banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 06:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4385 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 220  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Okt 2015, 18:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
V@nja je napisao:
Nije bas direktno povezano, ali jedan od Nissanovih vozaca na 24h Le Mansa je mjesto dobio zahvaljujuci tome sto je pobjedjivao non stop u nekoj trkackoj simulaciji
Valjda je nagrada na nekom turniru bila skola voznje, sta li .. i covjek tako zavrsi kao profesionalni vozac
Bila je u Jay Leno's Garage prica o tome


Mislim da nije samo on, nego da je nekoliko njih "otislo" u test vozace pride.

Nakon toga, bas sam razmisljao o ovakvim igrama i "vrbovanjima" najboljih. Ajd jebes CS, lolove i wowove. Ali ovo mi je prvo palo na pamet, tj, upravljanje avionima/predatorima kad su izbacili tu inacicu ove igre.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2015, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Ja sam cuo za tog jednog, ali vjerovatno ih ima nekoliko.
Nije mi to nevjerovatno.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2015, 20:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
ARMATA...STIZEEEEEM!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2015, 17:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ova upotreba HE granata otvara sasvim novu dimenziju :D
Lakse se ostecuju moduli, prvenstveno gusjenice. Lakse je odigrati kvalitetnu partiju kad si "low tier".
Em su jeftinije od AP-a.

Kad sam najjaci, onda ih skoro i ne koristim, nego idem da potarem sve pred sobom. Ali kad su partije nivoa X, protiv IS4, IS7 i slicnih, onda HE puno znaci.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2015, 20:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
U takvom odnosu sa HE granatama možeš samo raspizditi protivnika koji je dva tri tiera iznad tebe. Dok ne napraviš rupu na njemu, nisi ništa uradio.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2015, 00:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
I ja sam sa pokusavao to. Gadjao sa is3 vece tiere...is7 isl.
Ma nema vajde od toga. Sto kaze filozof samo ga raspizdis. Bolje AP i gadjati gdje treba. Sa HE bi ga trebao pogoditi 50x.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2015, 19:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Kad mogu probiti, onda uvijek idem na to.
Ali koristi HE u dosta situacija, naravno ne 1-1 sa desetkom.
Kad sluzis kao "support" tenk, sto je slucaj protiv tiera 10. Taj gore scenario, tj. dva za redom, jednom sam bio sa Mausom, a jednom sa E100.
Jednom protiv IS4 i Tortorise-a a drugi put IS7 i ne znam kojeg vec.
Oba puta imao nemoguc ugao na njima. Ajd IS4 sam probio jednom, ali IS7 nisam uspio probiti donju plocu, previse iskosa. A nisam mogao okruziti, planinska mapa...
Ukratko, odlicno dodje za unistavanje gusjenica, te protiv nizih tirova.
Poput onih njemackih sismisa TDova, papirnatih mediuma poput AMX CDC, ruskih TDova, dobrog dijela artiljerije itd. A jeftniji su od AP. Cesce koristim u zadnjih stotinjak partija sa IS3.
Pojacah procenat na 50% i xTE onaj na skoro 50. A bilo je ocajno nakon prvih 150 partija okvirno.
Taman kad se naviknem na igru sa IS3, trebam ga prodati za IS8. Kontam ostaviti jedno 100-200 partija oceifiti pa onda.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 12:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Ja is3 nikada prodati necu.
Imam samo 3 tenka:kv85, bt7 arty i is3.
Do skora sam sa is3 trosio pare pa onda igrao sa kv 85 da zaradim. Sada sa is3 zaradjujem skoro stalno.
Tek sam prije par dana sa is3 poceo igrati normalno i kako treba.l :)
Mada...i sada se nekada iznerviram pa ispadnem idiot.
Kad zaradim za is8 onda cu prodati kv85 a pare zaradjivati sa bt7.

Nije mi jasno zasto svi kukaju na preciznost is3. Ja pogadjam i sa velikih udaljenosti. Zna mi se cesto desiti da me napadaju da sam chiter ili se moji cude kako pogodim sa udaljenosti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 13:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ma ja sam se rasplinuo na sto strana, to me satra.

IS3, su152, t-34. Pa odskora luchs ali njega cu bataliti vjerovatno do daljnjeg, volim i sa pz1c u ponekad tuci idiote zajedno s kolegom... zensku posadu namontirao za amx12t kojeg sam nekad vozio i prodao. Istrazio kromvela. A i dosao sam do OIexp da vidim to cudo, tj imam jos koju hiljadu exp. sa onim govnetom type95.

Da, imam i rusku artiljeriju zbog misija i novca :lol: i onog 4. TD su85b, zbog platoona. ne znam odakle mi tolika mjesta u garazi

IS7, Bc25t, ISU152, t62a mi je neki okvirni plan. Dalje od Kromvela necu, bar za sada. Kao ni artiljerije, dokle bude potrebno zbog misija...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Ovaaaj...j*bes li ti sta? :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 17:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
I zasto ne.

Ma nakupilo se smeca ovog u garazi, stoji jako dugo. A u zadnje vrijeme i ne igram puno, jedno mjesec dana nisam igrao, a sad jedno 10-15 partija dnevno i onda nema sanse napredovati... Moracu istraziti pojedine tenkove po linijima i onda prodati sve, ostaviti samo tri tenka s kojim cu igrati, vjerovatno IS3, t34 i francuz.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Mi u klanu zaradili T23E3 za 19 igraca....ovi koji su ga imali otprije dobili 7000 golda...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 18:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Freak koliko ste posveceni klanu i kako to ide? Uvijek me interesovalo koliko posvecen moras biti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 18:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Ne znam sta bi ti rekao...najbolje je da dodjes pa vidis...u sustini mi nismo neki super nabrijan klan...jedino sto trazimo je da kad si online javis se u CW bitke...kasnije skontas kako stvari idu...ne znam sta te konkretno zanima...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Ma bas to...kako funkcionise. Znam da neki zahtijevaju da se u tacni odredjeno doba bude online i na raspolaganju. To mi je pretjerano nekako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2015, 21:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Pa ajd u najkracim crtama....to nekako ovako izgleda....najcesce igramo navece...od 7-8 pa nadalje....nekad je to cijelo vece, nekad su to dvije borbe....zavisi koja faza CW-a je u pitanju....e sad...generalno klanovi zahtjevaju da se bude online sto vise kad su CW bitke (znaci navece poslije 8)....mi ne zahtjevamo da se to tako igra jer svako ima privatni zivot i ne moze da bude stalno tu....al recimo da je pojavljivanje 1-2 puta sedmicno rijetko, neko normalno pojavljivanje bi bilo 3-4 puta sedmicno....sve preko prelazi vec u igraca na kojeg se racuna da je tu stalno (ima nekolicina takvih u klanu)....klan u sustini zavisi i od jednih i od drugih....jer nemoguce je da svi budu stalno tu a opet ne mogu ni svi da se ponasaju na nacin da su tu jednom sedmicno.....naravno normalno je da ljudi koji su cesce tu i pokazuju dobre rezultate u bitkama dobijaju vise beneficija od klana....i ono najbitnije...klan od tebe (a i ti od klana) ima koristi jedino ako ces igrat CW i SH, a ako ces randomat po cijeli dan i onda se nikad ne pojavit ni na jednoj timskoj nemas potrebe upadat bilo gdje...u sustini ti nista ne mozes izgubit ako upadnes u neki klan da vidis kako to funkcionise, ako ti se ne svidja promjenis klan ili jednostavno ne igras vise u klanu....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2015, 15:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ma mene je mikrofon umarao. Navale djeca, ne pustaju. Ja sam probao jedno mjesec dana s nekim budalama igrati, nakupio najvise onih "kutija" :D u borbama i odustao. Nisam imao volje s budalama. Em je odabir igraca i tenkova strasan. Recimo, 7 kv85 u borbi i onda nam kromveli jebu nanu naninu i slicno. I opet sljedeca borba isto.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2015, 15:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
I ti si sa nekim genijalcima upao...u sesticama se sh igra sa dva heavya max ...a mi obicno igramo sa jednim...al opet ako igras sa 5 heavya moras imat dva spotera jer rusi su coravi poprilicno....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2015, 15:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ma neki srpski tigrovi, samo ti ime govori :D

Bila su 2-3 momka koja imaju smisla za CW i kad su oni igrali, mahom smo dobijali. Ali odjebao sam to.
Sto je najgore, imaju oni tenkove tipa 59-16, Kromvela, amx12t pa i 34-85... Ali "ja sa ovim tenkom igram odlicno i bas mi je dobar"
A nijednog Hellcata, T37 itd... Bar ih ja ne vidjeh u tih 30-40 partija.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2015, 15:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
6. Tier se igra sa cromwelom, t37, type64, kv-85, t-150, dickermax, arl44, fv304...pa tek onda tamo negdje t-34-85, neki vk, amx12t i slicni....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4385 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 220  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs