banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Okt 2002, 15:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 20 Nov 2001, 01:00
Postovi: 231
Mala Usora progutala tri života
TESLIĆ - U teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se juče dogodila poslije ponoći na magistralnom putu Teslić - Banja Luka u mjestu Pribinić, poginula su tri lica, rekao je sudija Osnovnog suda u Tesliću Ratko Kesić. Prema njegovim riječima život su izgubili Dušan Jotić (25), Daliborka Jotić (22) i Sanja Bubić (23) svi iz Pribinića, opština Teslić.

Nesreća se dogodila kada je vozilo marke pežo, kojim je upravljao Dušan Jotić, sletio s puta u rijeku Mala Usora. Sudija Kesić je izjavio da je uzrok nesreće neprilagođena brzina uslovima puta. (Srna)


slava im!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Dec 2002, 14:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Dec 2002, 20:18
Postovi: 9
Lokacija: banjaluka
Steta za njih mladi ljudi .
Ali koliko vidimo upozoravajucih znakova i reklama i svako normalan govori ne vozi brzo.Ali makar neka to bude primjer onima koji voze auto a citaju forum.Nesto ce nauciti. :black:

_________________
Always be carefull,becouse I am always behind you...
|KILLER|


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2003, 11:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Mislim da bi trebali da uradimo SVE sto je moguce da bi koliko toliko doprinjeli razvoju saobracajne kulture kod nas, koja je inace na KATASTROFALNOM NIVOU. Dakle, treba da izbjegavamo situacije u kojima bismo mogli da ugrozimo svoj zivot, zivot nasih saputnika, ali i ZIVOT OSTALIH UCESNIKA U SAOBRACAJU, o cemu zaista jako malo ljudi vodi racuna. Cesto smo imali priliku vidjeti situaciju kada npr. vozac ispred nas pocinje preticanje i gledamo ga kako ide direktno u susret vozilu iz suprotnoga smjera. Dakle, taj vozac ne samo da ugrozava SVOJ zivot, vec i zivot ljudi u vozilu koje mu ide u susret. Nismo svi podjednako dobri vozaci i ne reagujemo svi na isti nacin. U ovakvim ili slicnim situacijama nikada ne znamo kako ce da odreaguje vozac koji nam ide u susret. Dakle, onoga trenutka kada pocnemo da POSTUJEMO TUDJI ZIVOT jednako KAO I SVOJ vlastiti, onda ce i ovakvih situacija biti mnogo manje. Nisu rijetki slucajevi kada, i pored nase umjerene i "normalne" voznje za dlaku izbjegnemo katastrofu, a sve zbog nesavjesnih vozaca koji gledaju samo svoju guzicu. Zato, pamet u glavu! Kada smo u saobracaju, znajte da vas zivot i zivoti vasih saputnika NISU SAMO U VASIM RUKAMA, nego i u rukama svih ucesnika u saobracaju oko vas...

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2011, 11:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
dajem vam pravo. Ima toliko znakova i pravila i sta ti ja znam, ali sve to ne vrijedi jer taj koji jurca hoce da sepokaze i da sramota ga je drustva....Zalosno je da su tako mladi za nista poginuli....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2011, 17:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
8 godina. Skoro 9.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2011, 17:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Ali uzrok.....neprilagodjena brzina....

Vozaca ne zalim, ne mogu da ga zalim i nije mi ga zao kod ovakvih nesreca, ali sve ostale mogu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2011, 17:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
:lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs