banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 01 Jun 2024, 08:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 103 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Okt 2008, 19:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
I tako...Zvanicna prica o K.O.T.O.R.-u III se odlaze na nekih min.5 godina.
Novi Star Wars MMO je sluzbeno najavljen,biti ce polu-zvanicni nastavak K.O.T.O.R serijala.
Malo o igri
malo o igri+ artwork
Ne znam sta u silnoj poplavi MMO-a koji trebaju da se pojave ova igra ima da ponudi osim univerzuma u kom se desava.
Eto...ako iko hoce da tuguje sa mnom zbog izgubljene buducnosti,neka mi se samo pridruzi.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2008, 22:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2008, 14:31
Postovi: 196
Tugujem sa tobom....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2008, 07:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
+1 (jeb`o ih mmo)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2008, 21:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5311
Lokacija: HEAVEN
Citiraj:
There are many reasons why we decided why to make Old Republic an MMO, instead of makin KotOR 3. First one is.....


ma nek nabroji 1000 hiljada razloga, on nece reci da im je glavni da oderu igrace mjesecnom pretplatom :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2008, 07:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
naravno
jedino ako ga stave kao free, time bi dokazali da im nije do para :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2008, 16:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
BSE je napisao:
naravno
jedino ako ga stave kao free, time bi dokazali da im nije do para :D

Nije meni problem da i ima mjesecne predplate,ali nesto normalno.Mislim da bih mogao da usparam 10 km mjesecno (doduse nekad ne bih platio), ali sve preko toga mi jednostavno predstavlja bacanje para,dok manijacima iz ostatka svijeta nece predstavljati i placanje mjesecne predplate,a da i ne taknu igru i po par mjeseci.Prokleti bili.
Osim ako se EA/Bioware smiluje na zemlje treceg svijeta te nam obezbijede neki socijalni server.A tad bi dokazali da im nije do para.
Znam znam wishful thinking.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2008, 19:29 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Nov 2008, 12:41
Postovi: 13
K.O.T.O.R. 1&2 su bile jako dobre igre mada ima bug-ova sa ATI karticama ali bila je :glasses7: Star Wars The Old Republic ce sigurno biti dobar ako se bude placalo mjesecno uffff... :sad2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5311
Lokacija: HEAVEN
scqqby je napisao:
K.O.T.O.R. 1&2 su bile jako dobre igre mada ima bug-ova sa ATI karticama ali bila je :glasses7: Star Wars The Old Republic ce sigurno biti dobar ako se bude placalo mjesecno uffff... :sad2:



imam ati karticu i nisam primjetio neki bugg :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2009, 01:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Večeras sam malo gledao o ovoj igri, pogledao sam ovaj video

http://www.swtor.com/media/trailers/dev ... alkthrough

Ne izgleda loše, ali ne kontam šta je ovde MMO, šta je multiplayer? Inače to ne razumijem previše (mada sam mogao čeprkati po webu ali me nije ranije zanimalo), šta se radi u WOW-u, da li se bori sa drugim protivnicima koji igraju ili se svi zajedno bore protiv monstera, da li stari korisnici budući da već igraju imaju veliku prednost nad novima koji se tek uključuju, kako taj sistem radi i to sve, nije mi to najjasnije. Da li postoje questovi, ko ih daje, koliko ih ima, na čemu se bazira samo igranje i želja za nastavkom igranja? Iste te stvari me zanimaju i za ovaj Star Wars. Baš u komentarima na ovaj video sa ovog gore linka je neko napisao "Who else here is really starting to worry that this "MMO" is going to become a mainly single player game with the option of some Multiplayer moments". I meni je video djelovao kao singleplayer. Šta je tu multiplayer? Da li su na kraju videa kada se bore Sith i Bounty Hunter protiv klonova i Jedija oni obojica pravi živi igrači, pri čemu bi onda to bio "multiplayer", jer se dvojica bore rame uz rame? Znači odabereš klasu, susrećeš neke NPC-ove, uradiš poneki quest koji ti oni daju, i onda naletiš na nekog lika iz USA i dogovorite se da dalje igrate zajedno, pa zajedno rješavate questove? Jel' to, ili nije to?

Ista se pitanja odnose i na Guild Wars. Jesu li MMO stvarno toliko zarazani? Dobro, mnoge igre su zarazne, ali ih pređeš i gotovo, ali šta se ovde "dešava" u igri da ljudi igraju po godinu dana?

Koliko košta mjesečna pretplata za WOW? Pretpostavljam da će slična biti i za ovaj Star Wars. Ako se ne varam Guild Wars je besplatan, samo se kupi original. To je baš zgodno, a vidim i da ima dobre ocjene. Koliko brza internet konekcija treba za MMO?

Sad vidim da na Steamu Guild Wars Game of the Year Edition košta samo 15€, to uopšte nije skupo, i još nema mjesečnih pretplata, a Metacritic ocjena je 89/100 što je odlično.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2009, 10:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Vader je napisao:
Večeras sam malo gledao o ovoj igri, pogledao sam ovaj video

http://www.swtor.com/media/trailers/dev ... alkthrough

Ne izgleda loše, ali ne kontam šta je ovde MMO, šta je multiplayer? Inače to ne razumijem previše (mada sam mogao čeprkati po webu ali me nije ranije zanimalo), šta se radi u WOW-u, da li se bori sa drugim protivnicima koji igraju ili se svi zajedno bore protiv monstera, da li stari korisnici budući da već igraju imaju veliku prednost nad novima koji se tek uključuju, kako taj sistem radi i to sve, nije mi to najjasnije. Da li postoje questovi, ko ih daje, koliko ih ima, na čemu se bazira samo igranje i želja za nastavkom igranja? Iste te stvari me zanimaju i za ovaj Star Wars. Baš u komentarima na ovaj video sa ovog gore linka je neko napisao "Who else here is really starting to worry that this "MMO" is going to become a mainly single player game with the option of some Multiplayer moments". I meni je video djelovao kao singleplayer. Šta je tu multiplayer? Da li su na kraju videa kada se bore Sith i Bounty Hunter protiv klonova i Jedija oni obojica pravi živi igrači, pri čemu bi onda to bio "multiplayer", jer se dvojica bore rame uz rame? Znači odabereš klasu, susrećeš neke NPC-ove, uradiš poneki quest koji ti oni daju, i onda naletiš na nekog lika iz USA i dogovorite se da dalje igrate zajedno, pa zajedno rješavate questove? Jel' to, ili nije to?

Ista se pitanja odnose i na Guild Wars. Jesu li MMO stvarno toliko zarazani? Dobro, mnoge igre su zarazne, ali ih pređeš i gotovo, ali šta se ovde "dešava" u igri da ljudi igraju po godinu dana?

Koliko košta mjesečna pretplata za WOW? Pretpostavljam da će slična biti i za ovaj Star Wars. Ako se ne varam Guild Wars je besplatan, samo se kupi original. To je baš zgodno, a vidim i da ima dobre ocjene. Koliko brza internet konekcija treba za MMO?

Sad vidim da na Steamu Guild Wars Game of the Year Edition košta samo 15€, to uopšte nije skupo, i još nema mjesečnih pretplata, a Metacritic ocjena je 89/100 što je odlično.


PVP ili nove instance, ako poredis sa single player igrom, recimo ekspanzija.

da stari igraci u wowu imaju prednost, da. Medjutim svakih 3-4 mjeseca (nisam dugo pratio) ali izbacuju se nove instance pa se mjenja gear i onda se lako sustigne cak i za casual igrace, pod uslovom da si u dobrom guildu. S druge strane, gear i nije toliko bitan kad je u pitanju zabava, mnogo je zabavnije kad recimo u AB-u vas 3-4 poznanika cuva zastavu ili zajedno napadate na istu...naravno jos bolje ako je jedan warr, drugi paladin a treci shaman ili priest recimo :)

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 01:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5311
Lokacija: HEAVEN
Sto se tice videa vader, bio si u pravu...ToR ce i biti single-player ali sa mogucnoscu da questove koji su teski radis i sa drugim igracima...Ovako sam ja bar shvatio one sto su prezentovali na E3... Ono sto ovu igricu odvaja od ostalih online igara je ta stvar sto svaka akcija koja poduzmes ce djelovati na tok igre poslije toga... Takodje, sve sto ti radis, nema uticaja na druge igrace, tj vi niste u istom svjetu uopste... Kao npr, Phase Technology koji je uveo Blizz u WotLK-u... Tipa, ti radis quest u kojem osvajas Undercity...Ti, i svi oni koji su u isto vrijeme dosli do zadnjeg parta tog questa, mogu vidjeti sta se desava...Dok u istom tom Undercitiju, neki lvl30 kod auctionera kupuje equip, ali vas ne vidi....I npr, kad pri tom questu, ti na kraju ubijes Varimatrasa, od tada njega za tebe vise nema u igri...Dok svi ostali jos ga vide i sl... E tako ce nesto biti i ovdje.. Znaci, ti radis questove, nabijas lvle i sl, i niko te drugi ne vidi, oni vode svoju igru... Tek onda, kada radis teze questove (mozda i lakse), ti se udruzis sa svojim halfom, i vi ulazite u "instancu", da tako kazem, i kad zajedno to odradite, dalje se sve vraca na staro.... Mislim da je sve ovo odradjeno zbog premocnosti jednih klasa nad drugima, sto bi omogucilo boljim klasam da gankaju slabije u world pvp-u...(moje misljenje)... Jer sta moze jedan Bounty Hunter uraditi Jedi-ju :D :D :D.... Ali vjerovatno ce postojati neki battleground, gdje ce borbe biti zanimljivije, zbog ujednacenosti grupa...

Kos da dodam da svaki NPC u igri ima svoj glas, i svoja osjecanja prema onome sto ti pricas... Sto znaci ako mu ti nesto opsujes (banalan primjer) on ce se naljutiti na tebe i sl, i to ce se iskazivati po nacinu koji on govori tebi da odjeb**... To je sve ugradjeno..tj ti imas da izabiras sta ces reci, a njemu je programirano sta ce odgovoriti na to sto ti kazes...

I na kraju, ono sto je najzanimljivije, i najveca razlika u odnosu na wow i gw, je to da postoje dve fakcije, ali isto tako i dve vrste u tim fakcijama: Light i Dark side...sto znaci da ces moci biti Republikanac koji samo zeli da ubija (Dark), ili ratnik Imperije koji sve zeli da rjesi na diplomatski nacin....Glupo ali istinito :D :D :D

NAPOMENA: sve ovo sam skontao iz videa koji je prezentovan na E3 i po onome sto su oni pricali...pa sam mozda negdje pogresno shvatio, ali mislim da je ovako...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 08:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Zvuči zanimljivo :).

Da li to znači da ja imam svoje questove i sve ono što mogu da uradim i nakon toga mi ostaje samo da igram ponešto zajedno sa drugim igračem, a osim toga se može smatrati da sam prešao igru?

Vidjećemo kakva će sve ukupno biti igra kad izađe...a kad bi to trebalo biti? Krajem 2010?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
01.11.2010 je neki datum koji je jednom ispao negdje...mada po količini najavljenog i količini otkrivenog, vjerovatno je da tak datum ima jako malo veze sa stvarnošću....
A što se tiče igre ja samo imam jedan razlog da je igram -naslov i sve što ide uz njega-

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 09:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
To smo skontali :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 10:44 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2009, 10:39
Postovi: 19
Zna li iko neku igricu sa svemirskim brodovima (msm borba i to) al da je extra grafika.......i kako se skida...........hvala

_________________
Star Wars


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 11:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
:lol:

Freelancer, Darkstar One, X3

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 19:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Bwahahahahahahah!!!!
Napokon otkrivena je i moja klasa i naravno izgleda awesome link

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 19:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2009, 10:39
Postovi: 19
Dzontra dzontra....... vejder nikako nevalja.... sve ih je izdo......lopuza........ xDDDD.......... i tnx za igre

_________________
Star Wars


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2009, 19:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Dzontra Volta je napisao:
Bwahahahahahahah!!!!
Napokon otkrivena je i moja klasa i naravno izgleda awesome link


My brother from another mother :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2009, 01:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5311
Lokacija: HEAVEN
V@nja je napisao:
Dzontra Volta je napisao:
Bwahahahahahahah!!!!
Napokon otkrivena je i moja klasa i naravno izgleda awesome link


My brother from another mother :lol:



+1 :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 103 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs