banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Maj 2024, 03:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 251 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 11 Feb 2011, 00:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
mirdza je napisao:
zLo_krme je napisao:
U principu nemam neki veliki problem s nosem, ali voljela bih da je ravniji i malo prćastiji.

Ovako nesto?

Slika

Al' što ima fine zuuube, koga briga za nos kad osmijeh bljesne... :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 11 Feb 2011, 12:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Jan 2010, 20:11
Postovi: 1793
spavac je napisao:
joj ak je nos 20000 KM, sramota me pitati koliko kosta za muskost...



Spoiler:
drug/arica se preoperisala. preobrazda penisa u vaginu kosta 55 000 eura :confused4:

_________________
Soulmate


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 21 Feb 2011, 16:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2011, 20:02
Postovi: 14
ajkula je napisao:
Dvadeset i pet hiljada maraka? Jel ga zlatnim cekicem lupate i zlatnim koncima sijete pa zato tako skupo? :lol:

Ili je jedna nula viska :)


hahahahhaha naravno bez jedne nule, jbg malo sam zurila hehehehhehe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 21 Feb 2011, 16:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2011, 20:02
Postovi: 14
Maya90 je napisao:
zLo_krme je napisao:
Gdje se u Bl može uraditi korekcija nosa i koliko košta? Postoji li neki dobar plastični hirurg ili je bolje ići negdje drugo? Ima li iko iskustva?


U S-tetik se cijena krece od 2000KM do 25000 KM.


hehehehhe hocu reci od 2000 do 2500KM, malo sam zurila heheehhehe ja cu kod Jovica al ne znam koliko mi je to pametno... kod Glumicica u HR je 1900 evra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 27 Feb 2011, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Evo ja se javljam i znam sve o operacijama nosa i septuma (ja) i estetski (sestra), pa navalite. Sestra mi se skoro operisala na poliklinici u Bl kod Despota, platila 2300KM i zadovoljna. Kod Jovića je to malo jeftinije. Nit izgleda ko utičnica, nit je nezadovoljna. Oni vam pokažu slike ranijh pacijenata, pa sami prosudite jesu li svi nosevi isti. Operacija traje oko dva sata, tamponi se nose 4-5 dana, ništa ne boli, pa ni samo vađenje tih tampona, samo je malo neugodno. Nju je za sedam dana sve prošlo i uopšte se nije vidjelo da je bilo šta rađeno, osim novog izgleda nosa, naravno. Novi nos poprimi svoj finalni oblik za nekoliko mjeseci, što ne znači da ružno izgleda odmah prvi dan, već mu treba dati malo vremena da nova sila gravitacije odradi svoje ;)
Imam negdje i cjelokupan cjenovnik, pa koga zanima nek pita, ne da mi se sad da ga prepisujem. Smanjivanje sisurina je oko 4 hiljade, povećavanje sisića oko 3, rade sva moguća zatezanja (guza, koljena, stomak, lice, tricepsi...)i liposukcije i botokse, ja se pravo iznenadila. Samo urbano...

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 28 Feb 2011, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Au, boKte, koliko meni para treba...

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 28 Feb 2011, 17:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
PlavaMaca je napisao:
Smanjivanje sisurina je oko 4 hiljade


Ovo bi zakonski trebalo ograniciti na minimum 50.000. Pa ti smanjuj.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 02 Mar 2011, 15:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2011, 20:02
Postovi: 14
PlavaMaca je napisao:
Evo ja se javljam i znam sve o operacijama nosa i septuma (ja) i estetski (sestra), pa navalite. Sestra mi se skoro operisala na poliklinici u Bl kod Despota, platila 2300KM i zadovoljna. Kod Jovića je to malo jeftinije. Nit izgleda ko utičnica, nit je nezadovoljna. Oni vam pokažu slike ranijh pacijenata, pa sami prosudite jesu li svi nosevi isti. Operacija traje oko dva sata, tamponi se nose 4-5 dana, ništa ne boli, pa ni samo vađenje tih tampona, samo je malo neugodno. Nju je za sedam dana sve prošlo i uopšte se nije vidjelo da je bilo šta rađeno, osim novog izgleda nosa, naravno. Novi nos poprimi svoj finalni oblik za nekoliko mjeseci, što ne znači da ružno izgleda odmah prvi dan, već mu treba dati malo vremena da nova sila gravitacije odradi svoje ;)
Imam negdje i cjelokupan cjenovnik, pa koga zanima nek pita, ne da mi se sad da ga prepisujem. Smanjivanje sisurina je oko 4 hiljade, povećavanje sisića oko 3, rade sva moguća zatezanja (guza, koljena, stomak, lice, tricepsi...)i liposukcije i botokse, ja se pravo iznenadila. Samo urbano...


Bas mi je drago sto je zadovoljna... :)))) Utjesila si me... Kao sto sam i rekla ja se planiram operisati kod Jovica. Znas li nekoga da se kod njega operisao??? I zasto se tvoja sestra bas odlucila za Despota??? Po preporuci drugih ili...??? I hvala ti na odgovoru. Puno pozdrava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 02 Mar 2011, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
ja kad sam kao tinejdzer preselio na mejdan tad je najbolji dr. za nos bio eno haskic mene jednom iza dulcine-e operisao na brzinu estetski nije bas bio za pohvaliti al zato sto je bio dobar tehnicar to je nevidjeno

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 03 Mar 2011, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Maya90 je napisao:
Bas mi je drago sto je zadovoljna... :)))) Utjesila si me... Kao sto sam i rekla ja se planiram operisati kod Jovica. Znas li nekoga da se kod njega operisao??? I zasto se tvoja sestra bas odlucila za Despota??? Po preporuci drugih ili...??? I hvala ti na odgovoru. Puno pozdrava


Znam jednu djevojku koja se operisala kod Jovića prošle godine i veoma je zadovoljna. A tamo ti je i cijena nešto niža, mada nije prevelika razlika.
Sestra se operisala kod Despota jer on ima nešto dužu praksu, a i njen kolega je na specijalizaciji kod Despota, pa joj je bilo lakše. Ako te zanimaju detalji javi mi se na PP, pokazaću ti silke prije i poslije.

Imate li vi nekog favorita iz redova poznatih (estradnjaka) da vam se naročito sviđa ili ne sviđa? Mi smo se nekako jednoglasno odlučili da nam je najbolji nos i promjena nabolje kod Emine Jahović (navodno kod Glumičića)

http://www.dodaj.rs/?3X/a6/3V2aBclC/emi ... zi-nos.jpg
http://www.glas.ba/index.php?p=2&clid=2 ... otv=9&pg=1

a najužasniji npr. kod Dragane Mirković. To sami tražite :) Ima primjera bezbroj...

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 04 Mar 2011, 02:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Ti z_k si cool kako god okrenes. :) Oblik tvog nosa nema nikakve veze s tim. :wink:

Ali ako se odlucis na korekciju, dobro razmisli. Nista toliko ne mijenja kompletnu fizionomiju kao korekcija nosa. Svi nosevi koje sam pogledala na Glumicicevom sajtu su identicni - to ja zovem "Severina" nos. Ovo nije nesto sto se radi na brzinu, jer bi ti se moglo desiti da nisi zadovoljna rezultatom, a nemas mogucnost povratka na pocetnu tacku.

Najbolje bi bilo da posjetis nekoliko strucnjaka ( ukljucujuci estetske hirurge u Italiji ) koji rade kompjutersku simulaciju, da vidis da li zaista zelis tu promjenu, i da bi mu mogla tacno objasniti sta hoces na vlastitoj fotografiji sa mogucnoscu diskusije o detaljima. Ukoliko se odlucis na tu intervenciju, onda neka to bude onaj koji svom poslu pristupa kao umjetnik koji ce u obzir uzeti tvoju osobnost, a ne onaj koji stanca Barbika nosice kao na fabrickoj traci. Ako nadjes takvog, onda mislim da se isplati ustedjeti onoliko novaca koliko je potrebno da bi dobila zeljeni rezultat i istim bila trajno zadovoljna. Javi sta si odlucila. :)

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 22 Mar 2011, 22:14 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 22 Nov 2010, 14:20
Postovi: 7
Maya90 je napisao:
PlavaMaca je napisao:
Evo ja se javljam i znam sve o operacijama nosa i septuma (ja) i estetski (sestra), pa navalite. Sestra mi se skoro operisala na poliklinici u Bl kod Despota, platila 2300KM i zadovoljna. Kod Jovića je to malo jeftinije. Nit izgleda ko utičnica, nit je nezadovoljna. Oni vam pokažu slike ranijh pacijenata, pa sami prosudite jesu li svi nosevi isti. Operacija traje oko dva sata, tamponi se nose 4-5 dana, ništa ne boli, pa ni samo vađenje tih tampona, samo je malo neugodno. Nju je za sedam dana sve prošlo i uopšte se nije vidjelo da je bilo šta rađeno, osim novog izgleda nosa, naravno. Novi nos poprimi svoj finalni oblik za nekoliko mjeseci, što ne znači da ružno izgleda odmah prvi dan, već mu treba dati malo vremena da nova sila gravitacije odradi svoje ;)
Imam negdje i cjelokupan cjenovnik, pa koga zanima nek pita, ne da mi se sad da ga prepisujem. Smanjivanje sisurina je oko 4 hiljade, povećavanje sisića oko 3, rade sva moguća zatezanja (guza, koljena, stomak, lice, tricepsi...)i liposukcije i botokse, ja se pravo iznenadila. Samo urbano...


Bas mi je drago sto je zadovoljna... :)))) Utjesila si me... Kao sto sam i rekla ja se planiram operisati kod Jovica. Znas li nekoga da se kod njega operisao??? I zasto se tvoja sestra bas odlucila za Despota??? Po preporuci drugih ili...??? I hvala ti na odgovoru. Puno pozdrava


Da li dr Despot radi negdje privatno?
I ja sam vec duze vrijeme u potrazi za hirurgom, ali se nekako uvijek vracam na dr Jovica, navodno je on ucio od dr Despota. Jos uvijek razmisljam i o dr Glumicicu, ali bih u tom slucaju radila operaciju u Sarajevu, zbog jednostavnosti.
Kad planiras operaciju? Obavijesti nas, molim te, o svim detaljima, jer bih tako voljela da se javi neko ko je prosao to iskustvo kod dr Jovica.
Zna li neko nesto o dr Marticu (Perfectus)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 22 Mar 2011, 23:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Ne znam da li te zanima da li radi privatno na nekoj drugoj klinici ili bez zdravstveno osiguranja, ali moja sestra nije imala zdravstveno, a ta cijena od 2300 je fiksna i uključuje boravak na klinici i terapiju koju tamo dobiješ. Operacije izgledaju isto kod koga god da ih radiš, trebaju ti nalazi koje uradiš prije, doktor će ti reći šta treba, ali to je uglavnom ekg i krvna slika. Dođeš na kliniku ili noć prije ili rano ujutro u zavisnosti kad će ti raditi operaciju, ne jedeš i ne piješ min. 8 sati prije (zbog anestezije i ostalih fizioloških radnji) moraš biti zdrava (bez prehlada, upala i sl). Operacija traje oko 2 sata, kod osjetljivih ljudi se nakon buđenja može javiti mučnina i povraćanje zbog reakcije na anesteziju, ali to je individualno i ne mora da se dogodi. U nosu ti budu tamponi (gaza) i malo je problem što moraš da se navikneš da dišeš na usta (ništa što nećeš preživjeti). U zavisnosti od oblika operacije nekada nos izvana bude fiksiran (gips ili "kalup"). Preko nosa svakako imaš flaster, tako da to ništa ne vidiš imalPa Despot radi privatno na klinici koliko ja znam, tj. moja sestra nije imala zdravstvenu knjižicu a ga ili ne, bude mali. Nekoliko sati nakon operacije trebaš stavljati hladne obloge da smanje otok ukoliko se javi. Pošto se nakon operacije uključi terapija antibioticima neophodno je da jedeš, što će biti malo nezgodno zbog tih tampona i dok ne naučiš da dišeš na usta, tako da će ti najlakše biti da jedeš neku laganu hranu koja ne mora mnogo da se žvaće. Najlakše idu pire krompir, supice pudinzi i voćni jogurti. To možeš unaprijed da doneseš sa sobom ako voliš, pa da imaš ako ti se prohtije. Ako je sve ok sutradan ideš kući, tamponi iz nosa se vade 4-7 dana nakon operacije i onda imaš gotov nov nos, ali mu treba vremena da dobije svoj konačan oblik i za to će trebati nekoliko mjeseci, mada on odmah nakon vađenja tampona izgleda dobro. Npr. ako imaš grbu na nosu tad je već neće biti, pa ćeš da skakućeš od sreće, pogotovo kada se vidiš iz profila, a sve tvoje nosate drugarice će htjeti da se operišu. I još nešto, veeeeelika većina ljudi ne osjeti nikakvu bol nakon operacije, ni u danima oporavka, a ako ti se i desi slučajno da te nešto boli dok si na klinici samo traži da ti daju nešto protiv bolova, a ako baš paničiš pitaj doktora šta da uzmeš kod kuće (buskopan ili slično)
Sve u svemu, operacija nosa jeste malo neugodno iskustvo što se tiče tog oporavka, ali nekoliko dana neugodnosti ne može da zamijeni cijeli život kompleksa koje si sebi nabila. Tako da ako je to ono što stvarno želiš (a ne da te momak na to nagovorio:) bićeš zadovoljna. Ako radiš operaciju kod nekog od ovih doktora koje si navela nema neke velike šanse da ti se dogodi nešto loše ili da budeš nezadovoljna nosem ako imaš realna očekivanja.

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 23 Mar 2011, 10:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Japanese_rose je napisao:
Ti z_k si cool kako god okrenes. :) Oblik tvog nosa nema nikakve veze s tim. :wink:

Ali ako se odlucis na korekciju, dobro razmisli. Nista toliko ne mijenja kompletnu fizionomiju kao korekcija nosa. Svi nosevi koje sam pogledala na Glumicicevom sajtu su identicni - to ja zovem "Severina" nos. Ovo nije nesto sto se radi na brzinu, jer bi ti se moglo desiti da nisi zadovoljna rezultatom, a nemas mogucnost povratka na pocetnu tacku.

Najbolje bi bilo da posjetis nekoliko strucnjaka ( ukljucujuci estetske hirurge u Italiji ) koji rade kompjutersku simulaciju, da vidis da li zaista zelis tu promjenu, i da bi mu mogla tacno objasniti sta hoces na vlastitoj fotografiji sa mogucnoscu diskusije o detaljima. Ukoliko se odlucis na tu intervenciju, onda neka to bude onaj koji svom poslu pristupa kao umjetnik koji ce u obzir uzeti tvoju osobnost, a ne onaj koji stanca Barbika nosice kao na fabrickoj traci. Ako nadjes takvog, onda mislim da se isplati ustedjeti onoliko novaca koliko je potrebno da bi dobila zeljeni rezultat i istim bila trajno zadovoljna. Javi sta si odlucila. :)

Ma ovo je bilo čisto informativno. Možda je jednog dana stvarno i uradim, al moj nos je normalan, samo je malo špicast kad se smijem...
Ako i budem radila, dobro ću se raspitati. U Bl neću raditi vjerovatno. I tako nisam osigurana tamo...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 23 Mar 2011, 23:27 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 22 Nov 2010, 14:20
Postovi: 7
PlavaMaca je napisao:
Ne znam da li te zanima da li radi privatno na nekoj drugoj klinici ili bez zdravstveno osiguranja, ali moja sestra nije imala zdravstveno, a ta cijena od 2300 je fiksna i uključuje boravak na klinici i terapiju koju tamo dobiješ. Operacije izgledaju isto kod koga god da ih radiš, trebaju ti nalazi koje uradiš prije, doktor će ti reći šta treba, ali to je uglavnom ekg i krvna slika. Dođeš na kliniku ili noć prije ili rano ujutro u zavisnosti kad će ti raditi operaciju, ne jedeš i ne piješ min. 8 sati prije (zbog anestezije i ostalih fizioloških radnji) moraš biti zdrava (bez prehlada, upala i sl). Operacija traje oko 2 sata, kod osjetljivih ljudi se nakon buđenja može javiti mučnina i povraćanje zbog reakcije na anesteziju, ali to je individualno i ne mora da se dogodi. U nosu ti budu tamponi (gaza) i malo je problem što moraš da se navikneš da dišeš na usta (ništa što nećeš preživjeti). U zavisnosti od oblika operacije nekada nos izvana bude fiksiran (gips ili "kalup"). Preko nosa svakako imaš flaster, tako da to ništa ne vidiš imalPa Despot radi privatno na klinici koliko ja znam, tj. moja sestra nije imala zdravstvenu knjižicu a ga ili ne, bude mali. Nekoliko sati nakon operacije trebaš stavljati hladne obloge da smanje otok ukoliko se javi. Pošto se nakon operacije uključi terapija antibioticima neophodno je da jedeš, što će biti malo nezgodno zbog tih tampona i dok ne naučiš da dišeš na usta, tako da će ti najlakše biti da jedeš neku laganu hranu koja ne mora mnogo da se žvaće. Najlakše idu pire krompir, supice pudinzi i voćni jogurti. To možeš unaprijed da doneseš sa sobom ako voliš, pa da imaš ako ti se prohtije. Ako je sve ok sutradan ideš kući, tamponi iz nosa se vade 4-7 dana nakon operacije i onda imaš gotov nov nos, ali mu treba vremena da dobije svoj konačan oblik i za to će trebati nekoliko mjeseci, mada on odmah nakon vađenja tampona izgleda dobro. Npr. ako imaš grbu na nosu tad je već neće biti, pa ćeš da skakućeš od sreće, pogotovo kada se vidiš iz profila, a sve tvoje nosate drugarice će htjeti da se operišu. I još nešto, veeeeelika većina ljudi ne osjeti nikakvu bol nakon operacije, ni u danima oporavka, a ako ti se i desi slučajno da te nešto boli dok si na klinici samo traži da ti daju nešto protiv bolova, a ako baš paničiš pitaj doktora šta da uzmeš kod kuće (buskopan ili slično)
Sve u svemu, operacija nosa jeste malo neugodno iskustvo što se tiče tog oporavka, ali nekoliko dana neugodnosti ne može da zamijeni cijeli život kompleksa koje si sebi nabila. Tako da ako je to ono što stvarno želiš (a ne da te momak na to nagovorio:) bićeš zadovoljna. Ako radiš operaciju kod nekog od ovih doktora koje si navela nema neke velike šanse da ti se dogodi nešto loše ili da budeš nezadovoljna nosem ako imaš realna očekivanja.


Hvala ti na ovako detaljnom izvjestaju, znaci puno... Posto ionako ne planiram raditi prije ljeta, nadam se da ce se javiti i neko ko je radio korekciju kod dr Jovica.
Inace nemam uopste frku oko samog zahvata, oporavka.... nego oko toga da rezultat bude los. Ima dosta ljudi koji moraju na ponovni zahvat, jer je nesto krivo uradjeno. U principu se svi i informisemo o hirurzima, upravo zbog takvih stvari.
Mislim da imam realna ocekivanja... obicno za sebe kazem da imam savrsen muski nos, dakle, super bi bilo da ostane ovako pravilan, ali saaaaamo malo manji.
I da, i meni se najvise svidja "novi" nos Emine Jahovic. Dr Glumicic je to zaista vrhunski odradio!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 24 Mar 2011, 02:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Hmm, moja preporuka je da ne radiš to na ljeto, lakše se podnosi kad je vani malo hladnije. Zamisli da su vrućine, a da moraš isključivo disati na usta. Ako se brineš zbog nazeba, zaboravi, sa tim flasterom svejedno nećeš van, a i biće ti lakše da sjediš u kući dok je vani ružno vrijeme :D Što se tiče ponavljanja zahvata tu ti niko ne može 100% garantovati, jer nekad način zarastanja tkiva stvori problem, pa se pojave neke kvržice npr koje se naknadno koriguju. Ali nikakve korekcije se ne rade prije 1 godine nakon zahvata jer se ostavi dovoljno vremena da stvari same dođu na svoje. I mojoj sestri je najveći problem bio novi oblik nosa i iskreno ona nakon operacije uopšte nije bila zadovoljna, prvi razlog jer nos nije bio poprimio ni u pola svoj konačni oblik, a drugo jer to nije bilo ono što je ona sebi zamislila. Sad ju je prošlo i shvatila je da je dr napravio sasvim dobar posao i da je dobila nos koji odgovara njenom licu i građi. Ona sad izgleda mlađe i slađe, a ranije je imala šiljat nos sa grbom koji joj je "vukao" facu na naprijed pa je izgledala pomalo zlobno i kao da joj je lice dosta mršavije u odnosu na tijelo. Trebam li ti govoriti da su joj svi ranije govorili kako nema potrebe da se operiše, a sad svi priznaju da je ovako mnoooogoooo bolje :D

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 24 Mar 2011, 16:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Feb 2011, 20:02
Postovi: 14
PlavaMaca je napisao:
Hmm, moja preporuka je da ne radiš to na ljeto, lakše se podnosi kad je vani malo hladnije. Zamisli da su vrućine, a da moraš isključivo disati na usta. Ako se brineš zbog nazeba, zaboravi, sa tim flasterom svejedno nećeš van, a i biće ti lakše da sjediš u kući dok je vani ružno vrijeme :D Što se tiče ponavljanja zahvata tu ti niko ne može 100% garantovati, jer nekad način zarastanja tkiva stvori problem, pa se pojave neke kvržice npr koje se naknadno koriguju. Ali nikakve korekcije se ne rade prije 1 godine nakon zahvata jer se ostavi dovoljno vremena da stvari same dođu na svoje. I mojoj sestri je najveći problem bio novi oblik nosa i iskreno ona nakon operacije uopšte nije bila zadovoljna, prvi razlog jer nos nije bio poprimio ni u pola svoj konačni oblik, a drugo jer to nije bilo ono što je ona sebi zamislila. Sad ju je prošlo i shvatila je da je dr napravio sasvim dobar posao i da je dobila nos koji odgovara njenom licu i građi. Ona sad izgleda mlađe i slađe, a ranije je imala šiljat nos sa grbom koji joj je "vukao" facu na naprijed pa je izgledala pomalo zlobno i kao da joj je lice dosta mršavije u odnosu na tijelo. Trebam li ti govoriti da su joj svi ranije govorili kako nema potrebe da se operiše, a sad svi priznaju da je ovako mnoooogoooo bolje :D


E hvala ti punooo... bila sam na razgovoru kod Jovica i stvarno mi se svidio... uvijek se sa njim moze razgovarati i fino ti sve objasni... a i operacija nije tako ni skupa. Ali ja bih platila i duplo vise samo da budem zadovoljna...
Meni se Glumicicevi "nosevi" upste ne svidjaju. On jeste najpoznatiji ali ne vjerujem da je i najbolji... mislim da je on samo provikan... dobra mu je reklama... ne svidja mi se nos od Severine, Blanke Vlasic, Josipe Pavicic, Nikoline Pisek, Nine Moric... a one su sve radile kod Glumicica... ako sam dobro informisana....
On i razgovore naplacuje... ali zato ima dugooogodisnje iskustvo...
Ali bi mi bilo mnogo prakticnije da idem kod Jovica, ipak je on tu u Banjoj Luci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 24 Mar 2011, 18:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Mayo da nisi ti iz Laktasa porijeklom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 25 Mar 2011, 10:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Do sada sam imao 5 operacija sto estetskih sto funkcjonalnih nosa, od toga 1 samo u Bl ili 2 :) Ostale hrvatska i Srbija. Sad mi zabranili, kazu nije hrskavica vise u stanju da podnese a nos mi jos uvek kriv.
Ebo me sport i ko me tero


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 25 Mar 2011, 12:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Ratkop ti ko Nikolina Pišek i ona se (navodno iz neestetskih razloga) operisala 4-5 puta. Sumnjam da je njoj neko šakom ili laktom posred face. Ja sam se iznenadila koliko momaka iz estetskih razloga operiše nos, mislila sam da samo djevojke pate od toga. Trebao si lijepo sačekati kraj sportske karijere, pa onda onako rascopan nos samo jednom kvalitetno uštimaš :D a ne tako svako malo da ga sjeckaš.

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 251 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs