banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 08:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Urastanje nokta
PostPoslato: 09 Jul 2010, 08:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Jan 2010, 20:11
Postovi: 1793
mirdza je napisao:
:lol: :lol: :lol:

Bennet je napisao:
ako je u noge...

urezes nokat na sredini tako da isjeces kao malo slovo u, dobro isperes alkoholom i zastitis zavojom. nokatce tako zacijeliti i "izvuci" urasle krajeve. u principu tako i ljekar radi.


Grijesis, ovaj silno grijesis...
Meni su isjecali dio nokta sa strane. Drugim rijecima - nokat mi je "suzen" za nekih 5mm ;)


medicinski pedikir na ovaj nacin rijesava taj problem. slovo v i u, tu sam pogrijesila :lol:

_________________
Soulmate


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urastanje nokta
PostPoslato: 18 Jul 2010, 08:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2009, 12:54
Postovi: 785
Lokacija: Бања Лука
Ја оперисао у петак. Ништа страшно.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urastanje nokta
PostPoslato: 18 Jul 2010, 11:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Sakic je napisao:
A koji je doktor dobar? Čuo sam da je najbolji Načelnik Klinike za plastično-rekonstruktivnu hirurgiju i opekotine Kliničkog centra Banjaluka dr Zoran Dimitrijević?????

nemz je napisao:
Ја оперисао у петак. Ништа страшно.

Je li te načelnik operisao? :lol:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urastanje nokta
PostPoslato: 18 Jul 2010, 12:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2009, 12:54
Postovi: 785
Lokacija: Бања Лука
Ма министар Шкрбић :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urastanje nokta
PostPoslato: 26 Jul 2010, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Ljudi, ne morate ganjati doktore, dodjite kod mene pod dizalicu, evo ja danas sam sebi iscupao nokat na palcu lijeve ruke. Jos se mogu zajebavati na tu temu jer djeluje anestezija, ali vidjecu kako ce poslije biti. Sredjivao feluge na autu i spadne mi auto sa dizalice i priklijesti palac izmedju dizalice i praga. Trgnem da iscupam i vidim visi nokat. Zahvalise mi u hitnoj sto sam im odradio posao da ne moraju oni cupati nokat.
Znaaam, pazio sam 5 puta, ali kod 6. dizanja malo se zeznuo, trenutak nepaznje i jbga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urastanje nokta
PostPoslato: 26 Jul 2010, 23:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
blaf77 je napisao:
Ljudi, ne morate ganjati doktore, dodjite kod mene pod dizalicu, evo ja danas sam sebi iscupao nokat na palcu lijeve ruke. Jos se mogu zajebavati na tu temu jer djeluje anestezija, ali vidjecu kako ce poslije biti. Sredjivao feluge na autu i spadne mi auto sa dizalice i priklijesti palac izmedju dizalice i praga. Trgnem da iscupam i vidim visi nokat. Zahvalise mi u hitnoj sto sam im odradio posao da ne moraju oni cupati nokat.
Znaaam, pazio sam 5 puta, ali kod 6. dizanja malo se zeznuo, trenutak nepaznje i jbga.

uzas :( i sretno nocas,nadam se da si kupio dovoljno analgetika jer to grozno boli :(
i ja sam baksuz danas sama sebi rane patikama napravila po nogama sve zbog ljenosti da se vratim po adekvatnije carape od onih koje sam vec imala na nogama :(

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs