banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 01 Mar 2010, 15:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Okt 2004, 11:08
Postovi: 164
Lokacija: selo moje ljepse od pariza
prije par dana sam bila u poliklinici na redovnom pregledu. nisam ranije isla u polikliniku ali mi je ove godine neizvodljivo da izdvojim 90-100 KM za isti, privatno. otisla u 6.15, dobila broj 2 i u 8 sam vec bila gotova. dr. jadranka pajcin, sasvim korektan ljekar, za pohvalu! participaciju sam platila 5 KM. nisam radila uzv a inace sam saznala da svaka zena jednom u dvije godine, bez obzira na osiguranje, ima besplatan preventivni pregled koji podrazumijeva samo uzimanje papa nalaza a ne pozdrazumijeva gin. pregled sto je malo nelogicno ali... participacija za uzv je, cini mi se oko 6-7 KM a za kolposkopiju 5 KM. privatnici nas bas odrase... nazalost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 01 Mar 2010, 19:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Silver je napisao:
Ginekoloska ambulanta pri kojoj bolnici Talija? U Banja Luci? Izvini sto ispitujem, ali me bas interesuje, posto sam mislila ici u Deamedic-u ali nekako mi previse dati 90 km, za isti pregled za koji u drzavnoj mogu dati 20km! Izvini sto dosadujem i unaprijed hvala! :)

Ma ne u BL, u Trebinju.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 05 Apr 2010, 14:54 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2010, 14:48
Postovi: 1
boa je napisao:
da li neko zna urbanu legendu u kojoj trudnice koje su isle u privatnu kliniku i vodile trudnocu "kod privatnika",dosle da se porode na paprikovac i tamo ih doktori nisu htjeli ni "pogledati"?

meni to zvuci ko sf, ali sto je najgore-prica se.

da i meni to zvuci kao sf, cijelu trudnocu sam vodila kod pvt doktora i najnormalnije sam se porodila na paprikovcu. nisam imala nikakvih problema, cak sta vise svi su bili ljubazni. valjda sve nekako zavisi i od smjene koja radi, a i naravno moras imati nekakvu stelu da bi se obratilo paznje na tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 06 Apr 2010, 15:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Okt 2009, 14:45
Postovi: 36
mala beba je napisao:
prije par dana sam bila u poliklinici na redovnom pregledu. nisam ranije isla u polikliniku ali mi je ove godine neizvodljivo da izdvojim 90-100 KM za isti, privatno. otisla u 6.15, dobila broj 2 i u 8 sam vec bila gotova. dr. jadranka pajcin, sasvim korektan ljekar, za pohvalu! participaciju sam platila 5 KM. nisam radila uzv a inace sam saznala da svaka zena jednom u dvije godine, bez obzira na osiguranje, ima besplatan preventivni pregled koji podrazumijeva samo uzimanje papa nalaza a ne pozdrazumijeva gin. pregled sto je malo nelogicno ali... participacija za uzv je, cini mi se oko 6-7 KM a za kolposkopiju 5 KM. privatnici nas bas odrase... nazalost...

Da li mi molim te možeš reći nešto više o pregledu na poliklinici?Kakva je procedura?Uslovi?Sa uputnicom od porodičnog doktora se dolazi kod njih, a onda???? Do sada sam išla u privatne ordinacije na pregled, tako da mi je ovo sa državnim potpuno nepoznato! :oops: :oops: :oops:
Moram priznati da si u pravu, zaista si me podstakla da malo razmislim prije nego što opet odem kod privatnika, zašto njima davati tolike pare pored osiguranja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 07 Apr 2010, 22:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Uzmes uputnicu od porodicnog ljekara, dodjes sto ranije (npr. 6 i 15 :) ), stavis ovjerenu knjizicu i uputnicu zajedno u jednu od kutija na kojima se nalaze imena ljekara koji rade taj dan. U 7 sati dolazi sestra i dijeli brojeve. Jedino je sto trudnice imaju prednost i sto ima zena koje idu preko reda, tako da sam ja posljednji put kad sam bila, prosle sedmice, cekala od 6.45 do 13.15 :angry4: Uslo je 6 zena preko reda. Izludila sam cekajuci. Najbolje je, ako dobijes veci broj, da odes i uradis jos nesto sto imas za taj dan.
Svi ljekari su tamo odlicni, niko se nije zalio. Imaju aparat za UZ najnovije generacije. Osim tog cekanja (sljedeci put cu poraniti), sve je dobro. I da, ponesi svoju suknju! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 08 Apr 2010, 10:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Okt 2009, 14:45
Postovi: 36
prasica je napisao:
Uzmes uputnicu od porodicnog ljekara, dodjes sto ranije (npr. 6 i 15 :) ), stavis ovjerenu knjizicu i uputnicu zajedno u jednu od kutija na kojima se nalaze imena ljekara koji rade taj dan. U 7 sati dolazi sestra i dijeli brojeve. Jedino je sto trudnice imaju prednost i sto ima zena koje idu preko reda, tako da sam ja posljednji put kad sam bila, prosle sedmice, cekala od 6.45 do 13.15 :angry4: Uslo je 6 zena preko reda. Izludila sam cekajuci. Najbolje je, ako dobijes veci broj, da odes i uradis jos nesto sto imas za taj dan.
Svi ljekari su tamo odlicni, niko se nije zalio. Imaju aparat za UZ najnovije generacije. Osim tog cekanja (sljedeci put cu poraniti), sve je dobro. I da, ponesi svoju suknju! :)

Hvala puno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 25 Apr 2010, 11:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Sve pohvale za dr Djukica koji radi na poliklinici!
Uz zdravstveno osiguranje, pregled kosta 3 km, ultrazvuk 5,5km, a kolposkopija je besplatna.
Doktor je pristupan i odgovara na pitanja, ako vam nesto nije jasno, ima strpljenja.

Privatniku vise ne idem, nema sanse, stvarno su preskupi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 26 Apr 2010, 09:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Okt 2004, 11:08
Postovi: 164
Lokacija: selo moje ljepse od pariza
imam osiguranje ali sam platila kolposkopiju, cini mi se nekih 6 KM. jedina mana odlaska u polikliniku je sto sam isla 3 dana za pregled, UZV i kolposkopiju jer se svaki pregled odradjuje drugim danima pa ne mozes sve odjednom odraditi kao kod privatnika. zene bez obzira da li su osigurane ili ne imaju pravo na besplatan papa nalaz jednom u 2 godine, cini mi se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 26 Apr 2010, 23:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Isla sam i ja nekoliko puta, pregled, pa kontrola, pa Papa nalaz. Onda drugi dan po nalaz Papa, pa me doktor narucio na uz i kolposkopiju, ali mi je to uradio isti taj dan, samo u 2 termina.
I nisam platila kolposkpopiju, radjeno mi je skoro. Mozda se nesto promijenilo, kad si ti isla?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 30 Apr 2010, 07:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Okt 2004, 11:08
Postovi: 164
Lokacija: selo moje ljepse od pariza
na kolposkopiju sam isla u martu i platila participaciju cini mi se 6 KM.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 30 Apr 2010, 08:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
prasica je napisao:
tako da sam ja posljednji put kad sam bila, prosle sedmice, cekala od 6.45 do 13.15



Strasno :confused2:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 30 Apr 2010, 23:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Jeste bilo, ali sad imam prednost ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 23 Maj 2010, 23:27 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Maj 2010, 23:18
Postovi: 1
Ako imate bilo kakvih ginekoloskih problema, a dvoumite se, ili ne znate gdje da odete, iskreno vam savjetujem dr Jordanku Topic. Zena je divna, pazljiva, otvorena i puno moze pomoci, a pri tom je i sjajna doktorica. Broj telefona je 051 434 120, Viva medica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Maj 2010, 00:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
prasica je napisao:
Jeste bilo, ali sad imam prednost ;)

Cestitamo. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Maj 2010, 13:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2007, 21:09
Postovi: 262
tweety_tweety je napisao:
Ako imate bilo kakvih ginekoloskih problema, a dvoumite se, ili ne znate gdje da odete, iskreno vam savjetujem dr Jordanku Topic. Zena je divna, pazljiva, otvorena i puno moze pomoci, a pri tom je i sjajna doktorica. Broj telefona je 051 434 120, Viva medica.


slazem se :thumbright:

_________________
MORALITY.IS.WEAK
DANCE.FUCK.LIVE.BE.HAPPY


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 25 Maj 2010, 09:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
HugoLina je napisao:
prasica je napisao:
Jeste bilo, ali sad imam prednost ;)

Cestitamo. :D



Hvala :hello2:


Sad svi znaju sta sam radila... :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 27 Maj 2010, 12:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Mar 2009, 14:55
Postovi: 19
Lokacija: Banja Luka
Jedna super vijest:
na poliklinici su počeli da naručuju za pregled kod ginekologa, tako da se više ne čeka od zore :)

_________________
http://mikipanic.blogspot.com/
moja FB grupa http://www.new.facebook.com/people/Miro ... 0289509346


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 01 Jun 2010, 10:47 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2010, 12:05
Postovi: 7
Evo da potvrdim. Termini su takvi da vas narucuju u roku 7 do 8 radnih dana. sve zavisi kod kog ljekara odaberete da idete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 07 Jun 2010, 17:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2010, 17:14
Postovi: 196
Zdravo! Moze li molim vas neka od vas koja je skoro bila kod doktorice Topic (mozda tweety-tweety, littledevil..) da mi kaze koliko tacno izadje cjelokupan pregled (uzv,papa,pregled...i bakterioloski test ako se on posebno naplacuje)?
Hvala unaprijed!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 07 Jun 2010, 19:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2007, 21:09
Postovi: 262
fanciulla je napisao:
Zdravo! Moze li molim vas neka od vas koja je skoro bila kod doktorice Topic (mozda tweety-tweety, littledevil..) da mi kaze koliko tacno izadje cjelokupan pregled (uzv,papa,pregled...i bakterioloski test ako se on posebno naplacuje)?
Hvala unaprijed!!!


Ja sam bas jutros isla :D
Pregled (da te znaci doktorica pregleda i analizira), vaginalni bris, Papa i UZV izadju 75KM. Sutradan popodne budu gotovi nalazi, mozes putem telefona da saznas rezultate ili licno da odes pa ce ti sestra sve objasniti (ako dobijes neku terapiju i sl) :wink:

_________________
MORALITY.IS.WEAK
DANCE.FUCK.LIVE.BE.HAPPY


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs