banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 14:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Mar 2022, 03:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Ne baš često desi se da neki sportski događaj nemate na našim kanalima. Ubio sam se tražeći po netu prenos Svjetskog prvenstva u skijaškim letovima u Vikersundu ovog vikenda. To je pored OI, Novogodišnje turneje i Planice, možda ponajvažniji događaj ove sezone, i nađem da prenos ide isključivo na DAZN-u. Kažem, ne dešava mi se ovo baš često, i post pišem da bih onima koji vole ovaj sport, imali info, gdje prvenstvo mogu gledati, a opet s druge strane stičem utisak da ima dosta ljudi koji koriste neki od stranih sportskih serivsa posve redovno. Tako jedan moj prijatelj ima DAZN pretplatu i tamo redovno gleda boks. Ja sam sebe uhvatio par puta u prenosima Bundes lige, a znalo se, doduše ne toliko često desiti i da trku formule 1 odgledam na Sky sport F1.

Nego evo najave za Vikersund, u iskrenoj želji da ćemo što manje stvari gledati na inostranim sportskim servisima, a sve više na našim, ali eto, kako je krenulo, i kako ide borba za svaki interesantan sportski prenos, da je skijaške letove, Eurosport - izgubio.

U svakom slučaju, DAZN, ukoliko ne pronađem info, da li je neko od naših uzeo, od četvrtka do nedjelje, ski letovi na DAZN-u

Citiraj:

Slika


Program:

Vikersund - Herren

Donnerstag, 10. März

13:15 Uhr: Offizielles Training

15:50 Uhr. Qualifikation

Freitag, 11. März

15:30 Uhr: Probedurchgang

16:30 Uhr: Wettkampf (1. und 2. Durchgang)

Samstag, 12. März

15:30 Uhr: Probedurchgang

16:30 Uhr: Wettkampf (3. und 4. Durchgang)

Sonntag, 13. März

15:30 Uhr: Probedurchgang

16:30 Uhr: Wettkampf - Team



Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2022, 06:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Imam DAZN milion kanala na iptv listama...gledam fudbal preko tog kanala

Sent from my DN2103 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2022, 12:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Dobra je stvar sto se na CS-u moze gledati DAZN na kineskim jefitim linijama bez ikakvog prekidanja. Naravno tu je i Sky DE i jos mnogi drugi strani paketi. Kvalitet slike je na zavidnom nivou, a cijena godisnje 5KM


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2022, 17:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Ma dobro, nije suština u tome ko i na koji način gleda ove uistinu vrhunske sportske servise, postoji raznorazni načini kako ih gledati, već je zanimljiva činjenica da se, eto, dešava, da neki sportski događaj, utakmicu, prenos ili Prvenstvo jednostavno moraš pratiti na nekom od upravo ovih servisa. Ja ne sumnjam da će DAZN to vrhunski odraditi, jer savršeno rade i Bundes ligu, i to je uživanje kod njih gledati, ali je sama činjenica da su počeli raditi i zimske sportove novi momenat.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2022, 19:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Trenutak, kada njemački komentator na DAZN-u, rezignirano kao realnu, prihvati činjenicu, da Kraft ipak neće do srebra, već da će ona u ruke - Timija Zajca, je neprocjenjiv. A da je tri serije ložio, malo je reći. :D

Šta će mu se tek sutra, u timskom takmičenju dogoditi, ako Slovenci budu ispred Švaba ili Austrije, što uopšte nije nemoguće, teško je i za pretpostaviti.

Edit: Za sve one koji ipak nemaju DAZN, Svjetsko prvenstvo u letovima je dostupno FTA preko ARD-a. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs