banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 16:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
hvala ti :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 19:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jan 2008, 15:21
Postovi: 157
Lokacija: Херцеговина Светог Саве ђедовина
Eh, BMW servis :) grdne rane moje

Jedino sto mogu preporuciti je Radulovic Beograd - ovo sve ostalo nek' ti je Bog na pomoci ako hoces ozbiljan rad...ako imas samo redovne stvari (dijagnostika, filteri, ulje) to mozes uraditi mal'te ne kod bilo koga...

U BL sam bio jednom kod Puzigace nekakvog (ustvari to su Laktasi) - nisam bas odusevljen bio - ali on je nezvanicni :D servis BMW-a ...isto tako su i ovi ostali sto su ti kolege vec naveli..

Bio sam jednom u Sarajevu kod nekog autorizovanog servisera Bejdic se preziva cini mi se ...radionica na Breci....zaobici u sirokom luku!!!! :)

Kod Tomica nisam bio jer je u to doba imao servis samo u Mostaru ...

Bio sam kod Vuke u Sl. Brod - jako prosjecno ....

Kolege mi kazu da je u Zagrebu (mozda isto Tomic) jako profesionalno, i bas su bili zadovoljni...doduse i cijena je za nase pojmove adekvatna usluzi...

Bio sam kod Radulovica u BG - profesionalno do kraja. nemam zamjerke. Dobijes auto dok oni popravljaju tvoje da ides gdje hoces, a mozes probati i nove u salonu :D:D (bar je tad tako bilo) ..posao vrhunski obavljen,maksimalno brzo, kafa u kaficu u sklopu radionice i salona po zelji ...cijena visoka , ali si bar mirna sto se tice obavljenog posla :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 21:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
hvala na informaciji. Sta ti fino vozis?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 23:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jan 2008, 15:21
Postovi: 157
Lokacija: Херцеговина Светог Саве ђедовина
sad passat 2004. ....izdao sam BMW :( :) al' vracam se prvom prilikom :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 09:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
oh pa sto, taj novi pasat nije isto los. Da nije ovdje tako skup uzeli bi mi i njega, ali karavani i pogotovo VW su ovdje poskupi. Ukazala nam se prilika kod BMW-a 520i Godiste 2004 jeftino dobiti tako da smo naseg starog 520i iz 1997 godine tamo prodali i ovog uzeli. Nismo se pokajali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 11:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jan 2008, 15:21
Postovi: 157
Lokacija: Херцеговина Светог Саве ђедовина
ma, nije los, nema sta, ima svojih prednosti, pogotovo na ovim nasim prostorima...lakse je za servis, lakse ga je prodati...i stvarno sam zadovoljan-vozim ga evo druga godina, nista, ama bas nista, nije bilo...samo ti javi "bitte tanken" i sipaj i vozi, bio na jednom redovnom servisu i to je to....

A kad sam ga kupovao (u Njemackoj) dvoumio sam izmedju BMW 530d (2003.) :D:D i njega - cijena bila priblizno ista - presudili su kilometri kojih je bilo manje na passatu i bio je mladji tu godinu - pa ne mogu reci da sam se pokajao....... ono ovaj passat je ok TDI - 131KS, sasvim lijepo moze ici i stvarno malo trosi i ima neke opereme i navigaciju, ali , brate, jednom BMW - uvijek BMW :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 14:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
da i mi mi kaze imas jos toliko kilometara da vozis, pa ti kontaj kad ces tociti gorivo :wink: . Nema sta ti ne moze preko onog ekrana da kaze, cak i gdje mozes ici iducu inspekciju da uradis. Strasno. Mi smo imali "stari 1997" model, on jest da je isto bio dobar ali nije imao toliko igracaka u sebi. Mi ovog slucajno nadosmo kod BMW-a, sa neki 18000 kilometara i tri godine starosti. Kostao je upola nego da sam ga novog kupila, tako da nismo dugo razmisljali. Nije dizel, ali to me ne sekira puno. Vozi se fantasticno, a da ti ne govorim kako se u njemu fino sjedi. Dajem ti pravo kada se zakacis jedanput za BMW onda hoces samo to, nazalost imaju cijene ko ludi tako da jedan ili drugi mora nesto drugo da uzima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 15:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2008, 17:02
Postovi: 269
e sad, cujem da uskoro treba da se otvori servis za bmw-a...volio bih imati jednu peticu (540i) onako za izaci na autoput pa ga malo ''čepiti''. dosta je jeftiniji od merca a bolji od audija. samo je taj servis problem i dijelovi inace jer u bmw se ne ugradjuju dijelovi iz bugarske, rumunije, turske, afrike...mongolije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 15:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Natasa jesi li sigurna da mozes ici u bilo koji servis dok ti je auto pod garancijom?

I ja sam uzeo BMW-a sa garancijom na godinu dana i 3 godine sam oslobodjen tehnickog pregleda (to je u Austriji po zakonu tako, da nova auta ne moraju 3 godine na tehnicki pregled), ali su mi prilikom kupovine rekli da servis smijem obavljati ISKLJUCIVO u njihovom ovlastenom servisu...

Provjeri to jos jednom, da se ne desi da izgubis garanciju...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 15:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
dok ima garanciju ( to je godina dana) obavezna sam ici njima jer mi oni daju 100% garanciju na auto, a poslije toga je auto oko cetiri i nesto godine star i onda cu ici u mehanicarske radnje koje su isto dobre, ali ne tako skupe kao BMW. Pa samo za malu inspekciju ovdje hoce 400€ (bez rezervnih dijelova). Mi smo ga kupuli pred kraj nove godine gdje je bio oko 3 godine star. Dobili smo takozvanu Euro-Garanciju, gdje ti sve troskove nose.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 17:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Hej, stvarno ste nasli super auto, 18.000 km presao, nije puno star, a model ce bar jos dvije, tri godine biti aktuelan.

Pa njemu je tek najloon sa sjedista skinut. Uvijek sam govorio da je skidanje najlona jako skup sport :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 18:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
da stvarno je dobar. Cak mirise jos iznutra na novo, ne znam zasto ga covijek vrati, bio je kao poslovno auto na lizingu. Stajao je oko pola godine na parkingu od bmw-a .
Zbog toga su ga bili jos za 1000€ snizili, pa smo se cijenkali ko na nasoj pijaci i onda smo naseg starog dali na uplatu.
I tako ga dobismo ga skoro pola njegove standardne cijene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 19:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2008, 17:02
Postovi: 269
Natasa75 je napisao:
da stvarno je dobar. Cak mirise jos iznutra na novo, ne znam zasto ga covijek vrati, bio je kao poslovno auto na lizingu. Stajao je oko pola godine na parkingu od bmw-a .
Zbog toga su ga bili jos za 1000€ snizili, pa smo se cijenkali ko na nasoj pijaci i onda smo naseg starog dali na uplatu.
I tako ga dobismo ga skoro pola njegove standardne cijene.


extra...svaka čast na kupovini i da se dugo voziš u njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Natasa75 je napisao:
da stvarno je dobar. Cak mirise jos iznutra na novo, ne znam zasto ga covijek vrati, bio je kao poslovno auto na lizingu. Stajao je oko pola godine na parkingu od bmw-a .
Zbog toga su ga bili jos za 1000€ snizili, pa smo se cijenkali ko na nasoj pijaci i onda smo naseg starog dali na uplatu.
I tako ga dobismo ga skoro pola njegove standardne cijene.


Provozaces ti nas cim stignes u bl/.

Evo ja se vrati kuci nakon 7 sati zajebancije sa mercom, popizdio sam.... Buraz zove, hvala Bogu samo kad treba nesto popraviti, da ga odvezem kod elektricara da provjeri da li alternator puni akumulator, jer je u zadnjih 10 dana promjenio 3 akumulatora, doduse svi su bili po 55Ah a za ovo cudo treba minimalno 65, a preporucuje se od 70 pa na dalje, medjutim debilni buraz bi radije platio ugradnju dvd playera nego kupio adekvatan akumulator...al ok. Prvo nisam htio ici iz principa jer je kljuc od auta ostao kod njega, a on na poslu, a to je znao cesto raditi i kad je radio 100 metara od kuce, uzme i ode autom na posao a ja trebam sljakati pjeske do faxa/grada ili sta vec. Al ajde bilo mi dosadno u kuci, nije se dalo do faxa pa odem po kljuc. Uzeo kljuc dosao do auta da bi skontao da nema klema u autu, koje sam ja nabavio. Zovem njega, vec sav nervozan, gde su kleme....cek da se sjetim...a ostale kod nekog tamo desetog lika...onda sam ja !@$^$!% itd...Nista, prebacim od prijatelja akumulator iz njegovog Renoica, mislim da je bio 45Ah, upali merc nakon malo sljakanja..super.Odem do najblizeg elektricara, tamo kod integralove pumpe u boriku, testirao covjek regulator i kaze da uopste ne radi. Reko super, mozes zamjeniti, kaze nemam ja sad tih djelova ali pretpostavljam da ti je otisao pa rece neki dio koji kosta 10km navodno. Pogledaj kod drugih eletkricara ali pazi da te ne zajebu jer znaju traziti mnogo a realna cijena je oko 25km. Dobro hvala... prvi lik kod budzaka htjede uzeti 60 maraka, cim mi je poceo govoriti "druze" shvatio sam da tu nemam sta traziti, ali interesovala me cijena., Odem kod drugog lika kod zelenog mosta ,skrenes desno, bivsa policijska akademija ili sta vec, pa drugi elektricas s desna. Testira covjek, zamjeni taj dio, pa kod merca neke komplikacije treba sarafat u milimetar potrefiti kako bi svjetlila lampira za akumulator kada samo das kontakt, ja sam samo stajao i blijedo gledao sta radi. Odradi covjek kaze to je to. sve super. Koliko 25km. Hvala, dovidjenja. Dosao kuci, vratio svoj akumulator.. upali iz prve, super. Ugasi auto, zatvori haubu, sjede ajmo se sad vozati da ga napunim...kad kita, nece da upali opet... Nista, zakljucam odem kuci, donese taj lik kleme odem opet da ga samo upalim... upali i cim ih skinu auto krenu da se gasi...dodaji gas...kako dajem gas tako svijetla trzaju. Corak, opet ne puni alternator a akumulator se toliko ispraznio da vise ni ono svijetlo u autu nije svijetlilo, a tek alarm.... Vrati se kuci uze obicni kljuc za vrata ,zakljuca i sad cekam jutro da idem na reklamaciju. Uz sve to svakih pola sata sam zvao zubara jer se moram hitno naruciti, stalno izbacivalo da bi na kraju u jedno 6 sati dobio i da bi se baterija ugasila, a pored toga sam izgubio 20km koje sam nasao posle par minuta trazenja po mraku...To i nebi bilo toliko lose da nakon svega toga buraz ko pravi gospodin se doveze u novoj oktaviji i rece zar jos niste popravili....
Evo me sad u kuci, odoh pod tus pa vani na klopu...prijatljica casti,rodjendan. A buraz je izgleda odlucio kupiti bmw-a, mada ja nemam sta tu traziti, sipacu jednom mjesecno 20km napraviti par krugova po gradu i vratiti se kuci.
Rezime, jebem ti mercedesa, jebem ti Njemca koji napravi da trebaju 2 covjeka kako bi digao obicnu haubu i dalje jebem ti mehanicare, svi su smecari, sem ovog prvog ajde.... I buraz je kreten i noge cu mu polomiti kad dodje kuci.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Poslednji put menjao Frenki dana 17 Jan 2008, 20:06, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 20:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ovo mi dodje kao Veliki brat u Frenkijevoj reziji :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 22:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2008, 17:02
Postovi: 269
Frenki je napisao:
Natasa75 je napisao:
da stvarno je dobar. Cak mirise jos iznutra na novo, ne znam zasto ga covijek vrati, bio je kao poslovno auto na lizingu. Stajao je oko pola godine na parkingu od bmw-a .
Zbog toga su ga bili jos za 1000€ snizili, pa smo se cijenkali ko na nasoj pijaci i onda smo naseg starog dali na uplatu.
I tako ga dobismo ga skoro pola njegove standardne cijene.


Provozaces ti nas cim stignes u bl/.

Evo ja se vrati kuci nakon 7 sati zajebancije sa mercom, popizdio sam.... Buraz zove, hvala Bogu samo kad treba nesto popraviti, da ga odvezem kod elektricara da provjeri da li alternator puni akumulator, jer je u zadnjih 10 dana promjenio 3 akumulatora, doduse svi su bili po 55Ah a za ovo cudo treba minimalno 65, a preporucuje se od 70 pa na dalje, medjutim debilni buraz bi radije platio ugradnju dvd playera nego kupio adekvatan akumulator...al ok. Prvo nisam htio ici iz principa jer je kljuc od auta ostao kod njega, a on na poslu, a to je znao cesto raditi i kad je radio 100 metara od kuce, uzme i ode autom na posao a ja trebam sljakati pjeske do faxa/grada ili sta vec. Al ajde bilo mi dosadno u kuci, nije se dalo do faxa pa odem po kljuc. Uzeo kljuc dosao do auta da bi skontao da nema klema u autu, koje sam ja nabavio. Zovem njega, vec sav nervozan, gde su kleme....cek da se sjetim...a ostale kod nekog tamo desetog lika...onda sam ja !@$^$!% itd...Nista, prebacim od prijatelja akumulator iz njegovog Renoica, mislim da je bio 45Ah, upali merc nakon malo sljakanja..super.Odem do najblizeg elektricara, tamo kod integralove pumpe u boriku, testirao covjek regulator i kaze da uopste ne radi. Reko super, mozes zamjeniti, kaze nemam ja sad tih djelova ali pretpostavljam da ti je otisao pa rece neki dio koji kosta 10km navodno. Pogledaj kod drugih eletkricara ali pazi da te ne zajebu jer znaju traziti mnogo a realna cijena je oko 25km. Dobro hvala... prvi lik kod budzaka htjede uzeti 60 maraka, cim mi je poceo govoriti "druze" shvatio sam da tu nemam sta traziti, ali interesovala me cijena., Odem kod drugog lika kod zelenog mosta ,skrenes desno, bivsa policijska akademija ili sta vec, pa drugi elektricas s desna. Testira covjek, zamjeni taj dio, pa kod merca neke komplikacije treba sarafat u milimetar potrefiti kako bi svjetlila lampira za akumulator kada samo das kontakt, ja sam samo stajao i blijedo gledao sta radi. Odradi covjek kaze to je to. sve super. Koliko 25km. Hvala, dovidjenja. Dosao kuci, vratio svoj akumulator.. upali iz prve, super. Ugasi auto, zatvori haubu, sjede ajmo se sad vozati da ga napunim...kad kita, nece da upali opet... Nista, zakljucam odem kuci, donese taj lik kleme odem opet da ga samo upalim... upali i cim ih skinu auto krenu da se gasi...dodaji gas...kako dajem gas tako svijetla trzaju. Corak, opet ne puni alternator a akumulator se toliko ispraznio da vise ni ono svijetlo u autu nije svijetlilo, a tek alarm.... Vrati se kuci uze obicni kljuc za vrata ,zakljuca i sad cekam jutro da idem na reklamaciju. Uz sve to svakih pola sata sam zvao zubara jer se moram hitno naruciti, stalno izbacivalo da bi na kraju u jedno 6 sati dobio i da bi se baterija ugasila, a pored toga sam izgubio 20km koje sam nasao posle par minuta trazenja po mraku...To i nebi bilo toliko lose da nakon svega toga buraz ko pravi gospodin se doveze u novoj oktaviji i rece zar jos niste popravili....
Evo me sad u kuci, odoh pod tus pa vani na klopu...prijatljica casti,rodjendan. A buraz je izgleda odlucio kupiti bmw-a, mada ja nemam sta tu traziti, sipacu jednom mjesecno 20km napraviti par krugova po gradu i vratiti se kuci.
Rezime, jebem ti mercedesa, jebem ti Njemca koji napravi da trebaju 2 covjeka kako bi digao obicnu haubu i dalje jebem ti mehanicare, svi su smecari, sem ovog prvog ajde.... I buraz je kreten i noge cu mu polomiti kad dodje kuci.


a šta sam ja rekao za ovdašnje mehaničare? odmah su me banovali nakon toga. to su sve dunđeri...stoka. e da, čim mu rečenica počene sa: ''druže...'' jebo bi mu sve po spisku. kažem ti, svi hoće da te ogule do kostiju. nije problem u mercu, to je najbolja marka. problem je što ovde majstori znaju popravljati samo zastavu i golfa. zašto: ostali se manje-više i ne kvare ili ih ima vrlo vrlo malo pa nema svrhe gubiti vrijeme oko njih (volvo, toyota, citreon, fiat, lada, seat i tako te egzotične marke.

evo šta se meni desilo na sierri: odvezem kod majstora da mi promjeni ulje, filter ulja, filter vazduha, pakne i da ga malo pogleda. dođem naveče, platim mu, on spakuje dijelove (stare) u kese i krenem ja...kad jebote nakon 2 kilometra poče auto da trza ko da gorivo nestaje. stanem, ugasim, opet upalim a ono zveči na sve strane. ja se vratim kod njega, pogleda on i ''ustanovi'' da su loši kablovi od svjećica. da skratim, momčina je stavio neke fušerske a moje skinuo jer bili originalni fordovi (imali logo na sebi, serijski broj i oznaku made in germany). to sam skontao kad sam vidio da ovi njegovi nemaju nikakv natpis na sebi. nemam pojma šta ga je spasilo da ga ne ubijem tada. vrati on kablove, auto ko metak. eto vidiš, on je zbog 30-ak KM izgubio mušteriju zauvijek. kreten


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 09:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
Frenki nema problema za voznju, oko 24.05. sam dole pa se ti javi. Ok?
Sto se tice mehanicara dole, cula sam cesto take price. Moj brat ima Seat Toledo, dolazi cesto dole i ide mijenjati ulje i sta ti ja znam. Stalno mu nesto na auto nije uredu. Imao je hrde na njemu, dao jednom tipu da ga radi, a on ti samo hrdu premazao i uzeo pare. Naravno nakon par sedmica se vidjelo sta je taj majmun uradio, ali ga je to kostalo para i para. Tako ide sve nekim tipovima koji od te struke pojma nemaju. Nazalost pod takvim "strucnjacima" pate posteni i dobri mehanicari.
Stalno mi ljudi govore nemoj auto tamo nikome davati, ni slucajno!
Pa zar su ljudi tako losi?
Zar nema nikog dole koga se moze preporuciti ili s kim su ljudi zadovoljni?
Sa ovim autom mi i tako treba mehanicarska radnja koja ima kompjuter za izcitavanje autovog kompjutera.
Za svaku inspekciju moras ga prikljuciti na odrewdene aparate i bez toga ne mozes nista. Zato cu to sve ovdje morati raditi ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 11:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2008, 17:02
Postovi: 269
Natasa75 je napisao:
Frenki nema problema za voznju, oko 24.05. sam dole pa se ti javi. Ok?
Sto se tice mehanicara dole, cula sam cesto take price. Moj brat ima Seat Toledo, dolazi cesto dole i ide mijenjati ulje i sta ti ja znam. Stalno mu nesto na auto nije uredu. Imao je hrde na njemu, dao jednom tipu da ga radi, a on ti samo hrdu premazao i uzeo pare. Naravno nakon par sedmica se vidjelo sta je taj majmun uradio, ali ga je to kostalo para i para. Tako ide sve nekim tipovima koji od te struke pojma nemaju. Nazalost pod takvim "strucnjacima" pate posteni i dobri mehanicari.
Stalno mi ljudi govore nemoj auto tamo nikome davati, ni slucajno!
Pa zar su ljudi tako losi?
Zar nema nikog dole koga se moze preporuciti ili s kim su ljudi zadovoljni?
Sa ovim autom mi i tako treba mehanicarska radnja koja ima kompjuter za izcitavanje autovog kompjutera.
Za svaku inspekciju moras ga prikljuciti na odrewdene aparate i bez toga ne mozes nista. Zato cu to sve ovdje morati raditi ...


ima ovdje dobrih majstora koji rade extra, ali ima problem: malo zaradjuju jer rade kvalitetno i ne uvaljuju polovno kao novo pa nemogu extra zaraditi da bi mogli srediti i usminkati radnju pa da izgleda fensi. jaidem kod mehaničara koji radu u garaži od 15-ak kvadrata, čisto da može ući jedno auto. do sada me nikada nije zajebao. evo već 6-a godina...da kucnem u drvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Natasa75 je napisao:
Frenki nema problema za voznju, oko 24.05. sam dole pa se ti javi. Ok?


dogovoreno

codegen je napisao:
Natasa75 je napisao:
Frenki nema problema za voznju, oko 24.05. sam dole pa se ti javi. Ok?
Sto se tice mehanicara dole, cula sam cesto take price. Moj brat ima Seat Toledo, dolazi cesto dole i ide mijenjati ulje i sta ti ja znam. Stalno mu nesto na auto nije uredu. Imao je hrde na njemu, dao jednom tipu da ga radi, a on ti samo hrdu premazao i uzeo pare. Naravno nakon par sedmica se vidjelo sta je taj majmun uradio, ali ga je to kostalo para i para. Tako ide sve nekim tipovima koji od te struke pojma nemaju. Nazalost pod takvim "strucnjacima" pate posteni i dobri mehanicari.
Stalno mi ljudi govore nemoj auto tamo nikome davati, ni slucajno!
Pa zar su ljudi tako losi?
Zar nema nikog dole koga se moze preporuciti ili s kim su ljudi zadovoljni?
Sa ovim autom mi i tako treba mehanicarska radnja koja ima kompjuter za izcitavanje autovog kompjutera.
Za svaku inspekciju moras ga prikljuciti na odrewdene aparate i bez toga ne mozes nista. Zato cu to sve ovdje morati raditi ...


ima ovdje dobrih majstora koji rade extra, ali ima problem: malo zaradjuju jer rade kvalitetno i ne uvaljuju polovno kao novo pa nemogu extra zaraditi da bi mogli srediti i usminkati radnju pa da izgleda fensi. jaidem kod mehaničara koji radu u garaži od 15-ak kvadrata, čisto da može ući jedno auto. do sada me nikada nije zajebao. evo već 6-a godina...da kucnem u drvo.


potpisujem.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 12:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
sto se mene tice ne mora radnja imati pozlacene kvake i automat za kafu.
Glavno je da je posao i kvalitet tog posla dobar, ostalo me ne sekira.
Samo eto ima i takvih koji mislie kada dodes da te mora ocerupati i napraviti koju brzu paru. Ali toga ima i ovdje, ne samo u Banjaluci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs