banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 07:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 42  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 12 Jul 2010, 11:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2007, 14:39
Postovi: 1619
Lokacija: BL-NS i tako u nedogled....
Hvala Hvala:)

_________________
I am my alter ego,
I am subconsciously,
In depth but also shallow,
Or somewhere in between.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 13 Jul 2010, 13:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
nego reci ti nama jel on place puno, kakav mu je ritam?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 13 Jul 2010, 18:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2007, 14:39
Postovi: 1619
Lokacija: BL-NS i tako u nedogled....
On je jedna mamina dobrica. Dojim ga svaka 3 do 3,5 sata. Samo je prvu noc kad smo dosli bio nemiran, i evo, sad 13 dana nakon poroda smo se ustimali. Fino se napapa, legne i pajki. Tako i danju i nocu. Place samo kad je usranko :) pa suprug promeni pampersice i sve bude ok.

Malo place kad se kupa ali nije strasno:)

Mi - prezadovoljni :D

_________________
I am my alter ego,
I am subconsciously,
In depth but also shallow,
Or somewhere in between.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 13 Jul 2010, 22:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
jesi se oporavila od poroda, koliko mozes-ne mozes sama?
bas mi je drago sto je beba mirna to sad sve manje cujem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 14 Jul 2010, 10:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2007, 14:39
Postovi: 1619
Lokacija: BL-NS i tako u nedogled....
Ja se super osecam :) cak sam malo pre i usisavala sobu :lol: jos se ne usudjujem da sednem zbog šavova, tako da većinu dana ležim ili šetam.

nisam sama, tu su mi roditelji vec mesec dana. Btw.moja mama je babica u penziji, tako da nemam nikakvih problema. Nisam morala ganjati patronaznu sestru, mama mu je sredila pupak, koji je btw. juce otpao :)

pravi izazovi me tek čekaju, jer moji sledeće nedelje pale nazad za NS, ostajem sama sa mališanom, muž na poslu....ali to je život :)

_________________
I am my alter ego,
I am subconsciously,
In depth but also shallow,
Or somewhere in between.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 03 Avg 2010, 18:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 21 Mar 2010, 10:38
Postovi: 14
Meni je Dr Perendija mnogo pomogao, opusten prijatan i dobar covijek definitivno zna kako raditi posao jako sam zadovoljna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 07 Avg 2010, 07:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2006, 17:02
Postovi: 124
Lokacija: RS
tamara837 je napisao:
Pozdrav svima

u gradu u kojem zivim skoro god dana Gradisci odlucim se za pregled i kao nova i neinformisana odem kod privatnika uradim papa,pregled,UZ..dobijem terapiju jer mi je ustanovljena cista vodena.medjutim cujem od zena koje su ovde rodjene i odrasle prosle razne doktore da doticna doktorica nema pojma i da je u stanju da urinarnu infekciju kljeci god dana da ne pominjem da me oderala finansiski...Odlucila sam da se preorjentisem na svoj rodni grad Banjaluku

tek je tu dlema kod koga otici po drugo misljenje ...

molim iskustva o Dr.Milutinu Vučkovcu ??? i od dr.Radetić

hvala

U Gradišci imaš fantastičnog ginekologa, dr. Kukolja. Sva moja ženska rodbina ide kod njega, a zahvaljujući njegovim stručnim savjetima neki dan se rodila još jedna beba u mojoj porodici. . Ako te interesuje javi se na pp, pa ću ti probati naći adresu i broj telefona.

_________________
All i ever wanted ..... all i ever needed .... is here in my arms .....words are very unnecessary .............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 12 Avg 2010, 21:14 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Avg 2010, 21:11
Postovi: 1
pozzz.kakva su vasa iskustva dr Milica u lijecenju neplodnosti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 19 Avg 2010, 10:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Jul 2005, 09:55
Postovi: 8
Moje iskustvo govori da je Milic poslednja osoba na svijetu kojoj se treba obratiti. Postoje dobri doktori u ovom gradu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 19 Avg 2010, 10:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
Della je napisao:
Moje iskustvo govori da je Milic poslednja osoba na svijetu kojoj se treba obratiti. Postoje dobri doktori u ovom gradu.


slazem se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 19 Avg 2010, 11:27 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Jul 2005, 09:55
Postovi: 8
Pojasnila bih svoj stav licnim iskustvom. Moja prva trudnoca je zavrsila u trecem mjesecu spontanim pobacajem. Tek par mjeseci poslije pobacaja saznala sa da sam imam negativan rh faktor, a muz pozitivan. Problem sa takvom kombinacijom je mogucnost da se u krvi trudnice pojave antitjela koja nastoje da istisnu plod kao strano tijelo i to samo u slucaju ukoliko je beba naslijedila ocev rh fatkor. Ova borba dovodi do slabljenja stijenke maternice koja postaje propusna za viruse, bakterije i otrove koji se unose u organizam u vecoj mjeri. Rizik kod ovakvih trudnica postoji i za taj plod i za naredne trudnoce. Poslije spontanog trebala sam primiti injekciju zbog narednih trudnoca, ali nisam. Neznanje je najgore. Druga trudnoca je tretirana kao krizna. Trudnocu je vodio dr Popovic u poliklinici. Uprkos vjerovanjima da su tamo uslovi odvratni ja imam pozitivna iskustva. Svaki mjesec sam pratila antitjela u krvi i nalazi su uvijek bili negativni. Sve je, hvala Bogu, proslo u savrsenom redu. Dobila sam zdravu bebu sa rh netagitivnim faktorom zbog cega nisam ni trebala da primim injekciju. TSa trecom trudnocom desilo se isto. Pratila sam je u poliklinici kod dr Vesne Djuric (ona je zaista fantastican doktor). Ponovo nikakvi problemi, nema antitjela, beba zdrava, porodjaj uredan, doslovno sve kao i prvi put. Cetvrti put sam zatrudnila pa rekoh "Dosta je vise cekanja u poliklinici. Ovaj put cu se obratiti privatniku." Slucajnim odabirom izabrala sam upravo dr Milica. Odem kod njega zbog utvrdjivanja trudnoce i naletim na njegov vec poznati netakticni nastup. Nakon uvodnog opisa ginekoloske istorije sa moje strane i pregleda on mi prvo pogrijesi u odredjivanju duzine trudnoce. Po njemu u januaru sam napunila tri mjeseca trudnoce, a dijete sam rodila u avgustu. Nije bas da je malo omanuo, ali olaksavajuca okolnost bi mu mogla biti cinjenica da je beba rodjena sa 4,5 kg. Da se njegovo lupanje na tome zavrsilo bilo bi dobro, ali nije. Objasnio mi je "takticno" da je za mene jedino rjesenje abortus, ali u toj dobi trudnoce niko nece htjeti da ga odradi. Savjetovao je da nadjem doktora s kojim cu se "dogovoriti". Razlog ovakvog stava po njegovom misljenju je sto dijete ne moze da se rodi bez posljedica. Najblaza posljedica ce biti ako bude imao bolesnu slezenu, zuc ili slicno. Veci problem mogu prestavljati mentalni poremecaji. Onda je rekao recenicu koju nikada necu zaboraviti: "Najbolje bi bilo da se rodi mrtvo". Rekao je da ako bas insistiram on ce da preuzme tu trudnocu, ali nerado. Ukljucice se sve moguce pretrage, poput provjere plodove vode i sl. I onda je vise puta ponovio da je najbolje rijesiti to s doktorom koji pristane u toj fazi da izvrsi abortus. Ne moram vam pricati kakva sam izasla iz ordinacije. Tu noc sam preplakala. Muz mi je u tim trenucima dao ozbiljnu podrsku. Savjetovao je da obidjemo jos neke doktore, vidimo sta se moze uraditi pa ako je za abortus onda cemo to i napraviti. Sutradan sam o tome pricala sa prijateljicom i ona mi je rekla da je dr Milic promasaj. Cula je za slucaj jedne zene koja je kod drugog doktora uspjesno izlijecila upalu, a prethodno joj je dr Milic objasnio opet "takticno" da ima rak. Odmah naredni dan sam se obratila dr Vesni Djuric koja me je u potpunosti smirila. Njen stav je bio u potpunosti drugaciji od stava dr Milica. Rekla je da je svaka trudnoca rizicna sama po sebi, a da su doktori tu da prate trudnocu. Ukoliko se nesto otkrije sto bi moglo signalizirati na oboljenje to moze dovesti do abortusa u bilo kojoj fazi trudnoce. Rekla je da ako zaista zelim tu bebu praticemo antitjela, ultrazvuk i drugim metodama pratiti plod. Tako je i bilo. Opet je sve bilo u redu. Antitjela se nisu pojavila. Dijete je rodjeno zdravo. On sada ima 12 godina. Na prste mogu nabrojati njegove posjete doktoru. Imao je problem sa trecim krajnikom kada je bio beba, ali do te mjere zanemariv da niko nikada nije spomenuo operaciju. I to je do sada uspjesno sanirano. Odlican je ucenik i pristojno dijete. Ponekad pozelim da s njim odem dr Milicu i da ga podsjetim na njegove rijeci, ali brzo se smirim. Mislim da je dovoljno i to sto sam mu u ovom gradu od onog pregleda postala dozivotna reklama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 19 Avg 2010, 12:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Pa, zar taj tzv. doktor jos uvijek ima priliku da unistava tudje zivote? :mad:

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 19 Avg 2010, 14:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Maj 2009, 12:39
Postovi: 52
Della je napisao:
Pojasnila bih svoj stav licnim iskustvom. Moja prva trudnoca je zavrsila u trecem mjesecu spontanim pobacajem. Tek par mjeseci poslije pobacaja saznala sa da sam imam negativan rh faktor, a muz pozitivan. Problem sa takvom kombinacijom je mogucnost da se u krvi trudnice pojave antitjela koja nastoje da istisnu plod kao strano tijelo i to samo u slucaju ukoliko je beba naslijedila ocev rh fatkor. Ova borba dovodi do slabljenja stijenke maternice koja postaje propusna za viruse, bakterije i otrove koji se unose u organizam u vecoj mjeri. Rizik kod ovakvih trudnica postoji i za taj plod i za naredne trudnoce. Poslije spontanog trebala sam primiti injekciju zbog narednih trudnoca, ali nisam. Neznanje je najgore. Druga trudnoca je tretirana kao krizna. Trudnocu je vodio dr Popovic u poliklinici. Uprkos vjerovanjima da su tamo uslovi odvratni ja imam pozitivna iskustva. Svaki mjesec sam pratila antitjela u krvi i nalazi su uvijek bili negativni. Sve je, hvala Bogu, proslo u savrsenom redu. Dobila sam zdravu bebu sa rh netagitivnim faktorom zbog cega nisam ni trebala da primim injekciju. TSa trecom trudnocom desilo se isto. Pratila sam je u poliklinici kod dr Vesne Djuric (ona je zaista fantastican doktor). Ponovo nikakvi problemi, nema antitjela, beba zdrava, porodjaj uredan, doslovno sve kao i prvi put. Cetvrti put sam zatrudnila pa rekoh "Dosta je vise cekanja u poliklinici. Ovaj put cu se obratiti privatniku." Slucajnim odabirom izabrala sam upravo dr Milica. Odem kod njega zbog utvrdjivanja trudnoce i naletim na njegov vec poznati netakticni nastup. Nakon uvodnog opisa ginekoloske istorije sa moje strane i pregleda on mi prvo pogrijesi u odredjivanju duzine trudnoce. Po njemu u januaru sam napunila tri mjeseca trudnoce, a dijete sam rodila u avgustu. Nije bas da je malo omanuo, ali olaksavajuca okolnost bi mu mogla biti cinjenica da je beba rodjena sa 4,5 kg. Da se njegovo lupanje na tome zavrsilo bilo bi dobro, ali nije. Objasnio mi je "takticno" da je za mene jedino rjesenje abortus, ali u toj dobi trudnoce niko nece htjeti da ga odradi. Savjetovao je da nadjem doktora s kojim cu se "dogovoriti". Razlog ovakvog stava po njegovom misljenju je sto dijete ne moze da se rodi bez posljedica. Najblaza posljedica ce biti ako bude imao bolesnu slezenu, zuc ili slicno. Veci problem mogu prestavljati mentalni poremecaji. Onda je rekao recenicu koju nikada necu zaboraviti: "Najbolje bi bilo da se rodi mrtvo". Rekao je da ako bas insistiram on ce da preuzme tu trudnocu, ali nerado. Ukljucice se sve moguce pretrage, poput provjere plodove vode i sl. I onda je vise puta ponovio da je najbolje rijesiti to s doktorom koji pristane u toj fazi da izvrsi abortus. Ne moram vam pricati kakva sam izasla iz ordinacije. Tu noc sam preplakala. Muz mi je u tim trenucima dao ozbiljnu podrsku. Savjetovao je da obidjemo jos neke doktore, vidimo sta se moze uraditi pa ako je za abortus onda cemo to i napraviti. Sutradan sam o tome pricala sa prijateljicom i ona mi je rekla da je dr Milic promasaj. Cula je za slucaj jedne zene koja je kod drugog doktora uspjesno izlijecila upalu, a prethodno joj je dr Milic objasnio opet "takticno" da ima rak. Odmah naredni dan sam se obratila dr Vesni Djuric koja me je u potpunosti smirila. Njen stav je bio u potpunosti drugaciji od stava dr Milica. Rekla je da je svaka trudnoca rizicna sama po sebi, a da su doktori tu da prate trudnocu. Ukoliko se nesto otkrije sto bi moglo signalizirati na oboljenje to moze dovesti do abortusa u bilo kojoj fazi trudnoce. Rekla je da ako zaista zelim tu bebu praticemo antitjela, ultrazvuk i drugim metodama pratiti plod. Tako je i bilo. Opet je sve bilo u redu. Antitjela se nisu pojavila. Dijete je rodjeno zdravo. On sada ima 12 godina. Na prste mogu nabrojati njegove posjete doktoru. Imao je problem sa trecim krajnikom kada je bio beba, ali do te mjere zanemariv da niko nikada nije spomenuo operaciju. I to je do sada uspjesno sanirano. Odlican je ucenik i pristojno dijete. Ponekad pozelim da s njim odem dr Milicu i da ga podsjetim na njegove rijeci, ali brzo se smirim. Mislim da je dovoljno i to sto sam mu u ovom gradu od onog pregleda postala dozivotna reklama.



Della,seroloski konflikt ne oslabljuje "stijenke materice"-plod pred infekcijama stiti u velikoj mjeri posteljica.Kod zene rh- koja nosi plod koji je rh+ i kod koje je doslo do stvaranja antitijela protiv eitrocita ploda,dolayi do prelaska anti-rh antitijela kroz posteljicu i hemolize ploda-unistavanja njegovih rh+ eritrocita.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 19 Avg 2010, 14:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2009, 18:27
Postovi: 118
Meni je dr Milic vodio drugu trudnocu, a prvu dr Vladimir Đukić u poliklinici. Razlika je jedino u tome što mi je Milić svaki mjesec radio uzv i naplatio pregled 50 KM, ni po čemu nije bio bolji i stručniji od dr u poliklinici.
Čak sam skoro svaki put čekala na pregled kod Milica.
Sad sam opet trudna, četvrti mjesec i idem kod dr Gorana Đukića na polikliniku sa kojim sam u potpunosti zadovoljna, jer mi je strpljivo odgovorio na svako moje pitanje. Ova trudnoća mi je započela s traumom jer sam, kad mi je izostala menstruacija, otišla u Intermedik kod dr Dragisica koji je na uzv vidio nesto u jajniku pa me poslao da radim tumor marker ca 125 koji se inace radi kod zena oboljelih od raka jajnika ili s nekom većom upalom ili cistom. Meni je taj tumor marker bio 30 puta veci od normalnog pa sam pet dana plakala misleći da imam rak jajnika. Na kraju sam po savjetu i uz pomoć prijateljice koja specijalizira ginekologiju otisla na pregled na Paprikovac gdje su mi rekli da taj tumor marker u trudnoci jako puno naraste i da je u mom slucaju taj nalaz potpuno normalan. Na uzv su mi rekli da je u jajniku zuto tijelo koje odrzava trudnocu dok se ne formira posteljica, da se opustim i uzivam u trudnoci jer je sve u redu......
Nije mi palo na pamet da opet odem kod Dragsisica, vec sam odlucila da opet idem na polikliniku i zadovoljna sam u potpunosti. Ništa se ne plaća a nema čekanja jer se pregledi ne zakazuju i trudnice imaju prednost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 19 Avg 2010, 14:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Jooooooojjjjj slayerized čestitam tek sada videh slikice, nek je živ i zdrav, mh kako sam jepi :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 19 Avg 2010, 16:12 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Jul 2005, 09:55
Postovi: 8
Definitivno sam izvan struke i nije ni trebalo da tumacim sta se desava u takvoj trudnoci. Prije svega bilo je davno. Rekoh vec da mi je najmladje dijete napunio 12 godina. Sada sam kompetentnija da se suocim sa psiholoskim metodama pristupa djetetu u fazi puberteta, nego da pricam o procesima u tijelu trudnice. Pored toga i kada mi je objasnjavano sta se desava nisam bas u potpunosti bila upucena. Nego cilj mog pisanja i nije bio da se tumace procesi u tijelu trudnice i uticaj na plod nego da se, ukoliko je to moguce, izbjegnu slicna iskustva. Ne kazem da doticni doktor ne moze biti civilizovan. Mozda mu je bas taj dan neko "pljunuo u rizu", ali i dalje stoji da je postupio krajnje necovjecno i ruzno.
Svaka zena koja je iznjela samo jednu trudnocu imala je toliko pregleda da je izgubila svaki strah od istih. I meni se isto desilo, pogotovo ako se uzmu u obzir cetiri trudnoce i tri zdrava djeteta koja sam donijela na svijet. Pa ipak nakon tog pregleda averzija na ginekologe je do te mjere porasla da sam se prisiljavala da idem na preglede redovno bez obzira sto je dr Vesna Djuric fantastican doktor. Nakon porodjaja izbjegavala sam preglede na sve moguce nacine i to do te mjere da sam uprkos zdravom razumu izbjegavala pregled punih devet godina. Kada sam shvatila da jedan Milic nije vrijedan mog zdravlja odlucila sam da se izborim protiv toga. Rado bi otisla na pregled kod Vesne Djuric, ali ona nazalost radi u Jeleni. Ako se nesto promjeni rado cu ici kod nje. Do tada, dr Stosic je podjednako divna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 20 Okt 2010, 22:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Okt 2010, 22:38
Postovi: 5
Jordanka Topic...FUUUUUUJ...Ni mrtva vise, zivot mi je unistila!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 21 Okt 2010, 07:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
slayerized je napisao:
Zene, da se javim da sam se porodila!!! Rodila sam malog Bojana. Porod mi je bio tezak, recimo da na vreme nisam otisla u porodiliste, ne znam kako bi se zavrsilo :( imao je pupcanu vrpcu oko vrata obavijenu 2 puta, ali hvala nebesima da se sve OK zavrsilo :)

evo mog andjela
Spoiler:
Slika
Slika

Nisam prije vidjela, mama čestitam ti rođenje sinčića! :D Neka ti je živ i zdrav! :D
Vidi se da si imala težak porod po hematomu na njegovoj glavici.
Sladak je, mali anđeo. :D Koliko kasnim sada je već dečko? :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 21 Okt 2010, 08:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
U poluklinici imaju novi sistem rada.Sada se vise ne treba doci u 6 u jutro da bi se uzeo broj kako bi u toku dana dosli na red-tannanana :cheers: sada se narucuje -samo sto na red dodjete tek za mjesec i vise dana :lol: -zivjele promjene a zene ko sisa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 21 Okt 2010, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
malka je napisao:
U poluklinici imaju novi sistem rada.Sada se vise ne treba doci u 6 u jutro da bi se uzeo broj kako bi u toku dana dosli na red-tannanana :cheers: sada se narucuje -samo sto na red dodjete tek za mjesec i vise dana :lol: -zivjele promjene a zene ko sisa

A kako je u cijeloj klinici ? :D Sorry, morao sam.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 42  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs