011, 15:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Unbeliever je napisao:
Znaš li šta je stvarno pakao... to nisu jezera vrelog ulja ni lanci leda, to je kad si udaljen od Božijeg pogleda, kad ti je oduzeta Njegova riječ

Znaci pakao je na zemlji.
Ima istine u tome anbeliveru!

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 18 Maj 2011, 17:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Unbeliever je napisao:
Znaš li šta je stvarno pakao... to nisu jezera vrelog ulja ni lanci leda, to je kad si udaljen od Božijeg pogleda, kad ti je oduzeta Njegova riječ

Pesnički ili umetnički sasvim ispravno ili bolje rečeno literarno.
Bog te blagoslovio čoveče.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 18 Maj 2011, 17:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
lavić odnosno sami Sotona je napisao:
Pesnički ili umetnički sasvim ispravno ili bolje rečeno literarno.

Wow. Jednostavno wow.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 18 Maj 2011, 17:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Popokatepetl je napisao:
Halpert je napisao:
I najčasniji ljudi koji su tokom života bili hvaljeni završili su u paklu ukoliko se nikada nisu iskreno ponizili pred Tvorcem.


Iz ovog se može zaključiti jedino da je Tvorac ništa drugo do egocentrični manijak, sa mentalitetom apsolutiste (mada za sebe voli reći da je "dobri" apsolutista), kojem u suštini i nije toliko bitno da ljudi čine dobra djela, koliko da mu se pokoravaju. Nešto tu meni ne štima, ako je Boga zaista dobar i ljubav, on bi razumio, on vidi šta je u srcu svakog čovjeka, i sl.


Svojim ćete se rečima opravdati i svojim ćete se rečima osuditi.

Bog vidi šta je u tvom srcu ali čuje i šta govoriš.
Reči ne izlaze iz malog prsta već iz srca i razuma preko jazika.Ne moraš videti srce kad vidiš posledicu stanja srca koja izlazi preko jezika.
Bog ti ne nameće kuda ćeš ići već čeka da prihvatiš spasenje a mučenje onda nije Božiji izbor već tvoj jer ko tikve sadi sa....o glavu mu se lupaju.
Nije dobro o Stvoritelju tako govoriti.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 18 Maj 2011, 17:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
nuvolari je napisao:
lavić je napisao:
Od kad postoji i da li postoji pakao i šta to mesto predstavlja?
Gde mrtvi odlaze(telo) gde duša a gde duh i po čemu im je isto ili različito mesto?
Šta su vrata ada- hadesa?
Gde se i šta muči ako se muči?
Pitanja su naravno upućena svim vernicima pa ako ima interesovanja i dobre volje za dijalog o ovoj temi izvolite.
Pozdrav.


Pa dobro evo npr ja sam umro i tijelo se naravno raspada na elemente od kojih je i sastavljeno, pošto sam za života koristio kreditne kartice (volim marku a i ona voli mene 8)) osuđen sam na vječni oganj. Kako više nema tijela da registruje na koji način prokleta duša osjeća bol, šta misliš lavić?


Čovek je duhovno biće upakovano u materiju.
Duh, duša i telo čine čoveka čovekom.
Kad se Duh vrati Bogu koji ga je dao tad oblik pada bezživotan i to zovemo mrtvo telo.
Telo je materija koja izvršava volju svesnog dela čoveka duše i životnog dela Duha.
Materija ne može funkcionisatibez duha a tampon između duha i tela je duša, ona ima mogućnost memorisanja i prenosa spoznaje između duha i maretije.

Telo po odlasku duha ide u kveber-grob i ono ništa nezna jer je materija bez života. Telo se tad ne muči jer bez suda nema kazne.

Duša je materijalno eterična i ona zavisi od dela koje je telo činilo i čeka u svesnom stanju vreme suda.

Duh pobune ostaje dole i javlja se i ulazi u druga bića da čini svoju volju (a duh pokornosti i ljubavi je kod Boga) i on čeka vreme da se vrati u svoje telo pri vaskrsenju i primi platu.

Kad Isus dođe razdvojiće dobre od zlih i tad će sud učiniti da jedni u telu prime život a drugi muku.

Duša kao svesni deo sa duhom (ako su ostali u pobuni) su u vlasti buntovnika i može ih zatvoriti u mestu za mučenje a može duhu pustiti da luta i čini zlo kroz druga tela kako bi se što više ljudi pogubilo jer ih nadvlada neprijatelj kroz svoja oruđa.

Gehena je konačno mesto posle suda za ne pokajane i tamo su sjedinjeni duh duša i telo i svesno stanje ostaje u večnosti jer duh se zatvara u telu i kao što piše u novom King Džejmsu u 46 stihu 26 glave po Mateju a po Strongu oni su učinili prestup,osećaju bol,to traje većno.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 18 Maj 2011, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Elvis Presley je napisao:
Unbeliever je napisao:
Znaš li šta je stvarno pakao... to nisu jezera vrelog ulja ni lanci leda, to je kad si udaljen od Božijeg pogleda, kad ti je oduzeta Njegova riječ

Znaci pakao je na zemlji.
Ima istine u tome anbeliveru!


Ispod površine zemlje su sva 4.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 00:04 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13222
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
sta traje vjecno u Mateju..jel mucenje?

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 00:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Mar 2011, 10:23
Postovi: 800
Lokacija: U ljubavnom gnezdu!
Jesi ti decko cuo za KRIK IZ PAKLA ?

_________________
Moji radovi u PS Slika Slika Slika Slika Ocijeni Avatar osobe iznad


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 00:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
lavić je napisao:
Popokatepetl je napisao:
Halpert je napisao:
I najčasniji ljudi koji su tokom života bili hvaljeni završili su u paklu ukoliko se nikada nisu iskreno ponizili pred Tvorcem.


Iz ovog se može zaključiti jedino da je Tvorac ništa drugo do egocentrični manijak, sa mentalitetom apsolutiste (mada za sebe voli reći da je "dobri" apsolutista), kojem u suštini i nije toliko bitno da ljudi čine dobra djela, koliko da mu se pokoravaju. Nešto tu meni ne štima, ako je Boga zaista dobar i ljubav, on bi razumio, on vidi šta je u srcu svakog čovjeka, i sl.


Svojim ćete se rečima opravdati i svojim ćete se rečima osuditi.

Bog vidi šta je u tvom srcu ali čuje i šta govoriš.
Reči ne izlaze iz malog prsta već iz srca i razuma preko jazika.Ne moraš videti srce kad vidiš posledicu stanja srca koja izlazi preko jezika.
Bog ti ne nameće kuda ćeš ići već čeka da prihvatiš spasenje a mučenje onda nije Božiji izbor već tvoj jer ko tikve sadi sa....o glavu mu se lupaju.
Nije dobro o Stvoritelju tako govoriti.


Pažljivije čitaj, ja samo kažem šta zaključujem na osnovu pojedinih rečenica. Ako su Bogu riječi važnije od djela, ako mu je važnija pokora od čistog srca, kome onda treba takav Bog?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 00:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Izzard je napisao:
Po nekoj mojoj izvrnutoj logici onda on da prostite obavlja prljavi posao za Boga. Ako ništa Šejtan bi nas trebao da gotivi, a ne da nas muči jer ionako su dobrice ljute na njega i bježe od njega kao on od krsta, šta mu treba da navlači mržnju nas kvarnjača.

to je cista logika.....mi zlice smo mu glavne musterije,znaci mi pazar pravimo(mozemo i sindikat da osnujemo sto se mene tice),ono treba da nas respektuje,dobar dan,sta ce te popiti....pa da mi navracamo cesto,jer ako lucifer(ne forumas)krene da ofira fensericu i digne cjene,ja lako mogu da postanem pobozan vijernik i eto pada posla,kapitalizam,i na nebu i na zemlji!
a i taj raj je precenjen...mislim je jos gore,jovanka orleanka,majka tereza i jos par dosadnih svetaca :confused3:
postava pakla:dzingis kan,hitler,staljin,atila,aleksandar makedonski,neron,kaligula....znaci ekstra ekipa :P
cobraunited89 je napisao:
Jesi ti decko cuo za KRIK IZ PAKLA ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
za muskarce gresne postoji 9 krugova pakla...
za zene gresne je dovoljno jedan krug kobretija :evil:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 00:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
Pažljivije čitaj, ja samo kažem šta zaključujem na osnovu pojedinih rečenica. Ako su Bogu riječi važnije od djela, ako mu je važnija pokora od čistog srca, kome onda treba takav Bog?

Crkvi.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 11:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
lavić je napisao:
Duh, duša i telo čine čoveka čovekom.
Kad se Duh vrati Bogu koji ga je dao tad oblik pada bezživotan i to zovemo mrtvo telo.
Telo je materija koja izvršava volju svesnog dela čoveka duše i životnog dela Duha.
Materija ne može funkcionisatibez duha a tampon između duha i tela je duša, ona ima mogućnost memorisanja i prenosa spoznaje između duha i maretije.

Telo po odlasku duha ide u kveber-grob i ono ništa nezna jer je materija bez života. Telo se tad ne muči jer bez suda nema kazne.

Duša je materijalno eterična i ona zavisi od dela koje je telo činilo i čeka u svesnom stanju vreme suda.

Rezime: Duh je ono što tijelo čini živim a duša pripada misaonom aparatu?

Citiraj:
Duh pobune ostaje dole i javlja se i ulazi u druga bića da čini svoju volju (a duh pokornosti i ljubavi je kod Boga) i on čeka vreme da se vrati u svoje telo pri vaskrsenju i primi platu.

Gdje "dole"? Zašto ulazi u druga bića!?

Citiraj:
Kad Isus dođe razdvojiće dobre od zlih i tad će sud učiniti da jedni u telu prime život a drugi muku.

U kom tijelu?

Citiraj:
Duša kao svesni deo sa duhom (ako su ostali u pobuni) su u vlasti buntovnika i može ih zatvoriti u mestu za mučenje a može duhu pustiti da luta i čini zlo kroz druga tela kako bi se što više ljudi pogubilo jer ih nadvlada neprijatelj kroz svoja oruđa.

Znači, u slučaju opsjednutosti to rade ljudski duhovi? :confused3:

Citiraj:
Gehena je konačno mesto posle suda za ne pokajane i tamo su sjedinjeni duh duša i telo i svesno stanje ostaje u večnosti jer duh se zatvara u telu i kao što piše u novom King Džejmsu u 46 stihu 26 glave po Mateju a po Strongu oni su učinili prestup,osećaju bol,to traje većno.

Odakle tijelo kad se odavno raspalo i razvejalo na proste činioce? Ko je King Džejms a ko Strong?

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 11:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Meni je malo nejasno to oko pakla i muka i svega. Ako neko čini neki pakleni grijeh povremeno, recimo, ljuti se i slično, i to traje, npr, 60-70 godina, i zbog toga ode u pakao, i onda čitavu vječnost ispašta. Malo mi je to nesrazmjerno, i nelogično, gore od američkog pravosudnog sistema.

Ili, npr, neki čovjek koji je počinio neki zločin i proveo doživotnu u zatvoru, i onda jadniče još završi u paklu, pa se muči i tamo. Ni to mi nije najlogičnije, nema balansa ni u tragovima.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 15:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Popokatepetl je napisao:
Ako neko čini neki pakleni grijeh povremeno, recimo, ljuti se i slično


Pa biće i u paklu neko vrijeme...ako mu se ne oproste grijesi.
Popokatepetl je napisao:
Ili, npr, neki čovjek koji je počinio neki zločin i proveo doživotnu u zatvoru,

Pa on je svoje odrobijao onda...nema dvostrukog suda za isti grijeh.

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 17:17 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13222
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
odredjeno vrijeme provede u pakao sa Severinom i na putu do raja svrati do neke chevabdzinice..

a taj sto odrobija, mozda nakon zatvora nije promjenio svoj zivot vec nastavio po starom..bice njemu pakao opet..

gdje ste pronasli termin "pakleni grijeh povremeno" i koja je to vrsta grijehova pored ljutnje koja je navedena..bas me interesuje.

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 17:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
spavac je napisao:
odredjeno vrijeme provede u pakao sa Severinom i na putu do raja svrati do neke chevabdzinice..

a taj sto odrobija, mozda nakon zatvora nije promjenio svoj zivot vec nastavio po starom..bice njemu pakao opet..

gdje ste pronasli termin "pakleni grijeh povremeno" i koja je to vrsta grijehova pored ljutnje koja je navedena..bas me interesuje.



Covjek je na dozivotnoj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 17:27 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13222
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
eh onda i u pakao dozivotna kad je vec trening odradio..pakao mu nece biti problem za ligu finala..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 17:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Mar 2011, 10:23
Postovi: 800
Lokacija: U ljubavnom gnezdu!
spavac je napisao:
eh onda i u pakao dozivotna kad je vec trening odradio..pakao mu nece biti problem za ligu finala..


Svi cemo mi u pakao kad tad.. previse smo gresni

_________________
Moji radovi u PS Slika Slika Slika Slika Ocijeni Avatar osobe iznad


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 20:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
cobraunited89 je napisao:
spavac je napisao:
eh onda i u pakao dozivotna kad je vec trening odradio..pakao mu nece biti problem za ligu finala..


Svi cemo mi u pakao kad tad.. previse smo gresni

To je prava misao:previše smo grešni!!!
I baš zbog toga ni jedno naše delo ne može izaći čisto da nas očisti jer iz prljavog ne izlazi čisto zato Bog obeća u početku da će dati svog jedinorodnog sina da postrada i izmiri nas kroz savršenu i prečistu žrtvu koja nije zaslužila smrt ali je iz velike ljubavi došla da učini baš ono što ni jedan čovek ne može.

To su vrata za život i nema drugih.Tako usta Božija rekoše i sva hramska služba a i pre nje ukazivalo je na žrtvu i bez prolivanja krvi i smrti krivca nema oprosta. I dođe smrt na sina Mesiju da uzme grehe SVETA svih koji ga veruju i On ih čisti jer je umesto nas platio cenu koju mi ne možemo platiti.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pakao
PostPoslato: 19 Maj 2011, 20:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Jun 2007, 12:00
Postovi: 2333
Talija je napisao:
lavić je napisao:
Duh, duša i telo čine čoveka čovekom.
Kad se Duh vrati Bogu koji ga je dao tad oblik pada bezživotan i to zovemo mrtvo telo.
Telo je materija koja izvršava volju svesnog dela čoveka duše i životnog dela Duha.
Materija ne može funkcionisatibez duha a tampon između duha i tela je duša, ona ima mogućnost memorisanja i prenosa spoznaje između duha i maretije.

Telo po odlasku duha ide u kveber-grob i ono ništa nezna jer je materija bez života. Telo se tad ne muči jer bez suda nema kazne.

Duša je materijalno eterična i ona zavisi od dela koje je telo činilo i čeka u svesnom stanju vreme suda.

Rezime: Duh je ono što tijelo čini živim a duša pripada misaonom aparatu?

Citiraj:
Duh pobune ostaje dole i javlja se i ulazi u druga bića da čini svoju volju (a duh pokornosti i ljubavi je kod Boga) i on čeka vreme da se vrati u svoje telo pri vaskrsenju i primi platu.

Gdje "dole"? Zašto ulazi u druga bića!?

Citiraj:
Kad Isus dođe razdvojiće dobre od zlih i tad će sud učiniti da jedni u telu prime život a drugi muku.

U kom tijelu?

Lavić
U onom koje će ponovo oživeti da primi platu Matej 25 Otk. 20

Citiraj:
Duša kao svesni deo sa duhom (ako su ostali u pobuni) su u vlasti buntovnika i može ih zatvoriti u mestu za mučenje a može duhu pustiti da luta i čini zlo kroz druga tela kako bi se što više ljudi pogubilo jer ih nadvlada neprijatelj kroz svoja oruđa.

Znači, u slučaju opsjednutosti to rade ljudski duhovi? :confused3:

Lavić
Duhovi pobune nadlvadaju ljudski duh i sjedine se u pobuni i više taj duh nema slobodu jer ko koga nadvlada taj mu i robuje.

Citiraj:
Gehena je konačno mesto posle suda za ne pokajane i tamo su sjedinjeni duh duša i telo i svesno stanje ostaje u večnosti jer duh se zatvara u telu i kao što piše u novom King Džejmsu u 46 stihu 26 glave po Mateju a po Strongu oni su učinili prestup,osećaju bol,to traje većno.

Odakle tijelo kad se odavno raspalo i razvejalo na proste činioce? Ko je King Džejms a ko Strong?


Lavić
Dobri prevodioci i lingvisti koji do danas nisu prevaziđeni. Strong je dobar za istraživanje i još ga niko nije demantovao za toliko vremena od kad je izašao priručnik.
Kako odakle telo ...čitaš li ti sestro da će biti vaskrsenje? Čitaj Jezekilja i opis doline kostiju i Otkrivenje i Pavlove poslanice jer govore kao i Danilo o tim stvarima a i ostalo Pismo.
Ako ne veruješ u vaskrsenja tela onda je to druga stvar...izvini.


Pozdrav.

_________________
,,Joj dobro je, znaci i vi ste u stvari ljudi ko i mi svi ostali.
Uh, covjece eto ja cijelo vrijeme isto to mislim ma ovo su ljudi, ma jesu ljudi, sigurno su ljudi isti ko i mi.,, Brale.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs