banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 02:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Mar 2013, 15:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
dadotb je napisao:
nidjeveze je napisao:
niko to nije poredio

ako je nekome bitnija jedna od druge utakmice, ne znaci da pravi bilo kakva poredjenja...

ako navijas za zvezdu, pretpostavljam da bi radije gledao zvezda-javor, nego real-barsa, ako bi se igrali u istom terminu


salis se??? reci da se salis ???? mozda bi jedino radije gledao Zvezda-Partizan od El klasika, a i u to nisam siguran...da gledam 5. razredne igrace naspram igraca najvise klase, jesi lud ???? majke mi nisi jasan.....reci da me palis????


dadotb je napisao:
zvezda javor ne bi gledao da mi platis kartu. to nije fudbal, to je mucenje....a el Klasiko je prazniiikkk...zapamti to druze....ocito si previse mlad da shvatis neke stvari....ajd caos


ako si navijac zvezde, svaka utakmica tvog kluba ti je nabitnija...ako ti nije najbitnija, znaci da si goli k**ac od navijaca...ali nebitno, poceo si prozivati za godine i lupetati gluposti te stoga prekidam svaku dalju raspravu...vozdrica


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 18:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
dzoni97 je napisao:
Alo majmuni popravaljte to veceras je Partizan - Donji Srem


Kako drazestan i kulturan mladic. Za primjer!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
Ko o cemu amadeus o postenju i kulturi :))

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 20:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па лакше је скренути причу с теме него одговорити на питање. :) Инале "Ел класико" и не би баш толико спектакуларан.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 20:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Zar niko od insajdera nema informaciju do kada ćemo propuštati Špansku ligu i ATP Masterse, tačnije Sport Klub.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2848
nidjeveze je napisao:
dadotb je napisao:
nidjeveze je napisao:
niko to nije poredio

ako je nekome bitnija jedna od druge utakmice, ne znaci da pravi bilo kakva poredjenja...

ako navijas za zvezdu, pretpostavljam da bi radije gledao zvezda-javor, nego real-barsa, ako bi se igrali u istom terminu


salis se??? reci da se salis ???? mozda bi jedino radije gledao Zvezda-Partizan od El klasika, a i u to nisam siguran...da gledam 5. razredne igrace naspram igraca najvise klase, jesi lud ???? majke mi nisi jasan.....reci da me palis????


dadotb je napisao:
zvezda javor ne bi gledao da mi platis kartu. to nije fudbal, to je mucenje....a el Klasiko je prazniiikkk...zapamti to druze....ocito si previse mlad da shvatis neke stvari....ajd caos


ako si navijac zvezde, svaka utakmica tvog kluba ti je nabitnija...ako ti nije najbitnija, znaci da si goli k**ac od navijaca...ali nebitno, poceo si prozivati za godine i lupetati gluposti te stoga prekidam svaku dalju raspravu...vozdrica


Pretpostavljam da ti je idol Uros Misic, bas tako " zvuci " tvoje pisanje...ja jesam navijac zvezde od malena, ali kad su igrali igracine svjetske klase, a ne ovi djilkosi iz Srema, Indjije, Arilja i slicnih pickovaca, kao i svi normalni navijaci prestao sam ici na utakmice od kad su Misici i sl. huligani krenuli..e ako ti uzivas u desavanjima na tribinama samo zato jer na terenu i nemas sta vidjet lijepo onda mi je jasnije....ja ipak kao i vecina ovde zeli da uziva u vrhunskom fudbalu, a nas je ipak 5 klasa ispod....to je bar svima jasno....

Amadeus je jasno rekao, SK nece skoro na Eltu, postoji razlog....nema operatera u BiH koji bas sve ima u ponudi, pogotovo za 12-13 KM, nema sanse.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2848
80Vlado je napisao:
Zar niko od insajdera nema informaciju do kada ćemo propuštati Špansku ligu i ATP Masterse, tačnije Sport Klub.


Masterse imas na B92....Dubai Open nije masters turnir, ako si na njega mislio...sad krece Indian Wells i prenosice B92, a to na Elti imas..... :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 22:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Nemaš prijatelju, zamrače B92 kada ide masters turnir. Vidjećeš.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 22:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
dadotb je napisao:
Amadeus je jasno rekao, SK nece skoro na Eltu, postoji razlog....nema operatera u BiH koji bas sve ima u ponudi, pogotovo za 12-13 KM, nema sanse.....


Nema potrebe da nam ponavljas sta je Amadeus rekao, nisi valjda njegov portparol :D Samo, prijatelju, dok je pretplata bila 12, imali smo i Sport klub i FOX-ove kanale, a onda pretplata ode gore dvije marke, a isparise i FOX-ovi kanali i SK. Bas kao i one nase, korisnicke, dvije marke - svaki mjesec. Sta ti je Svedska. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 23:40 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
dadotb je napisao:

Pretpostavljam da ti je idol Uros Misic, bas tako " zvuci " tvoje pisanje...ja jesam navijac zvezde od malena, ali kad su igrali igracine svjetske klase, a ne ovi djilkosi iz Srema, Indjije, Arilja i slicnih pickovaca, kao i svi normalni navijaci prestao sam ici na utakmice od kad su Misici i sl. huligani krenuli..e ako ti uzivas u desavanjima na tribinama samo zato jer na terenu i nemas sta vidjet lijepo onda mi je jasnije....ja ipak kao i vecina ovde zeli da uziva u vrhunskom fudbalu, a nas je ipak 5 klasa ispod....to je bar svima jasno....

Amadeus je jasno rekao, SK nece skoro na Eltu, postoji razlog....nema operatera u BiH koji bas sve ima u ponudi, pogotovo za 12-13 KM, nema sanse.....



Ja sam mirni navijac sa zapadne tribine 8) ...imam i nesto godina i zalim za tim vremenima u kojima si ti isao na ovdasnje velike utakmice, ali nije to dovoljno da se odricem domaceg fudbala, nikako, .....zato me najmanje mozes porediti za raznim Misicima, Vavicima i drugim likovima kojima je navijanje profesija i zbog kojih mi se zna zgaditi zivot


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 07:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2848
nidjeveze je napisao:
dadotb je napisao:

Pretpostavljam da ti je idol Uros Misic, bas tako " zvuci " tvoje pisanje...ja jesam navijac zvezde od malena, ali kad su igrali igracine svjetske klase, a ne ovi djilkosi iz Srema, Indjije, Arilja i slicnih pickovaca, kao i svi normalni navijaci prestao sam ici na utakmice od kad su Misici i sl. huligani krenuli..e ako ti uzivas u desavanjima na tribinama samo zato jer na terenu i nemas sta vidjet lijepo onda mi je jasnije....ja ipak kao i vecina ovde zeli da uziva u vrhunskom fudbalu, a nas je ipak 5 klasa ispod....to je bar svima jasno....

Amadeus je jasno rekao, SK nece skoro na Eltu, postoji razlog....nema operatera u BiH koji bas sve ima u ponudi, pogotovo za 12-13 KM, nema sanse.....



Ja sam mirni navijac sa zapadne tribine 8) ...imam i nesto godina i zalim za tim vremenima u kojima si ti isao na ovdasnje velike utakmice, ali nije to dovoljno da se odricem domaceg fudbala, nikako, .....zato me najmanje mozes porediti za raznim Misicima, Vavicima i drugim likovima kojima je navijanje profesija i zbog kojih mi se zna zgaditi zivot


Ok izvini na poredjenju, nemam namjeru da te uvrijedim naravno. Mislio sam da si puno mladji, pa da se ne sjecas pravog fudbala..i ja sam " mirni " navijac za istocne ili zapadne tribine, ali ocito nisam dovoljno zagrizen kad ne mogu gledati " mucenje", pardon fudbal na terenu....Necemo vise o ovome, tema je Elta !!! :confused2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 07:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2848
drug je napisao:
dadotb je napisao:
Amadeus je jasno rekao, SK nece skoro na Eltu, postoji razlog....nema operatera u BiH koji bas sve ima u ponudi, pogotovo za 12-13 KM, nema sanse.....


Nema potrebe da nam ponavljas sta je Amadeus rekao, nisi valjda njegov portparol :D Samo, prijatelju, dok je pretplata bila 12, imali smo i Sport klub i FOX-ove kanale, a onda pretplata ode gore dvije marke, a isparise i FOX-ovi kanali i SK. Bas kao i one nase, korisnicke, dvije marke - svaki mjesec. Sta ti je Svedska. 8)


kako su ljudi kratke pameti....a jesi li imao 4 Arene dok si imao SK ???? NISI. Sad imamo 4 Arene, malo li je??? ....e pa na totalu ima nekoliko SK , ali nijedna Arena !!!! dakle, niko jos u RS ne nudi sve...evo ja licno bi dao 20 KM na pretplatu da imam SK, TLC i jos po koji kanal....ali bi se vecina pretplatnika pobunila, znam kakvi smo....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 07:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2848
80Vlado je napisao:
Nemaš prijatelju, zamrače B92 kada ide masters turnir. Vidjećeš.


ne znam od kada je to ??? meni nikad B92 nisu zamracili...nadam se da nece ni ove godine....Na analogiji nece sigurno....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 09:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3628
Lokacija: Roma
dadotb je napisao:
drug je napisao:
dadotb je napisao:
Amadeus je jasno rekao, SK nece skoro na Eltu, postoji razlog....nema operatera u BiH koji bas sve ima u ponudi, pogotovo za 12-13 KM, nema sanse.....


Nema potrebe da nam ponavljas sta je Amadeus rekao, nisi valjda njegov portparol :D Samo, prijatelju, dok je pretplata bila 12, imali smo i Sport klub i FOX-ove kanale, a onda pretplata ode gore dvije marke, a isparise i FOX-ovi kanali i SK. Bas kao i one nase, korisnicke, dvije marke - svaki mjesec. Sta ti je Svedska. 8)


kako su ljudi kratke pameti....a jesi li imao 4 Arene dok si imao SK ???? NISI. Sad imamo 4 Arene, malo li je??? ....e pa na totalu ima nekoliko SK , ali nijedna Arena !!!! dakle, niko jos u RS ne nudi sve...evo ja licno bi dao 20 KM na pretplatu da imam SK, TLC i jos po koji kanal....ali bi se vecina pretplatnika pobunila, znam kakvi smo....


Čuj, znaš kakvi smo. Takvi smo da nemamo para da plaćamo kablovsku od 20 KM!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 09:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Све се то ријеши додатним пакетима, па ко воли - нек изволи.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 09:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
dadotb je napisao:

kako su ljudi kratke pameti....a jesi li imao 4 Arene dok si imao SK ???? NISI. Sad imamo 4 Arene, malo li je??? ....e pa na totalu ima nekoliko SK , ali nijedna Arena !!!! dakle, niko jos u RS ne nudi sve...evo ja licno bi dao 20 KM na pretplatu da imam SK, TLC i jos po koji kanal....ali bi se vecina pretplatnika pobunila, znam kakvi smo....


Nastavljas da briljiras, ali neka, to je valjda tvoj fazon. Dakle, imali smo 5 SD Arena + 4 HD Arene istovremeno sa Sport klubom i FOX-ovim kanalima. Nakon poskupljenja pretplate, ostali bez oba FOX-ova kanala i SPORT KLUBA. Toliko o memoriji. Hvala prijatno.


dadotb je napisao:

ne znam od kada je to ??? meni nikad B92 nisu zamracili...nadam se da nece ni ove godine....Na analogiji nece sigurno....


Mrak je prosle sezone bio redovan na B92 tokom maters serije, osim kad dezurni tehnicar u Elti prespava. Ne bi me cudilo da se mrak nastavi iako nema Sport kluba, obzirom da strucnjaci zamracuju sve sto treba i sto ne treba, kao sto je bio slucaj sa OI. Najnoviji hit im je Montevideo. Prosle nedjelje zamracili SAT a ostavili zemaljsku verziju ON AIR analogno. Digitalno bilo obrnuto. Definitivno loodilo na Elta kabelu. :wink:

sinip je napisao:
Све се то ријеши додатним пакетима, па ко воли - нек изволи.


Bas tako. Programski paketi pa ko voli nek izvoli. Uostalom svi provajderi tako nude usluge osim vrlog nam kablovskog operatera. Sta ti je Svedska. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 10:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Ta trabunjanja da niko u BiH ne nudi sve, misleći na Arenu i SK me ne zanimaju. Nezamislivo glup potez je da ljudi u Srpskoj ne mogu gledati 80% teniskih turnira, posebno u vrijeme kada je Đoković ubjedljivo najbolji teniser svijeta. Treba biti prilično glup pa to ispustiti iz ponude.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 17:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Čisto za informaciju korisnicim SK je ove godine vlasnik prava prenosa i F1. Tako da mi u Elti ostajemo uskraćeni i za ovaj sport. Svaka čast majstori.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 17:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
Bice prenosi F1 vjerovatno na ATV a sigurno ce ici i na RTL Njemackom

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2013, 18:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
sinip je napisao:
Све се то ријеши додатним пакетима, па ко воли - нек изволи.


SK i SK+ moraju ici u osnovni paket, a ostali mogu u dodatni paket, jedino ako sad ne promjene poslovnu politiku usljed gubitka trzista.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs