banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 02 Maj 2024, 16:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 924 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Apr 2024, 17:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31214
Lokacija: Je Suis Ahmed
Rider on the storm je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Objasni ove vodene džepove po autoputu. Ljudi slikaju ima ih na nekoliko mesta.
Ne znam filozofe, niti sam vidio te slike, niti sam šta proučavao, nisam upućen u kanalizacionu infrastrukturu Dubaija.. ali ako je za jedan dan palo kiše više nego za godinu dana, onda valjda nije čudno.
Ili je možda samo tebi čudno.....


Pa da drenaža projektovana za 76 litara na godinu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2024, 06:10 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1082
Prije par mjeseci Zucko pompezno objavi i obaveza sebe svojom riječju, da GLAVNA ULICA VIŠE NIKADA NEĆE BITI ZATVORENA ZA SAOBRAĆAJ.
Koliko vidim u deset dana je zatvoriše dva ili tri puta.
Šta je reći, ovog se ne može takođe držati za riječ, za šta da ga držimo, pošto ni rogova nema?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2024, 06:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9234
Drži ga za snimak....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2024, 08:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4290
Lokacija: Little Rock, Arkansas
zidarR je napisao:
Zucko
Ko je Zuko? Žućko možda?
Stvarno na prvu nisam skontao. Onda sam skontao da je u pitanju naš gej gradonačelnik.

Istovremeno je i smiješno i žalosno kako ga Dodara drži u šaci tim snimkom.. i zato on mora slušati kao malo pašče inače objava.
Ne znam je li zlobno od mene, ali ja bih volio da se taj snimak nekad objelodani i da se Draškić obruka. :D

Inače šta fali ako je gej, takav je rođen i ne može on tu ništa, ako je Brnabić lezbejka, može i on biti gej zvanično.
Meni je žao Begića koji djeluje kao ok lik, a onako se obrukao zbog tog snimka.. a bio je teški krindž ono gledati kako ga glaba, fuj, ali jbg, znatiželja.

Zapravo, oni su krivi što se snimaju i slikaju za vrijeme.. toga.
Izvol'te šupak meraklije radite šta hoćete u svoja 4 zida, ali snimanje.. NO, NO, snimak uvijek ispliva, sve što je foto/video zabilježeno, zabilježeno je zauvijek.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2024, 09:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11355
Lokacija: PL / BL
OT
Potpuno je nebitno ko se s kim j*be, da prostite. Ali ako zelis da budes javna licnost i snimas svoj seksualni zivot onda si potpuni idiot. Takvi ljudi i nisu zreli za takve funkcije.
EOT

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2024, 09:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4290
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Pa to, snimanje je debilno.
A to što je derpe meni uopšte ne smeta niti me dotiče, nisam tradicionalnista ni religijski nastrojen.. bitno je da je čovjek sposoban za funkciju.
Ali on to nije, on je debil.
E sad je baš off topic, ali gradonačelnik je nebitna stvar, komplet vladajuća struktura je korumpirana mafija, to je problem.
Da Gavrilo nije opalio metak možda bi nam bilo danas bolje pod Austrougarskom.
Ali možda tj. sigurno Austrougarska ne bi ni postojala danas.. uglavnom svi u politici su sebična govna, nama treba dovesti par stotina Japanaca na ključne pozicije i izvršiti reformu SVEGA da budemo neka normalna zemlja.
Ne moramo biti Island, dovoljno je da dostignemo nivo npr. Slovačke (a Slovačka je za nas Novi Zeland).

Evo da ne bude off topic, da se držim teme, put kroz Priječane je katastrofa, ono nema niđe, gusto naseljeno, dajte asfalt kakav dolikuje, takođe od Pivare do Česme.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2024, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Pitanje za dragog nam gradonacelnika, ili nekog njegovog koji prati forum. Sta se desava sa Njegosevom ulicom na petricevcu? Prodjoh juce cijelom duzinom, od zutih zgrada do pink pantera, do pasarele. Pa ono je katastrofa. Rupa na rupi, sahtovi koji su se izdigli/utonuli, nema 5m cistog puta. Sto kazu stariji, sreca pa je sluzbeno auto bilo. A i Drasko negdje tuda zivi koliko sam upratio, pa kako je moguce da gradonacelniku, ispred kuce maltene, bude onakva cesta?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2024, 13:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12410
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Takve su ulice u cijelom gradu, ne moras ici daleko od centra.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2024, 14:07 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1082
supersonic je napisao:
Pitanje za dragog nam gradonacelnika, ili nekog njegovog koji prati forum. Sta se desava sa Njegosevom ulicom na petricevcu? Prodjoh juce cijelom duzinom, od zutih zgrada do pink pantera, do pasarele. Pa ono je katastrofa. Rupa na rupi, sahtovi koji su se izdigli/utonuli, nema 5m cistog puta. Sto kazu stariji, sreca pa je sluzbeno auto bilo. A i Drasko negdje tuda zivi koliko sam upratio, pa kako je moguce da gradonacelniku, ispred kuce maltene, bude onakva cesta?


Možda voli grubo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 01:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2010, 16:56
Postovi: 691
supersonic je napisao:
Pitanje za dragog nam gradonacelnika, ili nekog njegovog koji prati forum. Sta se desava sa Njegosevom ulicom na petricevcu? Prodjoh juce cijelom duzinom, od zutih zgrada do pink pantera, do pasarele. Pa ono je katastrofa. Rupa na rupi, sahtovi koji su se izdigli/utonuli, nema 5m cistog puta. Sto kazu stariji, sreca pa je sluzbeno auto bilo. A i Drasko negdje tuda zivi koliko sam upratio, pa kako je moguce da gradonacelniku, ispred kuce maltene, bude onakva cesta?


Koliko god se slagao sa tobom oko stanja Njegoseve ulice, kakve veze ima sto on tu zivi? Bilo bi ti bolje da je uzeo i asfaltirao Njegosevu samo zato sto on tu zivi? Zivim i ja blizu, i volio bih da se sredi ali ima daleko gorih puteva u gradu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 08:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Ja ne zivim blizu, nego sam prosao tuda sticajem okolnosti. A hvatam se za gradonacelnika zato sto mu je ispred kuce cesta maltene, a katastrofalna je. Pa sta onda ocekivati u ostatku grada pitam se..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 11:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6154
Evo strucnjaka za kruzne tokove.Naravno opet bez podzemnog pjesackog,ili pasarele kod Audi servisa.

Budale...

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 11:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17162
Lokacija: Q5HW+6W
Zar nije rečeno dve ukrštene pasarele?

Banjaluka dobija novi kružni tok sa dvije ukrštene pasarele

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Не плаћа се порез на обећања. И у Чесми су обећали да ће радити улицу до стадиона са канализацијом, колектором и осталим што спада.

Сад скратили све за 200 метара, колектора неће бити, канализацију планирају у Врбас, али не цијевима већ тих задњих 100 метара свести на отворен простор испред цркве.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 15:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Maj 2020, 16:30
Postovi: 263
Jel ovo znači da će se od hrvatskog konzulata samo desno moći skretati?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 15:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6154
Ilija Čvorović je napisao:
Jel ovo znači da će se od hrvatskog konzulata samo desno moći skretati?
Ne znam po cemu si zakljucio..ja smao vidim znak STOP.Ali sad vidim i da su kreteni ostavili traku za skretanje lijevo u Kampsu....znaci ne odustaju od tog ulaza/izlaza ...a yo znaci da ces iz Milana Karanovica u lijevo izaci NIKADA.Moras propusitit 5 traka da bi ti skrenuo :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7811
Lokacija: Mejdan
<Enter_name> je napisao:

A most kod Ludare?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7811
Lokacija: Mejdan
wizzy_bl je napisao:
Ali sad vidim i da su kreteni ostavili traku za skretanje lijevo u Kampsu....znaci ne odustaju od tog ulaza/izlaza ...a yo znaci da ces iz Milana Karanovica u lijevo izaci NIKADA.Moras propusitit 5 traka da bi ti skrenuo :)

Bar ćeš lakše moći skrenuti na desno :iconbiggrin: jer imaju dvije trake prema Toplani (koje će niže postati jedna što znači čep).

Da su stavili pješački prema boku Audi centra, a ne prema Toplani, onda bi bar pješaci zaustavli saobraćaj što bi omogućilo lakše skretanje u lijevo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 18:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Maj 2020, 16:30
Postovi: 263
wizzy_bl je napisao:
Ilija Čvorović je napisao:
Jel ovo znači da će se od hrvatskog konzulata samo desno moći skretati?
Ne znam po cemu si zakljucio..ja smao vidim znak STOP.Ali sad vidim i da su kreteni ostavili traku za skretanje lijevo u Kampsu....znaci ne odustaju od tog ulaza/izlaza ...a yo znaci da ces iz Milana Karanovica u lijevo izaci NIKADA.Moras propusitit 5 traka da bi ti skrenuo :)

Pa baš zbog tih pet traka sam kontao da će ukinut skretanje lijevo.

Jedino rješenje po meni je da tu stave samo desno skretanje, a da onaj ulaz kod pumpe se malo preprojektuje da se tu može i izlaziti na tranzit.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2024, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2307
Lokacija: banjaluka
supersonic je napisao:
Ja ne zivim blizu, nego sam prosao tuda sticajem okolnosti. A hvatam se za gradonacelnika zato sto mu je ispred kuce cesta maltene, a katastrofalna je. Pa sta onda ocekivati u ostatku grada pitam se..

Pa i on se vozi u sluzbenom...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 924 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs