banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 10:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2002, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Nasla sam na nalazu (potvrdi) ime:Stekovic Lucija.Ona je ta divna doktorica. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2002, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Moj prvi odlazak kod zubara je krunisan vadjenjem zdravog zuba. A jednom sam bio kod jednog sto mi je turio gole ruke u usta. Nije ih prao, a prije mene su prosla tri do cetiri sapatnika. Ja sam na kraju pokupio i njihove bakcile, pretpostavljam.
Imao sam i saobracajnu nesrecu. Probudim se u bolnici, naravno, nemam pojma sta se desava. Neki nervozan doktor mi sije ranu koja je djelimicno i na kapku oka i uz sve to se ljuti na mene. Galami cova, bas sam bio bezobrazan sto sam se osvijestio. Zasije on mene i ode nekuda. Ja ustanem, sav ugruvan, i lutam okolo, gledam sta je sa ostalima. Sto se njih tice mogao sam ustati i otici. Nakon par dana lezanja u bolnici i jos koji dan kod kuce, idemo mi na pregled. Pogleda me doktorica, otkuca nesto i `ajd zdravo.
A tek kad su me poslali na infektolosku kliniku. Sida, bjesnilo, zutica. Meni se dupe steglo. Nista me ne boli, ali to je, vjerovatno, los znak. Dolazi zena poslije mene, jauce. Propustimo je i odmah iz ordinacije na bolnicko lijecenje. Udjem unutra, doktor mi opipa stomak i pocne galamiti. Ko te je poslao?! Ja izgubljen, a i ljut. Ko me poslao? Nisam sigurno dosao da vidim sta ima.
Luda kuca, ne bih volio da im dopadnem saka. Na jednog normalnog dolazi sto ludih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: MESAR
PostPoslato: 07 Jun 2002, 18:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Jun 2002, 18:27
Postovi: 9
Lokacija: Banja Luka
Kad smo vec kod zubara ne mogu a da ne spomenem jednog koji je provjereni MESAR. Radi se o PECANCU koji ima ordinaciju u N Varosi.
Naime tamo sam odlazila redovno jedno vrijeme a zubar mi je bila jedna divna doktorica VESNA koja ne radi vise dole.Naime mnogo puta sam prisustvovala scenama kada on radi i stvarno ne mogu da shvatim kako covjek moze da bude onakav kreten.Dere se na djecu , roditelje, sestre kao da je Hitler umjesto da umirujuce djeluje na pacijente. Onaj ko sjedi u stolici preznojava se i i jedva ceka da izadje odatle.Znam da su mnogi od vas imali priliku da se uvjere u ovo sto pricam zato bih voljela da neko potvrdi moje rijeci.
Ruku na srce pored njega dole srecom rade i drugi zubari pa ako imaju srecu nece naletjeti na budalu ako su vec odabrali da idu u njegovu ambulantu.
Iskreno ne preporucujem nikome da mu dopadne u ruke.

_________________
Zorica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2002, 18:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Dobro nam dosla (ili dosao) Zorice. :D
Nisam imala tu nesrecu da dopadnem u ruke tom "Hitleru" kako ti rece (samo bi mi jos to falilo).
Htjela bih navesti primjer jednog drugog zubara.
Naime,jedna moja srednjoskolska prijateljica,koja je imala divne zube i redovno isla na kontrolu svakih 6 mjeseci (za razliku od vecine koja ide tek kad pocne da boli :wink: ),u roku od dva mjeseca dozivjela je to da joj se veliki broj zubica veoma brzo pokvario.Zubar kod koga je isla bio je skup,pa bi suma potrebna za sve bila malo neprikladna.Tako je cula za izuzetno jeftinog zubara koji radi u sklopu doma Rade Vranjesevic.(Iskreno,mislim da on u privatne svrhe koristi materijal i opremu koju je dobio da bi odrzavao zube toj jadnoj napustenoj djecici).Covjek je dobrodusna saljivdzija,a izgleda kao kamiondzija,sto je u meni odmah izazvalo bojazan:kako neko tako krupan sa tako 'napuhanim' prstima moze biti njezan.Ali prijateljica je potvrdila da covjek ima zaista 'laku ruku' i da je nista nije zaboljelo.
Medjutim,sledeci put kad je dosla on ju je pitao (u vezi jednog zuba gdje je bio lijek,ne znam vise o kojem se radi)da li je on taj zub popravio ili je rekao da je on sledeci put na redu!!!Takvih pitanja jel' ovaj treba sad da se popravlja (!???!) bilo je i sledeci put.
Nisam mogla doci sebi!Pa valjda jedan zubar treba da zna kako izgleda zdrav zub,a kako pokvaren.
Mislim,nije on los covjek,ali ocito da slabo vidi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2002, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Mislim,ja sam imala 'direktan prenos' razgovora,posto sam cekajuci nju mogla uci i unutra i biti u 'cekaonici',tj. hodniku,koji sa ordinacijom djele vrata koja ni jednom nisu bila zatvorena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2002, 20:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
ventilator je napisao:
Covjek je dobrodusna saljivdzija,a izgleda kao kamiondzija,sto je u meni odmah izazvalo bojazan:kako neko tako krupan sa tako 'napuhanim' prstima moze biti njezan.Ali prijateljica je potvrdila da covjek ima zaista 'laku ruku' i da je nista nije zaboljelo.


Elem, to je bas tacno da korpulentniji stomatolozi najcesce imaju laksu ruku..dok mali uhhh ...:)) ne mora to uvjek naravnoo da znaci..sve zavisi od osjecaja i manuelne spertnosti i brzine rada...ali simpaticno je to vrlo gledati kako ko radi npr. kod nas na zavodu na vjezbama....kad je neko tako vrlo malen/nizak/sitan ali pristisneeeee ..:)))))

Bas mi je drago sto se prica o stomatolozima i stomatologiji...
Ali ja necu da pricam lose o pojedincima.. svojim buducim kolegama nije to fino..kazu:)
Zadrzacu to za sebe ..eventualno mogu preporuciti predivnu dr Pavlovic Veru koja je zaista super...radi u O.S. Jovan Cvijic ...ima vrlo laku ruku , uglavnom radi bez anestezije sto smatram z a pozitivno ali naravno u slucaju vece potrebe anestezira..ali kazem vrlo je detaljna i precizna..spec. za bolesti zuba i endodonciju.

Ima njih jos koje zaista izdvajam dr. Snjezana Bilic spec. stom. protetike, predivno radi, vrlo strucna i nadasve prava kultura kod nje u ordinaciji.
itd. itd. :)

No dobro ima svakavih i ja sam slicne stvari cula za mnoge i zaista ne bih mnogima sjela na stolicu nikad iako se ne bojim bola ...poprilicno sam ravnodusna kad sjedam na stom. stolic u ali onome kome vjerujem:)
Jos pogotovo kad uzmem ogledalo i gledam i pratim kako mi radi..ahh uzivam:)))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2002, 11:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2001, 01:00
Postovi: 276
pecanac

komentar konjina :x

steta sto vesna nije vise tamo

da li neko zna gdje ona sad radi >??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2002, 08:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Jun 2002, 18:27
Postovi: 9
Lokacija: Banja Luka
Mislim da dr Vesna sada ima svoju privatnu ambulantu negdje u ulici koja vodi od gradskog mosta do benzinske pumpe kod MUP-a , i mislim da se ambulanta zove Aleksandra.

_________________
Zorica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2002, 10:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Nije vezano za naše doktore ali jeste vezano za neprofesionalnost (najblaže rečeno) jednog doktora:

Hirurg ostavio pacijenta na operacionom stolu kako bi proverio finansije
Jedan američki hirurg ostavio je pacijenta na operacionom stolu kako bi mogao da ode do banke. Ortopedski hirurg Dr. David Arndt iz Bostona prošli mesec je operisao kičmu jednom pacijentu u bolnici Mount Auburn u Bostonu kada je odjenom ostavio pacijenta pod anestezijom i sa otvorenim operacionim rezom kako bi se pobrinuo za svoje finansije, objavila je bostonska lokalna televizija. Kada se vratio doktor Arndt je odradio preostala dva sata operacije. Pacijent je, srećom, ostao neozleđen, a nemarnom doktoru je oduzeta dozvola.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2002, 00:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Ja bih sam da dodam koju u vezi Pecanca.
Zaista ne preporucujem ni ja nikome da ide kod njega jer je cova bukvalno mesar koji unistava zube. Ponasa se kao da on vama ce da plati za uslugu a ne vi njemu. Proslo je mnogo godina od kada sam ja zadnji( hvala Bogu) put bila kod njega i ovim putem molim vas da ga izbjegavate po vase dobro, jer ce se izderati na vas, osramotiti vas, izvuci vam vase pare i jos uz to unistiti zube!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Avg 2002, 11:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Hirurg - prevarant uhapšen u Egiptu
Egipatska policija uhapsila je muškarca koji je izvodio operacije na mozgu iako od obrazovanja ima samo osmogodišnju školu. Ovaj četrdesetogodišnjak je imao oko 200 pacijenata sedmično, a naplaćivao je 22 egipatske funte (oko 5 USD) po pacijentu i operisao je veliki broj ljudi. Sudbina operisanih pacijenata nije poznata. Prevarant je krivotvorio potvrdu da je završio srednju školu i tvrdio je da je studirao hirurgiju mozga u Kairu i Nemačkoj.


Ovo kao u filmu "Špijuni kao mi" :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Avg 2002, 11:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Balkan Expres je napisao:
Ja bih sam da dodam koju u vezi Pecanca.
Zaista ne preporucujem ni ja nikome da ide kod njega jer je cova bukvalno mesar koji unistava zube. Ponasa se kao da on vama ce da plati za uslugu a ne vi njemu. Proslo je mnogo godina od kada sam ja zadnji( hvala Bogu) put bila kod njega i ovim putem molim vas da ga izbjegavate po vase dobro, jer ce se izderati na vas, osramotiti vas, izvuci vam vase pare i jos uz to unistiti zube!!!!


Hm, nije mi namjera da nikog branim, niti da osudjujem..ima masa stomatologa kojima ja ni u snu ne bih sjela na stolicu, a prilicno oputesna idem stomatologu:) jer imam velikoo povjerenje u svoju Dr-icu i ne bih je mijenjala nikako.

Medjutim, sto se tice gore pomenutog stomatologa, cisto sumnjam da bi se on tako dugo zadrzao u privatnoj praksi, da je takav "mesar" kao sto je navedeno.
Inace on je jedan od prvih privatnih stomatologa u BL.
Znam da ima extra urednu ordinaciju, vrlo se pazi na cistocu i sterilnost instrumenata, kvalitet materijala i sl. Mada su cijene ipak vece tamo, mora s epriznati, jer tu ordiniraju mnoge specijaliste iz Yu,iz raznih oblasti stomatologije.
Medjutim, tu rade kao sto rekoh i drugi vrlo iskusni stomatolozi, specijaliste, vrloo pazljivo i vrloo strucnoo!
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2002, 16:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Hitno potreban dobar zubar. :evil: :evil: :evil:
Rosy, koja je to doktorica, odn. gdje radi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2002, 10:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Dr. Vera Pavlovic, spec. za bolesti zuba i endodonciju
Ordinacija je u O.S. "Jovan Cvijic"

Izdvajam jos Dr. Snjezanu Bilic ,spec. za stom. protetiku
ul. Gavrila Principa 24

itd. itd.

:wink:

p.s. posto sam JA ovde moderator:))) iskoristicu pravo da malo , alis amo malo reklamiram !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2002, 13:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Hvala, Rosy. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2002, 10:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Ovo je jedna citulja, koja je ubjavljena u Glasu srpskom.
Samo da napomenem da je baka inace bila 1919. god. Lezala u Klinickom centru Bl, inace podlegla tokom operacije preloma noge.

"Draga nasa mama, ispratli smo te u bolnicu da ti namjeste slomljenu nogu, a ti se nama ne vrati na svojim nogama, bec te strucnjaci dovezose pogrebnim vozilom u zatvorenom mracnom sanduku tvojoj djeci, u sta mi sumnjamo da je tvoje snazno srce prestalo da kuca.
Voljena nasa majko, nismo ti mi mogli pomoci nista , sem naseg napora i molitve Bogu za tvoj spas uz tvoju nemjerljivu izdrzljivost i hrabrost.
Pocivaj u Bozijem miru i neka te andjeli cuvaju, jer i ti si bila nas andjeo cuvar.
Tuzno je i tesko zivjeti bez tebe Andjele nas. Starackih tvojih koraka vise nema, ali zato svaki dan, sat,minutu, te nosimo u srcima. "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2002, 11:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2002, 18:24
Postovi: 47
Ukratko DOKTORI KAO I CIJELO OSOBLJE KANTONALNE BOLNICE BIHAĆ :krajnje ne profesionalni ,vrlo bahati ,skloni sitnom kriminalu ,bezobzirni , bezorazni , nesposobni ,neuki . NAJBLAŽE REČENO KATASTROFA ili čisti primjer kako ne trba da se radi . Doktori najveći i najgora vrsta obrazovanih kriminalaca spremnih na sve koi legalno rade .Sigurno najveći obrazovani šljam ,sitničari koima vire pare iz očiju uvučeni i udubno smješteni u najviše organe vlasti iz koristoljubljivih osjećaja radeći na štetu svih radi sopstvene koristi .Nek ih je sramota i stid .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Apr 2006, 02:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
i posle toliko vremena jel nadje ko lekara da zna nesto???
Ako ima neki,molim da preporucite jer trazim porodicnog lekara, posto mi trenutni ide na zivce.

on topic: o svojim razocarenjima u lekare i njihovu strucnost ne bi pisala jer nemam dva dana da sedim i pisem :D :evil: :mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2006, 03:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Hugolina ne znam na kom principu radi porodicna medicina trenutno u BL,ali ja kao ex medicinar :lol: a i bivsi pacijent preporucujem Dr Sukalo Mladen u amb na Hisetima

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2006, 03:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 24 Jul 2005, 16:13
Postovi: 399
...lijecnici jedini mogu legalno ubiti zivo bice i za to ne odgovarati ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs