banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Avg 2009, 20:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2005, 12:34
Postovi: 323
Leona je napisao:
Ma ne krvari rana vise, to je samo bilo onaj prvi dan, a to je bilo prije 4 dana. :) Jest da sam morala hladiti a i godilo je. Ne valja ni puno hladno stavljati, ja sam uzela u apoteci "jastucice za hladjenje", punjene gelom ili cime vec, stavim sat vremena u zamrzivac i onda salavetu preko da ne bude prehladno i na lice. To mi je malo ublazilo bolove a i pomogne da ne natekne lice.
Sad imam problem sto mi se sinoc rana otvorila! A juce prijepodne isla na kontrolu i sve bilo ok, i navece vidim otvorila se rana. Sad ne krvari, nadam se da ce zarasti i ovako .
Imam osjecaj da mi je bilo lakse poroditi se nego durati ovu rupu u glavi. :angry3:


Hoce, i kod mene je bila rupica, jedino na sta sam ja pazila jeste da poslije jela, bilo kakvog, isperem da se ne zadrzava nista. Lagani mlaz vode tus baterijom i uzivas. Superiska to ide kod tebe :)

Nisam znala za te jastucice, ako mi bude trebalo ponovo (a nije iskljuceno da nece), odlicno da znam!

_________________
...i nista nije onako kako izgleda...i sve je upravo onako kako treba biti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2009, 23:13 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Sep 2009, 14:19
Postovi: 5
malo je zajebano to sa umnjacima i to pogotovo sa donjim pa postoji sansa da izrastu nahero pa se mora vaditi hirurski.zahvat nije nestp opasan,dobijes inekciju pa ti ga vade onako dok je tebi mozak utrnut :D (jel se to kaze lokalna anestezija?,ili ono nesto tipa epiduralna na ginekologiji?).Uglavnom,kad su u pitanju umnjaci tu je najpametnije ici zubaru i slikati zubice.Neki od simptoma da umnjaci rastu nahero su ti so te boli vilica (donja),dok za gornje umnjake kazu da ne mogu rasti nahero,ali ni to nije nimalo zanimlivo kad pocne nicati (uglavnom cudna izraslina kad dodirujes kraj usne supljine jezikom,ili ti jednoostavno nesto smeta kod obraza kad drzis zatvorena usta)...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2009, 06:51 
Citiraj:
jel se to kaze lokalna anestezija?

Da, lokalna je ako si budan...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs