banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 19:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 236 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 03 Maj 2011, 10:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Teško da bi zakasnilo i kod nas obzirom da je u BL jedino 3D kino u BiH (koliko znam). Ja sam u Austriji trenutno i u petak ga idem gledati.
Gledao sam 20 minuta u 3D-u i imam mlake utiske, ali kažu da je odličan.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 03 Maj 2011, 18:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Gdje si gledao taj 20minutni filmić? Ja sam ga pokušavao nedavno naći na netu, ali bezuspješno.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 03 Maj 2011, 18:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Ma u bečkom kinu, prije Rango-a. Ništa posebno, ono što si vidio iz trailera i uglavnom dvije akcione scene.
Prvi utisci su mi mlaki.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 04 Maj 2011, 23:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Jel' tamo sinhronizuju filmove u kinu ili...

Danas sam pitao u Palasu za Thor-a, pošto sam na svoju nesreću otišao gledati Zduhača, pa usput da provjerim. Rekoše samo da će doći, ali kada, čuće se :)

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 05 Maj 2011, 11:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Imaš mogućnost da gledaš sinhronizovan na njemački jezik (svetogrđe) ili nesinhronizovan (na kojem su projekcije uvijek rasprodate, i znatno je više starijih, sve je razvrstano po terminima. O sinhronizovanju filmova za TV prikazivanje da ne govorim.
Ko će još gledati sinhronizovan film na čijoj je špici kreditiran Johnny Depp? :lol:
Čudno da kod nas kasni Thor, svugdje se u svijetu otvara u isto vrijeme, kao i relativno svaki blockbuster.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 11 Maj 2011, 23:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Citiraj:
Twilight počinje da se prikazuje u USD tek u Novembru, pa nakon toga možemo da očekujemo i kod nas.Više informacija možemo dati samo za filmove koji dolaze u narednih mjesec ili dva.

Thor, se neće prikazivati u multipleksu Palas.


Kopirano sa bl-bioskop foruma. Postavio oskarfilm, pretpostavljam neko iz multipleksa. Tako da, ništa od Thor-a.


Citiraj:
Fast Five neće biti prikazan u multipleksu Palas, jer distributer ne može na vrijeme da nam dostavi film.
Po ovim "na vrijeme" prije svega mislimo na termin kada odgovara nama, zbog ulazaka ostalih filmova, a nije ekonomski isplativo da Fast Five prikazujemo kada se već pojavi pirat. Ovo pišemo na osnovu višegodišnjeg iskustva.


Pretpostavljam da iz istog razloga neće biti ni Thor-a.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 18 Maj 2011, 22:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Pogledah Thor-a, valjda zbog telesync-a, čovjek više obrati pažnju na priču, koja je u nekim segmentima baš nerazrađena. Odnos između Thor-a i lika Portman-ove, je toliko loš da se apsolutno gubi smisao postojanja njenog lika. Premisa ne može biti loša, jer je u pitanju bukvalno upoznavanje sa likom, pa samim tim kome Thor kao superheroj leži, neće biti razočaran. Međutim, razrada mi je malo klimava. Sve je tu, ali nešto kao da nedostaje. I naravno, taj ljubavni momenat je toliko glup. Njih dvoje dva dana provedu zajedno, a on onda 18 mjeseci ne može doći sebi... O efektima ne mogu pričati, jer su se meni na ekranu samo fleke neke pojavljivale :)

Pogledah i Thor: Tales of Asgard, animirani film koji prati Thor-a teenager-a. Obzirom da mi se u startu takve teme ne sviđaju (kada se vraćaju toliko u prošlost određenog superheroja), ali može se pogledati u trenutcima dosade. Mada sam mislio, ne znam zašto da će u pitanju biti antologijski film, pa bi mi tada ta priča bila u redu, da je samo jedna od. Ovako, moglo je i bolje.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 19 Maj 2011, 08:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Izgleda da se obistinilo proročanstvo domaćih ekonomista da će kriza nanovo osiromašiti preduzeća u RS, kad Palas ne može prikazivati nove blokbastere.
Da su uspjeli dobaviti barem Fast Five, na njega bi mladenačka raja nahrlila i bilo bi profita.
Eto šta udruženo rade brzi internet, mala posjećenost i propast videoteka... :(

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 19 Maj 2011, 08:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2003, 17:28
Postovi: 475
Lokacija: BanjaLuka
eee dok se ganjao divx i skidali kodeci za pojedine i bilo je zanimljivo, ovo danas ...

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i toljagom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 19 Maj 2011, 08:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20457
Lokacija: SAO Krmine
bzvz je napisao:
Citiraj:
Twilight počinje da se prikazuje u USD tek u Novembru, pa nakon toga možemo da očekujemo i kod nas.Više informacija možemo dati samo za filmove koji dolaze u narednih mjesec ili dva.

Thor, se neće prikazivati u multipleksu Palas.


Kopirano sa bl-bioskop foruma. Postavio oskarfilm, pretpostavljam neko iz multipleksa. Tako da, ništa od Thor-a.


Citiraj:
Fast Five neće biti prikazan u multipleksu Palas, jer distributer ne može na vrijeme da nam dostavi film.
Po ovim "na vrijeme" prije svega mislimo na termin kada odgovara nama, zbog ulazaka ostalih filmova, a nije ekonomski isplativo da Fast Five prikazujemo kada se već pojavi pirat. Ovo pišemo na osnovu višegodišnjeg iskustva.


Pretpostavljam da iz istog razloga neće biti ni Thor-a.


Ali su zato komedije sa Owen Wilsonom, navodnjavanje slonova komercijalno isplativi
Kakvi tupani
:?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 29 Maj 2011, 09:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
V@nja je napisao:

Ali su zato komedije sa Owen Wilsonom, navodnjavanje slonova komercijalno isplativi
Kakvi tupani
:?


odavno sam prestao pokusavati da shvatim njihova razmisljanja oko nabavke, termina prikazivanja i vremena koliko je neki film na repertoaru - jednostavno nema smisla. a njihovu politiku sa cijenama necu ni da komentarisem.

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 31 Maj 2011, 16:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Halpert je napisao:
Izgleda da se obistinilo proročanstvo domaćih ekonomista da će kriza nanovo osiromašiti preduzeća u RS, kad Palas ne može prikazivati nove blokbastere.
Da su uspjeli dobaviti barem Fast Five, na njega bi mladenačka raja nahrlila i bilo bi profita.
Eto šta udruženo rade brzi internet, mala posjećenost i propast videoteka... :(


Sad gledam na site-u multipleksa da će biti Fast Five, ali više nema Green Lantern-a u najavi. Nadam se da nisu izbacili sa repertoara.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 31 Maj 2011, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Doznao sam da neće biti u mogućnosti otkupiti neke veće filmove za prikazivanje u narednom periodu, bolje bi bilo da se batale kojekakvih glupih romantičnih komedija i horora i tako da obezbijede ono što će raja ići gledati.
Štrumfovi, Conan, Zookeeper, oni majmuni, Final Destination 5, Johnny English 2, to su smeća koja nikome ne trebaju. Tree of Life nažalost čini se preekstremnim za domaće kino-prikazivanje kao i onaj drugi Canneski film sa Seanom Pennom (gdje glumi rokera nalik na Roberta Smitha iz The Curea), a sa druge strane nadam se da barem Spielbergov i Abramsov Super 8 neće puno kasniti, izgleda mi super.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 04 Jun 2011, 18:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
A dobro, i on vjerovatno vaga šta će se kod nas gledati, a šta ne. Realno, Thor, ma koliko sam ga ja želio gledati imao bi publiku 2-3 dana, a vjerujem da košta jako puno. Kod nas će se mjesecima gledati Pirati s Kariba, može proći Hangover 2, ali Green Lantern je nešto što ni oni koji vole superhero filmove neće pohrliti da gledaju.

Inače, za tri dana izlazi Green Lantern: Emerald Knights. To mu dođe kao neki intro u predstojeći film.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 04 Jun 2011, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
bzvz je napisao:
Inače, za tri dana izlazi Green Lantern: Emerald Knights. To mu dođe kao neki intro u predstojeći film.


Taj će crtić sigurno biti bolji od filma, fanovi su upravo Nathana Filliona (koji posuđuje glas GL-u u crtiću) htjeli za glavnu ulogu u filmu, ali obzirom da je on TV glumac i trećerazredna zvijezda posao je dobio Ryan Reynolds, papak iz romantičnih komedija :angry3:

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 05 Jun 2011, 00:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Halpert je napisao:
posao je dobio Ryan Reynolds, papak iz romantičnih komedija :angry3:

i, ne zaboravimo, Deadpool iz X-Mena...nazalost!

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 05 Jun 2011, 15:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Best of MARVEL:

1. Spider-Man 2 (2004.)
Slika
U (inače jako solidnom) prvom dijelu glavna mana bio negativac Green Goblin koji je, bez obzira na odličnu glumu Willema Dafoea, sa onom glupom maskom izgledao kao da je ispao iz Power Rangersa. Srećom, Sam Raimi je genijalan reditelj, pa je drugi nastavak jedna od najboljih superherojskih strip-ekranizacija ikada - sjajni i uvjerljivi Alfred Molina kao Dr. Octopus, gluma još bolja nego u prijethodniku, i zapanjujuće akcione scene od kojih se izdvaja mitski duel između Spideyja i Dr. Ocka na jurećem metrou. Baš šteta što je serijal ugrožen užasnim trećim dijelom.

2. X-Men (2000.)
Slika
Početak omiljenog serijala značajan je iz nekoliko razloga - nakon toliko godina i gorkih promašaja (Schumacherovih Batmana, Spawna...) bio je prvi kvalitetan i priznat film o superherojima, da nije bilo njegovog uspjeha kasnije ne bi bilo Spider-Mana i Batmana, a Bryan Singer opravdao je svoj kultni status zarađen sa Usual Suspects iz 1995. Početna scena u nacističkom koncentracionom logoru učinila je film zbunjujuće mračnim i ozbiljnim, likovi su bili trodimenzionalni i moglo se identifikovati sa njima, a priča prepuna šokantnih i uzbudljivih preokreta.

3. X-Men 2 (2003.)
Slika
X2 se smatra jednim od najboljih drugih nastavaka ikada (uz Kuma 2, T2 i Aliens), i to ne bez razloga - Singer opet zaokuplja pažnju uzbudljivim scenarističkim i tehničkim bravurama, a film je prepun maestralno koreografiranih akcionih scena poput Nightcrawlerovog infiltriranja u Bijelu Kuću na početku. Nažalost, pored ovakvog komercijalnog i prije svega kreativnog uspjeha, Singer nije imao poštovanja prema X-Menima pa ih je napustio radi primamljive ponude da režira novog Supermana. Ostatak je poznat - X-Men 3 upropašteni su od strane producenata i antitalentovanog Bretta Ratnera, a Superman Returns je smorio publiku i slabo zaradio. Dvostruki promašaj.

4. Hulk (2003.)
Slika
Već sam bio naglasio kako mi je Ang Leejev nevoljeni Hulk iz 2003. daleko bolji sa zadnjim filmom iz 2008., barem meni. Edward Norton, neusporedivo veći glumac od (inače sjajnog i podcijenjenog) Erica Bane, nije apsolutno ništa pamtljivo napravio u svom filmu, a to je za takozvanog ''nasljednika De Nira i Pacina'' prilična sramota.

5. Blade 2 (2002.)
Slika
Prvi Blade pojavio se 1998., tačno godinu dana nakon Batmana&Robina, najpoznatijeg masakra nekog strip serijala ikada; ostvario je dobru zaradu i čvrst kultni status zbog čega je 2002. snimljen nastavak. Po mnogo čemu, i Blade 2 je jedan od onih nastavaka koji su bolji od originala, a za to je zaslužan daroviti Guillermo Del Toro iza kamere. Film je imao prije svega dobru priču, kao i ultimativnog negativca kojeg je odigrao Luke Gross (zajedno sa bratom bio je član jednog popularnog boy-banda iz 1980-tih). Dobro odmjerena kombinacija horora (nekih izuzetno šokantnih prizora!) i borilačkih vještina u kojma, danas posrnuli, Wesley Snipes briljira, sve do emotivne završnice koja je učinila da film ne ostane upamćen kao glupost za nafilane maloljetnike. Nažalost, i ovaj serijal je žrtva trećeg nastavka, koji je bio sramotan (bez obzira na prisustvo Jessice Biel i Ryana Reynoldsa u njemu).

Worst of Marvel:
Ghost Rider, Fantastic 4 1&2, X-Men 3, Spider-Man 3, Blade: Trinity, Punisher 1&2, Daredebil, Electra, X-Men Origins: Wolverine, Iron Man 1&2 (meni je cijeli taj serijal jedna obična krntija) itd.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3660
Lokacija: House of Pejin
Halpert je napisao:
Eto šta udruženo rade brzi internet, mala posjećenost i propast videoteka... :(


rade to da mozemo da gledamo filmove kolko dam dusa iste :D
jeste da je nekad bio fazon otici u videoteku, prelistavati kataloge, birati filmove, bilo je tu smeka, ali danas je dovoljno da cujemo za neki uber rijedak film i vec za par sati mozemo da ga gledamo.
naravno, ja mislim da kompjuter ne moze da zamjeni bioskop kad su vizuelno impresivni filmovi u pitanju ali ipak za filmofile nikada bolje vrijeme nije bilo.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Best of DC Comics:
(ostavićemo po strani sve nastalo prije 2000-tih pa ćemo se fokusirati na skoriju istoriju)

1. The Dark Knight (2008.)
Slika
Vitez Tame sve je samo ne tipična ekranizacija stripa - Chris Nolan nije se želio baviti ekstravagancijom (premda su njegova kamera i stilizacija upravo ekstravagantni), već je cijeli serijal usmjerio u ozbiljnije vode, na tragu Mannovog toliko uticajnog kriminalističkog epa Heat. Naravno, za megalomanski uspjeh filma najzaslužniji je Heath Ledger kao Joker (daleko bolji nego Nicholson prije 20 godina), tj. njegova neočekivana i prerana smrt koja ga je, poput Brandona Leeja iz Vrane, pretvorila u legendu. Da nije Maggie Gyllenhaal kao i pojedinih nespretnosti u scenariju, bio bi ''savršen'' film.

2. Batman Begins (2005.)
Slika
Batman Početak je impresivan reboot posrnule franšize koji je nakon tri godine nadmašen superiornim nastavkom. Nolan je, inspirisan radovima Franka Millera, vratio priču na sam početak i učinio je Batmanov svijet maksimalno realističnim. Film ne bi bio to što jeste da nije bilo Christiana Balea u glavnoj ulozi kao i cijele plejade (britanskih) veterana u sporednima, jedini je problem bila prozirna Katie Holmes (ironije li, bolja glumica od Gyllehaalove).

Worst of DC:
Superman Returns, Watchmen, V for Vendetta, The League of Extraordinary Gentlemen, Catwoman, Constantine, The Spirit, Jonah Hex...

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29517
Lokacija: Banjaluka
V for Vendetta je los? Watchmen isto? Aj dobro..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 236 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs