banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 06:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 234 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2012, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
lemi_93 je napisao:
http://www.youtube.com/user/MMOxReview ovaj samo modove pokazuje

ovaj ja gledam,dobar je,dosao sam do 12.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2014, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Ubila sam svog prvog zmaja, samostalno :oops:.
Elem da popularno ozivim ovu temu. Imam par pitanja ako se neko sjeca:

1. da li postoji nacin da mi ostane odabrano oruzje u rukama (luk) kad zavrsim sa magijom (lijecenje) - uvijek mi uvali noz ili nesto sto ide u jednu ruku pa moram mjenjati :(?
2. imam dosta onih kvestova sto spadaju pod ´razno´, kako njih da pratim? Kaze pricaj sa ovim ili onim, nema detaljnijeg objasnjenja, a ja veze gdje se ti likovi nalaze pa moram guglati te kvestove. Ima li neki jednostavniji nacin? Strelica mape me ne navodi kod tih kvestova.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2014, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
1. Vidi na "Tab" ili "Q" tasteru, imaš quick menu i samo odaberi lijevim klikom oružje za lijevu ruku (ili štit) a desnim klikom oružje za desnu ruku (ili štit), ovo ne pali kod two handed oružja pošto moraju biti u obe ruke osim ako izučiš neki tamo skill, onda možeš uzeti dvije halberde daleko veće od tebe, svaku u jednu ruku i mlatiti sa njima kao sa švicarskim čakijama, imaš tamo onaj skil za dual hand weapons. Pogledaj sve skillove na onome horoskopu, koj te skillovi zanimaju i šta ti treba da ih otključaš. Imaš i učitelje za sve skillove. Platiš i ćao.
2. Kvestovi su bagoviti, ali ako želiš da pratiš jedan jedini kvest, onda u meniju (spisak kvestova) moraš da označiš kvestove koje želiš da radiš, a otčekiraš one koje ne želiš raditi da te ne zbunjuju.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2014, 20:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Najlakse ti je tako. Cekiras samo kvesy koji pratis da se ne bi pogubila. Ja sam je presao dva puta tako da ne odustaj. Odlicna je.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2014, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Da li da postanem vukodlak? Ako iskuliram mogu li nastaviti sa kvestovima kod kompanjona?

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2014, 10:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Nemoj, imaćeš problema između 7 sati u jutro i 8 uveče, tjeraće te iz trgovina, kovačkih radnji isl. a osim toga iste možeš posjećivati samo u terminima u kojima ti boravak na otvorenom izvlači HP dok te potpuno ne ubije. Ili nije to, to je ako postaneš vampir. Ne mogu da se sjetim. Proguglaj, mislim da neke skillove gubiš a neke dobiješ.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2014, 14:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Citiraj:
Some guards or NPCs may comment about how you smell like a "wet dog" or how your wolfish grin is unsettling but they won't do anything. You only need to watch out for guards if they say "Wait... I know you".

:lol: :lol:

Koliko vidim ne mogu zavrsiti kvestove od kompanionsa ako ne pristanem na dlakavost :(.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2014, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Ja sam izbjegavao i da postanem vampir a i vukodlak. Mada otvaaju se posebni kvestovi ako postanes jedno od toga. Od vampirizma se mozes izlijeciti na vise nacina. Jedan je da postanes vukodlak.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2014, 08:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
A.J.V.A.R. je napisao:
Citiraj:
Some guards or NPCs may comment about how you smell like a "wet dog" or how your wolfish grin is unsettling but they won't do anything. You only need to watch out for guards if they say "Wait... I know you".

:lol: :lol:

Koliko vidim ne mogu zavrsiti kvestove od kompanionsa ako ne pristanem na dlakavost :(.

Pristani na dlakavost pa kad riješiš zadatke onda se otarasi dlakavosti.
Ma sve u svemu sačuvaj igru prije nego postaneš dlakav, pa ako se ne sviđa load game i ćao.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2014, 08:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Tako nekako sam i mislila: postanem vukodlak pa onda samo tjeram te kvestove do kraja. Nisam jos naletila na vampire. Trenutno kradem, lazem, muljam i ubijam za lopovski gild :D.
Rjetko se odlucujem zapoceti neku igricu ali kad krenem ne stajem dok sve kvestove ne predjem i to glavni kvest tek pred kraj kao slag na tortu :).

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2014, 12:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Skyrim ima i više glavnih priča, ne samo jednu. Jedna je najezda zmajeva, druga je grđanski rat, dalje se ne sjećam. Znam samo da sam imao najjači oklop od zmajeve krljuši i kosti, ja ga lično napravio i stavio neki enchantment, orušje isto neko domaće proizvodnje, skillovi na max, sve to nafarmao sporednim zadacima. Pa kad sam počeo igrati glavne zadatke bossove ubijam sa jednim ili dva udarca a zmajevi padaju s neba od mrkog pogleda. Prilično dosadno bilo.
Što se tiče vampira samo instaliraj DLC koji se zove ne znam kako ali proguglaj :lol: i biće vampira kao u Vladi Republike Srpske.
Imaš DLC Dragonborne to je super DLC, boriš se protiv prvog Dragonbornea, jašiš zmajeve.

viewtopic.php?p=2101798#p2101798

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2014, 08:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2005, 21:29
Postovi: 400
Lokacija: Sicilia
Imas 3 DLC Dawnguard je za vampire taj, zavisi sta odlucis biti vampir ili lovac na vampire,onda je DLC Hearthfire da mozes da gradis kuce,odradis neki quest za Jarla i dobijes plac za kucu, i ima DLC Dragonborn taj je koliko znam poslednji,a aktivira se posle treceg questa za Graybeardse odes na novo ostrvo ukrcas se na brod i pravac Solstheim i tamo imas questove,boris se protiv prvog Dragonborna imena Mirak,sa ovim dlc dobijes mogucnost da jases i zmajeve,kad naravno otkrijes shout.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2015, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
PKT je napisao:
Znam samo da sam imao najjači oklop od zmajeve krljuši i kosti, ja ga lično napravio i stavio neki enchantment, orušje isto neko domaće proizvodnje, skillovi na max, sve to nafarmao sporednim zadacima. Pa kad sam počeo igrati glavne zadatke bossove ubijam sa jednim ili dva udarca a zmajevi padaju s neba od mrkog pogleda. Prilično dosadno bilo.


Dosla sam na ovaj nivo i postaje dosadno, a tek se trebam posvetiti glavnim zadacima jer sam svo vrijeme isla ko kisa oko Kragujevca. I to mi je najvece razocarenje: sto su svi kvestovi toliko rascjepkani da se gubi fokus na glavne. Plus malo malo pa neki bug :angry4:.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2016, 22:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
imam cjeli folder smješnih skajrim slika,što sam u egzilu skupljao,a jedino bi vama na ovoj temi bile smiješne,a mrsko mi sad sve kačiti....uglavnom imam po kompu puno smješnih slika na temu zmajrođenoga

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 234 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs